Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 15. Nov. 2014 16:20

- Bom očitno plačana tudi za "uvajanje" v delo (beri 2 uri prijetnega kofetkanja da nam je tip razdelil material) :D. Žurka!
- Sem se zmenila, da bom z njimi še naprej sodelovala - yay! Kje še dobiš simpatičen šiht 2 km stran od svoje domače postelje?
- Sem danes imela kratek izlet po folk metalu. In to s kolegom, za katerega res nisem pričakovala, da mu je taka muzika blizu :D.
- Komaj čakam judo naslednji teden! Res je awesome, ko lahko cca 30 kg težjega tipa od sebe čisto brez truda vržeš čez ramo :D. In končno sem nehala bit cela polomljena vsakič ko pridem domov.
- Se začenjam redit :/. Dammit.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Nov. 2014 23:05

-* sem danes šel na en res dolg sprehod, šel v domačo knjižnico, šel an ban pet podgan in ven potegnil Lovca v rži.

Knjiga ki sem se jo spretno izogibal celo življenje, motil me je njen kult, motil me je kult Salingerja.

In knjiga, je fantastična, in všeč mi je ker je toliko interpretacij v njej (ne, ni bilo treba ubiti Lennona), in dala mi je misliti nekaj stvari.

Da je čas da se že začnem premikati k stvari o kateri sanjam že celo življenje, ker želim ko bom star reči da sem živel dobro življenje, in sedaj ko sem mlad in se lahko še toliko naučim, je pravi čas.

-* da komaj čakam da grem gledati Birdmana na Liffe.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 16. Nov. 2014 14:18

Mene osebno sploh ni pritegnu Catcher in the Rye. phony phony bla bla bla bla, kurč* vseskozi. nevem. ni mi sploh potegnal. in se mi tudi zdi rahlo shrljivo, da je ta knjiga "navdušila" toliko serijskih morilcev itd- kaj točno jih je pritegnilo??
+ tista scena z njegovim učiteljem me je čist zmedla.

* esej zelo hitro napreduje. rok oddaje je v petek, jaz pa sem že spisala 8 strani od 15ih zahtevanih. najs.
* sem vesela, da mi uspeva redno telovaditi. zjutraj se zbudim (no... moje jutro se začne ob 11h, 12h... ah študentsko življenje <3) in grem kr telovadit, da se čim prej "rešim", pa opazila sem tudi, da je počutje skozi dan občutno boljše, če zjutraj telovadim...
* obožujem iskanje seznamov knjig/filmov, ki jih moraš nujno prebrati/pogledati - ampak nažalost jih vedno najdem v najbolj neprimernem trenutku, ko imam veliko dela za faks... in sem ravno pred kratkim našla spet en fenomenalen seznam knjig, in me kr stiska pri srcu, da nimam časa za branje :/ ahh... je pa trenutno na prvem mestu not that kind of girl od lene dunham...
* se moram spraviti v kino gledati interstellar - sem slišala, da je super, na imdb ima oceno 9. prav tako komaj čakam hunger games hihih :D
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 16. Nov. 2014 16:48

- Da sem koncno na poti domov, blo je fajn ampak pocasi pogresam svoje 'staro' zivljenje... ha
- Da prvic potujem sama in priznam, da sem imela kr malo treme na letaliscu... Hvala bogu sem slucajno spoznala enega simpaticnega italjana, ki mi je veckrat priskocil na pomoc.
- Joj, kako je bil shy :) kjut.
- Da se trenutno nahajam v centru Bologne, kjer cakam na prevoz do Ljubljane. Zabijam cas. Na glavnem trgu je nekaksen sejem, tako da je guzva enormna, meni pa se ne da s prtljago vec tlaciti med folk. Sem nasla en mini kafic, vreme je prijetno, meter od mene je par lustnih ulicnih muskontarjev, kava je dobra ne bom o tem, da bi si za to kavo skuhala kr konkretno vecerjo.. ampak ok.

LEP pozdrav

Slika
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 16. Nov. 2014 17:56

-* ljudje berejo sv.pismo, koran in harry potterja, in delajo pizdarije. :P
-* exit, bojim se da ima Inerstellar so-so ocene http://www.rottentomatoes.com/m/interst ... ome_list2a
-* me je sarijaarvi spomnila na eno zanimivo dejstvo, če si v tujini, in če si sfukan, lačen, žejen...si boš rekel: fuck it, daj mi ta rogljič za 3 evre :lol: .
-* sem danes skypal z kolegom ki kolesari okoli sveta, je že v Grčiji....in je precej pozitiven za tipa ki bo prezimil na severu Turčije :D.
Pomoje bo opcija da gresta na Ciper za čas zime mnogo boljša.
-* sem si kupil nov potovalni ruzak, Orsay kot se spodobi.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 17. Nov. 2014 19:58

*da me boli celotno telo, prav ''v kosti'' hh ampak ni vročine ali bolečega grla, tak da upam, da je to samo posledica športanja včeraj :)
*ker namreč čakam jutrijšnji večer (brucovanje) že od začetka faksa in ni šans, da ga zamudim! -.-'
*začela uvajat manjše količine kakava, bomo vidli kak dolgo ga bo telo toleriralo, čeprav že čutim neke bolečine v želodcu, čigar izvora ne morem 100% določit
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 19. Nov. 2014 2:29

* Sem po dooolgem času spet prišla pogledat na forum, ker prej par mescev nisem imela časa
* Me je nedavno tega prijateljica popolnoma zmešala in sploh ne vem kaj mi je :oops:
(In ja, priznam, da sem v resnici prišla napisat prvi post po parih mesecih, samo zato, ker moram to deliti s svetom :freude: )
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 20. Nov. 2014 16:10

-* da sem šel danes k notarju, uradno dobil hišo, parcelo, gozd in vrt.

-* da sem se odpovedal vsem drugim deležem pri bratu in sestri, in zatorej se na stara leta ne bom sovražil z njima, ali se jokcal da sem bil prikrajšan.

-* prav tako sem včeraj speljal pogovor, če je vsem vredu da to nekoč prodam in grem na pot okoli sveta. In imam vso podporo, ker vejo da je to moja življenjska želja. Hvaležen sem da je moja družina drugačna.

-* da bi to hišo prodal že jutri, in šel že v pondeljek na pot...ampak, trenutno je nepremičninski trg mrtev, zatorej se mi nikamor ne mudi...le pred 30 letim želim iti, da se ne vrnem star.

-* upam da se ne zajebem in se zaljubim medtem ko bom čakal :)
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 21. Nov. 2014 12:10

* kako se vse hitro obrne, ko glede nečesa res obupaš... :D bomo videli kako se bo razpletlo, ampak mislim, da je kar obetavno...
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 22. Nov. 2014 20:46

- da sem po ne vem kolkem času na forumu :ja:
- da sem rabila čas da se ga navadila
- da sem spremenila milion stvari, od prehrane pa do razmišljanja
- da razmišljam kam ti šla za Novo leto
- da čas leti in se mi zdi da je včeraj bilo silvestrovo
- da okolica pritiska name, da bi mogla živeti po njihovih idealih, imeti družino in ne vem kaj vse, vendar se mi nikamor ne mudi :D
- da po čudovitem dnevu, razmišljam samo še o njemu :P
- da sploh ne vem ali je še kdo od starejših članov tukaj in kakšna je klima na forumu...
- da me vedno zebe v noge
- da zato obožujem savno :)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 23. Nov. 2014 8:54

- A se vam je že kdaj zgodilo, da vas 3 ure pred budilko za šiht po prekrokani noči zbudi trkanje po vratih? Ker so se starši pač odločili, da je najbolj ekonomično, da te zbudijo v nedeljo že malo pred šesto uro zato da skupaj delate za njihov sp? Pa valda ne bodo celo nedeljsko dopoldne porabili za to, kar lahko skupaj nardite v dobrih 3 urah? Ne? No meni se je danes. Ni lepo.
- Že rahlo zamujam na šiht (jest definitivno ne bom mela časa kot sem planirala), ampak se mi RES ne da vstat s stola in it spet v ta faking mraz. :help:
- Bi koga stepla če bi mela energijo. Ki je nimam.
- Komaj čakam da ga vidim popoldne :hearts: . Čeprav že vidim da ne bo nič od njega, ker greva na obisk h kolegu v njegovo "privat knjižnico". In bo ziher cel nahajpan od unih knjig :roll:
- Zdej pa res moram it. Adijo toplota, živjo kruti svet!
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 23. Nov. 2014 9:18

^^to pa ni lepo :nein:

-* grem danes na popotniški festival

-* sem šel samo na dva filma na Liffu, jeb*ga zdaj

-* da si ne morem pomagati, da mi je gnusno če vidim lepo punco ki vstopi v trgovino z cigareto v ustih in vzame šteko pira.

Bljah

-* je nov interface na CS en običajen bullshit, samo slabšajo še zadevo :nein:
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 23. Nov. 2014 11:20

sem ena tistih, ki bi šla v trgovino s čikom v ustih pa vzela šteko pira :D o lepoti bi se dal razpravljat haha


* nikol več ne jem kebaba. umiram.
* še dobri trije tedni, pa grem domov. groza.
Zadnjič spremenil Exit, dne 13. Jul. 2015 20:32, skupaj popravljeno 1 krat.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 23. Nov. 2014 16:03

- da js ne hodim v štacuno s čikom, ker se v štacunah ne kadi :P
- da dostikrat kupim pivo v štacuni, tudi v večjih količinah, pa to še ne pomeni, da ga bom sama spila.
- da greva pol na kosilo ven, mnjamsi!
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 23. Nov. 2014 18:23

- Da je pivo kul
- Ampak je kuhancek se bolj.. Se malooo, se cisto malo do decembra :D
- Damn you, zenski hormoni. Ocitno podivjajo vsakic v casu nekje pred prazniki.. in to ni fajn. No, kdo ve, mogoce se pa celo dobro konca :)
- Odlocitve, odlocitve...
- Da smo kolegu pripravili najboljse mini rojstnodnevno presenecenje ever, lepo je bilo videti, koliko mu pomeni vse skupaj :)
- Da je za nami res divji teden. Sploh nocem vedeti, kaj bo sele decembra, heh
- Da imam zadnje case res grde, psihoticne sanje, ki me cisto zje*ejo. Zakaj me mora nekaj loviti po temnih jarkih in rovih? Zakaj mora kolegu na sprehodu pred mojimi ocmi vreci koleno ven iz noge, ker je nerodno stopil v neko luknjo in se potem dere in vresci dokler se ne zbudim? Zakaj bi brat storil samomor? Sej se bojim it spat.. :nein:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov