Papaya- Zrče beach party

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

anatalija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a anatalija » 12. Avg. 2005 12:55

Mene pa zanima če je že kdo letos bil na Pagu, na plaži Zrče. Jst sm bla in lahko rečem da je bilo moje najboljše poletje do zdej.
Uporabniški avatar
*Ancy*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 178
Na forumu od: 30. 1. 2005
Kraj: U2 Land

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ancy* » 12. Avg. 2005 12:59

ja baje so 4 diskoteke v zrćah? vsi k so bli tam pravjo da je blo ful dobr..
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 12. Avg. 2005 13:00

js grem dons mogoce :)
in kaj ti je blo tm tok najbols??? men lani ni blo nic special...
pa topic bi bil loh sam zrce, ker poleg papaye je tm se kup drugih placou.
zrce cez dan = beda(guzva)
Uporabniški avatar
alina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 350
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alina » 12. Avg. 2005 13:19

ja jst sm bla letos, pa lani, pa predlani.....v glavnem vsako leto :) letos je bila za moje pojme obupna gužva! pa čist drugač je če si tam z veliko družbo ali pa samo eden, dva, ker je blo meni lani 5x boljše, ko nas je blo več, pa se zabavaš po svoje tudi če ti tam kaj ni všeč. čez dan pa itak že nekaj let ne hodim več tja na plažo, ker je obupno!
It looks like we could have made it baby...me and you!
Uporabniški avatar
Smejkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 559
Na forumu od: 28. 4. 2005
Kraj: MaLo Tu, MaLo Tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Smejkica » 12. Avg. 2005 13:26

Ja jst sem bla letos, sem bla pa prvič, in morm rečt, da mi je blo res noro. Drgač smo bli v kampu Straško,zvečer smo šli pa v Zrče. Men je blo kul predvsem zato, ker je bla družba super, pa tut zrče same so mi všče, ker smo se res nažural.Kul je to, ker je več diskačov na kupu, da lohka mal menjavaš. Je pa res, mi smo imeli ful gužve. Men je blo dbest!
Moja Sladka Si Razvada, Kot Pred Spanjem Čokolada.
Uporabniški avatar
bela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bela » 12. Avg. 2005 13:42

anatalija napisal/-a:Mene pa zanima če je že kdo letos bil na Pagu, na plaži Zrče. Jst sm bla in lahko rečem da je bilo moje najboljše poletje do zdej.


Rajši vprašaj kdo leto ni bil tam??
Srečala sem ves možen folk....še unga Taija iz oddaje Avantura :)

Meni osebno se zdi čist preveč divje....tipi se nosijo k eni pavijani...
Je pa res, da je fuul žur. Jest sem že bolj penzionist, tko da zame je to too much. :D
Je pa res, da je edini place, da se sploh kaj dogaja.
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 12. Avg. 2005 21:01

alina napisal/-a:ja jst sm bla letos, pa lani, pa predlani.....v glavnem vsako leto :) letos je bila za moje pojme obupna gužva! pa čist drugač je če si tam z veliko družbo ali pa samo eden, dva, ker je blo meni lani 5x boljše, ko nas je blo več, pa se zabavaš po svoje tudi če ti tam kaj ni všeč. čez dan pa itak že nekaj let ne hodim več tja na plažo, ker je obupno!


Jst sm bla tut letos, pa lani, pa predlani pa ... uglavnem vsako leto smo tam ... :D Letos mi je blo prou hudo, ker sm mela družbo in smo ga hodil ful žurat ... drgač pa tko kot je že alina rekla ... če je večja družba je čist drugač in je tut žur bolši kot pa če sta dva, trije ...

Men je nasplošno kr všeč no ... samo se mi pa ne zdi nič kej fullllllllll tko wauuuuuuuuu ... da bi blo čist bol noro kot recimo kje pri nas ... bom pol sporočila ko bom prišla iz IBIZE konec septembra ... :D :wink:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 13. Avg. 2005 10:20

Jaz sem bla dve leti mazaj in če grem drugo leto spet na hr na morje, grem kar tja, ker mi je blo tam do zdaj še najbolš.
pa pa
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 13. Avg. 2005 18:17

Js sm lih pršla iz tm blo noro hudo koktejli so full dobri za unih 100kun-1liter
full ga seka dost slovencev preveč italjanov preveč pretepaških zagrebčanov drugače pa full dobra pica v aquariusu
dobr se da čilerat na unih belih kavčih al pa v đakuziju pena party u aquariusu to je kar dogaja popoldan afterbeachparty ponoč pa v novaljo v cocomo na koktejle pol pa spet po diskačih v zreće :D

tko je blo pr men noro hudo 24h ur pitja plesanja in tako dalje :D
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 13. Avg. 2005 18:38

glamBABY napisal/-a:Js sm lih pršla iz tm blo noro hudo koktejli so full dobri za unih 100kun-1liter
full ga seka dost slovencev preveč italjanov preveč pretepaških zagrebčanov drugače pa full dobra pica v aquariusu
dobr se da čilerat na unih belih kavčih al pa v đakuziju pena party u aquariusu to je kar dogaja popoldan afterbeachparty ponoč pa v novaljo v cocomo na koktejle pol pa spet po diskačih v zreće :D

tko je blo pr men noro hudo 24h ur pitja plesanja in tako dalje :D


dej se nehi hvalt no k bom kr jokala, na hvaru en koktail stane 60 kn,jaz sem bla pa itak z precej visoko nosečnico na morju, sej ne da se nismo mel fajn, sam lih kakega žura ni blo, pa mi prav res manjka in ko takole opisuješ žur mi bi se kar tja prefiltrirala.
pa pa
Blondie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 8. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Blondie » 24. Jan. 2006 18:36

O ja! :gut: Plaža, party cel dan, koktejlčki in italijančkov kolk hočeš... :D
Bedno mi je edino, ker je ogromno slovencev tam in pol sami znani frisi, isto kot doma... Brezveze... :?

Kooomaj čakam spet poletje! :freude: :D
Uporabniški avatar
alina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 350
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alina » 24. Jan. 2006 18:54

jooooooj ne me sploh spominjat na pag, zdej ko je ta zoprna zima pa mraz :cry

jst bi pa poletje, pa morje.... :cry: jst resnično že odštevam dneve do poletja in seveda novalje :D
It looks like we could have made it baby...me and you!
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 24. Jan. 2006 18:59

Bila sem na Pagu,sam tja sva šla samo 1x pa nama ni bilo ravno všeč, preveč gužve, pa preveč slovencev-matr še na morju srečujem sošolce :? , tako da sva jodila na druge plaže, tja kjer sva imela mir in celo plažo čist samo zase :love:
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
Uporabniški avatar
*SweetGirl*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 660
Na forumu od: 24. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *SweetGirl* » 24. Jan. 2006 19:17

...
Zadnjič spremenil *SweetGirl*, dne 19. Mar. 2009 10:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 24. Jan. 2006 19:31

*SweetGirl* napisal/-a:Jaz grem na Pag vsako leto 1x že zadnjih 10 let.... In meni so Zrče že kr bedne... zadnja 3 leta pa je sploh preveč poznanih.... Celi MB je doli in to še v istem času... Ampak sem tak navezana na ta otok da enostavno moram tja ;) Saj čaga pa je res ne ;)


Evo točno tko ... jst tut že zadnjih 10 let oz. od kar pomnim hodim na morje na Pag v Novaljo ... :D po eni strani sm se že prou naveličala te Novalje, ampak po drugi strani sm pa zaljubljena v ta kraj :love: in vsako leto komi čakam, da grem tja ... čeprou vsako leto posebi rećem, ne letos pa res ne bom šla :D
Zrče čez dan totalno odpadejo ... te mine sploh po tem ko vidiš kaj se tm dogaja ponoči :? Zvečer oz. ponoči je pa itak celo dogajanje tm ... tko da če je družba pa to, pol je noro ... :wink:

Sm pa tut jst že naveličana tega, da tja hodi cela Slovenija, ampak res dobesedno Novalja je že čist Slovenska ... pol smo pa še vedno zadnji gostje po številu ... :roll:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov