Ni punce :(

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

RHonda28
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 12. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a RHonda28 » 11. Apr. 2014 23:50

Hi :D

...Star sm 28, mam redno službo, avto vredu, cestni motor, pa kmalu bom mel svoje stanovanje. Nisem grd, tud zavedam se tega.
Dost sm izobražen pa razgledan, tud v tujini sem že bil.
Mel sm resno punco 2 leti, ampak tega je že skor 4 leta. Pred tem še eno, po tem pa 3, ampak nobeno več kot 1 teden, pa eno avanturo, 3x pa sem spal za denar, v Nemčiji je to precej poceni...Čeprav nisem tip človeka, ki bi to počel.

Ampak zdej od avgusta naprej se pa kar nič ne zgodi, po lokalih se ne da nič dobit, čeprav sem odprte narave, rad se pogovarjam in nasmejem. Nisem pijanec, ampak včasih kej popijem, sam nimam problemov s tem. Ampak še dobro družbo je zelo težko dobit, kaj šele punco. Nekej čudni časi so prišli, ogromno punc je doma, velikim jim ni do zveze, pa ta internet in facebook delajo svoje. Men je full zanimivo, da se jih velik pogovarja po netu s tabo, pol ti pa kar od enkrat ne odpišejo več, to se mi že verižno dogaja :( Čeprav so prijazne in lepo chataš z njimi. Pa FULL mi gre na živce, ko je skoz znak, da so prijavljene, odpišejo pa ponavad šele z zamikom, šele čez nekaj časa, al pa sploh ne...Sm probal že vse, zbiral kontakte na raznih straneh, jih tud dobil, ampak ne vem, zakaj naletim samo na zasedene al pa tiste, ki jim sploh ni do zveze...In to ni bilo malo kontaktov. Pa zaprte so do ljubezni full, to množično opažam. Plačljivih strani pa ne maram, tud škoda denarja. Človek si po tem ustvari neko sliko, ki pa žal ni optimistična. In full fantov se mi zdi - nezanimivih, dolgočasnih, grdih, pa kar majo punce in to ne grde. Men to ni normalno niti logično.

Tko, da sem ugotovil, da prek spleta bo težko kej, v lokalu tud ne, mam 12 letne izkušnje z gostilnami pa bari...Športa ne maram, razen motorji, morje pa hribi...Kaj mi še kej svetujete, da lahko naredim, sam nočem za to velik denarja zapravljat, ker ga niti ni...Nekej sm bral o plesnih tečajih, sam tam sm anti talent, piknikih za samske(ona-on.com), o pogovornih skupinah...A kakšna punca to bere, ne vem, kej pišite mi če ste gor :) Cav cav :)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 12. Apr. 2014 8:53

Mogoče pa precenjuješ samega sebe.
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 12. Apr. 2014 10:27

Kaj pa če bi mal prijatelje pobaral, če poznajo kakšno samsko punco?
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 12. Apr. 2014 14:31

RHonda28 napisal/-a:3x pa sem spal za denar, v Nemčiji je to precej poceni...Čeprav nisem tip človeka, ki bi to počel.




Ja ocitno ze si tip cloveka, ki bi to pocel :D

Kaj pa lahko se ponudis punci, razen tega, da nisi grd in materialnih dobrin?
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 14. Apr. 2014 23:17

ahahhaha, a ste prebrali? noče velik dnarja za to zapravljat, za ženske, ker ga nima, a ima pa avto, motor, svoje stanovanje. hahahhaha. zdaj ali je drugo laž, ali pa si eden z bogatimi starši in še škrtuh povrhu. kaj misliš da ti bodo ženske dale zastonj? samo zato ker maš avto pa motor? športa ne maraš? se pravi nimaš mišic in nisi jebač, ni čudno da ne dobiš nobene.
Ferbc002
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 3. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ferbc002 » 15. Apr. 2014 6:42

Jst sm sicr 22 let. Te čist razumem in se strinjam, enostavno facebook, skype, nasplošno mobilni telefoni, to je velik minus za zveze naše generacije :) ...pa mislm da za te za nami še tok hujš.
Jst sm glede žensk vrgu puško v koruzo, sm premld da bi najdu resno punco, sploh k so mi ušeč mlajše^^
Tko da grem zdele po končanem faksu kr v vojsko pa na misijo, k pa kej zaslužm, pa k se babe zresnejo pa pridm nazaj^^(seprav nikol al kako:P) ...čeprou ni tko enostaven it :/
Vlagat v zvezo pr mojih letih je slabš k ulagat v Slovenske banke^^
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 15. Apr. 2014 8:23

a to so novi "Slovenci" na forumu al kako :D
Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 15. Apr. 2014 10:58

Ma on je bil 'the one and only'. :D
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 15. Apr. 2014 21:33

majkemi tale 002 je slovenc. obup.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 15. Apr. 2014 22:37

Ferbc002 napisal/-a:Vlagat v zvezo pr mojih letih je slabš k ulagat v Slovenske banke^^


Okej, sej verjetno procentualna večina današnjih 18letnic (al kaj bi ti mel?) res ni za resno zvezo, ampak srsly??
To je sam izgovor, ker se ti ne da/nobena ni dost zainteresirana zate. Kislo grozdje... :D
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:
Ferbc002
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 3. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ferbc002 » 16. Apr. 2014 7:00

Uf ste me napadle :) ...mam 3 letno zvezo za sabo, tko da da se najdt. Ampak od trenutne izbire in moje nejevolje nad zvezam pa sm mau bl pesimist :P
Slovenc? Kaj? Zakaj obup? Nerazumem :)
sxe
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 18. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sxe » 18. Apr. 2014 11:42

To je zato, ker danes večina žensk sanja z odprtimi očmi. Itak imajo skoraj vse že ene neuporabne fakse, kjer so jim oprali možgane s tem, da imajo v življenju nevem kakšne možnosti vse in potenciale za nevem kaj vse. Temu primerno kot potem z raznimi honorarnimi "službami" čakajo na svojo "kariero" in temu primerno čakajo na svojega "karierista"...

Danes se itak večina ljudi ne zaveda, da se bo v celi Evropi živelo samo še vsak dan slabše. Vsi mogoči sanjači naj se raje pripravijo, da bodo živeli trdo življenje kot naši dedki in babice namesto, da sanjajo o državnih službah za nedoločen čas in podarjenih stanovanjih ter kreditih, kot jih je imela srednja generacija...
PLUS ULTRA
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 18. Apr. 2014 13:53

škoda sploh zgubljat besed, razočarani bojo ostal razočarani, ker očitno hočjo bit :D
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 18. Apr. 2014 23:16

Ja koliko se pa ti precenjuješ in druge tipe podcenuješ.
In kaj če si bil v triletni zvezi? Kakšen indikator je to? Očitno se že ni izšlo.
Malo bi se zamislila, če bi bila ti, nad tvojim razmišljanjem in odnosom.
Mene "si" odbil že samo s tem postom, ni šans, da bi šla s tabo hipotetično na randi.
Ti bi na silo, eno punco na hitro, ker imaš občutek, da se ti čas izteka (imo). To punce čutimo. Potrebno je da iskrca spontano obojenstransko preskoči, ne nekaj na silo.
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
Nucky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 31. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Nucky » 20. Apr. 2014 15:15

Pust ti frend materialne dobrine.. Avto,šiht je seveda super zadeva sam s tem resne ženske, ki ima neki v glavi ne boš dobil.. Kake sponzoruše pa bodo padale nate.. Kot drugo se voha obupanost na kilometer in pretirana želja.. Pač na silo iščeš in s tem ženske odbijaš.. To sem sicer tud jaz pred leti počel sam pač ugotoviš, da nima smisla.. Enjoy life in če pride pride, če pa ne pa enkrat bo že.. Zapomni si ni problem ženske dobit, pol je šele štala se losat hudiča.. :lach: No da ne bom napaden, mal hočem poba v dobro voljo spravit.. In pa priporočam ti, da pač lahko svoja pričakovanja tudi njej vrneš v smislu toliko kot pričakuješ da boš dobil od določene osebe, toliko pač tudi njej vrneš.. Velik ljudi danes idealizira zveze kot da so princeske in princi iz pravljic, vračat pa niti pol ne znajo..

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]