Srce ali glava?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

n_ikoleta
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 9. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a n_ikoleta » 09. Sep. 2014 21:34

Moja zgodba se začne na maturancu, kjer sem ga spoznala.. Imela sva podobni imeni in tako se je začelo.
prvo noč na red love partiju sva bila nerazdružljiva, dečko je bil dejansko sramežljiv in me ni poljubil, dokler ga nisem jaz.
za tem sva imela 3 popolne skupne noči. Po končanem maturancu pa se je pojavila težava- razdalja! Živela sva na povsem različnih koncih Slovenije. In po nekaj tednih pisanja in enem samem hladnem zmenku sva se oddaljila. nevem ali je bilo krivo dejstvo, da je bil prvi fant s katerim sem se vsaj malo povezala ali dejanska ljubezen a jaz ga nisem mogla pozabiti in preboleti. Postala sem depresivna, shujšala sem 7 kilogramov v enem mesecu. Vmes sem se dobivala z miljon tipi pa sem vse samo primerjala z njim in nič ni trajalo. Potem pa se je zgodilo! Po 2h letih v portorožu sem ga zagledala s konca pomola na drugem koncu plaže in zašprintala proti njemu. ko pa sem ga dohitela pa se nisem mogla pripravit, da bi šla do njega. Obrnila sem se in odšla z mislijo, da sem ga vsaj zadnjič videla. čez eno uro pa me karnaenkrat nekdo objame od zadaj in dvigne v zrak. Bil je on. Cel dan sva preživela skupaj, se pogovarjala. Povedal mi je, da se seli v Ljubljano (kjer živim jaz) in, da me je pogrešal. Po tistem dnevu sem ponovno začela verjeti, da se z razlogom ni izšlo z nobenim drugim fantom. Zadnje čase se občasno slišiva in bliža se dan, ko se bo vselil.. mene pa je strah, da imam spet prevelika pričakovanja.. realno- nisva se poljubila že od maturanca in povsem možno je, da želi biti le moj prijatelj, jaz pa nevem kako sploh še čutim glede njega. je možno, da sem zaljubljena vanj le še z navade??
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 09. Sep. 2014 22:27

Hoče tvojo muco, zagotavljam.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 09. Sep. 2014 23:06

Kaj pa, ce ima macka?
Tulip
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 160
Na forumu od: 10. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Tulip » 10. Sep. 2014 9:55

To si pa čisto po žensko zakomplicirala :D :wink:

Samo prepusti se... :)
Kaj točno čutiš, kaj on čuti, kaj bo med vama, se bo pokazalo sproti. Ne prehitevat stvari za par korakov.
n_ikoleta
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 9. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a n_ikoleta » 10. Sep. 2014 11:02

haha vem, da preveč kompliciram ampak samo, ko gre za njega :P

Glede sexa pa, nebi rekla da me hoče zarad tega, ker je meu tip že miljon šans pa ni nikol niti probau nič..
enkrat sva žurala pa sem mu jaz rekla, če greva kam na samo pa je reku, da me noče izkoristit..
Po moje je lih to problem, če bi bil tak bi saj vedla, da hoče samo sex in to bi blo to
Naj še omenim, da tipček zeloo rad eksperimentira z drogami :/
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 10. Sep. 2014 14:59

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:14, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Bellatrix
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 4. 8. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bellatrix » 10. Sep. 2014 15:45

Go with the flow... pa boš vidla kam te bo zaneslo :wink:

Glede drog pa pazi, da še ne bo tebe zram not potegnu :/
n_ikoleta
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 9. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a n_ikoleta » 10. Sep. 2014 21:50

Imela sem ga.. enga druzga, ki je bil idealen. Prijazen, pameten, ubistvu celo preveč obseden s študijem.. tip me je celo noč držal v objemu, jaz pa nisem mogla spat.. zbudil me je tako, da me je celo polupčkal. Tip mi je peku palačinke v boksercah, sex je bil fenomenalen!
Ampak ne glede na vse sem še vedno mislila samo na 'mojega idiota'
Zdej sva končala, pa ne zarad mene ampak, ker je šel študirat v tujino, jaz pa se grozno počutim, ker mi je celo odleglo, da ga ni več.. :(
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 11. Sep. 2014 9:31

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:14, skupaj popravljeno 1 krat.
pirodoksin
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 188
Na forumu od: 1. 9. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a pirodoksin » 14. Sep. 2014 15:33

Lol to da eksperimentira z drogami še nič ne pomeni, ne vem, zakaj bi bilo to kakorkoli relevantno. Ponavadi to pomeni, da je poleg tega, da pokadi kak joint, že poskusil gobe, MDMA in mogoče speed. To ni pa tudi nič takega, če ni s tem zasvojen. Nekateri pa radi bolj pritisnejo na plin ali pa potujejo ali pa eksperimentirajo pri seksu. Pri vsem gre za iskanje nekih doživetij. Ne vem, zakaj bi bil kar takoj "drogeraš".

In pod: "želi biti le moj prijatelj" se lahko samo nasmejem. Ne samo, da je to pri moških zelo redko (pogosto je obratno, da moški hoče nekaj več z žensko, ki ga vidi le kot prijatelja), njegovo vedenje kaže na nasprotno. Še rekel ti je, da te je pogrešal.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 14. Sep. 2014 19:56

Vedno glasujem za srce... Če ne slediš srcu se vedno sprašuješ, kaj pa če. Če mu slediš, se vedno lahko zelo grdo opečeš, ampak vsaj imaš možnost biti srečna in veš pri čem si.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov