Klepetalnica

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 24. Apr. 2014 21:13

Ja, mene bi motilo. In to ni tipični štajerec, da ne bo pomote :wink: Ne vem pa, zakaj sprašuješ? Saj se sama pogovarjaš z njim, očitno tebe to ne moti ravno nekaj.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 24. Apr. 2014 21:16

Odvisno kok intimen pogovor je? Jaz se kakšne osebne (intimne) stvari pogovarjam res samo z dobrimi prijatelji. Tako, da mene bi tudi motilo, še posebej če se vi samo občasno družite.
vilamalina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 13. 11. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a vilamalina » 24. Apr. 2014 21:21

nima veze ;)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 24. Apr. 2014 21:45

LOL. :D
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 24. Apr. 2014 21:48

Oprosti mi, naslednjič bom napisala da ja, moj fant dela isto, chata s kolegicami preko neta o seksu, čisto casual drugače. In ne, punce to ne bi smelo motiti, torej v miru nadaljuj.
Drugače pa ja, LOL :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Captain
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 30. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Captain » 12. Jun. 2014 7:57

http://www.refinery29.com/2014/06/69422 ... edium=post

"Sva noseča" ali "Noseči smo" ... zakaj bi takšna oblika povedi morala biti nekomu trn v peti, ne razumem. Kdaj se mi zdi, da nekatere še same ne vedo kaj bi rade. Po eni strani se tip premalo vključuje in se premalo briga "za nas", a po drugi strani dejmo ga izključit kar same ... đizs, make up your mind, woman!
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 12. Jun. 2014 11:03

Meni gre na živce, ko kakšni pari tako govorijo, ne zato, ker tip pač ne nosi otroka, ampak zato, ker so pocukrani in smotani. Najhuje pa je, ko starši postanejo eni veliki dojenčki in se prilagodijo otroku (izgubijo sposobnost normalne komunikacije in obnašanja bubuguuugblabla), namesto da bi bilo obratno.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Captain
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 30. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Captain » 12. Jun. 2014 11:53

Se strinjam s tabo Evelyn, tudi meni gre (potihoma) na živce tista odrasla ''otročarija''. Je pa res, da ne izključujem, da se bo tudi meni nekoč obrnilo na "otročje" ;) Kaj pa vem, kaj me zadane, če dobim otroka - nepopisna sreča? (:
Prav danes v trgovini, očka in sinčko (okoli 2-4let - nisem imel časa ogledovati preveč) sta se igrala in od začetka mi je bilo silno mukoma poslušati zvoke, ki sta jih spuščala in 'motila okolico', potem pa sem ju pogledal in videl srečo v obeh .. tudi mamica je bila nedaleč, videti prav tako srečna ... no .. pa se mi je pričaral nasmeh na obraz! :) :)

Osebno mislim, da je bolje, da tip reče, da je zraven pri otroku pri vseh aspektih, kot da se izključuje, ker pač on ne nosi otroka 9 mesecev in ne rodi .. je pa potemtakem prisoten pri vsem ostalem...no...vsaj bilo naj bi tako! (:
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 12. Jun. 2014 15:04

Ma ja, itak, sj to je kjut, ko se tko igrajo pa smejejo..samo ne pa skoz no. Jaz rada mislim, da se bom s svojim otrokom prav resno pogovarjala konstantno. :) (poleg igre pač, "konstantno" mislim, da se bom pač veliko pogovarjala :D ) Sem tudi brala že o primerih, ko so otroci, kjer se pač normalno komuncira in se jim bere že od mladih nog, veliko bolj retorično sposobni kot pa tisti, ki se jim "gu-gu-ja" konstantno.

No, očijeva naloga, če že ne nosi otroka tistih 9 mesecev je pa zato ta, da mami omogoči čim bolj prijetno in mirno nosečnost, s čimer skrbi seveda tudi za svojega otroka. Mislim, da če je to izvedeno prav, zahteva tudi veliko potrpljenja in dela. :D V takih primerih pač ne smemo razmišljati kdo je mama in kdo oče, ampak kdo sta starša! Enakopravna starš 1 in starš 2. :)
It was forever..but it didnt last long..
Axl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 8. 5. 2014
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Axl » 13. Jun. 2014 14:56

Ma to je bedarija rečt, "noseča sva". Noseča je lahko sam ženska. Se pa razume, da moški delno prenaša razne ženske muhe, iracionalna obnašanja, podaljšan PMS skratka :D ,.. v času nosečnosti ženske ter je večina zraven v tem težkem obdobju, no včas mora it tud vstran, da se mu ne zmeša.
PurpleMidnight
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 16. 11. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a PurpleMidnight » 16. Nov. 2014 14:27

Hej, da ne bom odpirala nove teme in se oglašam kar tukaj :)

Sicer zanima me kdaj je po mnenju fantov in deklet, nekdo tečen z sms-i? To mislim predvsem v smislu, da napiše prvi sms, pogovor pa potem lepo steče. Ali bi bilo bolje kdaj počakati, da ti tvoja simpatija pošlje prvi sms, čeprav veš, da se boš verjetno kar načakal? Sama sicer menim, da če nekoga pogrešaš, si želiš z njim pogovora, njegove družbe, pač pokliči, napiši, četudi greš nekoliko preko sebe, čez svoj ponos. Vendar pa ne znam presoditi kje je meja in kdaj začnem težiti.

Torej fantje, po kolikih "prvih" sms-ih se vam zdi, da vam simpatija teži, po kolikih povabilih na zmenek itd.... Predvsem me zanima filozofija tega, da je ženska zanimiva, ko je nedostopna (oz. se samo dela) in kdaj se začne vsiljevati in je zato nezanimiva.

In dekleta, kdaj obupate nad simpatijo, kolikokrat ste še pobudnice, preden obupate nad njim in pač sklenete, da tako ne gre več.

PurpleM :wink:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 16. Nov. 2014 15:36

To je fora, ni generalnih pravil, ni istih scenarijev.

Je pa smešno da sem se zadnjič družil z eno skupino punc, in me je ena vprašala kaj naj stori.
Pač všeč ji je en tip ki uči kitaro, preko neke kolegice...vidla ga je enkrat, kaj naj naredi.

No, njen plan. Kupila si bom kitaro, se vpisala na inštrukcije in ga potem povabila na kavo ko bova kolega.

In sem si mislil, ok to je malo prevelik plan...potem je nabijala kok je lep in vse...

In to je problem vseh teh crushov in simpatij, če ti nekoga tako občuduješ in misliš da je lep kot Narcis, oddaš vso svojo moč, in dejansko rečeš:

Lej, delaj z mano kar hočeš, ker mislim da si oh in sploh.

---

Tako da sem lepo rekel, naj reče da gresta na kavo, in sta šla in ji ni všeč. Buhuhu, bo že....vsaj ve zdaj, in se ji ni treba učiti Knockin on Heavens door za đabe :P .

------

Tako da, definitivno sem mnenja da je bolje biti direkten in iskren, "hej, deluješ zanimiv, greva na kavo"

Nekaj v temu stilu, pač čimprej ugotovi če bo kaj.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 30. Jun. 2015 18:13

koliko vas fantu pošilja gole fotografije naključnih punc z interneta? ali pa če najdete kako lušno punco na fb, delite profil s fantom al skrbno skrivate al nič od tega?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 30. Jun. 2015 19:20

Nič od tega?
1. Ne gledam golih žensk na netu.
2. Če vidim luštno punco, si mislim ok, luštna si. Ne vidim smisla, da bi mu kaj pošiljala.
Sploh pa mi je čudno stalkanje nepoznanih oseb. In pa- glede na to, da živiva skupaj, mu lahko slike pošljem samo na šiht. In mu definitivno raje pošljem svoje, ne pa nekih neznank iz neta.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 30. Jun. 2015 19:36

Tud js nič od tega (z bivšim).
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov