Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Dec. 2014 12:20

-* je bil Hobit včeraj razprodan. Sem si sam kriv, če je ena predstava na dan v največjem slovenskem mestu, potem lahko to pričakuješ :D .

-* sem šel potem drsati s prijateljico na Trg republike. Drsanje je kul.
Samo ne vem, kako drsati ne da bi bil pokrčen in me potem ne bi bolel hrbet :D.

-* da grem pa danes res na Hobita :D
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 22. Dec. 2014 16:52

- Da nekdo, ki si mora stalno dopovedovati, koliko so drugi neumni/ljubosumni/nevoscljivi ne more biti ravno samozavesten.. Chill ;)
- Da je ukradeno torbo nekdo vrnil na policijo, seveda brez denarnice.
- Da je za mano cel dan skakanja okoli, kompliciranja in dopovedovanja, ajme. Potem me pa se teta na upravni pocasti s parimi moralnimi, kako ne pazim na svoje stvari. Thanks, mom? :rolleyes:
- No, vsaj na fotki za osebno sem si prvic v zivljenju vsec :P Za 14eur me je pa ze dobro zretusirala.
- Spet me daje nespecnost
- LZ, koliko pa pride drsanje na Trgu?
- Danes jazz night, ce bo vse po sreci
- Da se veselim jutrisnjega nastopa v Cankarjevem :hearts:
- Da res upam, da pravocasno dobim ekspresno osebno.. Drugace bom morala bozic preziveti sama s kuzkom, medtem ko bodo nasi pri babici na morju :nein:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Dec. 2014 20:59

saarijarvi napisal/-a:- LZ, koliko pa pride drsanje na Trgu?


5 evrov dve uri, drsalke te stanejo 3 evre.

------------------------------------

-* sem žalosten, ker se je danes končal del mojega otroštva....pogrešal bom Srednji svet. Se spomnim ko sem bil 11 let star in sem šel gledati Bratovščino prstana, in vem da mi je bil najboljši film vseh časov, vmes med filmom sem bil tako žejen ker ni bilo pavze, zraven sem pa cel čas vohal pomaranče....film se konča, zraven pa brat z kilo pojetih pomaranč
:D.

-* sem dobil danes enega izmed lepših presenečenj decembra, prijatelj Janus mi je poslal celo vrečo zelišč za čaje, živi pod Olimpom in tip rad nabira rožice, prepoznal sem samo limeto...soba diši :D
Zadnjič spremenil Led Zeppelin, dne 22. Dec. 2014 21:01, skupaj popravljeno 1 krat.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 23. Dec. 2014 13:55

*jup, karte za nicki kupljene (komaj, holy f, v enem dnevu razprodana glavna mesta)
*grem v london aprila :)
*bi ful šla v ameriko in na jamajko :(
*in tolko razmišljam o tem, da sem že enih 4x sanjala, da sem šla v ameriko
*se končno vidi fitnes napredek na trebušnih
*rabim neko črno obleko. ali bilokakšno obleko, krilo, ipd., ker mi gre na živce, da hodim ven v istih oblačilih skoz.
*sem zgubila tisti ''fashion touch'', ki sem ga imela v srednji šoli. od kdaj mi je bolj pomembno udobje kot pa videz?
*pogrešam tud, da ne tečem več dnevno, ah
*pogrešam kakav :( zakaj je brezlaktozno mleko tak drago?!
*je na fitnesu ena punca, ko je skoz ful naličena, v pajkicah, kjer se vse skozi vidi in spodaj tangice :''D aja pa počepe rada dela :''''D
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 23. Dec. 2014 14:07

- Da ga ni čez tračanje o fantih s prijateljicami :D. Spet se čutim stara 15 let :D
- Še kar čakam svoje darilce :nein:
- Bo letošnje novo leto res kul! Tako sem navdušena, da se morda prvič v življenju bolj veselim novega leta kot božiča!
- Da je pričakovanje še večje, me v vikend novoletnem paketu končno čaka še maratonsko gledanje 4. sezone GOT. Joooj js bi, da je jutri 31. :D.
- Noro srečna za pirjateljico, letos se ji res vse v življenju (spet) postavlja na noge, prvič jo vidim tako srečno :).
- Je bilo letos uspešno leto za vse okoli mene (no, tudi zame ;) ) in sem res ful srečna za vse :hearts: .
- Se danes lotim mojega pretentious božičnega menija - upam da bo presegel lanskega (ki je bil pretty awesome). Bo veliko buč in mesnih izdelkov :D.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 23. Dec. 2014 16:28

- Da sem bla tudi jaz zalostna po koncu Hobbita :( Lahko pa obkljukam kino oglede vseh omenjenih 6ih Jacksonovih filmov. Ob prvem sem bla stara 9 :lach: totally worth it
- Praznicna mrzlica na visku!
- Delam za faks. Kul projekt, but lazy.
- Dans bo spet netrezno, kot kaze
- Da imam spet fu*njene sanje, ampak tokrat gredo v drug ekstrem.. V njih imam vse, kar si ze tako dolgo zelim/po cemer hrepenim in je koncno moje... potem pa se zbudim :cry:
- No, bom to vzela kot znak spodbude. Alneki.
- Vcerajsnji jazz je bil res kul in me veseli, da so iz starega KMŠ-ja uspeli se nekaj izvlect. :wink:
- Rip kmš, you filthy animal.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 23. Dec. 2014 17:49

saarijarvi napisal/-a:- Da res upam, da pravocasno dobim ekspresno osebno.. Drugace bom morala bozic preziveti sama s kuzkom, medtem ko bodo nasi pri babici na morju :nein:


Nekaj časa je bilo dovolj samo dokazilo, da si dal delat osebno in kak star dokument. Mogoč se ti splača pozanimat.

* sem lena. Stanovanje v razsulu. Polno dela za faks. Jaz pa ze cel dan ležim in gledam serije. Izpit prejšnji teden in vse sledeče žurke so me uničile :(
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 23. Dec. 2014 21:54

* me že rahlo grize, da sem samska. dve leti. ne pomaga dejstvo, da se vsi okoli mene parčkajo. mal me začenja že skrbet.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
schjora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 17. 11. 2012
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a schjora » 23. Dec. 2014 23:29

^ mene tudi muči nekaj podobnega.

-res, res si želim ene stvari, ampak ni več od mene odvisno, ali jo dobim. In sedaj samo živčno čakam, kaj bo. In ker bodo prazniki, bom čakala še do januarja ... Malo verjetno, ampak ... božično darilo maybe? That would be awesome :D
-zdravstvene težave, ki morajo čakat do januarja, prav tako ne pripomorejo k veselemu vzdušju.
-prav tako ogromno dela za faks (resno, letos imam najslabši urnik ever, ko zjutraj sonce vzhaja, sem na faksu, ko zahaja sem še vedno na faksu ... )
-moje socialno življenje razpada :cry:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 24. Dec. 2014 0:16

-* sem že leto in pol samski, ni neke krize...nekako dvomim da imam energijo še za eno neuspelo zvezo, zatorej si bom vzel kolikor časa bom potreboval da najdem bodočo gospodično.

-* so mi končno odgovorili! Me bodo vzeli, ampak prej moram nekaj vložiti da dobim in dokazati da sem primeren. In bom, ker je moja največja želja v življenju, to da bi potoval in spoznaval druge kulture, in mogoče enkrat celo dobil kaj denarja za to :D.

-* v nedeljo skuham omako bolognese, v današnjem darilu je tak recept da ga celo jaz razumem. Člani moje družine očitno nimajo ravno vere vame, če mi mami reče: "vseeno kupi eno omako, če zajebeš". Traidores.

-* da imamo danes cela familija skupno večerjo, 30 folka. Super.

-* Želim vse cosmoforumašem, in creepom ki berejo in ne sodelujejo, vesel Božič!
Upam da ga boste preživeli v lepi družbi, če pa ne...pa vedite da nikoli niste sami. :tannenbaum: :santa:
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 24. Dec. 2014 8:25

Slovenske novice so res zanesljivo in strokovno gradivo :D.

Da, v sskj-ju sta oba izraza, ampak kikiriki je prevzeta beseda iz hrvaščine (http://hr.wikipedia.org/wiki/Kikiriki). Lepše in bolj slovensko (da ne omenjamo bolj kul) je arašid, kar je tudi botanično bolj pravilno - Arachis hypogaea, je latinsko poimenovanje arašida.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 24. Dec. 2014 12:21

* evo pa se je še meni zgodilo. niti malo nisem vesela, da je božič, niti večerje ne bo, nič nič okrašeno. beda. zabila se bom v postlo, brala, filmi. druga mi ni.
* vedno se tak glupo počutim, ko se ljudje pogovarjajo o obdarovanju itd. ka morejo kupit teti, pa bla bla bla. ja. super. sam dodaten opomin, da mam sama samo mamo, pa še ne dobim darila. pč sj ne rabim niti, sam vseen. mal se bogo počutim.
* je bla tale vrnitev v slovenijo največja napaka ever. tukaj sem že 6 dni, vsakič, ko se zbudim, se začnem jokat. depra.
* ne vidim ene svetle točke.
* aja pa lepe praznike ane.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Moony
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 24. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Moony » 24. Dec. 2014 14:03

-da me ob pogledu na prejšnji post kr malo stisne pri srcu.
Exit, mogoče si sama z mamo in ne praznujeta božiča... mogoče si navajena, da ne dobivaš daril in počitnice preživiš za televizijo in knjigami. Pa se ti ne zdi, da bi to lahko spremenila? Pošlji nekaj sporočil in ljudem zaželi vesel božič, pokliči prijateljico, preživita nekaj ur skupaj, stopi do mame in ji povej da jo imaš rada. Poskusi speči piškote?
Božič ni v darilih, ni v ogromni smrečici in stotih okraskih. Pravi božič je v odnosih, željah in upanju. Če želiš spati v udobni postelji, si jo moraš sama postlati tako, da ti bo udobno. Pa če tudi se zdi sprva težko, je na koncu vedno vredno.
Potrudi se in letos uživaj! Lahko je, le verjeti moaš;)
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 24. Dec. 2014 16:34

- čutim Božič kot še nikoli prej in sem hvaležna za vse svoje bližnje. srečen Božič vsem forumašem in ne pozabite:

''Happiness can be found even in the darkest of times, when one only remembers to turn on the light. ''
Uporabniški avatar
Black Orchid
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 22. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Orchid » 24. Dec. 2014 17:04

- je to najmanj božičen Božični večer kadarkoli :/
- razmišljam kam pobegnit za silvestrovo
“If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

― Martin Luther King Jr

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov