Priznam da...#18

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 20. Avg. 2014 20:12

*kmalu bo spet treba v šolo pa edinega sošolca sem izgubil s kerim sem si lahko zaupal, pač tip je zamenjal šolo :<
*še eno leto ni minilo pa že spet menjam mobi, čeprav nimam za burek
*jebemo pogrešam Slovenca! brez njega je ratal forum prazen in jaz žalosten :/
*Včasih sem se prišel na forum sprostit in nasmejat nekaterim prispevkov zdaj pa se 3je pogovarjajo med sabo :cry:
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 20. Avg. 2014 23:22

* sem vesela, da bo edina preživela mačkica našega krvoločnega psa preživela :) uboga sirotica, ob nepravem času na nepravem kraju...

* sploh nimam filinga, kako je blo včasih it nazaj v šolo/faks.

* še manj mam filinga, kako je imeti službo.

* posledično s tem niam pojma več, kam se dat cele dneve, moje ambicije usihajo, do novih hobijev mi ni, včasih kakšen dan skoraj prespim. tako lena in zamerljiva še nisem bila nikoli.

* srčno upam da mi bo Bog šenkal en teden lepega vremena v septembru, ko se končno spravljam na dopust.

* mislim da moja nagradna majica Poli ne bo nikoli prispela. cel mesec jo že pričakujem.

* sem si danes naredila nujno potrebno playlisto za splošno uporabo.

* sem sita prepirov in večnega nestrinjanja z njegove strani. pa počasnosti in monotonosti.

* upam da bom s sestro uspela it na predbožični Dunaj, ker je to lani tako hinavsko skos padlo...
I am not an enigma, just a contradiction!
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 21. Avg. 2014 7:29

prinzessin napisal/-a:* še manj mam filinga, kako je imeti službo.

* posledično s tem niam pojma več, kam se dat cele dneve, moje ambicije usihajo, do novih hobijev mi ni, včasih kakšen dan skoraj prespim. tako lena in zamerljiva še nisem bila nikoli.


po netu pobrskaj za kakimi delavnicami. ogromno zastojnskih delavnic za mlade organizirajo. pomaga;)
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 21. Avg. 2014 17:03

* da ne vem več, ali je torek, sreda ali četrtek. Osem ur ali več na faksu, kosilo, popoldanski dremež, knjižnica, postelja in ponovi vajo.
* bom danes spustila knjižnico -razsuto stanovanje, kupi umazane posode in perila ... in vse ostalo na "to do" seznamu
* ^^ jbg, jutri pač ne bom tako pripravljena. ali pa bom manj spala. ah..
* grem pa za vikend po doolgem času domov. jih kar pogrešam. in naslednji teden en mini dopustek.
* sicer bo september safer, ampak okej, upam, da mi bodo te stvari čez leto, ko bom iskala službo koristile. Upam...
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 22. Avg. 2014 12:14

* tri tedne že groznooo spim. kaj dodatno poslabšuje stvar? moji super sosedi, ki se odločajo seksat ob nemogočih urah - 3h, 5h zjutraj. in so reeees glasni. včeraj sta še mamo zbudila. tak da hvala k* pocen materiali pri gradnji novih blokov pa neobzirnost sosedov. včasih se še tak pred stanovanjem, kjer ma vsako stanovanje tak atrij, glasno pogovarjata, poslušata glasbo.. ob treh zjutraj. danes ukrepam. men res tega ni treba poslušat. seksajta po mili volji, i dont care. sam nočem d me ti zvoki zbujajo, ker se počutim ekstremno neprijetno, pa itak sem tečna, če me kej zbudi sred noči.
* se počutim ekstremno osamljeno.
* hvala bogu za knjige, da se lahk potopim v nek drug svet, ker mi take misli šibajo po glavi, da ni za nikamor. atm berem ano karenino. klasik, ki sem se ga par let izogibala, ker sem se bala, da je "pretežka" knjiga zame. surprise surpise! zgodba se zelo lepo bere, tekoče teče, način na katerega predstavlja zgodbo skozi različne like... i love it :)
* pozna katera kakšne efektivne vaje za samozavest? pod to ne štejem kakšne motivacijske knjige, knjige za samopomoč, ker jih ne prebavljam. opazila sem namreč, da imam resne težave s samozavestjo. do idealne teže, ki sem si jo zastavila (srednješolska teža), mi manjkajo 4 kilce (kar se na moji višini res skorajda ne vidids :D), zgubila sem 24 kil, ukvarjam se s športom,etc.... ampak sem vseeno še totalno nezadovoljna s sabo. mislila sem, da mi bo izguba kil pomagala sprejeti samo sebe, da bom bolj zadovoljna s sabo... prav tako sem se skozi šolsko leto udejstvovala na različnih področjih, razbijala/se prebijala skozi svoj comfort zone... in sem zdej res rahlo izgubljena, ker je samozavest še vedno na nuli, nenehno se primerjam z drugimi (to vem, da je zelo zelo slabo), se ponižujem :s help?
* sicer je pa za mano odličen mesec pa pol :) ne vem kdaj sem se nazdanje tako potepala :) festival, kruzanje po hrvaški, delala sem, morje, nemčija, pikniki :) če sem bila doma v tem mesecu pa pol 5 dni, je veliko :D odlično poletje, odlično.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 22. Avg. 2014 19:39

Damn! Pridem po parih mesecih sem gor, pa cela mrtvašnica :eek:

Mogoče so krive počitnice ;) Sicer se pa ne smem pritoževat, tud sama nisem že sto let nič napisala.

Priznam, da
-sem happy (in to bolj kot soba brez strehe, hehe). Moj dragi je končno zbral pogum, mi nataknil rinko in jeseni bo žurka. Yeah! :cheer:
-sem v 4 tednih organizirala komplet poroko (lažem, manjkata še njegova srajca in moja frizerka).
-je Praga čarobna. Če bo prilika, se z veseljem še kdaj oglasim v tistih koncih :)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 22. Avg. 2014 19:49

Omgomgomgomgomgomg :flower: :flower: :flower: :flower:
Ful lepo anjeske! Ampak si pa hitra, v enem mesecu zrihtat vse skupaj ni hec!. A bosta mela bolj simpl vse skupaj? Me wants to know :D.

- Da se odpravljam ven z mojim all time favourite buddyjem za haranje po lokalnih žurkah. Definitivno se bo danes dogajalo :D
- Me vržejo s tira majhne stvari v življenju. Please, just dont.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 22. Avg. 2014 20:01

Simpl? Simpl samo glede organizacije in tega, da nobenmu podizvajalcu ne težim z milijon detajli :D Dopoldne prevzem neveste, zajtrk, fotkanje, popoldne kosilo, civilna, cerkvena, pol pa.....ples dokler noge ne odpadejo :D Te zanima kj specifičnega? Klasična gorenjska poroka s cca 100 gosti.

-da me dons teden čaka deklišna. Firbec me matra, kva bojo punce prpravle!
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 22. Avg. 2014 20:24

^^ luštno, čestitke! :)
Lepo zgodbo napišita... :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 22. Avg. 2014 21:46

O, cestitke! :) :cheer:

- Da se tudi jaz stimam na jutrisnjo poroko. Dejansko na prvo odkar pomnim zase :) Zakon bo. Flajstre za zulje rabim.
- Da sem pustila kolega na cedilu ampak jbg, enostavno mi zmankuje casa za vse.. Mislim, da ga ima sam nekaj vec na zalogi.. (no, samo tolazit se hocem, v bistvu imam res slabo vest)
- Da me je spet nenormalno zamikal pirs v jeziku.. Ce me kdo ne bo ustavil, si ga bom sla te dni spontano nardit :P
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 23. Avg. 2014 8:56

- anjeske, čestitke! :kleeblatt:
+ čestitke za tako efektivno organizacijo :D

- da bi šla ful na kako poroko, ampak se noben od mojih noče zmigat :D
- pijem kufe in se psihično pripravljam na delaven vikend. in še bolj delaven teden. konec počitnic. še vreme sodeluje :D
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 24. Avg. 2014 22:29

- Da je bila omenjena poroka nepozabna, nenormalno sem uzivala
- Da sem se naplesala za par let nazaj in za naprej, in to z najbolj handsome tipom na dogodku :flower: letos na bucket listi: salsa!
- September bo naporen in z izjemo morja in nekaj drugih malenkosti precej lame. Izpiti-siht-izpiti-siht..
- Aja uh, dodatno svecko bom upihnila enkrat vmes. Cisto me je presinilo, zna bit, da bo letos tudi mene sele facebook spomnil na ta datum.. A lot going on atm.
- Komaj cakam oktober, da spet naredim en malo jaći razvrat za to priloznost!
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 25. Avg. 2014 2:47

*se vračam, da vidim kako dolgo bom zdržala tukaj
*v mojem življenju se ni kaj dosti spremenilo
*razn sloga življenja, ja, to se je spremenilo
*nesramna sem
*počutim se super
*sem pedofilka, ampak hej.. on je začel
*rada bi šla na morje vsaj za 3 dni
+
*še zdaj se nisem spravla po tatu, nazadnje ko je objavila prost termin, sem glih morala po neke kovčke za mamo, ko so bli znižani
*mam na novi pirs, ne luknje, ampak nakit, vsaj to me tolaži
*v petek sem bla zunaj po dveh mesecih in sicer s sestro bivšega fanta (god i've missed her)
*srečala sem tud bivšega ''bff-ja'', ga prijela za roko, ko je šel mimo in se je obrno pa mi nardil bro fist in šel. takrat sem bla najsrečnejša oseba na svetu.
*dva tipa sta me vgriznila za vrat. kaj to je zaj moderno delat po klubih?
*v hočah se je res fajn kopat, lepo jezero
*sem obsedena z ''low'' pesmijo by juicy j. to ni dobro. če se bo tako nadaljevalo, je čez 2 tedna slišat ne bom mogla.
*imam uničen ritem (logično, sodeč po tem postu). hodim spat ob 4h, zbujam se ob 14h
*en teden sem spila po tri kave, kapučinote na dan in je blo ok, naslednji teden pa krči, slabost... se je nehalo ko sem prenehala s pitjem kave. zaj sem spet začela z eno dozo dnevno in je isto
*slabost,slabost,slaboooost
*grem spat počasi
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 25. Avg. 2014 8:25

- da je performance vceraj uspel in nismo prevec zajebale :)
- da sem bila v zlati oblekici z blescicami in make upom kot princeska. Sestletna jaz v meni je bila :cheer:
- da nisem bila nikoli prevec punckasta puncka in mi je sedaj tole preoblacenje prav zabavno :D
- da sem po vecdnevenm boju s Pajkom zmagala. Danes koncno ni bilo vec pajcevine :ninja:
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 27. Avg. 2014 17:39

*nekateri upokojenci morajo vrnit za 5 let pokojnine....bravo Slovenija, čestitam, res.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov