Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Apr. 2015 22:13

- Pomlad je kuuuuuuul
- Malo manj kul: alergije, puscajoc nos, srbecica, grrr
- Da se mi sinoci enostavno ni ljubilo dobiti z dvema surferjema, ker sem imela druge plane, pa smo se po cistem nakljucju srecali na istem zuru (oz se prepoznali po profilkah, lol) - nor folk :D koncali na haubapartiju z slabim svicarskim rapom in kartonom cokolade iz vojske. svicarske.
- Koncno lahko recem:

BILA SEM V BOHINJU

- huh :P nic vec tarca posmeha, pa to.
- Da je reees lepo!
- Da sem vceraj cel dan pisala prosnje za delo, upam, da se kaj prime. 4 leta na starem sihtu je bilo vec kot dovolj..
- Upam, da se ne bom najedla zarecenega kruha
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Maj. 2015 9:11

^^čestitam da nisi več devica

-* je Bohinj res zakon, imam prijateljico od tam, sem rekel da če ima kakšno samsko tam :D

-* je moj plan da imam vsake dva tedna en dan samo za kolege, zelo dober plan...začnem zjutraj, in končam naslednje jutro. Nikoli ne sme miniti več kot mesec da se ne bi srečal s kom, ker je pač prijateljstva treba vzdrževati.

-* me skrbi za eno prijateljstvo, en prijatelj iz srednje šole...nič nimava več skupnega, on samo nabija o kamionih, službi in stanovanju. Non stop, ure in ure, vem da je deloholik, samo ne more nehati in nehati govoriti o službi. Upam da se bo naučil uživati v življenju.

-* je moja brada dosegla točko popolnosti, po 8ih mesecih urejanja ima popolno gostoto, brki so lepi....Mi najbolj sede 5cm brada, naprej mi ne paše več. Si moram narediti zdaj v lepem vremenu flower beard za foro.

-* sem postal dober prijatelj, z verjetno najpametnejšim človekom kar sem jih kdaj srečal. Iq ima čez 150 in je doktor fizike, model je en najbolj zabavnih oseb kar sem jih kdaj srečal, skupaj špilava igrice, uči me pisati ker je avtor. V glavnem, oseba ki me lahko veliko nauči.

-* bleh, Mayweather, bleh
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 03. Maj. 2015 16:26

- da se počutim fenomenalno in da mi je samski lajf prav cool
- da sm seveda mela krizo, ko sm ga želela poklicat :P
- da sm pri prebolevanju že kar dobra in mi je občasno vse skupaj prav smešno :lach:
- da moja ustvarjalnost prihaja na dan
- da imam veliko idej in želja kaj želim početi, videti, doživeti, obiskati...
- da ko boljše pomislim da te vikend zveze (videvajo se samo med vikendom) tak niti niso zame, ker mi pač svoboda več pomeni
- da dvomim, da bi lahko en bil tko super, da bi lahko cel vikend preživela pri njem doma, z njim in njegovo familijo (imam alergijo na tašče, sododnike, družinska kosila...)
- da sem bolj individualist :ja:
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 04. Maj. 2015 3:06

Led Zeppelin napisal/-a:^^čestitam da nisi več devica


Merci ;D

- Da sem sla v cetrtek pogledat kres na roznik... in pristala v Pragi :lach: naj snopc-ideja ever
- Kicasto lepo dozivetje, res. Z enim od surferjev sla pod most nad Vltavo pricakat soncni vzhod, en najlepsih prizorov kar sem jih kdaj videla :hearts: raj v zlato roznatih barvah, dobro pivo, nikjer drugje zive duse
- Mater, je bil kul ta tip. Mi je kr malo skoda, da ni v Slo.
- Ahh, za taksne dni se zivi :freude:
- Tudi hokej sli pocekirat, se vedno najbolj seksi sport na planetu
_______________

Nazaj v realnost:

- Prejle sla iz postaje po Lj, ki je ponoci tipicno prazna, za kar sem bila hvalezna (hotla samo se pod tus in spat).. ampak nee, valda moram sredi noci naletet na ogromno skupino pijanih britancev, oblecenih v gej kostume, med proslavljanjem neke fantovscine.. 5min nehotenega spremstva z vzkliki tipa 'We kan wi go to a ti-y clab?' '-aah, she'll do!'' :tot:
- Za faks nisem uspela naredit nic, pozabila sem vrniti knjige v knjiznico in na racunu mam tak minus, da boli
- Nocem se soocat s tem :cry:
- Totally worth it.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 04. Maj. 2015 12:42

Priznavam da:

- se mi totalno ful resnično ne da selit cot in vseh ostalih osebnih stvari, ker je tega enostavno preveč. :/

- da smo včeraj bili sposobni 4 ure sedet v kafiču, špilat šah in 4 v vrsto in se pogovarjat. 5 punc in 5 pobov - brez partnerjev in nikomur se mi mudilo, kar je presenetljivo, glede na to, da je bila včeraj nedelja. i love my friends. :hearts:

- čakam razgovor. čakam tudi menzo - upam, da je ne bo. :oops:

- držim pesti, da se uvrstimo na državno srečanje. itak da se bomo. :fluffy:

- sem šla na avdicijo in dobila vlogo. in... akcija! :jive:
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 04. Maj. 2015 18:35

- da pričakujem M, čeprav realno bi lahko tudi prišla čez 9 mesecev in bi se presrala takrat :D
- da grem jutri k okulistu in bom pomoje tam pustila ene 300 evrov, čutim na urinu
- da sm si mislila še masažo privoščit
- da me glava boli in da sm tečna, tko da bom pomoje jutri dobila M
- da sm spila smoothie, limonado in bi še nekaj
- da sva zmenjena da se dobiva čez vikend, če se bova res, če ne bo pozabil (?)
- da mi je dejansko vseeno ali ga bom vidla ali ne
- da imam drage hobije in sm zato trenutno kar malo brez denarja :/
- da se nočem soočat s realnostjo
lola1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 24. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lola1 » 04. Maj. 2015 20:58

* sem ugotovila, da sem kljub manj spanja polna energije,..torej šport pomaga
*nimam ideje, kaj naj prijatelijci dam za 20tko :/ any ideas??
*me je kar malo strah izpitnega obdobja, ker sem ta semester bolj na počas
* se nisva slišala 3 dni in ga sploh ne pogrešam...(dokler ne bo spet petek..)
*preveč zapravljam in sem zato v 2 tednih brez denarja vedno :mad:
* bi blo kul, če bi se meni kdaj zgodilo da bi šla na rožnik in pristala v pragi hh
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 05. Maj. 2015 9:34

- mi glede enih stvari deluje ful otročji sploh pa pri teh letih, a ko gre za pomembnejše stvari je zelo odgovoren in to mi je pri njemu všeč :?
- si želim da bi tole uspel, ker sva se res ujela in je po dolgem času nekdo ki mi je res všeč, jaz pa njemu več kot očitno
- se že veselim pohoda za vikend
- upam da se bo mama mal umirila ker mi gre tole njeno jamranje ornk na živce
- sem ko energijska bombica, skos bi nekaj športala.. sem se kar znormalizirala nazaj glede tega in sem ful vesela :flower:
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 05. Maj. 2015 13:19

- da rad ljubim in sem ljubljen

- da se ne branim niti poročenih, če mi je všeč :D

- da bi za žensko naredil vse, pa čeprav potem zmeraj nayebem :D
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 05. Maj. 2015 14:37

- da se je moj bivši tut hvalil kak je bil s poročeno (jz bi bla tiho če bi bla s poročenim) :lach:
- da pri meni štejejo samo dejanja, pa besede se pa pok**** :ja:
- da sm si zbrala nov okvir in sm ful vesela :)
- da se bom pomoje enkrat ful zrihtala in ga povabla na pijačo :) :evil: :wink:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 05. Maj. 2015 22:38

* da waw, kak je čuden občutek spet tale forum odpret, čist drug svet že :)
* da je vse sorazmerno fajn, se nimam kej za pritoževat
* da sm se kr spremenila zadnji 2 leti, odkar z njim, ampak na boljše, velik bolj prizemljena in ne več tak "fina"; začela čist v drugačnih stvareh dejansko uživat :)
* da uživam v kuhanju, najraje kaj čist novega, večji kot je izziv, bolje je :) (zato preprosto ne razumem sladic v smislu piškoti + puding :D wtf? )
* da se blazno veselim naslednjega potovanja :flower: :flower: naj nam bo vreme naklonjeno
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 05. Maj. 2015 23:02

-* je bilo v zadnjem tednu več prometa na forumu, kot v zadnjih treh mesecih :lol: .

-* mi je kolega po enemu letu prijateljstva med kosilom butnil da je bil pol leta poročen :D. Sta se poročila po dveh tednih poznanstva, baje da deluje sam v filmih. Legenda.

-* imava s sestro teden latino filma, dans je padel Jaz pa tebi mamo, jutri Pixote. Je latino film zakon, sploh moški liki so zaradi čustvenosti bolj polni.

-* sta moja kolega v Armeniji, kakšna lepa dežela. Ararat je res lepa gora, pa še lepa beseda je. Ararat.

-* da bolj kot premišljujem o prihodnosti, bolj mi je jasno kaj si želim. Da me ob misli da bom moral povedati familiji, sili na bruhanje.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 06. Maj. 2015 9:31

- da se mi zdi forum čist mrtev, saj je kako leto nazaj bilo ogromno uporabnikov
- da ne razumem zakaj je ob vsem biznisu in obveznostih potreben še neki adrenalin na tak beden način
- da je problem, ko se dva sploh ne spoznata in spita kmalu skupaj, ker je težko potem gradit odnos
- da ne razumem moških
- da mi je en poročen moški, ki se poznava in ko sm bla prepričana da živi perfektno, da vse štima v nulo, zaupaj svoje privat probleme, sm bla čisto šokirana
- da je zame itak prestar in ne mislim nič z njim imet
- da moški točno veste na kako karto morte igrat, imate že preizkušene fraze in ja, sm pač nasedla, pa nisem čisto naivna niti tako zelo mlada
Zadnjič spremenil čuftika, dne 06. Maj. 2015 12:27, skupaj popravljeno 1 krat.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 06. Maj. 2015 11:47

- omg! mala je prišla pokukat! :flower:

- dragi je doma, everything is back to normal. 6-urna časovna razlika se pozna. ob 5h zjutraj je šaril naokoli, zdej pa spi. mogoče bi mogla tudi jaz zdej 27-krat prošetat skozi spalnico in ga spraševat kje so tej in tej kabli. pospravljat po škatlah ipd. itak ga bom šla zbudit, da greva po vrtu kopat.
- nič kej nimam za priznat, no drama in my life. that's the way aha aha i like it aha, aha.
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 06. Maj. 2015 14:10

- da sem danes kupil nove letne gume.

- da sem šmiral z prodajalko v Mullerju, ki me je gledala češ kaj pa ta tip hoče od mene :D

- da me osvaja ena poročena meni pa ni, ker mi ni tako všeč, da bi si njenega moža na grbo spravil :D

- da najbolj od vseh žensk na forumu cenim mnenja uporabnice haley, ker je prizemljena, realna in umirjena :D

- da sem kar se moške kozmetike tiče slabši kot baba :D :D
Zadnjič spremenil en_drug, dne 06. Maj. 2015 14:26, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]