Prijatelj ne ve kaj čuti do mene

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

lola1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 24. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lola1 » 24. Jul. 2014 9:33

Hej..mogoče so bile podobne teme že napisane, vendar je moja malo drugačna.
No v glavnem, stara sem 19 let, moj prijatelj enako. najboljša prijatelja sva že več kot 7 let in kot se vedno zgodi eden začne čutiti nekaj več. to sem bila jaz. zdaj pa sva že več kot eno leto v stanju, da tudi on ne ve kaj čuti do mene.
prosim pomagajte mi, kaj naj naredim, :?: :?: če naj pustim in ostaneva tako kot sva ali pa točno določiva meje prijateljstva in pozabiva na ostala čustva. je pa tudi problem, da grem jaz oktobra študirat v drugo mesto, on pa bo ostal doma in se verjetno več ne bova toliko videla...
Zadnjič spremenil lola1, dne 02. Maj. 2015 21:29, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 24. Jul. 2014 9:40

Hmm to z objemanjem in cartanjem ni še nujno da kaj pomeni. Jaz mam 4 kolege (in kar nekaj kolegic) s katerimi se ful cartamo (pa nas je večina v resnih zvezah, nekateri pa samski). Je pa res, da se vsi zavedamo, da to ni nič več kot prijateljstvo.
Tebi predlagam, da ga prosiš, naj razmisli o tem, kam vajina "zveza" pelje (enako naredi seveda tudi ti) in se nato en dan usedeta in odkrito pogovorita. Povej mu kakšna so tvoja pričakovanja in strahovi (da se ne bosta več dovolj videvala itd) pa se skupaj odločita za optimalno rešitev.
Srečno :)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
lola1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 24. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lola1 » 24. Jul. 2014 9:49

to sem mu že večkrat povedala, da naj razmisli in da se 2 tedna ne bi slišala nič, ker bi se tako on lahko odločil kaj čuti do mene, pa je rekel, da to ne bi šlo, ker on brez mene 2 tedna ne bi zdržal...pa tudi pogovarjala sva se o tem že ogromno, pa je rekel, da on noče na to premišljevati oz. ko premišljuje se raje usmeri v neko delo in pozabi na to, kar čuti do mene :(
Zadnjič spremenil lola1, dne 02. Maj. 2015 21:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 29. Jul. 2014 20:18

lol odjebi tole, čim reče da ne ve kaj čuti do tebe pozabi na vse skupaj, žal te ima samo za prijateljico(friendzone) in ljubi drugo na kratko povedano. fajn bodi
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 31. Jul. 2014 18:09

če bi res kaj več čutil do tebe bi to vedel in ne bi rabil razmišljati o tem. Pa tudi ne bi samo ležal ob tebi in se cartal...

Sama se tudi pogosto cartam s prijatelji pa z nobenim nimam kaj več. Tudi spimo včasih v isti postelji če je kriza... :)
lola1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 24. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lola1 » 31. Jul. 2014 23:11

No očitno alkohol res poskrbi, da človek pove vse kar si trezen ne upa :)
po par pijačah so se stvari razpletle tako, da zdaj ve kaj čuti do mene in to tudi pokaže, poljubčki in objemčki.
hvala za vaša mnenja ((:
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 04. Avg. 2014 8:31

Kaj pa to pomeni, da se cartate s prijatli nasprotnega spola? Mislim, kako to zgleda? Namrec pri nas noben tega nima v navadi, se mi zdi pac malo cudno, zato me res zanima :) jaz vem, da mi nebi bilo ravno vseeno, da bi se tm ena prjatlca obesala po mojm pa ga bozala pa...nevem, za te stvari ima mene, pa nisem niti slucajno posesiven tip cloveka.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 04. Avg. 2014 13:54

Jaz tega tudi nikoli nisem razumela.. Imam precej moskih kolegov, s katerimi sem zelo sproscena, pa si ne predstavljam, da bi se s katerim od njih cartala... Objemcki, lupcka na lice (v kontekstu), kustranje glave,itd.. - ja, kaj vec pa bi mi bilo ze malo cudno. Vsakemu svoje, pa to.. :)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 04. Avg. 2014 17:58

Jaz sem nekako "pristala" v taki družbi. Na začetku je bilo tudi meni superčudno, ampak sem se hitro navadila na to. Kot sem že rekla, gre za čisto platonske stike, večina nas je v resnih zvezah/poročenih in ni nikjer kakih skritih pričakovanj itd. Gre pa za objemčke/čohanje po glavi/občasno (oblečeno) masažo, strogo neprimerno pa je poljubljanje (kamorkoli) :D. Takšna "pravila" so se vzpostavila v družbi s časom in jaz se z njimi čisto strinjam, moj pa tudi nima nič proti (enako tudi jaz kar se njega tiče). Tako da nam to čisto normalno funkcionira, verjamem pa da marsikomu ne bi :)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 04. Avg. 2014 20:03

Ma zate vem.. :P
elektrobum
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 15. 7. 2012
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a elektrobum » 05. Avg. 2014 20:58

jaw, kak si bavga , natrkana pa ne mal
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo
lola1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 24. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lola1 » 06. Avg. 2014 11:50

lol
Zadnjič spremenil lola1, dne 10. Dec. 2014 15:33, skupaj popravljeno 1 krat.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 06. Avg. 2014 17:03

Cuj ti, nea mi gusit.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]