razmerje s starejšim moškim

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

leeloo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 18. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a leeloo » 18. Sep. 2014 12:28

Živjo pišem z namenom, ker me zanima/potrebujem popolnoma nepristransko mnenje :)
Naj razložim zadevo, ki me tare. Ne dolgo nazaj sem se zapletla v pogovor z bivšim profesorjem, klepetava ure in ure preko interneta in normalno je prišlo do koraka, ko me je povabil na pijačo, seveda je bil moj odgovor Da, zakaj pa ne. Vse bolj ugotavljam, da sva si zelo podobna in imava na določene stvari popolnoma enak pogled, poleg tega je Profesor jasno povedal da ga privlačim ter namiguje na možnost razmerja med nama in naj omenim, da je tudi sam zelo seksipilen in privlačen moški. Sedaj, ko je samo še par dni do pijače me je začelo stiskati, ker ne vem če je to ravno najbolj pametno, da bi se zapletla z 19 let starejšim moškim. Zanima me kakšen je Vaš predlog DA ali NE pijača, DA ali NE razmerje? Moja glava je prepolna in ne vem kaj storiti :D
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 18. Sep. 2014 14:13

Ti si samska.
On je samski.

Če zgornji dve trditvi držita, potem pojdi na pijačo in boš videla kam in kako stvari zavijejo. Če ne drži ena ali obe trditvi, ne it na pijačo, povej, da nisi zainteresirana in prekini stike.

...aaand nothing else matters...tralala.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
strawberry.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a strawberry. » 18. Sep. 2014 15:54

Pojdi na pijačo, zakaj pa ne..ampak bodi previdna, starejši moški so zviti k lisice :D
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 19. Sep. 2014 13:34

pojdi, če le nimaš 16 let..
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 19. Sep. 2014 18:22

pojdi in uživaj... Če to ne bo to, lahko še vedno končaš.
Ko ti je nekdo res ful všeč, je 20 let razlike zanemarjljivo...
leeloo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 18. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a leeloo » 21. Sep. 2014 9:48

Oba sva samska tako je in ne nimam 16 let ampak mnogo več :D Pijača je šla mimo in moram priznati da je bilo presenetljivo dobro in zabavno. Vendar pa sem bila deležna mnogo očitajočih pogledov v smislu: poglej dekle, ki je na zmenku s sugar daddyem, očitno ima že globoko denarnico.. Skratka počutila sem se zelo neprijetno in mislim da se bodo tu stvari končale, ker pač enostavno ne želim in ne maram biti v središču pozornosti, čeprav je super moški. :)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 21. Sep. 2014 10:21

^^Hm in zakaj se oziraš kaj drugi rečejo? Še posebej če so vaju ogledovali neznani ljudje v lokalu, ki res nimajo nobene veze s tabo (vama).
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 21. Sep. 2014 12:11

Težko verjamem, da bi sploh koga brigalo, kdo sedi za kakšno mizo, kaj šele da bi čudno gledal (razen če gre morda za kakšno majhno vas, kjer se vaščani vtikajo v mimoidoče)... vsaj jaz še nisem opazila, ponavadi se ljudje bolj sami zase držimo in pijemo naročeno, ali pač? :) Mogoče se ti je le zdelo, ker si se sama počutila nekoliko nenavadno :)

Drugače se pa strinjam s haley.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 21. Sep. 2014 12:51

ali majhna vas ali pa tip vedno uporablja isti lokal za zmenke in so vsi radovedno gledali katera je zdaj tanova.. :D

Lahko pa da so ti samo zavidali da imaš tako super odnos z očijem. :D

Lej kakorkoli, zaradi tega se res ni treba sekirati... Meni je vedno smešno ker vsi smatrajo, da če je tip starejši, da je oče. Jz bi na tvojem mestu uživala, pa naj traja dokler traja. Ponavadi so itak najbolj glasni tisti, ki so sami nesrečni.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 21. Sep. 2014 17:34

Med mano in mojim decom je tudi skoraj 20let razlike, pa se imava super. Ne oziraj se na druge, saj boš tako v življenju prikrajšana za marsikaj.
Tudi jaz sem slišala na začetku najine zveze opazke, da bi mi bil lahko fotr in da sem z njim sigurno le zaradi denarja. Pa tudi če bi to bila resnica, se to ne tiče čisto nobenega drugega razen naju.
Uporabniški avatar
Nucky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 31. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Nucky » 20. Okt. 2014 10:29

V kolikor si ti polnoletna ni ovire.. Saj ko boš ti stara čez 40 let ti bo verjetno tudi pasal kak 20 let mlajši žrebec.. Poznam par takih starejših mamic in vse bi rade loverja tam nekje 22,23.. :mrgreen: Isto je pa pri fantih.. Mene tudi mikajo starejše ženske, ko bom pa jaz 40 bo pa pasala kaka 20 letnica, oz mlajša..

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov