"Obdelovanje" tam spodaj

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

IIsabella
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 21. 10. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a IIsabella » 11. Apr. 2014 16:51

Pozdravljene.
Jaz bi pa prosila za nasvet. :/

Že kar nekaj časa imam fanta (beri: malo manj kot eno leto), imava zelo dober odnos, se crkljava, seks je odličen, skratka vse je super, edino ena stvar me moti. Pač moj meni nikoli ampak res nikoli ne gre z jezičkom tja dol meni med noge, s prsti vedno pravi, da obožuje, da jo lahko čuti med prsti, in res zelo skrbim za higieno, se redno umivam, brijem itd, ampak nikoli pa mi jo ne obdela z jezikom. Jaz pa to naravnost obožujem. In večkrat kdaj v fori namignem na to, ampak on ne vem če si ne pride gor ali zanalašč to ignorira.
Zanima me, kak naj mu to priznam, da si tega želim. Ker direktno povedati me je sram (pa imava zelo iskren odnos), ker ga po eni strani ne želim siliti v nekaj kar noče. Ker kot sem že omenila seks je super, ampak to stvar pa resnično pogrešam. Pa mu večkrat naprimer pošljem kako slikico z interneta, ko ima moški jezik tam spodaj, ampak on ponavadi pravi, da kako lepa slika, da ga rajca itd., ampak poskusi pa nikoli ne, da bi mi šel dol z jezikom.
Kr direktno mu nočem priznati, ker me je strah, da bo on razumel to kot da pač more delati pod prisilo in mu bo seks z mano postal zoprn.

Zato se obračam s tem vprašanjem na vas, kaj naj naredim?
Za odgovore se vam že vnaprej zahvaljujem.

Cao. :)
Uporabniški avatar
Nucky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 31. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Nucky » 11. Apr. 2014 20:49

Kaj se nič ne pogovarjata o temu, kaj komu paše? Zdaj nekoga v nekaj silit je brezveze, sam tega nisem nikoli počel, ker pač ni fer, da jaz uživam ko mi ga vleče, ona pa komaj zadržuje, da ne bruha.. Pomenita se, povej mu da bi to rada probala pa boš videla kaka bo njegova reakcija..
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 11. Apr. 2014 23:01

Leto dni sta skup pa ga take stvari ne upaš vprašat. Prosim lepo no...
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 12. Apr. 2014 10:33

Vmes, ko se bo s prsti ukvarjal s tabo, ga pač vprašaj, če bi šel tokrat z jezičkom dol. Oziroma če je že kdaj pomislil, da bi šel. Simple as that :D
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 12. Apr. 2014 11:00

IIsabella napisal/-a:pa imava zelo iskren odnos


Ga imata res? jah potem pa tako ni problema :)
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 12. Apr. 2014 12:14

Tp se na koncu mogoče samo boji, da bo v tem slab in zato ne upa probat. Lahko, da ima kakšno slabo izkušnjo v preteklosti, ki ti je ne upa povedat in se jo sramuje. Mislim, da bi ti v prvi vrsti mogla dobro premislit, če imaš res tak zelo iskren odnos s svojim fantom kot ti misliš. ;)
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 13. Apr. 2014 17:22

Če imata res iskren odnos se enostavno pogovorita o teh stvareh, če mu ti narediš tisto "uslugo" pa naj jo on še tebi :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 13. Apr. 2014 20:12

Zeljo jasno izrazi.

Fajn bi bilo, da svoje spolne organe nehas naslavljat s 'tam spodaj', 'tista stvar' in podobnimi izrazi, ker to nic ne pripomore k jasni komunikaciji glede seksa.
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 16. Apr. 2014 14:18

Floribunda ti hoče povedati, da "talk dirty" :D
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 16. Apr. 2014 14:31

One simple "Poliži mi pizdo!" would have to do the trick :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 16. Apr. 2014 14:40

ne, nočem povedat, da talk dirty.

hočem povedat, da tako naslavljanje spolnih organov ne kaže ravno na najbolj zrel odnos do svojega telesa in posledično seksa.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 16. Apr. 2014 17:44

Jaz bi enostavno rekla POLIŽ MI JO in konc debate! :)
masak123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 5. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a masak123 » 20. Apr. 2014 19:38

Js mam isti problem. Sicer s fantom nisva tok doug skup , cca 3 mesce. Js mu velikrat dam BJ pac res mi ni problem ni mi zdej res njam ni mi pa ogabno tko k nekaterim puncam. Ampak on nikoli ne gre z jezikom spodi. Enkrat je sou pa se je enkrat dotaknil pol pa reku oprosti nemorm. Nevem kva je narobe res, higiena ni problem ker se redno umivam in use. Sicer mi je jasno povedal da tega ne pocne rad in se nikoli ni ampak nevem js si res zelim tega sam dvomm da bo kdaj to naredu. Nocm ga pa silt.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 20. Apr. 2014 19:47

glede na to, da tega še ni počel, je mogoče v zadregi, ker se boji, da bo čisto zanič.
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 22. Apr. 2014 15:46

nevem kakšno muco maš, ampak eni otročki ne morjo gledat raztegnene muce oz. take, kjer ustnice visijo... :?: :nixweiss:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov