Priznam da...#18

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 06. Avg. 2014 18:38

-ko spoznam najboljšo punco kar jih obstaja in se zaljubima in se obožujema pa pride do tega, da morama zaradi moje selitve v Nemčijo, ki je njena "krivda", furat zvezo na daljavo in jo po njenem enotedenskem obisku pri meni zdaj spet noro pogrešam.
-komaj čakam da jo vidim spet
-življenje ni fer
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 10. Avg. 2014 12:24

- da sem vesela, da sem dobila solzivec, ker cudaki :/ Posebej eden, ki zivi blizu mene in verjetno ve vsaj priblizno kje zivim in mi ne da mira. Samo naj se mi poskusa priblizat zvecer, ne bo videl ene 3 dni skupaj.
- da moram ocitno spremeniti prehranjevalne navade. Downstairs Guy je ocitno zaskrbljen nad mojo dieto. Kar ni presenetljivo, glede na to, da me vidi kupovat le jajca, toast in obcasen cips ali zapakirane mini tortice. Zadnjic mi je diplomatsko poskusal namesto cipsa prodati banane :D Tudi nad kolicino hrane, ki jo pojem, ni zadovoljen, saj mi je predlagal, naj raje, ce ze, kupujem vecji paket toasta, ces da se moram malo porediti. Ne ravno redek komentar od popolnih neznancev, mimogrede :lach: Skrbi ga tudi za mojo druzino, saj me redno sprasuje, kdaj grem na obisk v mojo dezelo.
- da je Downstairs Guy najbolj zakon prodajalec v celi ulici, ker ce nimam drobiza ali dovolj denarja, lahko vedno placam naslednji dan. Mojemu pregovorno revnemu cimru je enkrat celo posodil denar :lach:
- da hm. Upam, da se glede enega kolega motim. Ni mi vsec tole. Meh.
- da bi tortico, cokoladno...
- da ne morem kupit alkohola se vec kot 2 tedna, ko dobim novo vizo v potni list :cry:
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 10. Avg. 2014 12:50

- v nesreči spoznaš prijatelje ja... pa jih žal ni kaj dosti...
- karma bo že nardila svoje
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 12. Avg. 2014 21:01

... da sem krava. Dobivam se z super tipom, s katerim se odlično ujameva, seks je ok, material za resno zvezo oz. sva na dobri poti tja. Ampak še vedno se ne morem odpovedati seksu z bivšim. Verjetno sem spet zajebala, ampak je bilo vredno - samo on me poseksa tako kot rabim... :twisted:
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 12. Avg. 2014 21:29

Nesanica napisal/-a:... da sem krava.


se lahko strinjam ja :)
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 13. Avg. 2014 5:53

^^fair enough...

...očitno novi ni pravi, drugače me ne bi zanimal noben drug ali pa rabim res več časa da se navadim.
...bivši je pravi v vseh pogledih, razen v tem da ni primeren zame in da mu nikoli ne bi mogla 100% zaupati
... da se mi iskreno ne da več ubadati s temi stvarmi - go with the flow pa kar bo pač bo
... da ne morem spati
... da bo danes soooončeeek in lahko oblečem novo poletno oblekico
... da sem končno zbukirala hotele in imam slabo vest, ker 150 EUR na noč je res veliko denarja. Ampak malce se lahko občasno razvajam in hotel je res top shit, rabim ga pa samo za dve noči.
Tulip
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 160
Na forumu od: 10. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Tulip » 14. Avg. 2014 14:26

- Priznam, da si nisem mislila, da je še mogoče, da me bo kdaj nek moški spolno privlačil... do sedaj :oops:
Axl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 8. 5. 2014
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Axl » 17. Avg. 2014 22:12

Bom neki cajta doma.

Rad dolg spim.

Ravn, ko sm se z lj izselu sm spoznal tako supr bejbo da uh. Ne prej ane, ravn k sm se selil.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 19. Avg. 2014 9:02

- da ves, da bo dan super, ko odpres vhodna vrata in ti pot blokira gigantski pajek ("it's not huge, it's tiny" - cimer :nein: ), ki je cez noc PREKO HODNIKA spletel mrezo. :nein: In potem sem cudna, ce nocem imeti cevljev pred vrati... Eden mojih najhujsih strahov je nepovabljeno bitje v cevlju, ko se obuvam.
- da bom jutri sodelovala na modni reviji in sem zivcna. Upam, da mi ne bojo obuli visokih pet. Ker ne. Danes imamo generalko, me prav zanima, kaj bo :D
- da bi mela twitter, ampak se ne morem odlocit za ime na twitterju :rolleyes:
- da se mi ne da ostalega vec napisat, itak noben ne bere.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 19. Avg. 2014 11:13

^^ni res, js berem :)

- da rišem po hitrem postopku, da končno pošljem ta projekt.
- da smo na morju očitno ujeli edini lep teden tega poletja in sem celo dobila en pikič barve.
- da se stvari končno premikajo. alelujah! če gre vse po sreči bom od oktobra dalje ful zdolgočasen človek :D
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 19. Avg. 2014 11:38

Seveda, da beremo!

- Me firbca, zakaj bo flori zdolgocasen clovek.. nov siht? :D
- Upam, de se bo resila tale zadeva z urnikom, ne morem zamudit poroke enega boljsih kolegov zaradi malomarnosti nekoga drugega :nein:
- Da sem v preteklih par dneh pomoje pojedla vec lubenice, kot v celem zivljenju do zdej. Njam.
- Da sem neucakana.. veliko lustnih stvari me caka :)
- Da moram nekomu narocit, naj me drugo leto brcne v koleno vsakic, ko se mi ne bo dalo na kak izpit. Dammit, a sm si lahko se vec pustila za september?
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 19. Avg. 2014 12:30

- ne, diplomirala bom končno. po 5ih letih odkar sem faks končala (no, vsaj vse izpite) :D tako da držte pesti, da ne bo milijon popravkov za pisat.
res ne vem kaj bom počela pol z vsem tem prostim časom :D
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 19. Avg. 2014 14:29

- da ok, pol bom pa se kaj napisala :)
- da sem jutrisnji show skenslala, ker ni bilo, kar sem pricakovala in cisto premalo casa za pripravit. Na-a, ne placate dosti.
- da upam, da cimer zjutraj ni slisal moje nesramne pripombe oziroma je ni prav razumel. Ampak pajek res ni bil majhen in mrezo je spletel cez hodnik! Ne mi rect, da to ni grozljivo! Kaj pa ves, koliko jih je in kaj nacrtujejo!
- da ok, mislim, da je zdaj ocitno, da sem mu vsec. Celo, ce si zatiskas oci, kot jaz ponavadi. Jaz pa tudi cela zazarim, ko dobim sms od njega. Ampak tole ni dobra ideja. Dovolj je bilo za letos.
- sploh po izkusnji z bivsim, ko se je vse odvijalo s svetlobno hitrostjo in se nisem pocutila niti malo udobno.
- da mi je na sihtu dolgcajt, ocitno.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 20. Avg. 2014 13:14

... priznam da se zgodba s pajkom nadaljuje in je tudi danes cez noc spletel mrezo na istem mestu. Nekaj se dogaja!

:help:
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 20. Avg. 2014 14:50

Hoce te omrezit.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov