Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 12. Apr. 2015 15:14

-* sem pogledal vse leaked štiri episode GOT, in zdaj moram spet čakati en mesec.... :) :(
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 12. Apr. 2015 16:30

* mam neko blesavo alergijo na sonce in mam zdej prvič kr močno reakcijo na sonce. mal sn na soncu pa sn rdeča pa izpuščaji pa tako me srbi, da ni za nikamor. aaah. komi sn čakala na sonce, zdej pa to :D e svašta
* sn kr pridna in grem skor vsak dan mal v hribe. škoda, da še nisem tako pridna glede hrane :(
* se imam super z njim, ampak mi je žal, da se ne morema več videti... :(
* sem še dober teden v sloveniji!
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 12. Apr. 2015 23:23

^^ se bojiš česna, križev?

-* ima čarovnica iz GOT fantastične joške. Dejstvo.

-* so bili prvi štirje deli GOT povprečni, je pa kul ker so se neki stari liki vrnili...

-* sem se včeraj potepal po dolenjskem, jedel hobotnico in šel v zapor. Običajen dan.

-* Šrot ne pospravlja pladnjev za sabo. Baje. :D.

-* grem jutri prekopavat svoj vrt, letos planiram solato, korenje , por in začimbe...to rabim
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 12. Apr. 2015 23:40

Led Zeppelin napisal/-a:
-* ima čarovnica iz GOT fantastične joške. Dejstvo.


Melisandre?
ona je itak cela fantastična :D
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 13. Apr. 2015 8:21

- da se lahko o vsem pogovarjava
- da mu povem svoje dileme in to kar me moti
- da je klepet s prijateljico prav pasal - sonček, sladoled, terasa, glasba, prav popolno :)
- da imam milion reči za naredit in bom pomoje spala bolj malo, če želim vse poštimat
- da v njem vidim sebe ene 4 leta nazaj, bila sm točno taka, kregala sem se z nakatarji, trobila ljudem na cesti in jim kazala da niso normalni kadar so me izsilili, skratka dokaj vzkipljiva sem bila :D
- da vidim perspektivo
- da šibam delat, saj se samo ne bo naredilo
- da je sonček super in da me celo ni spekel včeraj (puder ima zaščitni faktor)
- da sem se napudrala po dolgem času, ni več izkušenj s mazanjem
- da so mojemu itak bolj všeč naravne, nenaličene punce
- da gradiva odnos
- da imam milion idej, ki jih želim uresničit
- da se tut midva ne vidiva pogosto, vsaj za moje pojme
- da me mikajo Kanarski otoki in da raje ne grem gledat fotk s dopusta par let nazaj
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 13. Apr. 2015 13:01

Exit napisal/-a:* mam neko blesavo alergijo na sonce in mam zdej prvič kr močno reakcijo na sonce. mal sn na soncu pa sn rdeča pa izpuščaji pa tako me srbi, da ni za nikamor. aaah. komi sn čakala na sonce, zdej pa to :D e svašta


^^ jst sem imela to lani... potem sem zamenjala mehčalec (ker je bila to edina stvar, ki je bila drugačna od leta prej) in je bilo kul :D

* se moram res spravit telovadit ;(
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 14. Apr. 2015 10:03

hmmm smo že mel ta mehčalec tko, da dvomim bi bilo to... treba se mal bo mal pazit sonca pa bo. PA SE NEHAT ČOHAT. ahh

* na trenutke sma že prov ogabno pocukrana, ampak mi prov paše :D hihi
* sem pogrešala to, da cartanje pa stiskanje. prov zatrapana sem haha
* sem pa ekstremno pozabljiva. ključe pozabla, usb... ah
* me že zdej stiska ob tem k pomislim, da si bom morala iskat delo prek študentskega servisa, ko pridem nazaj... :OOO
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 14. Apr. 2015 12:19

-* so Norvežani poleg NZ, edini narod ki jim zavidam...

-* ta dva sta stara 22, pol leta sta delala in sta privarčevala po 12k vsak, da bosta potovala 18 mesecev po Afriki, prej sta pa 20 mesecev potovala po Aziji, delala pa 4 mesece :( . Ko se vrneta bosta spet delala pol leta, in gresta še v J. Ameriko za eno leto.

-* jebene naftne vrtine, WHY U NO HERE!?

-* je moj novi potovalni ruzak stroj, komaj čakam da ga preizkusim..je tako udoben da imaš občutek da nosiš blazino. Sem bil vesel ker je bil vključen še raincover.

-* sem gledal Sophies choice, zakaj sem gledal Sophies choice? :cry:

-* grem v nedeljo na sestrin maturantski ples, se mi ne da po pravici povedano...ampak jbg, 1x v življenju lahko vidim kako to izgleda.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 14. Apr. 2015 15:10

- da sem začela smrkat
- da me zebe
- da imam en darilni bon za wellness, pa nisem zihr daga bom uspela izkoristit, morda ga podarim
- da sem zaljubljena v torbice Oilily
- da se mi zdi forum mrtev, 2 leti nazaj je bilo več ljudi
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 15. Apr. 2015 22:33

- ^ Da sem med gledanjem Gota tudi jaz za sekundo stisnila na Pause med tisto Melisandre sceno.. Damn ;D

- Daaa obozujem tole vreme :hearts: pohodi, parkci, obisk botanicnega, photoshootingi za faks v naravi.. najlepsi del leta!
- Spanje je overrated.. Ko sonce zaide se laptop odpre, dela miljon. Podocnjakov miljon.
- Da sem prejle dobila seksi vabilce, ki mi je polepsalo vecer :flamingdev:
- Da me malo skrbi, kam je cimra nenapovedano izginila ze v ponedeljek zvecer.. stvari ima tu, videla je nisem ze od takrat. Cifre pa nimam
- Da je zal vedno tezje bit v druzbi cloveka, na katerega te vezejo stara custva. Sto let sploh ne razmisljas o tem, vsi se normalno in sprosceno druzimo.. dokler ne izves, da si je doticna oseba za potovanje 'na skrivaj' rezervirala dvoposteljno sobo s tvojo kolegico. :squee:
- Takrat pa zaboli :frown: fizicno. In se bojim, da mi bo mal uniclo trip tole. Skulirat se moram.
- Da me zanima, koliko ljudi ima svojega 'the one that got away' ..
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 16. Apr. 2015 16:14

^^ the one that got away je bullshit, to si ljudje ustvarimo iluzije da se mučimo ko smo samski.

Ne muči se, pejt na trip pa naj te boli vađajna.

-* so sadike drage.

-* sem 3 ure kuhal popolno omako za testenine, samo zato da sem jo lahko potem izbruhal ko sem šel prekopavat vrt. Super.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 16. Apr. 2015 16:59

saarijarvi napisal/-a:- patchouli: details, dammit! :D ne mores nas samo malo zrajcat in pustit..


What happens in Dhaka stays in Dhaka :P

-Da sem spoznala dva res fajn decka in to po totalnem nakljucju. Eden od njiju je pijan na nakljucno stevilko SMS poslal in je bila pac moja. Baje. Jaz temu ne verjamem cist. Ampak ajd, so res kul druzba.
- Da sem bila zadnjic po tradiciji za bengalsko novo leto cel dan oblecena v belo, se hamburger sem jedla in se nisem umazala! Uradno sem odrasla!
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 16. Apr. 2015 18:30

saarijarvi napisal/-a:- Da je zal vedno tezje bit v druzbi cloveka, na katerega te vezejo stara custva. Sto let sploh ne razmisljas o tem, vsi se normalno in sprosceno druzimo.. dokler ne izves, da si je doticna oseba za potovanje 'na skrivaj' rezervirala dvoposteljno sobo s tvojo kolegico. :squee:
- Takrat pa zaboli :frown: fizicno.

^^ To. Sicer druga oseba v mojem primeru ni kolegica, sam vseen. Sama sebi grem na živce, ker me, kljub času, ki je minil, odkar sva se razšla, na momente še vedno stisne pri srcu in sem čist sesuta.

* drugač sm pa nadvse fajn :) pogodba za službo podaljšana, potovanje rezervirano, prvič v živeljenju se mi ni treba ukvarjat z razmišljanjem, če si lahko privoščim kkšno majčko - ampak si jo kr :) Lajf is gut :D

* končno sem se spet spravla tečt. Letos sem začela že min 5x, pa sem skoz odnehala, ker ni blo časa...ampak od danes naprej pa moram spet redno tečt. Je že skrajni čas, da se vrnem v formo!

* slovenske železnice in organiziran nadomestni prevoz :mad:

* tamau ga biksa sto na uro...puberteta je za starše križ :/ Pa dobr, bosta našedva vsaj vedla, kako mata pridno prvorojenko (beri: mene) :P

* jutr je peeeeteeeek !!! :D :D :D
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 17. Apr. 2015 3:03

Led Zeppelin napisal/-a:^^ the one that got away je bullshit, to si ljudje ustvarimo iluzije da se mučimo ko smo samski.

Ne muči se, pejt na trip pa naj te boli vađajna.


Ahhhhh I wish... :) Se strinjam, se mi pa to se ni zgodilo. Objektivno mi ta clovek nikoli ni bil nic specialnega, ampak vcasih srecas ljudi, ki oddajajo nek cisto poseben vajb. Ne znam opisat. Nekako ti zarijo v drugih barvah kot okolica :fisch: Pa to nima veze z idealiziranjem nekoga, sploh ne. Najbrz je kaksna biokemija/hormonska brozga posredi, ne vem. Ampak damn, da se to lahko zavlece za toliko let..

Dokler ne srecas drugega cloveka v tej 'barvi' (danes sem cel poet, btw) te tezko zacne bolet vađajna, sploh ce si delis krog kolegov. Niti keglove ne pomagajo ;D

__________

Kakorkoli.

- Da sem dobila last minute narocilo, posledicno spet sredi noci za kompom. Moj cisto prvi billboard! :cloud9:
- Da se bodo couchsurferji pocasi zaceli vrstiti, kul. Sprejela nekaj prosenj v maju, ce bo cas. Z enim grem celo do Bohinja, prvic (!!) v zivljenju :lach:
- Danasnji vecer spet preziveli v druzbi Cedahucijev in Gjurinovih, kr prijetno
- Da bi me dohtarji krizali, ce bi vedeli za moje spalne navade.. 2 uri popoldne, celo noc nic, kaksno uro dopoldne, cel preostali dan naokoli, zvecer lovljenje deadlinov, vmes kak fraj dan skoraj v kompletu prespim, ponovi vajo.. Delo od doma je kul, ima pa definitivno svoje minuse.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 18. Apr. 2015 9:11

^^ ne vem, jaz vedno rečem, da če sta dva za skupaj potem bosta bila skupaj. Če ne pride do tega je vse drugo nepomembno.


-* se je moj kolega razšel z dolgoletno punco, in pač v roku enega meseca spoznal novo punco. Jebiga, se zgodi a ne? :D

-* sem mu rekel da bo njegova bivša sklepala da jo je varal, in da ga bodo vse ženske sovražile. In točno to se je zgodilo, ena njena kolegica je rekla da mu bo pljunila v obraz ko ga vidi, wtf :lol: .

-* se mi je včeraj zgodila zabavna zadeva pri frizerju, na stolu so sedeli dve sestri, ena mlajša in ena starejša. In mlajša začne govoriti svoji sestri, da je bila njena poroka boljša ker so igrali Gadi, imeli so več piškotov, gostov...Nakar ji starejša zabije, ja ti si imela boljšo poroko, jaz imam pa boljši zakon. Mlajša se je ločila pol leta po poroki. Tišina. :lol:

-* komaj čakam Star Wars, nov trailer je zakon!
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov