koliko se videvate s partnerjem?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 13. Okt. 2015 19:10

Moja pa živi v tujini in se bova videla šele v začetku decembra. How about that?
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 13. Okt. 2015 20:23

^^
1. Velik delež zvez na daljavo propade.
2. Pomembno je, ali je punca tam na npr. izmenjavi ali sta iz različnih držav.
3. Verjetno si ne predstavljaš, da bi tako živel celo življenje in je to verjetno neko vmesno obdobje.
4. Če ni tako in če ti je super, da je v tujini in si ti tu in si predstavljaš, da bo tvoje življenje vedno tako, potem je to pač manjšinska odločitev/želja, s katero ni nič narobe in upam, da boš še dolgo srečen.
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 13. Okt. 2015 20:29

Do nadaljnjega bova imela zvezo na daljavo. Oba sva vedela v kaj se spuščava, nihče ne more vedeti kaj in kje bova čez 1 leto, uživava trenutke tukaj in zdaj. Je pa bila pred nekaj leti na izmenjavi v SLO in ji je naša kokoška blazno všeč.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 13. Okt. 2015 20:33

No, če sta oba osebi, ki npr. na dolgi rok vidita, da vama bi delovalo brez nekega bolj poglobljenega, stalnega odnosa, ki bi vajini prihodnosti združil v eno, je to čisto okej, zakaj pa ne.

Samo moraš pa priznat, da to ni ravno tipičen primer ... je velika razlika videvanje pri zvezi na daljavo in dveh, ki oba živita v istem kraju/v sosednjih mestih in se morata uskladit samo glede vsakodnevnih obveznosti.
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 13. Okt. 2015 20:37

Zveza na daljavo je edina vrsta zveza, ki sem jo imel dosedaj. Ne zato ker bi to hotel, pač pa ker mi še ni uspelo v domačem okolju najti partnerico.

Kaj pa naj bi bil poglobljen, stalen odnos?
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 13. Okt. 2015 20:46

In kako so se prejšnje končale? (Samo iz radovednosti.)

Po mojem je takšen odnos, v katerem lahko vselej računaš, da bo oseba, s katero si v odnosu ob tebi, ne glede na vse, da se bosta z vsemi izzivi v življenju soočala skupaj, da sta iskrena en do drugega in da je vajina prihodnost skupna.
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 13. Okt. 2015 20:58

Le ena se je končala "zaradi razdalje". Šlo je za njeno nepripravljenost vlagati v odnos in skupno gradnjo le-tega.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 13. Okt. 2015 21:56

No ... upam, da ti tokrat uspe, kaj naj rečem. Jaz si zase tega res ne predstavljam, ampak če tebi gre, potem super ... se mi pa zdi, da tak odnos pač nekako ni primerljiv s tem, da z nekom dejansko živiš, žal.
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 13. Okt. 2015 22:27

Tudi js si pred leti nisem predstavljal zveze s punco z drugega konca države (razdalja cca. 220 - 270 km).

Seveda tak odnos ni primerljiv z odnosom, v katerem on in ona živita skupaj. Pa tudi v tem primeru še ne pomeni, da je to - to in da bo uspelo ravno zato, ker sva živita skupaj.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 13. Okt. 2015 22:32

Nikjer nisem napisala, da je to, da dva posameznika (lahko sta tudi on in on ali ona in ona ali pa celo on, on in ona ali kako drugače) živita skupaj, pomeni, da je ''to to'' ... seveda da to ni nujno. :rolleyes: Samo je pa odnos precej intenzivnejši na ta način, hitreje se razvija in prej je jasno, če sta osebi za skupaj ali ne.
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 13. Okt. 2015 22:39

Sedanja punca živi v drugi državi, pa imava intenzivnejši odnos za razliko od ene, s katero sva se videvala vsak vikend in ne bi bil problem vsak dan ali vsak drug dan priti do nje.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 13. Okt. 2015 22:48

Ja, super, če imata intenziven odnos, super, če vama ustreza veza na daljavo, super vse ... Videvanje za vikend pa tudi ni isto kot živeti skupaj, tako da res ne vem, kaj bi rad s tem povedal ...

Če živiš skupaj je vse bistveno drugače, kot če se videvaš, to je osrednji point.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 14. Okt. 2015 7:50

Ah, predsodki (spet).
Če imaš partnerja ob sebi še ni nujno, da imata poglobljen odnos, oziroma malo verjetno glede na okoliščine (hiter tempo življenja, nivo zavesti posamznikov).

V primeru zveze na daljavo pa prav tako ni nujno da ne gre za poglobljeni odnos.

Tko, da tisti ki imate partnerja ob sebi se lahko nehate tolažit da že s tem, ko se videvata vsak dan je odnos globok, četudi ne delata na sebi in odnosu :ja:

Govorim nasplošno in se ne nanašam na nobenega forumaša osebno, tko da ne jemat osebno. Good luck vsem!
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 14. Okt. 2015 8:34

čuftika:

MarijaNana napisal/-a:Nikjer nisem napisala, da je to, da dva posameznika (lahko sta tudi on in on ali ona in ona ali pa celo on, on in ona ali kako drugače) živita skupaj, pomeni, da je ''to to'' ... seveda da to ni nujno. :rolleyes: Samo je pa odnos precej intenzivnejši na ta način, hitreje se razvija in prej je jasno, če sta osebi za skupaj ali ne.
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 14. Okt. 2015 11:55

Če s partnerjem živita skupaj, tako najlažje ugotovita kako funkcionirata skupaj pod skupno streho, to je pa tudi vse. Čufitka je hotela povedat, da to še ne bi pomenilo tudi intenzivnejšega odnosa. Sem že bil v situaciji, ko je ona hotela da bi v njenem kraju najel sobo ali stanovanje, da bi potem lahko bila vsak dan skupaj. A vse okoliščine so kazale na to, da to ni rešitev.

Naslov teme je Koliko se videvate s partnerjem?. S svojo se bova kot kaže, zaenkrat videvala enkrat na vsaka 2 do 3 meseca (za 1 teden ali nekaj dni), pa vidim da nama bo lahko prej uspelo kot pa z eno, ki bi bila pri meni v mojem stanovanju ali sobi.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]