Pijana 18ka - sem še devica??!

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Wodka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 3. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Wodka » 03. Sep. 2014 2:55

Kot ste že iz naslova verjetno razbrale sem prejšnji petek (na svoj 18. rojstni dan) preveč spila, sedaj pa se sprašujem, če sem še devica. Preden se vsuje val kritik na moje početje bi rada povedala, da se zavedam, da je bila to napaka in bi morala biti z alkoholom bolj previdna. Vsekakor mi bo to šola vnaprej. Vseeno pa dejanja ne obžalujem, ker sem si že nekaj časa želela izgubiti nedolžnost.
Vse skupaj se je zgodilo zelo hitro, kar naenkrat sva bila pri njemu doma. Spomnim se poti do tja, ko sva se pogovarjala o tem, da sem devica in nekega dela o tem, da če bi probala tudi analno. Naslednje kar se spomnim je, da sva v njegovi sobi, moje noge v zraku in njegovi boki se zaletavajo v moja stegna. Spomnim se, da me je začelo bolet zato sem mu rekla naj neha. Ko sem odšla na stranišče sem opazila da krvavim. Po tem sem se od njega takoj poslovila in se vrnila v klub tudi kasneje sem še krvavela. Naslednji dan se nisem morala normalno vsest, ker sem imela neprijeten občutek med nogami.
Bila sem prepričana, da je to bilo to potem pa sem nekaj dni kasneje brala na internetu, da poleg bolečin pri analnem sexu nekatere celo krvavijo. To pa je v meni porodilo dvom, takoj sem tekla na wc in si probala vstavit tampon, katerega prej nikoli nisem morala. Ko sem ga skušala vstavit me je malce zabolelo zato sem takoj nehala.
Sedaj pa sem resnično v dvomih. Sem se "rešila" svoje devičnosti ali je možno da sva sexala analno?? Nebi moralo biti vstavljanje tampona sedaj čisto preprosto?
Vem da je vse skupaj nenavadno, že vnaprej hvala za vaše odgovore :)
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 03. Sep. 2014 5:56

Manj vodke pit naslednjic.
Tulip
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 160
Na forumu od: 10. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Tulip » 03. Sep. 2014 7:57

Vprašaj ga.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 03. Sep. 2014 11:26

Sej ne vem kaj komentirat.
Predvsem - drugič po pameti.
In razen da ga vprašaš boš bolj težko ugotovila kaj se je dogajalo (ampak če nima predsodkov pred izkoriščanjem na mrtvo pijane najstnice, jih verjetno nima niti glede laganja...)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 03. Sep. 2014 11:41

^^ Saj verjetno je bil tudi on pijan najstnik :) In očitno je šlo za prostovoljno, soglasno dejanje, nobenega izkoriščanja ne zasledim iz tega :)

Se mi zdi pa celotna zgodba nekam čudna... avtorica, verjetno vsaj malo poznaš svoje telo in lahko preveriš, če čutiš kakšne bolečine (spredaj ali zadaj :D ), vidiš kje kakšne raztrganine pri analni odprtini, če obstajajo itd... :) Če bolečin pri analni odprtini ni, domnevam, da tam ni bilo poškodb, saj bi drugače imela naslednji dan verjetno težave s tem predelom.
To s tamponom pa tudi ni nujno, saj nožnica ne ostane raztegnjena za vse večne čase, ampak se mišice skrčijo nazaj, tako da lahko ni šlo zaradi ozkosti / nesproščenosti mišic... lahko pa tudi, da se kožica pri odnosu ni do konca pretrgala, sploh če si prekinila sredi odnosa :)
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 03. Sep. 2014 17:29

Zvoniti po toči je prepozno ;D
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 03. Sep. 2014 18:13

Baba pijana, rit prodana.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 03. Sep. 2014 18:14

Meh verjetno je itak en trol... :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 03. Sep. 2014 19:05

Ne, a res.

Ne vem, ampak a je res tako tezko pri vas zenskah razlocit luknje tam spodaj?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 03. Sep. 2014 20:01

Ja, če nisi še izkušen je pač vse spodaj "čudno" po seksu. Vsaj meni se je zdelo no :D. Tako da eventuelno bi blo možno da pride do zmede...
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 03. Sep. 2014 22:09

wasd napisal/-a:Ne, a res.

Ne vem, ampak a je res tako tezko pri vas zenskah razlocit luknje tam spodaj?


Ja a jih mamo vec? :eek:

:P
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 03. Sep. 2014 22:21

Ena za lulat, ena za kakat in ena za dojencke delat.

Ce sem pa kako pozabil, me pa popravite.
Wodka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 3. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Wodka » 04. Sep. 2014 2:39

Vprašat ga ne morem, ker po tem dvomim, da se bova še kdaj vidla. In nee, ni šlo za nobeno izkoriščanje, bilo je vse prostovoljno s tem, da verjetno trezna tega nebi storila. Sploh mi je bilo prvič, da sem se tok napila, da nebi vedela kaj počnem, ponavadi sem jaz tista, ki skrbi za kolegice, zgleda sem bila optimistična, da sem upala da bo enako, ko bom enkrat jaz pijana.
Drugače pa se mi je dan po tem med nogami zdelo vse občutljivo tko da res nisem morala presodit. Se tud nisem ukvarjala s tem dokler nisem prebrala tistega.
Ima katera izkušnje z analnim sexom? Kok se to lahko krvavi prvič in ali lahko že prvič kar prosto prodira not?
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 04. Sep. 2014 9:51

Ojoj. V primeru, da se res ne hecaš :o - pri analnem odnosu krvavenje seveda nima veze s tem, ali to prakticiraš prvič ali ne. Tam nimaš deviške kožice, zgolj analno odprtino, enako kot moški :D Krvavitev lahko nastane, če se ne pripraviš ustrezno (lubrikant, ustrezno 'ogrevanje' pred tem) oz. če je moški pregrob. Gre za poškodbo (ki je lahko tud nevarna, tam so prebavila o.O), ne za nekaj običajnega in kar naj bi bilo povezano s prvim prakticiranjem take spolne prakse.
Tako da ja, če bi se poškodovala, bi te verjetno bolelo še naslednjih nekaj dni, imela bi težave pri odvajanju itd.

Še vedno pa upam, da gre zgolj za šalo, ker težko verjamem, da lahko polnoletne osebe tako malo poznajo zgradbo telesa in njegovo funkcioniranje :/ :)
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 04. Sep. 2014 12:26

Ce ga nemores uprasat, kaj sta delala SKUPAJ, zakaj bi si potem tazga tipa sploh se zelela videt?
Ne samo pijana, oprosti, si se kaj drugega...

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov