Priznam da...#18

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Amazonka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 15. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Amazonka » 17. Apr. 2014 11:12

- da me firbec matra, kako današnje firme sploh laufajo, ko je taka storilnost in produktivnost :D
- da me zanima, ali je ta miselnost privzgojena ali podedovana (ah, če že sedim, grem vsaj neki narest, ne morem cel šiht v luft gledat)
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 17. Apr. 2014 14:37

- da me firbec mantra kako lahko imajo otroke tako omejeni ljudje. bo mama zbrala babo godno za ženitev, da ne bo kaka v hotkah in napudrana prišla k bajti.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Amazonka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 15. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Amazonka » 17. Apr. 2014 18:26

- da sem cisto brez energije. - da mam cel kup papirjev se za porihtat. - da bom to ignorirala, se fajn oblekla in sla na kratek sprehod, da se nadiham - bi potem vse lazje :D - da otrok nastane z zdruzitvijo dveh spolnih celic, tudi pri nas, omejenih. - da sem vztrajala pri atrijski hisi samo zato, da ne bo stuka za froce. Nisem pristas vecih familij pod eno streho. - da rada nosim hotke :D. - da ne vem, kje je enter na tej tipkovnici ( iphone) in rezultat je ta zmazek :rolleyes:
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 17. Apr. 2014 23:31

* razmišljam, kako je bil za marsikoga izmed nas, študij pobeg v lj, pobeg od doma, pobeg v svet, v dogajanje, proč od sela in staršev, in od revščine.. in smo šli v lj študirat, in spali na gnilih posljah v študentskih domovih in uživali na nek način, na katerega več ne bomo... lahek lajf... na živce mi gre, ko se študenti delajo neke reveže, potem pa pogledaš avte pred študentskimi domovi, vsi imajo za alko in čike, cunje... vsi hočemo bit študenti, ker nam takrat država omogoča nerealno luksuzen lajf. kdo pa lahko še spi za manj kot 100 eur na mesec v lj? kdo lahko še dobi celo kosilo za manj kot 3 eur? in tako grejo leta tega uživanja, navadiš se tega lepega življenja, ljubljane, frajarjenja... potem pa je tega konec, in večina se jih mora vrniti v svoje zahojene vasi (najhuje je pomoje če si iz štajerske pa dolenjske) in prideš v še večjo bedo kot je bila prej. adijo ljubljana. s tem da imaš zdaj že med 25 in 30 let. večino ljudi, kar jih jaz poznam, je morala iz doma spokati domov. v ljubljani so uspeli ostati samo kaki pari, ki so si delili najemnino. in ne vem kako je človeku, ko pride po več letih takega življenja v lj, domov. ne vem kakšno prihodnost ima lahko potem ta človek v nekem selu.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 18. Apr. 2014 11:47

*fajn dan. ob 7h pisala kolokvij, pol šla na fitnes, doma pospravla stanovanje, peljala psa na sprehod, spakirala za ljubljano, zdaj pa čakam s kapučinom v roki in glasbo ob strani :)
*sem že bla tečna, ko sem vidla da mi avtobus do mesta tak grozno pelje, da bi mogla čakat eno uro na vlak, pol pa se spomnim, da mi v bistvu itak vlak pelje tud iz domačega kraja :idea:
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 18. Apr. 2014 18:54

* se mi dogaja, da zadnje čase po mestu videvam same ljudi, pred katerimi sem si naredila totalno sramoto. dans sem fasala tri mini heart attacke. eeeh.
* me čakajo trije mega dogodki pred iztekom aprila :D divje bo :D
* čakajo me še tudi tri seminarske naloge, paa oddat morem dokončno izpolnjeno prijavo za erasmus pa še tisoč stvari.
* me je že strah izpitov :s upam, da vse lepo naredim + obdržim štipendijo. po eni strani ne razumem zakaj se tok sekiram, ker sem do zdej vse lepo folgala. pa itak se bom učila. po drugi strani se pa treeseeeeeem od strahu. uh. bo počasi treba začet - pregled literature itd.
* sem ful jezna, ker mi je bilo obljubljeno, da bom lahko delala več ta mesec... :s in sem zdej mal v minusu za tattoo. pa rada bi kupla še karto za en festival. treba si bo še neki najdit :/ pa fuuul sem preveč zapravlala in bo treba zakrpat te "luknje" :O
* upam, da bom tak pridna, da se bom začela že kaj učiti med prazniki :/
* hahaha prebrala ka sem vse napisala - jamrarija do amena. bom preimenovala vse te probleme v izzive - ima bolj pozitivno konotacijo :D vse bom opravila, super bom, ker sem pridna, super, čudovita oseba...pozitiva pozitiva!!!!!!
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 18. Apr. 2014 20:32

-sem dons dopoldne menda prvič spila dve kavi v roku 3,5 ure. Je bla kr una fora "I can see noises". Ta kofe bom spet mal omejila, ker nočem postat odvisnik. Rešujejo me vikendi :D

-pospravljam po sobi. Prov fajn je najdit kšne stare stvari, ki te spomnijo na kakšne zabavne trenutke.

-je tale afroditina krema za roke iz omejene izdaje naravnost fantastična. Djte jo v redno prodajo :D
Uporabniški avatar
molekulca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a molekulca » 20. Apr. 2014 18:48

* danes ni moj dan, pol hormonov in vsega
*gre moj dragi za nekaj tednov na službeno pot- really?!?
*komaj čakam videti tisti plusek na testu, ampak... zgubljam upanje
*se smilim sama v sebi v posteljiin jem piškote :D
...I have a dream, a fantasy. To help me through reality...
krinoloina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 6. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a krinoloina » 20. Apr. 2014 19:39

- pišem, ker čakam, da bo čas, da grem od doma
- ne vem, kaj naj pričakujem
- sem čist preč, ampak v dobrem smislu :D
- živčki delajo na polno ... pojma nimam, kako se bom uspela pripeljat do njega; že tipkam tako, da se cela tresem .... joooj, ta moja vznemirjenost!
- upam na spremembe + to, da se bova zmenila tako, da bo za oba ok
- nč, rajš kar grem :D
I'm just ... happy. I've never felt that before. I'm just exactly where I want to be.
[Eternal Sunshine of the Spotless Mind]
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 20. Apr. 2014 20:51

- Jezuskristus, ze 7 let sem na tem forumu.
- (da zdej studriam, kaj mi je pri rosnih 14ih takrat rabla ta stran :P)
- da mam kul kul kul delo. in mogoce celo kak cekin pade. si drzim pesti
- da je blo lustno po dolgem casu spet prezivet par dni doma
- ta teden bo.. uh.. :)
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 21. Apr. 2014 11:21

- da bi šla spat, ampak se moram učit, ker sem zabušavala že cel vikend (fingers crossed, da ne bo spet zmagala lenoba :P )
- da sem res rabila en tak u izi vikend z domačimi in s fantom, glede na to, da prej predoooolgo nisem imela časa ne za enega, ne za druge :oops:
- da sem očitno odvisna od kave :mad:
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 21. Apr. 2014 16:56

* sem vesela, ker sem zaključila en projekt, ki me je že dolgo mučil.
* zdaj pa novim zmagam naproti :D
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 22. Apr. 2014 12:54

* konc diete. 3 kile manj. zdj je spet maal več zrad potice, ki sem si jo le privoščla. ampak ja. 3kg. neki je :D
* danes začnem še s telovadbo.
* sem pravkar mela taaak negativno izkušnjo s profesorco. tak negativna, cela tečna, napičena. eh. popiz* sem. mal je mankal, da bi ji rekla, naj se goni. sej bo vidla. bom vse porihtala, ne bo me je* v glavo. nene. ratal mi bo.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 22. Apr. 2014 17:24

*i'm home :)
*beda
branchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 25. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a branchy » 22. Apr. 2014 23:57

* da sem sitna, ker že celo popoldne/večer multitaskam (seveda nič produktivnega),
* da mi gnjavijo iz vseh koncev, naj že napišem diplomsko, da imam mir... vem, da majo prav, ampak... what for? itak sem nezaposljiv kader
* da tale april ni lih moj mesec,
* da sem se par tednov nazaj prijavla na zavod, in se mi je skor dobesedno strgalo... počutm se lih tolk koristno kokr nek klošar pod mostom,
* da me je za cherry on top po parih tednih skenslal še tip, ki je bil marriage material... ker se pač "ni navezu na mene" :cry:
* da mi počasi ni več jasno, kaj dafaq tipi iščejo pri puncah
* da se mi niti spat ne da it

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]