Koliko varajo Slovenke?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 19. Jan. 2014 13:04

z mojega stališča ne. Kar sem spoznala takih so bile ponavadi res uboge zabite babe, zelo povprečnega videza.

Kar se tiče pa random seksa na wc ju z random tipom. Če žensko to zadovolji, zagotovo nima ravno nekih visokih standardov glede seksa oz je tako mlada, da nima pojma kaj je dober seks.

Poudarjam pa da je to moj pogled. Zame je seks najbolj fantastična stvar ever, tudi če je samo na hitro nekje na javnem kraju, ampak če je na hitro mora biti tudi moški moj stalni spolni partner, ki ve, kako me v nekaj minutah zadovoljiti. Da bi jo pa na wc ju nastavila nekomu da se izprazni - ni šans. Škoda mojega časa, če sem mu všeč, se bo že malce potrudil in me bolje spoznal. Predigra z zapeljevanjem in igranjem je nujna. Pa še zabavna.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 19. Jan. 2014 13:40

^^ :gut: :zustimm:
panči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 14. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a panči » 19. Jan. 2014 14:34

:zustimm: :zustimm:
yougogirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 20. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a yougogirl » 20. Jan. 2014 22:14

Razlik med spoloma je čedalje manj, tako da je tudi pri varanju enako...Je pa vse skupaj stvar odločitve, kot tudi pri vseh drugih stvareh v življenju...
Elektronko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 12. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Elektronko » 21. Jan. 2014 1:54

Pomembna bi bila razmejitev varanja v več stopenj. Vsaj ti dve osnovni:

- One night stand - varanje zaradi avanturistično/samopotrditvenih/športnih vzgibov

- Redna ljubica/ljubimec - varanje zaradi zaljubljenosti/kompatibilnosti/naveličanosti

Mislim, da je prvo veliko bolj pogosta zadeva, ker je lažje vsakodnevno shajati z njo. Verjetno, je za nek odnos to marsikdaj tudi pozitivna stvar. Drugo pa gre že za nek ""zakon v zakonu" in razhod preprečujejo zgolj navade, finance,otroci... In pa pomanjaknje poguma.

Varanje - razlike moški/ženske:
Mislim da je količina tega tam 50/50%. Vsekakor pa žensko varanje skladno narašča z emancipacijo. Znano je namreč, da v veliki večini varajo osebki alfa. Alfa samic pa je čedalje več.

Sam prisegam na zvestobo, ker ko si najdem dekle, s katerim sem rad, mi niti na misel ne pride, da bi jo prevaral. Niti s časom ne. Ne bom rekel, da nisem nikoli nobene prevaral, ampak so bili razlogi za to v veliki večini na drugi strani (zanemarjanje, kreganje,...)

No pa eno vprašanje za nežnice. Skozi svoje dokaj razgibano življenje, sem opazil, da se pri ženskah nekaj spremeni pri četrtem oz. petem seksu in takrat dosežete nek "point of no return". Moški tega nimamo. Če je šport je šport. :o)

Pri drugem tipu varanja prednjačijo zagotovo moški, ki so sposobni imet ljubice leta in leta. Ženske so v tem pogledu dokaj bolj fer, ko je izpolnjenih tistih magičnih pet, moškega kar hitro postavijo pred dejstvo. :o

Btw. pa sploh ne vek kaj se zgražate nad tisto zgodbo iz med.over.net. Meni se zdi ne samo resnična, ampak tudi dokaj pogosta. Pač produkt potrošniške družbe.
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 23. Jan. 2014 15:21

Elektronko napisal/-a:Btw. pa sploh ne vek kaj se zgražate nad tisto zgodbo iz med.over.net. Meni se zdi ne samo resnična, ampak tudi dokaj pogosta. Pač produkt potrošniške družbe.


Dokaj pogosta? :lol:
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 23. Jan. 2014 17:25

trust napisal/-a:
Dokaj pogosta? :lol:


a boš reku da ni?vse kar rabiš da položiš žensko po hitrem postopku je do jaja atraktiven tip. V takem primeru tip že samo s svojo fizično prisotnostjo zrajca žensko do te mere, da jo vodi samo še spolni nagon oz. emotivni del možganov, med tem ko se drugi del, ki temelji izključno na logiki in racionalnem razmišljanju, izklopi. Punca v takem stanju deluje, kot da bi bila zadrogirana in nekje na drugem planetu, je nenormalno lahko vodljiva, zmedena, manipulativna, z mislimi je pa fokusirana le na eno stvar - sex z alfo. Pri tem so razni misli o partnerju, morali ipd neaktivne oz. povožene z invazijo intenzivnih emocij.
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 23. Jan. 2014 23:29

^ a za moške pa to ne velja? :lol:

aja točno, moški to lahko počnejo, ženske se moramo pa nazaj držat in šparat :D
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 24. Jan. 2014 15:36

s0nckic4 napisal/-a:^ a za moške pa to ne velja? :lol:

Niti pod razno. Vse kar se pri tipu zgodi, je da postane potreben in dobi trdega tiča, brez kakršnih koli velikih sprememb psihičnega stanja in izgube kontrole, in najbolj pomembno, ni nobenega bombardiranja z emocijami katere totalno povozijo razum in žensko v bistvu omamijo. Na kratko: ženska izgubi nadzor, ker je "omamljena", moški gre v to z bolj zavestnim pristopom.

aja točno, moški to lahko počnejo, ženske se moramo pa nazaj držat in šparat :D

Jah, tko nam je uštimala to mati narava. Itak so pa omenjeni hobiji samo za tiste super testosteronske alfice (beri: 5% tipov).
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 25. Jan. 2014 10:44

Zadnjič greva s kolegom na drink v lokal, kjer je spodaj znan študentski klub. rečem: daj greva dol pogledat, v spomin na stare čase, ko smo bili študentje. Ok, greva.

Ura okoli enih. Pijani že skor vsi. Kolega se zaplete v pogovor z redarjem, ker se poznata iz okoliša. Redar majhen dečko, daleč od omare. Mimo pride lušna blondinka, pred njo hodi njen tip in jo drži za roko. Bjonda gleda redarja in se mu nasmiha. Bjondo boli kuratz za njenega tipa, ona se nasmiha redarju in koketira.

Mimo iz WC_ja prideta dve dodobra nadelani mački. Ena se začne redarju z ritjo pred vsemi na tiča nabijat in kao plesat. Redar se zmedeno nasmeji in jo narahlo odrine.

Dve punci greta na WC, mimo pride en navaden tip, eno meni nič tebi nič zgrabi za joško. Ona se začne smejat.

In da potem v tako sceno uleti en slovenc79 in začne iskat resno punco zase? Hm.
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 25. Jan. 2014 10:54

^to ni nič. Če hočeš slišat the real deal štorije rabiš poznat kakega playerja ali pa varnostnika.
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 25. Jan. 2014 11:04

Poznam jaz dost real deal štorij, ker sem nekoč tudi jaz bil redar in tudi to, čemur ti praviš player. Moja preteklost je pestra, kar ni čudno, ker imam že nekaj let na lagerju.

Zdaj sem že v "penziji", kar se take scene tiče in na vse skup gledam z drugimi očmi, kot sem takrat.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 24. Nov. 2014 12:36

Ful varajo. :D

Ne vem, ali je sploh kakšna mera :P .

Varajo ravno toliko kot moški, samo so ene 1000x bolj diskretne...skoraj nikoli ne slišiš/zveš da je katera prevarala.

Mojega prijatelja je prevarala punca, mu je poslala takšno bulšit pismo da bi še jaz sprejel krivdo in jo vzel nazaj :) .
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov