Inštrukcije: nudim/rabim

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

jema
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 18. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a jema » 18. Maj. 2015 19:44

Individualne inštrukcije za matematiko, fiziko, kemijo, mehaniko ali mehatroniko nudim na vašem domu ali pri meni doma - Ladja pri Medvodah. Več informacij na http://www.instrukcije.si.
Lahko pa spremljate blog objave na [url]http://www.inštrukcije.si[/url].
latinščina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 5. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a latinščina » 05. Jul. 2015 19:29

Nudim inštrukcije latinščine za srednje šole in gimnazije v Ljubljani in okolici.

Dosegljiva na tel.št.: 051-243-955
Kormansek57
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 28. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Kormansek57 » 28. Jul. 2015 7:28

Nudim inštrukcije za osnovno in srednjo solo v mariboru in okolici (brez gimnazijskega programa) iz naslednjih predmetov:
Matematika 10€/h (v letu 2014/15 sem zasedel 5 mesto na drzavnem tekmovanju iz matematike za srednje sole...
Angleščina 8€/
Kemija 8€/h
Nemščina, ki je moj materni jezik 8€/h

Kontakt: 070856358 ...
christian kormansek
jema
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 18. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a jema » 09. Sep. 2015 15:13

Najboljše inštrukcije na [url]http://www.inštrukcije.si[/url], lahko pa preverite mnenje zadovoljnih učencev na Google maps na naslovu: Inštrukcije Jože Jamnik s.p., Ladja 33E, 1215 Medvode
nalavbic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 9. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a nalavbic » 09. Sep. 2015 17:11

Se odpravljaš na Erasmus izmenjavo v Španijo in bi se rad hitro naučil/a osnovne komunikacije v španščini, ki bi ti prav prišla pri študiju?

Nudim inštrukcije in individualne ure španskega jezika v Ljubljani ali v Celju.

Kontakt: 040 637 145

Natalija
senseiLepotica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 20. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a senseiLepotica » 16. Dec. 2015 11:41

Vsi samo reklamirajo pa bi še jaz malo ampak ne za se. Pred zadnjimi izpiti na faksu sem potrebovala inštrukcije iz matematike in tu so mi res pomagali na inštrukcijah horizont http://instrukcijehorizont.si/instrukcije/matematika/

Vzela sem individualne inštrukcije in inštruktor se je res pripravil in z menoj šel skozi celoten proces pa mi je glede na moje znanje pripravil plan dela tako da sem uspešno zaključila izpite. Vsekakor priporočam :)
Pentola
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 3. 3. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Pentola » 03. Mar. 2016 19:39

Leppo pozdravljeni,


Nudim inštrukcije latinščine za vse nivoje. Uspešno sem pripravila na teste že mnoge generacije gimnazijcev ter študente, ki so imeli izpit iz latinščine (npr.: študente romanskih jezikov, zgodovine, dentalne medicine, veterine, teologije...).

Nudim tudi sistematične priprave na maturo iz latinščine.

Kontakt: most.do.ljudi@gmail.com

Študirala sem klasično filologijo (latinščina).
instruktorTadej
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 18. 5. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a instruktorTadej » 18. Maj. 2016 20:31

pozdravljeni. sem dolgoletni in izkušeni inštruktor matematike tako za osnovne šole, srednje šole kot tudi za študente. sem iz Grada na goričkem v Prekmurju. če kdo rabi odličnega inštruktorja ki uči tako da tudi res nauči,in da se ocena v šoli zares tudi popravi potem me pokličite na: 041 537 639. moje ime je Tadej. lahko pa obiščete tudi mojo domačo stran na internetu kjer dobite več informacij: www.instrukcijezamatematiko.si
instruktorTadej
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 18. 5. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a instruktorTadej » 18. Maj. 2016 20:34

pozdravljeni. sem dolgoletni in izkušeni inštruktor matematike tako za osnovne šole, srednje šole kot tudi za študente. sem iz Grada na goričkem v Prekmurju. če kdo rabi odličnega inštruktorja ki uči tako da tudi res nauči,in da se ocena v šoli zares tudi popravi potem me pokličite na: 041 537 639. moje ime je Tadej. lahko pa obiščete tudi mojo domačo stran na internetu kjer dobite več informacij: www.instrukcijezamatematiko.si
andrejkica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 29. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a andrejkica » 01. Jun. 2016 13:31

Jst sm potrebovala inštrukcije kemije za srednjo šolo. Dobila sem jih tukaj: http://www.instrukcije-edoktrina.com/instrukcije-kemije/.

Z izvajanjem storitev sem bila zelo zadovoljna. Nudijo pa tudi inštrukcije drugih predmetov, če koga zanima.
tjasanahti
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 8. 11. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a tjasanahti » 08. Nov. 2016 19:52

Nudim inštrukcije angleščine (osnovna šola in srednja šola), ter kemije (osnovna šola). Nahajam se v okolici Novega mesta, natančneje v Dolenjskih Toplicah. Računam 10€ na uro. Poučujem lahko na vašem domu, ali pri meni doma.

Kontakt: 041765214
mmo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 22. 11. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a mmo » 22. Nov. 2016 17:02

Jaz pa sem rabila pomoč pri učenju za kolokvij, hodim na ef. Sem bila super zadovoljna z razlago pri http://www.instrukcije5u.com/.
LukaZeko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 11. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a LukaZeko » 29. Nov. 2016 12:39

Za inštrukcije priporočam OpenProf.com. Že samo zato, ker vidite oceno inštruktorjev iz cele Slovenije.

Lp, Luka
starimost
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 11. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a starimost » 29. Nov. 2018 19:30

Veliko je inštruktorjev zato je dobro preveriti, kateri najbolj ustreza posamezniku in zna razlago ter naloge temu prilagoditi. Štejejo pa seveda samo rezultati. Sem profesor in nudim inštrukcije matematike in inštrukcije fizike.
Ana_Sta
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 26. 9. 2019

Neprebrana objavaNapisal/-a Ana_Sta » 26. Sep. 2019 8:30

Nudim inštrukcije statistike, uporabe programa SPSS ter pomoč pri tehničnem urejanju magistrskih del in statističnih analizah rezultatov s programom SPSS.

Kontakt: statistikaspss@protonmail.com

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov