Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 24. Mar. 2015 10:32

* tudi sama sem se prijavila na couchsurferje... pisala že 1000im ljudem, nič še nisem dobila. upam, da kaj dobim, ker so pa hostli v bruslju + amsterdamu REEEEEEEES dragi.
* kak je hitr švignu tale teden z njim. še zdaj ne morem verjeti, da je dejansko prišel. kak sem zmedena. jao. sem mislila, da mi bo obisk vse pojasnil, pa sem sam še bolj zmedena. pa strah me je. tako zelo strah ponovnega razočaranja, uh... ne vem kaj naj naredim. sploh.
* rojstni dan je bil super. pirčki, sončna praga, dobra hrana, dobra družba. zakon.
* mi "fotr" spet ni čestitu. sej ne vem zaka se sploh še čudim...
* nočem izpast razvajanena sam bi blo res super, da mi kdo od sorodnikov da kakšno darilo za bday. tako pa spet nisem nič dobila. ponavljam - zakaj se sploh še čudim.
* me je pa prijateljica tako zelo presenetila... najlepše voščilo ever, zjokala sem se. poleg tega pa še zelo lepo pozorno darilo.
* sem čustvena razvalina, spravit se moram k sebi, dost je jamranja!
* sam še to: pogrešam mamo :(
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 24. Mar. 2015 11:23

Par nasvetov glede couchsurfanja.

- CS v velikih mestih je zelo problematičen, ljudje dobijo po 20 zahtev na teden.

Zato če vam gre za nohte, poglejte iz aterih delov mesta so, pač izberite nekoga ki je malo bolj oddaljen.

Ne pišite enih in istih zahtev, preberite profil in ne vem, ooo rad imaš rock, tudi jaz ga imam, da je bolj osebno.

Bog ne daj da pišete zahteve brez da bi imele vsaj kakšen review...ker potem si vsak misli..aha, spet ena zastonjkarca. Če pač ne morete gostiti, vprašate kakšnega kolega ali tujca iz FBja da vam napiše da niste prfukjena koza..

Svojo prošnjo dajte tudi v razne skupine: Amsterdam last minute, last minute couch....

CS deluje po principu, več kot daš, več dobiš...jaz sem gostil ene 40 ljudi preko CS in 20 preko warmshowerja, in ko rabim kje za spati, vprašam znotraj teh ljudi in mi potem dajo oni osebno kontakt kolega v temu mestu ali državi. Mreženje je cilj CS.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
lola1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 24. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lola1 » 24. Mar. 2015 18:55

*sem prejšnji teden žurala, zato moram ta teden vso delo na faksu nadoknaditi...so far so good

*sem spet padla na njegove finte, ampak ve, da če me bo hotel videti, se bo moral odločiti kaj hoče..

*sem mami za materinski dan kupila nove uhane, ker je svoje prejšnje izgubila... in mi res ni žal tistih 70evrov dati za nekoga, ki ga imam najraje in mi predstavlja osebo, ki se ji lahko zaupam.

*res ne maram tega vmesnega časa, ko je zjutraj še tako mrzlo, da potrebuješ bundo popoldne pa si lahko skoraj v kratkih rokavih
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 25. Mar. 2015 9:27

- Da se vedno cakam, da se bom nekega jutra zbudila in se zacela pocutiti odraslo. Jutri je zadnja moznost, ce se nic ne zgodi, bom pac ostala otrok. Za vsak slucaj danes na poti domov kupim sladoled za moj rojstnodnevni zajtrk jutri :cool:
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 25. Mar. 2015 9:27

- Da se vedno cakam, da se bom nekega jutra zbudila in se zacela pocutiti odraslo. Jutri je zadnja moznost, ce se nic ne zgodi, bom pac ostala otrok. Za vsak slucaj danes na poti domov kupim sladoled za moj rojstnodnevni zajtrk jutri :cool:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 25. Mar. 2015 10:19

-* je Pot v raj zelo dober slovenski film, lepo posnet, dobre lokacije...samo malo več čustev sem pogrešal, ker se glavna lika samo strmita v obraz.
Ampak, dober film...sem vesel da je nova generacija slovenskih režiserjev bolj pogumna, in se loteva novih tem.

-* je pa Jebiga še zmeraj moj najljubši slovenski film, ne zaradi tega ker je dejansko najboljši slovenski film, ampak ker ima toliko dobrih citatov da vedno umiram od veselja ko jih imam možnost da jih uporabim. "To so vile, kar zna bit še hujš!".

-* da sem se nad nečim res začudil ko sem gostil tiste tri Francoze, oni namreč ne lučujejo odpadkov, v njihovi družbi je še sprejemljivo da ne lučuješ odpadkov...Moram priznati, da sem kar ponosen da se to v Sloveniji zelo izboljšuje.

-* da je 24kul.si moja najljubša stran trenutno, polna je zanimivih posnetkov, zanimivih ljudi, zanimivih tez. Sicer se še nikoli nisem družbeno angažiral, ali hodil na proteste. Ampak te ljudje me tako jezijo, da se bom bolj potrudil, ker to ni kdo ima prav, to je dobro proti zlu, cel LOTR..
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 26. Mar. 2015 13:20

* so se v zadnjem času stvari čudno postavile na svoje mesto :D
* ^^ sem zaradi tega čisto presrečna :D
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 26. Mar. 2015 15:40

* sem mu končno priznala kaj čutim do njega, on čuti isto. ampak se posledično počutim zelo ranljivo. imela sem preveč slabih izkušenj, prevečkrat sem bila razočarana, da bi se kar tako prepustila. dejstvo, da sem še vedno na izmenjavi, ne pomaga ravno. kako me je strah uh :(
* sem že tri dni čisto down, ampak se ne pustim. poleg telovadbe še hodim na sprehode, in mi res pomaga, da nisem doma čisto v depri. so to očitno tisti "črni" dnevi... bo že mimo...
* grem naslednji teden pogledat malo nazaj v Slovenijo. se že veselim :)
* pomlad je že tukaj, prov voham jo, sam neki sonce štrajka! sonceee pridi nazaj, POGREŠAM TE!
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 30. Mar. 2015 20:42

- Da mi je smesno/zalostno, kako vase zaprta je vecina moje zlahte.. Naceloma se vsi razumemo, a nedajboze, da se kdo kdaj objame, si izmenja kaksno lepo besedo ali pa si pove, da se ima rad.. Ravnokar sem klicala dedka, ki ima rojstni dan, pa se mi je zjokal v telefon. :rolleyes: tipicen grumpy-clint-eastwoodovski dedek, ki se ti kar naenkrat nenapovedano zjoce. Nepredstavljivo. Najbrz so ga v celem dnevu spet poklicali trije, ki so voscili 'v imenu cele rodbine', ker se drugim pac ne da za 2min prijet telefona v roke in staremu stricu zgolsnit en 'vse najboljse'. Se fotru sem nalozila moralca, ker mu je, citiram, ''nerodno''. Jezus no, da ne znas vosciti cloveku, ki te je celo mladost vzgajal. Lomi se mi srce, res.
- Podoben preblisk sem imela na maturancu od tamalega ta vikend, ko so dijaki odsli do miz svojih starsev in jih prosili za ples. Ma ni variante, da se to zgodi pri nas. Kot da smo bezni znanci, ne familija. Ne vem, ce je bila kriva malvazija ali kaj drugega, ampak priznam, da se mi je oko kar malce zarosilo, ko so fantje v smokingih svoje ganjene mamice prav gentlemansko pod roko peljali na plesisce. Res je lepo videti kaj takega.
- Sicer spostujem svoje starse in vem, da jim v zivljenju ni bilo lahko.. Ampak presneto, v taksno smer pa s svojo familijo ne bom sla. (Pa ni, da ze razmisljam o otrocih, nikakor ne..)
- Kaaaakorkoli.
- Dobila couchsurf za Nizozemsko! Upam. :) Fant je sicer bolj redkobeseden, a nas bo menda vesel. Res upam, da se bo izslo.
- Da so bili ta teden na obisku tuji poslovni partnerji od kolega in daaaamn, ma ta folk kesa. 2x smo sli zurat, obakrat so nas pocastili z vip vstopnicami, sampanjcom, boati, ni da ni. Kr nerodno mi je blo. Njim to predstavlja ravno toliko, kot meni kava ob Ljubljanici. Clovek bi se kr navadil, ne da ne :P
- Jutri stimamo faks piknik. Upam, da vreme zdrzi in bo kul :flower: ne vem, ce smo sli s klasom ze kdaj zurat.
- Da sem se pridruzila stripovskem klubu :cool:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 30. Mar. 2015 21:27

- saarijarvi, to je tipična slovenska familija, v bistvu ni nekega ravnotežja..imaš tiste familije ki so bolj distancirane, do tistih ki neprestano visijo po telefonih, so vsak dan pri tebi na kavi in se ti vtikajo v lajf.
Izberem prvo v tem primeru.

- je mene foter mogoče objel 5x v lajfu, res da je imel čudno otroštvo, sam vseeno.. se bom pa jaz v temu primeru bolj potrudil.

- naslednji teden dobim dva CS iz Krakowa, in imata avto..in gruntam da bi šel nazaj z njima, bil v Krakowu ene 3 dni pa šel nazaj. Sam kaj ko imam toliko dela...

- me kolegica povabila za 1. maj v Banja Luko, to bom pa skoraj ziher šel.. bi tudi jaz rad pekel čevapčiče na vrhu stolpnic.

- sem prodal svoj vojaški ruzak, in sem si naročil novega Osprey Atmos 65...mmmmm, ločen predel za spalko, moj mali šotor paše notri, ločeno hrbtišče da nimaš mokrega hrbta.
Sem si prisegel da ga sprobam tako, da bom šel peš od doma do morja, vzelo mi bo ene 5 dni, pa še v Trst moram ker si ga še nisem pogledal.

- se me je potegnilo v neko žensko dramo čez vikend, sem mirno poslal eno v k***c, in jo bom še če se to še enkrat zgodi. Kakšna prekleta predrznost. Se mi do junija ne da fukat z njimi, še dobro da grem zdaj za en mesec živeti v hribe.

- rad gledam Bar, ker je zabaven in to je to :D
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 30. Mar. 2015 22:06

- Vem, da so to tipicne slovenske druzine, ampak to ni v redu. Pol, ko so pa enkrat stari 70, 80 jih prime ta sentimentalnost in panika, da je prepozno. Meni je grozno, ko poslusam stare starse, ki z muko priznavajo, da se nic ne pogovarjamo, da nicesar ne vemo en o drugem in bi radi zdej nekaj 'na silo' nadoknadili za nazaj.. Ne vem no, sej se pa lahko najde neka zlata sredina, ne da ne.
- Krakow je cudovit, pojdi.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 31. Mar. 2015 6:32

- Krakow je krasen, to se ti res splača it.

- da imam srečo, da je moja familja super. ogromno čustvene podpore in iskrenosti, obenem pa se nikakor ne vtikajo v moje življenje. pretiranega klicarjenja tudi nisem nikoli izkusila.

- saarijarvi, kateri? Stripolis ?

- mam premalo projektov v službi in mi je tečno doma sedet.

- grem za vikend malo domov, ker se mi ne da bit skozi sama doma. danes se bom nekomu na obisk prištulla al neki.

- komp morem razstavit in ga posesat, tako ventilira, da se zdi, kot da bo vsak čas odletel iz mize.

- upam, da gre milano skozi, ker bi res nekam šla.

- čisto prezgodaj sem vstala, sploh ne vem kaj bom počela cel dan. upam, da pride frendica na obisk, da malo na vrtu posedamo.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 31. Mar. 2015 11:09

* evo. ko da bi vesolje vedelo, da se vračam nazaj domov in se je začelo kopičiti sr*. me je res minal do vsega, sem razmišljala, da sploh na koncu ne bi šla. mislim kaj je men treba tega? spet bom kot nek tujec v lastnem domu, cela bom živčna... ah zakaj? zakaj zakaj zakaj :''( sploh ne vem kak naj to sprocesiram, nimam nobenega vpliva na to, kar še dodatno otežuje vso situacijo. in pol se čudim zakaj imam težave z zaupanjem? ha - ha - ha.
* mi nič ne pomaga pri tem, da sem po defaultu nagnjena k jamranju pa cmizdrenju, pa valda sem še najbol boga na svetu. če dodamo k temu še, da konstantno oprezam, kdo me bo še zaf*... zanimivo. ni kej.
* je to normalno stanje, da ko si "odrasla" oseba, da se nenehno spopadaš z razočaranjem??
* no vsaj ena lepa stvar se bo zgodila. končno bom videla svoje ljubljene mačkice, ki jih nenormalno pogrešam. vem, da se sliši rahlo neumno, ampak jih imam res res zelo rada.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
lola1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 24. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lola1 » 31. Mar. 2015 14:07

* sem mislila, da je samo naša familija takšna, da smo si z nekaterimi bolj znanci, kot pa kaj drugo..ironija, z mamo sva si najboljši prijateljici, z očetom pa kot, da bi bila znanca, ki le zaradi naključja živita skupaj. ta mlajša (sestra) pa je ravno obratno

* sem obsedena z Blogovin-on , ena ura odide kot nič, ko začnem gledati kaj

* sem si "vzela" dva dni fraj od faxa in raje ostala doma..pa me muči slaba vest :mad:

*kupila knjigo znižano iz 20eur na 3eur. super! :D

*ko ni dež in mrzlo je pa veter..bv :(
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 31. Mar. 2015 16:56

*midva pa nisva našla couch-a :/ zdaj gledam hostle, ampak jih večina ne sprejma ljudi pod 18 let :(

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov