koliko se videvate s partnerjem?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Lenoba
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 26. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Lenoba » 28. Nov. 2012 1:49

*Abby** potem pa ti lahko samo rečem bravo.

Pri rednem faksu, zraven hodit v sluzbo da zasluzis za vse stroške in še gospodinjiti, res svaka čast.

Priznam da meni to pač ni uspevalo, sem se posvetila bolj študiju, ker sem imela predavanja čez ves dan razpotegnjena.

Se ti opravičujem, če sem te na hitro nekej obtožila
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 28. Nov. 2012 11:20

Zoisovo štipendijo imam, delam pa samo stvari s svojega strokovnega področja. Tako da ne gre nič v nič. ;) Ocene pa - očitno - morajo bit visoke, že zato, da ohranjam svoj prihodek. ;)

(Pa dobro - nekaj denarja tudi dobim od babic in mame, ampak nikakor ne dovolj, da se bi s tem preživljala/plačevala za stanovanje.)
Uporabniški avatar
Lenoba
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 26. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Lenoba » 29. Nov. 2012 2:13

Ja babice tko mal na cajte u žepe tišijo 10 evrov...moje dve sta mi zmerj rekle: "kej lepga si kup, pa da ne boš slučajn to za čike porabila!" :D
Uporabniški avatar
Mikopina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 28. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Mikopina » 29. Nov. 2012 9:30

Meni tudi obe babice skoraj vsak mesec kaj dodajo zraven, tako da nihče sploh ne ve, to je nekako naš kao skrit dogovor, dobim pa od vsake tko okrog 50€, kar mi ravno znese za tank bencina (sedaj vedno manj), ampak se konec meseca pozna.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 29. Nov. 2012 9:51

to mamo vsi z babicami skriti dogovor :D
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 02. Maj. 2015 23:10

Z enim partnerjem sva bila oddaljena 70 km in sva se videvala zelo pogosto (včasih tudi vsak dan, ampak v povprečju 4x na teden), cele vikende sva preživela skupaj - odvisno tut od služb in obveznosti.
Nikoli pa nisva živela skupaj, si delila stroške in vse kar sodi k tem.

Imam pa tut izkušnjo, ki je čisto nasprotna, ko sva s partnejem bla narazen samo 15 km, on star 35 (naj bi bil resen) in sva se videvala samo 1x na teden, občasno 2x na teden. On deloholik, dela cele dneve, vmes sva se slišala dokaj redko ali mesiči, nisva se slišala vsak dan, niti mesičev za lahko noč mi ni pošiljal...
1x na teden sva hodila v wellness skupaj za 4 urce, parkrat sva šla v kino, na pijačko in meni je to bilo premalo plus motile so me še druge zadeve... On je isto mamin sinček, špara za hišo, ki bo enkrat (ne ve se kdaj). Ob tem tempu videvanja bi jz rabila 10 let, da ga spoznam, ker ko si skupaj, valda izkoristiš ta čas in se ne greš nekih globljih pogovorov. Povšinski odnos skratka. Nisem dolgo zdržala z njim :D Ko sva se razhajala, mi je povedal, da bi blo isto tut če bi skupaj živela, saj bi se vidla samo zvečer.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 03. Maj. 2015 11:42

tudi če skupaj živiš in oba delata, se kaj več kot samo pozno popoldan/ zvečer težko vidiš.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 03. Maj. 2015 11:46

Res je, vendar so potem bolj vikendi tisti, ko je več časa oz. naj bi blo tak.

Meni ni normalno, da sta partnerja samo 15 km narazen in da se vidita samo 1x tedensko, v wellnessu, ker nič drugega ga ne zanima (če odštejem kino in pijačke). Ne pričakujem videvanja vsak dan, ampak 2x-3x tedensko se mi zdi čisto realno in primerno.
mojca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 19. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a mojca » 12. Jul. 2015 18:55

Midva pa sma skupaj od leta 2011, in ze tudi od tega leta zivima skupaj. Pa nama nic ne manjka. ;-)
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 12. Jul. 2015 21:55

o moj bog, ko preberem svoj prejšnji post (izpred treh let) me kar zmrazi :D haha

s trenutnim se dobivama za vikend oz. petek zvečer do ponedeljka dopoldan, pa še to ne vedno.
živi pa 10 km stran in mi je predaleč, da bi se videvala pogosteje, tak da vsaka čast tistim, ki ste prepotovali po več 10 km.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 13. Jul. 2015 14:18

Si pa lena res... :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 13. Jul. 2015 19:57

Midva sva 10km narazen, pa se mi ne zdi veliko. Vidiva se nekako vsak drugi dan, včasih vsak dan, včasih manj.
Večkrat se dobiva nekako na pol poti, da je malo manj stroškov. Dokler ni zunaj zakuhalo, sva prišla na obisk tudi s kolesom ... 20 km je čisto povprečna rekreativna fura. :D
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 13. Jul. 2015 22:11

Ne vem no... men se pa do 100 kilometrov ne zdi nič posebnega, če ti oseba krepko pomeni. Kaj pa je to? ena ura. wow res veliko, da vidiš pa objameš nekoga ki ti veliko pomeni. Sem se že 400+ kilometrov vozil zarad enega zmenka s punco ki mi je ogromno pomenla, tak da 100 kilometrov mi je nič. Je pa res, da je pravi luksuz ko mam zaj eno kandidatko, ki je 100 metrov oddaljena :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 13. Jul. 2015 23:01

10 km je nič, to sploh ni veliko...
Imela sm partnerja s katerim sva bila oddaljena 10 km in sva se videvala 1x tedensko, tko kot Mishela in njen... In ne, to zame ni resna zveza.
Imela sm tut partnerja, ki je živel 70 km proč in sva se videvala vsak drug dan, včasih tut vsak dan. Tolk o kilometrih, če ti je do partnerja, se tut 2 uri pelješ, če ti ni, ti je še 10 km preveč.
dizzy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 10. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a dizzy » 14. Jul. 2015 9:00

Imela sem fanta, ki je živel v drugi državi in sva se uspela videti vsaj vsak drugi vikend. Tako da razdalja ni nič, če ti nekdo veliko pomeni.
10 km ni nič, saj toliko sem prepotovala vsak dan, ko sem se vozila v srednjo šolo v sosednji kraj. Še prehodila bi jih, če bi to pomenilo, da se lahko stisnem v objem dragi osebi. :oops:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov