Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 21. Maj. 2015 23:14

- Da je sel letni koncert mimo, kul je blo :)
- Da sem bila super vesela kolegov, ki so prisli poslusat
- Da sem vceraj celo noc delala za faks, zjutraj pa bila tako mrtva, da nisem sla. Klasika.
- Da mi to vreme ni niti najmanj po godu
- Da sem srecna, ker imam sobo po dolgem casu za cel vikend samo zase :hearts: blazeni mir
- Da sem sla malo snjofat po H&Mju, po dolgem casu mi je reees vsec kolekcija.. jaz pa brez prebite pare :cry:
LilyOfTheValley
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 20. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a LilyOfTheValley » 23. Maj. 2015 17:32

* sem nova tukaj tak da haaaaaaaaaaj!
* že dlje časa spremljam forum ampak se prej nisem upala javit.. don't know why..
* bom kmalu diplomirala in me čaka toliko odločitev da nevem kje začeti :/
* nevem ali bi se prijavila za službo, ki se mi zdi noro zanimiva obenem pa me straši saj je čist nekaj drugega kot sem navajena.. :x
* slabo vreme, dež, dolgčas.. aaaaah go away!
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 23. Maj. 2015 17:41

- da imam v dnevni 19 stopinj in me resnično zebe, jutri bom zakurila kamin :ja:
- da je fb postal foodbook ;D :rolleyes:
- da je vse zelo relativno in da eni ljudje nimajo pojma kaj je zdrava prehrana
- da sm nardila okusne žitne tablice, pol urce dela, še to ne...
- da grem s prijateljico na pijačko
- da čakam včeraj kot butl v vrsti, na koncu mi reče prodajalka vzeli ste razstavni eksponat brez kode :mad: :lol:
- ker se mi je seveda mudilo sem šla ven in šele na izhodi iz shopping centra ugotovila da imam v roki rdečo košaro... pomotoma seveda :lol:
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 24. Maj. 2015 1:45

Meni je tudi nova kolekcija v HM takooo lepaaa. sem si morala kupiti kr kratke hlače pa eno super bluzico :D

* je bilo super s prijatelji. ampak joj ta prekleti alkohol pa bedni prepirčki -.-' come on. sicer pa super, tak sem se presmejala, da me je bolel trebuh, solze tekle <3 pa še domač ajvar sem dobila ;)
* da sem ful lame, sam obožujem gledanje eurosonga s prijatelji pa piz* čez to kak je bedno, pa navdušenost nad MOGOČE enim dobrim komadom (to leto je to estonijo. super kjut komadič). mi je pa žal za slovenijo, ker so bili res dobri. jbg
* zadnje tri dni smo tok jedl... ko da bi nas stradal dva mesca :/ groza. pa glih, ko sem začela spet telovaditi pa malo paziti na hrano. vedno ista zgodba.
* tukaj na Češkem je super vreme, sonček, toplo <3 pa zgleda da bo tako ostalo do petka hihi :)
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 24. Maj. 2015 22:04

^Jaz bi bla tudi v soncni Pragi

in ajvar je zakon.
- Da me firbec, kam je LZ zginu in kaksen pomemben pogovor je imel.
- Da sem v zadnjih treh dneh bila cca 1 uro zunaj. Zmesalo se mi bo
- Delam na projektni.. upam, da bo profesorica prizanesljiva
- Da sem tamalemu pomagala napisati prvo prosnjo za pocitnisko delo. Ohja. Bo ze nekaj na tem, da smo prvorojenci 10x bolj iznajdljivi :)
- Da se je tudi zame sprostilo neko delovno mesto za poletje, jutri me caka klic s potencialnim delodajalcem. Upam, da bo skuliran :)
- Da prenujno rabim neko financno inekcijo, drugace ne vem, kaj bom. Na faksu ocitno mislijo, da kes na grmovju raste, glede na kolicino printov, maket in kapaplosc, ki jih zahtevajo... fujfej! Potem pa se gremo nekega ekoloskega ozavescanja :/
- Jutri rojstnodnevna festica, koncno malo med ljudi.
- Ko smo ze pri rojstnih dnevih.. pticica mi je prisepnila :)

Vse najboljse, Dioniz! Okrogla! :birthday:
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 25. Maj. 2015 12:15

- da se mi je zdej zaluštal domači ajvar :)
- da sm naredila njami avokadov namaz, komaj čakam večerjo ;D
- da se v kopici vprašanj vedno skriva tut triki question :)
- da mi meče ven njegove komentarje in kaj naj rečem, nič novega ---> sva si različna in razmišljava totalno drugače
- da komaj čakam da prispejo sestavine, da lahko ustvarjam :)
- da mi je cool opazovat obnašanja ljudi in se zavedat, da sm jz tam bla pred 3 leti, ampak da sm to prerasla in da ne potrebujem tako družbo
- da uživam ko sm sama, in ne, nikoli nisem osamljena
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 25. Maj. 2015 13:35

-* da sem hvaležen za svoje starše, svojo družino in način vzgoje ki mi je bil dan.

-* da trdno verjamem da se rodimo v družini, ki nam da in vzame točno tisto kar rabimo, da uspemo v življenju.

-* sem se posedel s staršema, in jima povedal, da želim v bližnji prihodnosti na dolgoletno potovanje okoli sveta. Da bom zaradi te želje moral prodati svojo hiško, in da me ne bo doma več let.
Govoril sem iz srca, da je ta želja v meni že od otroštva, da se sicer bojim..ampak da ne morem več živeti s to napetostjo. Da nočem biti star človek z obžalovanjem.
Da me je bolj strah obžalovanja, kot tega da bom moral vse začeti od začetka ko pridem nazaj. In da se počutim, da sem v tem okolju prišel do vsega znanja, naukov in nimam prostora za rasti, da želim postati moški kot sem si vedno želel, in da moram to narediti, ker drugače ne bom nikoli ne oče niti partner kot si jaz to zamišljam.

Starša sta bila samo: Ni problema, slediš srcu..kako ti lahko pomagava?, maš celo najino podporo.

-* si dajem čas, trg je slab..in najbrž bo trajalo nekaj časa da prodam, moram tudi končati še nekaj notranjih del, moram dokončati še nekaj zadev, popraviti nekaj odnosov...da odidem mirnega srca. Če pa se ne bo sešlo po planu, ali spoznam kako in se nesmrtno zaljubim, potem bom pač sprejel da tako mora biti.

-* bi pa rad odšel v 26ih, da se vrnem v 30, 31 letu...čutim da bom takrat res odrasel moški, in da bom imel ideje in nove cilje, in tudi v pravih letih bom za očeta. Če pa spoznam kako, ali najdem pravi plac zame, bom ostal tam. Nič se ne obremenjujem, kako mora biti.

-* ne vem kako se bo vse sešlo, ampak vrgel sem se v tok...kam me bo odnesel pa bom videl, ampak vem da bo vse dobro z mano.

-* imam v svojemu življenju spet cilj, in sedaj moram delati za njega. Sem pa hvaležen za vse ljudi ki sem jih srečal v zadnjih dveh letih, in sem sprevidel, da si v življenju točno tam kjer moraš biti..če ne bi spoznal vseh popotnikov, fotografov, pisateljev, prijateljev, če ne bi šel čez vse padce in bolečino, jaz ne bil tu..in jaz nikoli ne bi storil tega.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Veerle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 718
Na forumu od: 24. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Veerle » 25. Maj. 2015 19:41

Bravo, LZ! Js te ful občudujem.

* se današnji večer za nekoga ne bo izšel po pričakovanjih, ker jih bom prekinila; ugotovila sem namreč, da s takšnim človekom ne morem funkcionirati na dolgi rok, saj bi kompromitirala moje vrednote in cilje

* komaj čakam prihajajoči odklop, ker je že res predolgo, kar sem kje bila
As your lover describes you, so you are.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 25. Maj. 2015 21:43

*tako vreme je res problem za mojo psihično (ne)stabilnost
*zakaj so fantje taki otroci :rolleyes: in če mislijo, da se bom ukvarjala z njihovimi fintami.. ne hvala, nimam časa za take bedarije :rolleyes:
*zdaj bi lahko še tolko alinej napisala, ampak ne bi mogla izrazit svoje jeze brez da mi forum cenzurira vse napisano.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 25. Maj. 2015 22:41

Veerle napisal/-a:Bravo, LZ! Js te ful občudujem.


Hvala, ampak mislim da si moram še zaslužiti občudovanje. Dokler so same besede ni še nič.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
lola1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 24. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lola1 » 26. Maj. 2015 10:52

vao, občudujem ljudi kot je LZ, da si to upajo.

*upam, da čim prej minejo ti izpiti
*čakam sonce
*iščem neko dobro študentsko delo, pa vse kar imajo je strežba,,not my cup of tee
*moram malo zmanjšati porabo denarja, če hočem kaj prihraniti za kakšen izlet
*me mika toskana ali pa praga
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 26. Maj. 2015 13:16

Toplo priporčam Prago!!! Božansko mesto, poceni, ogromno za videt, dobra hrana, prijazni ljudje ;)

* urejam še zadnje paprije za odhod domov.
* jutri še zadnji celodnevni izlet! Čeknte: Prachov rocks. zgleda božansko!
spominja me na mordor (LOTR) :D
* sem čisto padla not v animeje. Miyazaki, klanjam se ti <3
* bo junij precej pester - veliko piknikov, zabav, druženj s prijatelji. sej erasmus je kul pa vse, sam ne vem če lahko rečem, da sem tukaj pridobila PRAVE prijatelje.... tako, da po tej strani mi res paše, da grem nazaj v Slovenijo.
* že intenzivno razmišljam o work and travel in the US - sem že se pozanimala pri prijateljicah, ki so že šle; koliko denarja potrebuješ itd. bo treba začet šparat....
* res moram zagrabit za neko delo, ko pridem nazaj.
* še 6 kil do idealne teže! I will rock this summer!
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 26. Maj. 2015 16:46

- tut jz občudujem pogum, ki ga mora človek zbrati in potovati okoli sveta (vsaka čast LZ), bolj tisti pogum prodat hišo in it, namesto iskat redno službo in gradit hiško in neko "resno" družbeno sprejemljivo življenje :)

- da sm kar malo živčna, ker se mi obetajo velike spremembe, ja, čez noč
- da se mi zdi dobro in da čutim da je tako prav
- da bo morda na začetku stresno, ampak dolgoročno bo sigurno 100x boljše kot sedaj
- da se ne želim vnaprej obremenjevati
- da je življenje lepo ;)
- da sm vesela, da se je vse izteklo tko kot se je, ker če bi zdej imela zvezo, bi se ful težko odločila za selitev :ja:
- da me je presenetila kolegica, ko mi je začela nabijat, da sm mu bla dobra sam za eno, pa kdo tebe kaj sploh vpraša :?: Pa še par takih butastih komentarjev da joj... Ja, ti si s svojim prvim in kaj zdej, se ti mormo klanjat :tot: Maske padajo, ja. Če nekdo ima probleme s svojim razmerjem in sexualnim življenjem potem naj to rešuje, ne pa svoje komplekse zdravi na mojem prejšnjem razmerju
- da ko sm jo pa rabila da bi mi stala ob strani, se je čudežno poniknila v zemljo, zdej pa ima toliko pametnega za povedat...
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 26. Maj. 2015 21:06

:!: je potovanje na vidiku! and i like it.

- si ne morem kaj da si ne bi zaploskala. ena najdrznejših potez v mojem lajfu je za mano!

:mrgreen: včasih se vprašam, ali ni morda kava s prijateljico vsak dan, ena najpomembnejših stvari v življenju. jaz bi umrla brez tega. no, to menda ne, bi pa bila čist pusta in dolgočasna.

:cool: nujno potrebujem nova sončna očala. po možnosti taka mačja, kulska.

:?: da tu in tam pogledam kakšno epizodo Pretty little liars. najbrž bi pogledala celo epizodo v enem dnevu, če bi bila doma. če pustimo, da je to tv, so dejansko odnosi med frendicami taki. in med ljudmi. same laži.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 26. Maj. 2015 23:13

čuftika napisal/-a:- tut jz občudujem pogum, ki ga mora človek zbrati in potovati okoli sveta (vsaka čast LZ), bolj tisti pogum prodat hišo in it, namesto iskat redno službo in gradit hiško in neko "resno" družbeno sprejemljivo življenje :)


Hah, trenutno gostim enega Francoza ki je kolesaril 1 leto od Indije, in sva lepo padla debato..in mu lepo povem za moj plan..in ker prihaja iz načela, da lahko potuješ z 0 denarja..je lepo rekel, da je bedarija da se proda. Pol srečam nekoga ki je 7 let potoval za 50k...

Edino to me resnično bega, ker sem vseeno vzgojen v sistemu denarja, in mišljenje je, da rabš keš da potuješ :D.

Tako da, kako bom finančno strukturiral, mi še ni jasno...in tudi to je največji vir stresa.

-* je pa to, kao družbeno sprejemljivo življenje tako. To kar je moja želja, je moja želja, ni nič boljša ali posebna od tega, kot če želiš imeti hiško, dva froca in psa...je samo izbira.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]