Priznam da...#18

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 10. Sep. 2014 12:54

*dobim izpisek kartice in gor 19 eur v breme, prejemnik nek s.p. in nikak se nisem mogla spomnit kaj je blo to, sem misla da so mi kartico sunli, pol najdem listek, ki mi je potrdil, da sem dejansko jaz kupla, ampak še vedno mi ni blo jasno kaj, ker nikoli ne bi česa za tak velik denar kupila, razen če je res pomembno. in po večurnem razmišljanju sva z mamo prišle do zaključka, da sem si za ta denar kupila proteine. :D ha! sem vedla, da je pomembno. hh
*počitnice, končno.
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 12. Sep. 2014 20:51

* sem takoooo razočarana, da me niso povabili na 2. razgovor in so me lepo odf****i. če ne bi poklicala, mi barabe hinavske niti nebi povedali, ampak bi me še kakšen teden lepo vlekli za nos. res, hvala lepa. že res, da sem doživela že veliko zavrnitev, ampak tole mi je pa nedoumljivo...še prekvalificirana sem kvečjemu, sama bi se zaposlila v sekundi, ker sem res dobra pri svojem delu. res ne vem več, kaj naj si mislim...
* smo šli skupaj danes v MB na sestrin vpis na faks in sem vesela, ker sta se moj tip in njen novi tip končno zaklopla. tako da zdaj lahko kaj počnemo skupaj, kakšen izlet, pohod, Gardaland :)
* včasih pričakujem malce več podpore od mojega, ne samo:"rad bi ti pomagal pa ne vem kako"
* sem vesela, da imava letos izi praznovanje obletnice, nič nekih načrtov preveč
* sem lačna in bom šla kmalu nekaj pojest
* imam po dolgem času zalogo prigrizkov in jih skoraj ne morem vseh pospravit v moj "candy drawer" :D
* sem čisto nora na našo majčkeno mačkico Mimi, ker je tak scartan cukr :P
I am not an enigma, just a contradiction!
teeaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 12. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a teeaaa » 13. Sep. 2014 0:01

*sm nova tuki

*da me je tip ful razočarov, ko ga najbol rabim se obrne stran,in mi ne nudi podpore ne nič

*da sem razočarana nad wsem:S najbol pa nad tipom
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 16. Sep. 2014 19:35

- Da sem dobila najlepse presenecenje ever in da jih imam rada :hearts:
- Da se moram vec druziti z babico in dedkom preden bo 'prepozno', res. Zastrasujoca misel ampak hej, that's life. Tudi njiju imam rada.
- Dejmo dejmo dejmo.. se 3je izpiti.. you can do it!
- Pirs v jeziku: Check!
- Letalske karte do Krakowa: Check!
- Life is good :) it really is.
Uporabniški avatar
Upgrade_me
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 29. 4. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Upgrade_me » 16. Sep. 2014 19:45

- da že dolgo nism bla tukaj in sm prav malo pogrešala ta forum
- da sem na enih izobraževanjih in mi je danes ena osesba šla kokretno a živce ko popravlja predavatelja.. :S
- da bi tak rada hodla na nek fitnes al pa neko telovadbo z nekom pa nimam s kom :/
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 19. Sep. 2014 10:29

* izmenjava se je začela. sem mislila, da bom mela imela krizo, ker pač nisem več doma, pogrešam mamo (lol), prijatelje... eh :D ni časa razmišljat o tem, skos dogaja, novo mesto, ogrooomno novih ljudi za spoznat. super je.
* malo sem že zj*, vsak dan se hodi ven, in spije ogromne količine alkohola. včeraj sem mela malo pavze po 4 dnevih žuranja. preveč je blo :D
* komaj čakam, da se začnejo predavanja :D
* nujnoo moram začet migat!!
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 20. Sep. 2014 12:30

Exit, kje pa si?

- da se moram spet odlocit. Baaaaaa, sovrazim odlocitve. A se lahko prosim nekdo odloci namesto mene?
- da pogresam mraz. Mraz bi mela pa rokavicke pa kapo pa kepanje :(
- da se moram baje porocit. Ni vazno s kom, samo moram se. Ja itak. Fuck off. Ce rabim nasvet o svojem osebnem zivljenju, se ziher ne bom na tebe obrnila. Sej ne vem, al se naj sam smejem al ze 200-ic prijazno razlozim, da je moje zivljenje moj problem. Res, fuck off.
- Tajska? Yes please! :D
- Ok, res mi ne gre tole odlocanje. Sluzba, ki na papirju dosti obeta, ampak sem malo obticala in ne vem, ce bo kdaj bolje + slabo placilo (z vecinmi obljubami o super oh in sploh placilu v prihodnosti) + slabi delovni pogoji Vs Sluzba z boljsimi pogoji, nekaj visjo placo (ampak spet ne ravno bog ve kaj), ampak ne vem, ce b ise dalo v prihodnosti kaj veliko napredovati, profesionalno in financno. Plus spet boj z novo birokracijo za vizo, ki sem jo v tej sluzbi koncno porihtala. Se lahko en prosim odloci? PROSIM? :help:
- ce sprejmem novo sluzbo grem za par dni v Bangkok, lajk, na sluzbene stroske...
- da sem danes pridna v sluzbi in bom za nagrado lahk sla mogoce ze ob desetih zvecer domov :?
- da sem mal jezna na frenda, ker me ne poklice ze tak, en mesec. ga klicem en teden nazaj in mi rece, da me poklice nazaj, ja aha. Meh, pol bo pa spet uzaljen, ker mu nic ne povem, kaj se dogaja.
- da se moram malo distancirati, ker drugace bo spet slabo zame.
- da so prazniki cez 2 tedna. Upam, da grem kam.
- da imam malo dovolj cimrove drame. Ga imam rada, ampak v zivljenju se nisem srecala takega kralja drame! Vedno znova in znova. Se sploh vec ne vpletam in vrtam vanj.
- da me zanima, kaj se bom na koncu odlocila glede sluzbe :D pa kaj bo s tem deckom. A pozna kdo kako vedezevalko preko emaila?
- U, aja. Zadnjic sem videla ful grozno stonogo v kopalnici. Dodajam stonoge na seznam zuzkov, s katerimi nismo in nikoli ne bomo prijatelji. Tako je seznam sedaj: 1. Kobilice in bogomoljke 2. Stonoge 3. Scurki
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 20. Sep. 2014 18:37

pačuli, klik

you're welcome :P

- da bom zgleda mela še ta mesec zagovor. hvala bogu.
- da mi ne bo treba vrnit štipendije
- da je diploma prekleto draga, če ne diplomiraš v roku. če prištejem še printanje in plakate me kr malo stisne. niti ne malo. khm.
- neki bi mogla jest, pa se mi nič ne lušta. itak bi lahko nehala jest, ker se od vsega sedenja in komfort fuda samo širim tam okoli riti.
- tako da zdej bom univerzitetno izobražena velika rit.
- če ne lepa pa vsaj pametna al kako že.
- se mi ne da se mi ne da se mi ne da.
- zakaj za božjo voljo sem morala nardit 150 strani diplome z 200 slikami, ki jih je treba zdej korigirat, razvrščat, sidrat, citirat?
- če bi še enkrat delala diplomo bi podaljšala eno seminarsko. ne pa cela prevzetna šmrkla, kao js bi rada neki novega znala. ja super. 5 let kasneje....not so much.
- da bom pol po sodobnih standardih madame magistra. muahahaha. kr neki.
- najraje bi skadila en joint, spila eno pivo in šla gledat romantične filme. sam nimam rizel.

edit: magistra velika rit. that's something completly different!
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 20. Sep. 2014 19:37

^ No dej, da ti bomo lahko cestitali :)

- Da grem samo se 2x na siht, jupijupijupi. Ta 'poletna' sezona se je vlekla v bozjo mater, ceprav sem delala dva meseca manj kot vsako leto do zdaj
- Da bi se mi lusta kak fajn koncert. Tak, za skakat
- Da vsi bezijo po nekih izmenjavah in studijih po tujini.. Malo mi je zal, da nisem se jaz zagrabila sanse, ko bi jo lahko. Ehja, se bo cas. Bom pa pogresala par ljudi letos :(
- Da spet nic ne spim.. Ali nimam casa, ali se ne morem prisilit. Se bom kr v pizamico dala, ce ne bom podocnjake lahko pocasi cez ramo metala :fluffy:
- Da sem so far superzadovoljna z enim mini projekticem in ze komaj cakam konec leta, ko bo koncno fertik. In bo sel 'v svet'. Wuhu :)
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 20. Sep. 2014 19:42

* imam spet super veliko dela in negativno motivacije, zato že cel dan nekaj bluzim
* sem zato tudi odprla stran od fluribunde in ker mi ni ta krogla povedala nič, kar bi mi bilo všeč, sem jo vprašala: "Are you super lame?" "Surely". Made my day :D
* patchouli: če sem kdaj v dilemi, kaj naredit, mečem kovanec. Ti izbere eno možnost: če si zadovoljen z izbiro, potem je to to. Če ti ni všeč, kaj je pokazal kovanec, potem veš, da si v resnici želiš tisto drugo. Works for me :D
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 21. Sep. 2014 9:09

Floribunda, mah, jaz imam to kroglo ze tak v zavihku spravljeno :/
Mi je na vprasanje glede decka odgovorila "It may be" al neki takega (no shit, sherlock, ne rabim kugle, da mi to pove!), glede sluzbe pa da naj tanovo sprejmem... Ce internetna kugla tak pravi, kdo sem jaz, da nasprotujem svoji usodi!

- da sem enkrat, ko sem par mesecev nazaj bila v podobni situaciji, gledala en (ali tri) zanimiv TED Talk o odlocitvah. Fora tezkih odlocitev je pac v tem, da ni ena dobra, ena pa slaba. Ce bi bilo temu tako, odlocitev ne bi bila tezka. To vzame kar nekaj pritiska z ramen, ce se moras odlociti...
- da v bistvu ze nekaj casa nisem zadovoljna s potekom zivljenja in ze kar nekaj casa govorim, da moram to spremeniti, ker zapravljam cas. Da ne sprejmem sluzbe takoj naslednji teden, je razlog samo v tem, da spet nekaj kaze, da bi lahko bilo bolje v sedanji sluzbi, ampak do sedaj se je to vedno izkazalo za lazno upanje. Pocasi imam vsega skupaj, vkljucno s sovinisticnim delovnim okoljem, dosti.
- da je 2 meseca nazaj itak bila odlocitev med novo sluzbo ali odhodom domov...
- da mi je zal, da ocitno moj projekt ne bo izpeljan in bo se malo tezje prodreti na podrocje, ki me res zanima, ampak bomo videli, kaj bo
- da se res ne razumem vcasih... po eni strani se v sekundi odlocim, da se preselim v Azijo, po drugi strani pa v trgovini 15 minut stojim pred polico s pasto in se odlocam med makaroni in fusilli...
- da cimra vceraj nista mogla prehvalit moje paste. Jap, zanic razkuhana pasta iz Dubaja in pogreta omaka in kozarca z mal lokalnega sira brez okusa je visek italijanske kulinarike!
- drzite pesti za lepo vreme v petek, ker grem na bazen (jej, kopalke!) in dobro kosilo!
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 21. Sep. 2014 18:45

- Da samo čakam da mi odleti zgornji del glave - čakam in čakam rezultatov pa še kar ni! Sej ne rečem da bi nas pisalo 150 pa da bi bil prvi rok al neki... Ma ne pa da se ti gre na vse ali nič, pa da tip menca in menca! Jutri bo pa ziher dal ustne ob 9h zjutraj. In kaj, če nisi iz Lj se prežarčiš al teleportiraš, al te pride s helikopterjem spraševat domov al kaj (jaz nimam tega problema ampak razumem kolege z pomurja da sovražijo tega tipa)....
- Da ne vem kaj bom naredila če padem ta izpit. Res ne vem.
- Da sem zadnji teden pod takim stresom, da bom menda hkrati fasala ulkus, srčnni infarkt in vodo v kolenu.
- Da se zavedam da sem si za vse skupaj sama kriva, ampak letos res ni blo moje leto, vsaj kar se "akademskih" uspehov tiče.
- Da ne pomaga niti moj - me izmenično carta in tolaži, pa pep talka in se dere name da ne bo konec sveta zaradi enega leta. Ja pa bo.
- Da me je groza že pomislit, da bom eno leto doma. omojbog.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 22. Sep. 2014 15:59

eno leto lahko zelo koristno porabiš. glede na to, da imaš čas za delat, ti ni treba it domov, poleg tega so delovne izkušnje super dragocena zadeva te dni.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 22. Sep. 2014 21:22

- Da se je na koncu vse srečno izteklo, disaster averted
- Da sem hvaležna da se je izteklo tako kot se je
- Da sem imela danes pravi praznovalni dan!
- Da ga mam najrajši na svetu
- Da grem zdej spacat en tiramisu, da bo za jutri prištiman, jei!
- Da držim pesti za cimro.
- Da držim pesti za sarijaarvi.
- Da komaj čakam na novo študijsko leto, omg! Letos bo ful zabavnih izbirnih.
- waaaaaaaaa :hearts:


p.s.: FLori pri nas doma je zelo specifična situacija kar se tega tiče :)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 22. Sep. 2014 22:46

^^ Bravo! :cheer:

- da se meni danes kar vleče delo, skos neki živčno prekinjam, ampak bom dokončala danes, kar sem si zadala :)
- mi gre na živce, da že tako hitro pade mrak

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]