Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 14. Dec. 2014 21:29

-* tudi če pokadi dva jointa na dan?

Ne skrbi,se bo dobri brat se uscal v majhno flaško. Jaz sem bolj čist kot devica Marija.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 15. Dec. 2014 4:18

- Bemti sem pridna ponoci. Delala 8 ur v kosu zdejle, stvari lepo napredujejo :flower: feels good.
- Edino vrat mi bo odpadel od sedenja za racunalnikom..
- Shopping vceraj vec kot uspel, v HMju dobila PLASC, v katerega sem hotela investirat ze tako dolgo.. Tocno taksnega, kot sem si ga zamisljala, -50%. Talking about Christmas miracles.. :P
- Priznam, da sem cisto pozabila na 'Bozicka za en dan' in bi moj pamzek kmalu ostal brez svoje skatle. :( no, sej se bo dalo kaj zrihtat, upam.
- Da me zalosti, ker se z dolocenim krogom prijateljev vedno manj dobivamo.. Vem, da imamo vsi veliko okoli glave, ampak za enega kuhancka v centru bi se pa lahko zorganizirali po vec mesecih.
- Da se vcasih prav obsedeno vrzem v neko stvar, cetudi samo za nekaj ur/dni.. Ko si clovek v nekem cudnem navalu potegne 8 razlicnih dram o Viktorijanski dobi, lahko zakljuci, da ima problem. Jap.
- Jutri/danes na planerju: vstat -> delat za faks -> sibat v tiskarno -> bit bozicek za en dan -> nastop/hobit -> rojstni dan -> domski zur.
- Kicking monday's ass!
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 16. Dec. 2014 22:35

-* Da sem imel danes test za svojo potrpežljivost. Pazil sem svojega bratranca, in je rekel naj grem igrati Playstation, in igram...zavijem levo, reče: "zavil si levo", grem po stopnicah, reče "uhh, greš po stopnicah", in 2 uri je vse kar sem naredil, ponovil.
Ampak, potem je začel spraševati: "zakaj greš levo z avtomobilom?".
In prekleto težko je razložiti petletniku, zakaj si se odločil da greš levo...

-* Potem sva šla ven, in imela enourno debato o kravah, o kravah nič ne vem, zato sem si izmislil kup informacij, med njimi da so krave sestrične dalmatincev in so zato bele in črne.

-* Je bil kar zanimiv dan, otroci so kar kul...sicer še ene 10 let ne, ampak..mogoče.

-* je pošta Slovenije zajebala zadnji del mojega darila, MF...
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 17. Dec. 2014 7:39

- Da ce sem kdajkoli imela iluzije kako awesome je biti rock zvezda, so se mi vceraj razblinile v 10 sekundah.
- Sem sla s frendom prvic na njegov koncert. Tip je bojda najvecja rock legenda tu naokoli. Se pripeljemo na prizorisce koncerta, zavlada prava panika, varnostniki odrivajo ljudi, da avto sploh lahko parkira. In potem mi sofer rece, Madam, go out. Jaz sam Ja pa kaj se, a vi to resno?! Kolega stopi iz avta, jaz za njim, folk se preriva, meni nic jasno. Prav uno, ko vidis po televiziji, fani, fotografi, varnostniki. Hvala bogu za tadrugega kolega, ki me je nekako spravil cez kaos. Ne kadim, ampak mater da sem si cik prizgala, ko smo bili na varnem! Na naslednji koncert grem cez glavna vrata!
- Da potem je bilo pa bolje. Ma na slepo bi se lahko usedla, pa bi mi nekdo pod rit v sekundi stol prinesel! :D Tak so okol nas skakal, da je bilo ze smesno. Zgubim pokrovcek od skoraj polne plastenke z vodo, mi kar novo vodo dajo :lach:
- Da je bil fajn koncert. Dejnsko sem kolega prvic videla na odru in je bil kot popolnoma drug clovek. Jaz ga poznam v domacem okolju, v trenirki :)
- Da sedaj razumem, zakaj je nase druzenje vedno tako dolgocasno - enaka take out hrana, ista glasba, viski. Ce je tvoje zivljenje zunaj kaos, verjetno prav pase imeti dolgocasen prosti cas...

- Da cakam na rezultate enih preiskav in me je se vedno strah, ceprav je bilo do sedaj vse vredu. Ampak ocitno ni, ker nekaj mora povzrocati probleme :(
- Da sem imela najbolj cudaski ginekoloski pregled ever. Po koncu sem se samo sesedla na stol v cakalnici in kolega je ze hotel narediti sceno, ker je mislil, da je bilo kaj resno narobe. Ampak jaz sem bila res samo WTF...
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 17. Dec. 2014 13:40

*da me zanima, ali _patchouli_ pomeni patčuli kadilne palče
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 17. Dec. 2014 20:26

_patchouli_ napisal/-a:- Da je bil fajn koncert. Dejnsko sem kolega prvic videla na odru in je bil kot popolnoma drug clovek. Jaz ga poznam v domacem okolju, v trenirki :)


obstaja kak youtube posnetek te zvezde?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 18. Dec. 2014 6:01

Mishela napisal/-a:*da me zanima, ali _patchouli_ pomeni patčuli kadilne palče


Paculi

Jochie, ne da se mi zdajle na YT iskat, mogoce drug teden. Ne verjame v videospote, tako da se najdejo live posnetki.

- Da grem v Indijo jutri in bom pogresala Banglades :cry: Dober, da pridem v soboto ze nazaj.
- Da grem danes na zurko, kamor me je povabil en decko, ki mi je bil ze pred casom ful vsec, super energija med nama, ampak takrat so bili pac se eni dejavniki vmes. Zdej teh dejavnikov ni vec :twisted:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 18. Dec. 2014 21:29

^- sem vesel da se pačouli počuti boljše ;)

-* sem končno oddal darilo, in sem zadovoljen z končnim izdelkom. Sem se potrudil.

-* sva z bratom poguljufala test urina kot dva profesionalca. Je moj brat glup da pove staršema, da je rabil mojo pomoč.
Jezus kaka panika, kot da bi sarin ukradla iz laboratorija.

-* da noben ne bo razumel mojega veselja. Ampak danes sem v Fifi dobil Bala v packu, in ga prodal za miljon coinsov. I am a rich man :) .
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 19. Dec. 2014 1:00

- Da tudi mene firbca tale rock zvezdnik
- Da smo danes imeli superkjut bozicni nastopek v centru pod luckami
- Da mi je nekdo med superkjut bozicnim nastopkom spiz*il torbico z vsemi dokumenti, gotovino, ocali, kozmeticno polno mejkapa, kljucem od stanovanja, deznikom, rokavicami in bogve cim se..
- Fuck you.
- Da se iz tega razloga ze vnaprej opravicujem, ce bo imelo moje cosmodarilce kak dan zamude! Ampak ne bi smelo priti do tega, upam.
- Me pa jutri poleg skakanja po bankah, policiji in upravnih cakajo tudi lepe stvari: se en nastop, Hobit in rojstni dan, jupi. :)
- Da je vcerajsnji afterparty res uspel
- Da mi grejo na zivce tile ljubezenski trikotniki, ki se zadnje case pojavljajo, wtf. Eno samo jamranje
- Da sem se zadnjic malo 'zblizala' s kolegom, ki se je zaradi sluzbe preselil v tujino. Skoda, da je moral ze nazaj, decko ima res potencial. :fluffy:
Uporabniški avatar
jozica1
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 409
Na forumu od: 29. 4. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jozica1 » 19. Dec. 2014 1:48

..se ne spomnim kdaj sem nazadnje pisala v to temo
..se mi je zivljenje v zadnjih dveh letih bivanja v tujini obrnilo na glavo, oz. morda končno na noge..
..sem z njim prvič dobila občutek, da je morda on tisti pravi :)
..se mi bo še dogajalo naslednje par mesecev
..resnično upam na pozitiven razplet..
..me zanima kaj je v njegovi glavi :D
Velika ljubezen in velik uspeh sta povezana z velikimi tveganji!
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 19. Dec. 2014 14:44

- sem opravila večino nakupov. in odposlala kozmopaket.
- morem pospravit in se mi ful ne da. preneta mačka raznaša ta svoj pesek po čisto vseh kotičkih stanovanja. vsak dan bi morala sesat, če bi hotela, da tla izgledajo vsaj približno čista.
- sem pogledala v zadnjem tednu več romantičnih komedij in podobnega shita, kot prej v pol lajfa ne.
- grem do frendice na kosilo, ker se mi ne da sami zase kuhat.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 20. Dec. 2014 11:25

* nazaj v sloveniji. tak mi jee čudno, komaj se čakam vrniti nazaj. itak me je minal do vsega po prvih 10 min doma. takoj šoki. eh.
* nisem ravno prepričana, če imam prave prijatelje, ali sem jaz pač preveč občutljiva?
* dosegla sem ciljno težo. na izmenjavi sem zgubila 7 kg (ni mi jasno kako). prav so mi oblačila iz srednje šole. super super.
* srčno upam, da se bo vse izšlo, da bom lahko ostala na izmenjavi še za drugi semester... ker mi taaaak NI za bit doma :(( sem se veselila priti nazaj, po treh dnevih mam res poln kufer vsega, žalostna sem, dolgčas mi je. ohhhh.
* mama me je tako zelo razočarala. spet. in ji tako zelo zamerim, da mi ni mogla tega zamolčat.
* itak. "fotr" me pa kliče samo zato, ker me rabi. vidim kako je zainteresiran, da me vidi ja. eh.
* sem si sama kriva, da sem tako naivna, da sem mislila, da so me ljudje pogrešali. več kot očitno me niso. ne bom lagala, zelo zelo me je prizadelo. ampak dobro. je vsaj wake up call.
* že razmišljam kam bom šla poleti, samo da nisem doma.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 20. Dec. 2014 23:26

-* sem si urejal svoje Gopro posnetke od poletja, in sem našel tistega ko sem se spustil po najdaljšem ziplinu v Evropi nad reko Taro, in zvenim kot neka mešanica med Double rainbow guyem in zvokom ko mi prihaja.

O moj bog, O fak :lol: .

Tega posnetka definitivno ne bom pokazal nikomur :D.

-* sem gledal danes res dober film, po eni izmed meni bolj simpatičnih knjig, Stoletnik ki je zlezel skozi okno in izginil, in je res super film...zabaven, tak...nihilistični evropski Forrest Gump. Zelo priporočam.

-* mam jutri McDonalds piknik na Špici s kolegico, potem grem pa Hobita gledat. Fuck yeah :D.

-* jutri je zimski solsticij
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 22. Dec. 2014 8:36

Slovenija polna nacionalizma hahaha :D
Pa ti si očitno večkrat zaporedoma padla po štengah, kaj naj ti rečem.

P.s: *arašidovo
Kikiriki je srbohrvatizem ( - toliko o nacionalizmu)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 22. Dec. 2014 10:52

jaz imam prav tako obcutek, da smo slovrnci zaradi svoje hlapcevske narave, kar nacionalisti. samo poglej kaksen odnos imamo do vseh priseljencev iz bivse yu (ki smo jih mimogrede sami uvozili ob pomanjkanju delovne sile)
-da me danes cakata se dva sestanka. upam, da dobim vsaj kej dinarckov :grin:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov