zavrnitev s strani grdih žensk.

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

janko12
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 23. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a janko12 » 23. Apr. 2014 2:44

premišljujem in ne najdem odgovora:
statistično največ zavrnitev v začetku pristopa doživim pri grdih ženskah.
Do grdih pristopim zgolj zaradi nekega usmiljenja in dolgočasja, z moje strani. Kot bi si mislil, da so take pripravljene za klepet se pokaže glih nasprotno.


in te zavrnitve ženske izpeljejo, da odidejo stran ali se obrnejo stran. skratka zelo neolikano.

No, pri lepih ženskah tega ni.

še nekaj: V večji skupini žensk, v samem začetku poznanstva, pogovora. Ima najbolj negativen odbijajoč odnos, do mene grša ali najgrša v skupini. [ moje mnenje je, da tista grša ve, da najverjetneje nebom izbral nje in zato noče, da tudi drugih nebom izbral ]

zgoraj napisano sem izpelajal iz mnogo primerov. Tako, da se ne more smatrati kot zgolj en primer.


Punce, zakaj ?
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 23. Apr. 2014 8:03

Ker si ti tud..grd?
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 23. Apr. 2014 8:27

Moje mnenje, da že zato, ker jih tak hladnokrvno imenuješ grde samo zarad zunanjosti, ki tebi ne odgovarja, veliko pove o tem kak si ti in zakaj te ženske zavračajo.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 23. Apr. 2014 10:12

Poglejte vi njega...on bi iskal neke globje vzroke obnašanja pri "grdih" ženskah. :D

Mogoče se tako obnašajo, ker si jim ti antipatičen, a na to pa nisi pomislil?


...Tiste lepe pa so mogoče prijazne zaradi nekega usmiljenja in dolgočasja, z njihove strani. :mrgreen:
Zadnjič spremenil Ananhas, dne 23. Apr. 2014 10:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 23. Apr. 2014 10:26

Verjetno mu gre težko v glavo, kako imajo ženske (ki so po njegovih merilih "grde") svoje standarde.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 23. Apr. 2014 11:57

Tiste lepe/ne tako grde ( :lol: ) se verjetno obnašajo prijazno, ker so 'out of your league' in zato tega sploh ne dojemajo kot pecanje, ampak so samo prijazne do (naključnega) sogovornika :P
Zadnjič spremenil Ewyx, dne 23. Apr. 2014 14:39, skupaj popravljeno 1 krat.
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 23. Apr. 2014 18:11

sej si sam napisal,da do nji pristopaš zgolj iz usmiljenja. Če so "grde",šene pomeni,da so tudi neumne... :roll:
Uporabniški avatar
Nucky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 31. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Nucky » 23. Apr. 2014 20:54

Dečko najprej bo treba spremenit tvoj odnos do žensk potem pa zna bit tudi manj kenslov.. Tudi, če so "grde" še ne pomeni, da so neumne in ne te ne prečitajo kot knjigico.. Hitro se vidi kak odnos ima tip do žensk in ti poba imaš pač mal preveč vzvišen odnos, kar pa ne pali.. Ker kot kaže tudi ti nisi nek biser lepote, ki bi bil magnet za ženske.. Saj na znotraj ne..
janko12
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 23. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a janko12 » 24. Apr. 2014 2:22

hm. Moje lepote nemorem oceniti. Ampak raje se imam za grdega.



Stvar bi razumo če bi take zavrnitve dobo s strani lepih žensk, ampak ne! Ja.


Da bi naj imel vzvišan odnos do žensk in če bi gledal na zunanjost, potem tudi do grdih nebi pristopal.
In nimam jih za neumne. Da so pa neumne pa pokažejo z neolikano zavrnitvijo!

In to se dogaja v klubih kjer punce lahko pričakujejo pristope. In ne more biti nek šok.


Če bi bil jaz v vlogi punce: tudi če bi do mene pristopo moški, ki bi lahko bil merilo za grdoto. Bi bil za pogovor, glih zaradi radovednosti kdo je.
Itak, da bi na začetku dal vedeti, da me ne privlači. Ampak vrata prijateljstva so vedno odprta. Kot moški, dam šanse za spoznavanje vsaki ženski, razen vzvišanim in punc denarja.


po odgovorih sklepam kake vrste punc odgovarjajo, tu na forumu.
In glih ve bi mi morale podati idealni odgovor, dobim pa zgolj nakladanje kakšen sem ! ?

še nekaj: kaj so tisti prvi filtri po katerih razsodite in odločite kdo je vreden vašega časa ?
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 24. Apr. 2014 4:05

janko12 napisal/-a:Ampak vrata prijateljstva so vedno odprta.

No, v raznih klubih in diskačih dvomim, da iščeš prijateljstva in sogovornico za na kavo.
Iz izkušenj- 'malomanj privlačni dedci' so ponavadi samo skrajno vsiljivi in tečni in če me sredi kluba kdo tak ogovori (god forbid, da se začne še slinit po meni :mad: ) mi niti na pamet ne pade, da bi se rad samo pogovarjal in me spoznal.


Je pa dejstvo, da so tudi 'malomanj privlačne punce' rade overachieverke, in da se jim niti ni treba sprijaznit s taprvim pijanim, desperate, podpovprečno izgledajočim modelom, ki jim milostno nakloni tri sekunde svojega časa.
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 24. Apr. 2014 7:57

Kakšen pa je to "idealni odgovor"? Če odpreš temo, lahko pričakuješ vse sorte odgovorov. Tudi take, ki dajo tebi malo samorefleksije.

Torej tebi gre v nos, da "grde" ženske ne padejo dol od navdušenja in hvaležnosti, ko jim tvoje visočanstvo nameni pogovor iz usmiljenja? Ker se ti zdi, da s tem delaš neko dobro delo celo..?

Težko jemljem resno nekoga, ki ljudi/punce deli na grde in lepe. Koliko si star, najstnik še? Zrela osebnost teh besed ne uporablja, zaradi spoštovanja soljudi. Pa čeprav se vsi zavedamo, da so (nam) eni bolj privlačni, eni pa manj. To se da izrazit na lepše načine.

Velikokrat opažam kako glasni so nekateri tipi pri tem kako katera izgleda, Besede kot so grda, grozna, lepa, brez problema letijo iz njihovih ust. Ironično, v veliko primerih, ko pogledaš takega tipa se vprašaš, če sebe še nikoli ni kritično pogledal v ogledalo. In se vprašaš, če sebe tudi vrednoti samo po izgledu? No, ker potem ima najbrž resen problem s samopodobo.

Prijateljstvo? Hmmm, dvomim, da katera želi prijatelja, ki jo imenuje "grda" in pristopi k njej iz usmiljenja ali dolgočasja.

Kako boš naredil uslugo sebi in njim? Preprosto...tako, da do punc, ki se ti ne dopadejo niti ne pristopiš. Tako se ti ne bo potrebno ukvarjati z vprašanji zakaj odkorakajo stran in te zavračajo.
Sicer pa ne bo neke izgube, ne? Itak te imajo lepe rade. :wink: :D
Ferbc002
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 3. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ferbc002 » 24. Apr. 2014 9:06

Prijavil sem se na cosmopolitan na forum, zato ker ste mi ženske tuki gor delovale uredu. Ampak niste.
Tip je lepo objasnu stvar in ni kej dodat. Dejstvo je da se delijo na grde in lepe, tko k na pametne in neumne, pa so umesne stopnje, zaradi dojemanja pa se napiše tako grda delitev(beri, lepe/grde), čeprav grdo sploh ne mislimo.
Da pa odgovorim avtorju: Ženska, ki je "grda" oz. manj privlačna(mislimo vsi isto, sam ste se obesle na besedo) enostavno ve zase kam spada. Če si še ti zelo komunikativen, sproščen, markanten pač nista isti rang in se ona ne počuti dobro in hitro te še tako grdo napade kot so te te punce na forumu ;)
Jst do "grdih" ne pristopam, grem samo do punce v kateri vidm tisto iskrco in vem da tuki ne more it nč narobe ;)
Da zaklučm: Svoje k svojim ;)
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 24. Apr. 2014 17:00

Imam podobne izkušnje. Če v skupinici oz. bolj pogostoma v paru punc ogovorim kakšno grdo, me ženska zasuje s kupom negativne energije. Bolj je grda, več negativizma fašem. Ženski slednjega niti malo ne zamerim, ker se zavedam kako j.beno je biti grda ženska. Če si grd tip, te sotrpini spoštujejo vsaj zaradi tvoje inteligence, humorja in osebnosti, če si grda ženska potem je j.ba, ne glede na to kakšno osebnost ima. Ne samo da je noben tip ne bo povohal (razen kakega grdega pijanca, za en večer, ki mu bo slušila kot vrečka za izliv semena), tudi med ženskami ni dobrodošla. Kolikokrat vidiš grdo/debelo punco v skupinici povprečnih, ali pa celo lepih, privlačnih deklet?Bolj malokrat, če pa slučajno so, je pa to samo trenutno stanje. V večini primerov takšne punce srečaš v skupini punc enakega tipa (beri:klub grdih/ debelih), ali pa v parih, kjer je druga punca normalnega izgleda, ponavadi njena dobra frendica od malih nog. V glavnem takim puncam je j.beno, itak vedo, da nimajo šans pri tipih povprečnega izgleda, kaj šele pri lepših tipih, in vedo tudi to, da bodo porabljene samo kot odskočna deska za kontaktiranje njenih kolegic boljšega izgleda.

Dostikrat "grde račke" (najmanj lepa ženska v skupini, ne nujno grda/debela ženska) uporabljam za deflacijo ega "alfa" punce (najlepša ženska v skupini, šoferka) in pa ostalih lepih punc, ki so vajene pozornosti. Ko pristopim do najgrše v skupini, so tisti jezni in užaljeni "WTF" izrazi na ostalih puncah, sploh pa na šoferki, neprecenljivi.
Zadnjič spremenil TLDR, dne 24. Apr. 2014 17:07, skupaj popravljeno 1 krat.
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 24. Apr. 2014 17:04

^^pa se preusmeri u moške, kajti tako mislimo vse normalne ženske.
Za moje pojme ne moreš rečt nekomu, da je GRD, lahko pa rečeš, da ti ni ušeč.
Do grdih pristopim zgolj zaradi nekega usmiljenja in dolgočasja, z moje strani.

sicer pa je tale avtorjev stavek povedal vse, tu ni sploh kaj za debatirat. Ali res misliš, da ženske ne začutimo tega?
Nevem, kdo je tu dejansko grd, v dušo.
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 24. Apr. 2014 17:28

TLDR napisal/-a:Ko pristopim do najgrše v skupini, so tisti jezni in užaljeni "WTF" izrazi na ostalih puncah, sploh pa na šoferki, neprecenljivi.


Matr, se visoko ceniš!
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]