Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 18. Apr. 2015 10:00

- da sem se pozdravila od tega mini prehlada
- da dežuje in bi se najraje zaprla nekam na tolo, se zavlekla kot miš v svojo lukno in vse odmislila
- da potrebujem masažo
- da velik tega ne razumem
- da potrebujem objem
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 18. Apr. 2015 12:06

Led Zeppelin napisal/-a:-* komaj čakam Star Wars, nov trailer je zakon!


^^ jst sem pogledala trailer in mi nič ni jasno. Preden bo v kinu, moram še enkrat vse filme pogledat.

* so mi star wars dejansko kul. Sam ne tega nobenmu povedat :lol:
* sem po dolgem času doma in je prav fajn :D
Prairie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 5. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Prairie » 19. Apr. 2015 18:30

* si nikoli nisem mislila, da lahko modrostni zob, ki raste, tako boli :evil:
* sem se spremenila .. za 180°
* me v kratkem čaka še pisanje diplomskih nalog :/
* se mi lušta sladoleda .. domačega!
If you want breakfast in bed, sleep in the kitchen.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 20. Apr. 2015 13:21

-* sem se imel na maturantskem plesu presenetljivo zabavno.

-* se mi zdi, da ne glede na to kako fancy in uraden je nek dogodek v Sloveniji, vedno bo en kmet žvižgal ko bo muska ali podelitev.

-* je nemogoče biti najslabše oblečen na maturantskem plesu, tudi če bi prišel v crocsih in trenirki, bi bil ravno zlata sredina. Ko je kaj uradnega, se vam ženskam dobesedno odfuka z cotami in frizuro, včasih je terna, včasih pač ni :D .

-* ne vem zakaj si ženske na porokah etc. naredijo frizuro "nekaj posebnega" , ker izgleda nenavadno, in potem celo življenje moški gleda slike svoje žene iz poroke, kjer žena sploh ne izgleda kot žena. Zakaj si mora dolgolaska narediti figo ali kodre? Kot da bi si dec naredil irokezo in Hitler brke.

-* je moj foter pač legenda, kupil si je res lepo obleko...nakar 1 uro pred odhodom ugotovi da so hlače prevelike, pasa pa nobenega primernega za to obleko. In si je pač dal pas za srčni pulz za pas :lol: . And he pulled it off.

-* priznam da je obleka na moškem kul, zdaj lahko delam to kar dela moj prijatelj ko ženska zamudi na zmenek. Naslednjič ji reče da gresta na pivo, ona pride v casual, boom...on v obleki, in jo pelje v opero ali pa v fancy restavracijo. Its funny , because it is evil.

-* sem v soboto končno dokončal vse filme studia Ghibli. My neighbour Totoro, Grave of the fireflies , Howl moving castle, Spirited away in Wind rises so bili moji najljubši. Grave of the fireflies je tako žalostna zgodba, Calcifer mi je bil najbolj zabaven lik: "Here's another curse -- MAY ALL YOUR BACON BURN!", citatov je pa toliko dobrih da ne vem kje začeti.

"Trees and people used to be good friends." - "My Neighbor Totoro," 1988
"You cannot alter your fate. However, you can rise to meet it." "Princess Mononoke," 1997
"We each need to find our own inspiration. Sometimes it's not easy." - "Kiki's Delivery Service," 1989
"A heart's a heavy burden." - "Howl's Moving Castle," 2004.

Je Miyazaki umetnik, genij.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 21. Apr. 2015 10:28

Hahha sama sem si ravno včeraj dol potegnila Grave of the fireflies , Princess Mononoke... se tudi sama mal spravlam na animeje :)

* sem nazaj. ni tako hudo, kokr sem si zamišljala... mislim, da definitivno pomaga pri spremembi, SONCEEE. nazadnje, ko sem prišla nazaj je bilo vreme obupno sivo, turobno, mrzlo.
* me malo stiska, ker vem, da ga ne bom videla en mesec. ampak je to predvidoma zadnjič, da sva se poslovila za daljše obdobje...
* niti ne bo časa za neko pogrešanje. čaka me ogromno dela za faks (zakaajjjj sem takooo lenaaa), pa še potovanje :D hitro bo minilo :)
* so LDR res pain in the ass. res ne pomaga pri tem, ker je fant res anti - smsi, chat itd. :(
* sem ugotovila, da sem res zelo zelo zelo zahtevna v razmerju - nenehno potrebujem potrditve ljubezni. bo treba mal delat na tem :s
* mi je kul, ker sem nazaj, ker tukaj opazno manj jem. ko sem doma skos skos skos neki jem. hvala bogu sem se tudi dosti ukvarjala s športom, pa se nisem zredila, ni škode :D
* danes si vzamem še na izi, jutr pa esejčki, članki... ah veselje!
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 25. Apr. 2015 16:29

- da imam dela čez glavo
- da sva zaključila in ostala prijatelja
- da če bi mi katera kolegica razlagala, da je spoznala takega tipa kot je bil bivši, ji tak ne bi verjela
- da ne morem verjet kako se lahko marsikaj lepo skamuflira in nikoli, ampak res nikoli ne bi posumila
- da mislim da bom spet kar nekaj časa samska
- da je tako najboljše zame
- da sem še mlada in da se mi nikamor ne mudi, niti s otroci niti s partnerjem :)
- da so skor vse moje kolegice po par let v zvezah in da je vprašanje časa kdaj bom povabljena na poroke ali pa bodo prej zibale - le kdo bi vedel
- da če bova frenda pač bova, če pa ne pa tut prav
- da s prejšnjim bivšim nisva ostala prijatelja, niti imam potrebo hodit na kavice z njim po vsem kar je bilo
- da je vedno nekaj novega naučiš
- da je čudovit dan in da se počutim svobodno
- da se nobenmu ne želim prijagajat, ker to potem nisem jz
- da sem super v primerjavi s tem kako hudo mi je blo po koncu prejšnje zveze
- da pa seveda rabim še malo časa da vse skupaj predelam
- da se nasprotja privlačijo, ampak težko ostanejo skupaj
- da če je moški star okoli 35 in če nima družine, je v 99% neka fora, ki jo pač nobena ženska prej ni mogla prebavit... če bi blo vse super, bi bil že poročen in z otroci :lol:
- da se mislim vržit v šport in do poletja imet super postavco, jo samo malo utrdit
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 25. Apr. 2015 18:51

čuftika napisal/-a:- da če je moški star okoli 35 in če nima družine, je v 99% neka fora, ki jo pač nobena ženska prej ni mogla prebavit... če bi blo vse super, bi bil že poročen in z otroci :lol:



Ali pa se je enostavno odločil da noče biti oče. ;)

-* imam srečo da sem spoznal nekaj moških prijateljev, ki so vrhunski alpinisti, popotniki, pisatelji, športniki...In večina jih je že v 30ih, in so pa v sebi spoznali da nočejo imeti družine, nekateri imajo partnerice, nekateri pač ne. In lahko potrdim da so čisto fantastični ljudje, mogoče bi jih celo kakšno žensko sodišče potrdile za zdrave osebe.

-* se morate ene ženske res malo umiriti s pripombami, zagotovo je boljše za vse če eni moški niso očetje, bolj kot en kup odraslih decov ki imajo familije pa si jih niso želeli imeti.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 26. Apr. 2015 5:00

- Da imam danes Skype intervju za nov projekt in me je ful strah, ker se vedno ne vem, ce ga sploh hocem. Ne, plusi in minusi ne pomgajo :)
- Da se mi ene moznosti odpirajo tudi tukaj, financno precej, precej boljse.
- Da ze od cetrtka zjutraj nisem bila doma.
- Da se je ljudem na sihtu ocitno zmesalo. Vcasih res ne vem, zakaj sem si izbrala sluzbo, kjer imam toliko opravka s strankami. Ker res, no :mad:
- Da me je vcerajsnji potres v Nepalu neverjetno prizadel. Ironija je hotela, da je kolegica ravno pri meni v pisarni kupovala letalske karte za Kathmandu, ko smo zacutili potres, in to tako mocno, da nas je vecina zapustila stavbe. Ko sem izvedela, da je bil potres v Nepalu, ki je uro in pol(!) z avijonom stran, me je stisnilo. Niti nocem vec brati novic. Vceraj sem po sluzbi na hitro preletela dogajanje in fotografije porusenih stavb in resevalcev so me spomnile na zrusenje Rana Plaze natancno 2 leti in 2 dni nazaj in vsega kar je sledilo. Na grozljive podobe, na mojega cimra, ki se je vracal vsak vecer s prizorisca, kjer je iz rusevin pomagal odnasati trupla, na obcutke nemoci in krivde, ko preprosto ne ves, kaj storiti.
- Da grem danes domov in bom prezivela vecer s cimri :kuss:
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 26. Apr. 2015 9:59

Led Zeppelin - se strinjam, zagotovo obstajajo super moški stari okoli 30 let :) In družina ni vse, daleč od tega, nisem prepričana da bom imela otroke, pa vendar vem kakega partnerja hočem. Če ga ne najdem, bom pač sama - to mi res ni big deal, ker znam bit sama s seboj...

* da se nekaterim moškim dandanes res ne da potrudit - lepo poveš kaj te moti in ne naredijo nič
* da sm ga odslovila in sva zdej frenda, od takrat se nisva vidla in me tut ne zanima kdaj se bova in ali se sploh bova
* da je povedal da je butl, ko me je pustil oditi in tukaj mu dam prav
* da je 9 let razlike veliko, vsaj meni
* da na odnosu moraš skos delat, pa oba s partnerjem
* da se mi je oglasil, da je pijan v petek zvečer :D kje si se name spomnil? :lol:
* da si želim partnerja, s katerim imam skupne interese, ne pa nekoga ki samo leži in mu je sprehod po ravnem približno tako naporen kot odhod na Triglav
* da je fb lepa krinka, ko folku pokažeš samo tisto kar želiš pokazat, za tem pa lahko živiš skrivno življenje
* da nobeno razmerje ni izguba časa, če ne dobiš kar hočeš, te nauči tistega kar rabiš :)
* da je požvižgam na moderne zveze, ko se partnerja videvata 1x tedensko za par ur - meni je to premalo
* da mi stopi na živec, ko grem s kom na kavo in ta oseba vzame telefon in gre na internet - totalna nespoštljivost
* da moški iz enostarševskih družin večinoma nimajo pojma o odnosih, saj niso imeli primer doma
* da na tej zemlji res marsikaj najdeš, potem povežeš vse skupaj in ti je jasno
* da sem imela vse karte odprte
* da rabim čas zase in da me zmenki ne zanimajo
* da sem zdej videla na koga se lahko zanesem, kdo me bo poklical in stal ob strani, pa mi ni blo zelo hudo, pa vendar...
* da si punce zaslužimo več in ponavadi zahtevamo premalo
* da mi je rekel da sva lahko friends with benefits ---> res je velik optimist :D
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 26. Apr. 2015 11:53

Čuftika... no offense, sam kokr berem tvoje poste se took preveč hajpaš kok je vse superkul, kok boš mela več časa za sebe itd. ITAK, VALDA, boš mela, sam prosim ne prehitevi dogodkov. če ti je bad, se zjoč, dovol si zjokat, spravit vse vn. sj ok loh, da ti je res zdej ok k sta šla narazn, sam mi deluješ kot da se hočeš s tem k pišeš kak si ok, dejansko prepričat, da si res, čeprav nisi.

* tudi jaz sem šla narazen s fantom :D je pa očitno nekaj v zraku, kr še od kolegic poslušam skos o problemih. upam, da se vsaj njim izide.
* mi je sicer po eni strani prekleto žal, ker je bil v določenih pogledih res super, ampak sem res tok že pretrpela, ker sem se podrejala moškim. zdej mam pač določene "zahteve" in se ne bom sprijaznala s krnekim odnosom. upam, da ne zahtevam preveč, ampak si res želim partnerja, ki mi bo pokazal, dokazal, da me ma res rad, da mi ne bo treba nenehno ugibat, če ima resne namene z menoj. ne pa da po dva dni ne dobim enega smsa, ker je kao zaposlen. da ma kao neke druge kvazi obveznosti, čeprav ve, da kmalu grem... eh.
* razumem, da oseba v določenem obdobju svojega življenja pač nima časa za razmerje, se hoče posvetiti delu, študiju. normalno. sam bi blo lepo, da potem ne zaj* drugih ljudi, pa jih medeš s svojo neprepričanostjo.
* sem pa zelo zelo ponosna na sebe, ker sem imela dejansko moč, da ga soočim s tem in da sva končala. pred parimi leti bi bila tiho, trpela in pač "živela" za tiste drobce njegove pozornosti, ki bi jih prejela, ko bi se njemu pač dalo z mano ukvarjati.
* na trenutke me zelo stisne, se pač zjočem, sam generalno gledano sem kul in sem si po eni strani oddahnila, ker nisem več živčna in ne gledam ves čas, če imam kak sms itd.
* tud tega sra* bo enkrat konec, pa bo prišel moment, ko se bom temu nasmejala. jbg. lajf.
* sem pa napisala in oddala esej, danes se še spravim na druge stvari, sam se mi taaaak ne da :( tri dni je še treba stisnat potem pa grem na lepše :)
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 26. Apr. 2015 13:46

^^ wait, what? a ni bilo pri obeh prejšnji teden še ful vse ok?


- da v moji okolici vsi zaključek zveze vlečejo v nedogled. toliko časa, da marsikatere težave minejo in dosti zvez navsezadnje obstane.
- furat dolgoletno zvezo pač ni pis of kejk
- še malo več kot en teden pa bo nazaj. mesec pa pol je dolgo časa. sam vseeno hitro mine.
- da sem zadnji teden tako fakin lena, da je to za znoret. res, da mam dopust sam bi vseeno lahko kaj naredila in pri svojih aktivnostih uporabljala več kot pol možganske celice.
- da sem pogledala vse zabite nadaljevanjke, romantične komedije, še fakin rieliti šove gledam.
- sem ful hotla pokoristit ta čas za branje, še en obstanski projekt ipd. mhm, res mi dobro gre :D
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 26. Apr. 2015 14:20

So bili problemi o katerih sva se pravi čas pogovorila, ampak ni bil iskren, in js sn to čutla in sn prtisnala in mi je pol končno povedu kaj res čuti, pač da trenutno nima preveč časa. js pa tut ne mislim bit nekomu na zadnjem mestu. nope. sem raj sama.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 26. Apr. 2015 22:17

Exit - hvala za tvoj pogled, zjokala sm se prvi dan, dala sm ven, morda še kdaj pride kaj, to bom sproti...
A sva midve mele istega tipa? :D Moj ex je isto bil ful zaseden, redko pokliče, redko piše, nikol ne vem kdaj se bova dobla in mi je pač dopizdil se skos prilagajat, potem je blo še par zadev poleg.

* da se ne strinjam se s tem da s časom problemi izginejo, prej se povečujejo, ker daješ pod preprogo. Z zaključkom zveze sm odlašala predolgo pri prejšnjem fantu, zato sem zdej bila dovolj pametna in prekinila zvezo, ki ni imela perspektive, saj ne bi mogla živeti s tem, da imam partnerja za katerega ne vem točno s čem vse se ukvarja... Naj ostane na tem, ker več javno ne morem povedat :rolleyes:
Seveda še pomislim nanj, kar je tudi normalno, ni mi še čisto vseeno, saj sva narazen komaj 1 teden.

* In jz vam povem, svašta lahko srečate na tem svetu. Če se nekdo ne trudi dovolj za zvezo v prvih šestih mesecih, potem ne vem zakaj bi se trudil čez kako leto. Če bi mi kaka kolegica razlagala da je spoznala takega tipa, ji tak ne bi verjela :wink:
Imela sm krizo, ko sm ga želela videt, vendar sm jo premagala in šla naprej, najbrž bom mela še kako, vendar se nazaj ne vrnem.

* da je očitno nekaj v zraku, ko se zveze končujejo po tekočem traku, pa še rima se :D
* da mislim da gre tukaj za pomanjkanje časa, volje, krizo moralnih vrednot, zakaj bi se trudil, če lahko zahaklajo eno mimgrede in spijo z njo...
* da se je težko pogovarjat o čustvih, vsaj večini
* da pač raje gredo naprej, kot da bi se dejansko potrudil rešit zvezo, ki mimgrede ni v nekih velikih problemih... Ja, pa kako bo potem čez 10 let, ko bo res kakšen večji problem, zdravstven ali kaj podobnega, če jim že v štartu ne da reševat problemčkov :?:
* da se zamotim s drugimi zadevami
* da hodim pozno spat, ker mi je zvečer neka umirjena energija, potem sem pa nenaspana
* da sm lačna in grem večerjat - ja, ob tej uri
* da bom počela samo tisto kar meni paše, kar me veseli in izpolnjuje
* da nisem prepričana v prijateljstvo po koncu zveze
* da sm šla zalit moje rastlinice na vrtu
* da pripravljam semena bučk in da sm čist radovedna kakšen bo črni paradižnik
* da berem eno knjigo že 4 meseca in sm prav jezna nase da mi gre tolk počasi
* da me narava sprošča
* da me macota vedno napolnita s pozitivno energijo
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 27. Apr. 2015 18:54

- Da imam pms leta
- Da sem ze dva dni zavita v deko in gledam debilne oddaje po tv in mi vse preseeeda :tot: kje ste soncek, pivicka in MAJSKE?
- Da mi surferji kr kenslajo kak dan preden bi mogli prit. Hm.
- Da se mi je maja najavu en HUD ginger tip (ja, vem, kontradiktivno v 90% primerih, ampak ne v tem :P ) iz UK in res upam, da pripotuje.. hihi
- Da je tudi meni weird kako lahko nekdo en dan rece, da je pripravljen s partnerjem imeti otroka, naslednji dan pa je ze 1000 in 1 stvar narobe
- Da se vedno bolj spogledujem z mislijo o posvojitvi hrta.. ze cca pol leta razmisljam o opcijah in vedno bolj se zaljubljan vanje :hearts: Ampak bo moglo se malo pocakat, da se vsaj iz studentskega izselim, haha
- Da sem vceraj zacela strkati po videih tipa:



... in preden sem se zavedla, so minile 4 ure :oops:
- Da smo v soboto preziveli cudovit dan nad Vipavsko dolino
- Da sem tja kot vsako leto nameravala iti tudi kresovat, pa so se lastniki ocitno nekaj sprickali glede hribcka. Tako ga pac ne bo.. ehja
- Bom pa vsaj kej naredila.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 28. Apr. 2015 9:49

* res ne razumem zakaj nam devajo take abstraktne članke za brat. mislim... da si pa moram zlomiti možgane, da sploh kaj razumem... plus, da reeees ne vem kako naj mam mnenje o tako abstraktnih zadevah, sploh ne vem kaj berem, potem pa naj mam mnenje o tem? smili se mi profesor, ki bo moral brati moje bedarije. prov sram me je oddat.
* samo še danes stisnem pa konec. danes pakiram :)
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov