Klepetalnica

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Jul. 2016 9:28

Študent brez vštete najemnine,stroškov/doma definitivno manj kot 450. Js bi tudi rekla, da če si budget tam 200-300,to šteto brez,da si za vikende pri starših..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 03. Jul. 2016 10:10

McLarnovc napisal/-a:Sam s tem si ne mores privoscit dobesedno nic. Razen hrane.


jest moraš doma, pa pivičke v kafičih zamenjaš s pivičkami ob ljubljanici ali pri komu doma. kofetkaš pač ne (itak je kava v kafičih zanič), pa nimaš nepotrebnih izletov v šoping. drugače se pa z 10€/dan da kar preživet. preverjeno.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 03. Jul. 2016 10:27

Ja, če nimaš vsaj 600, 700€ dohodkov na mesec, je težka... (seveda sem všteti vsi stroški, plus najemnina). Sploh, če si hočeš še kaj privoščit, razen osnovne hrane itd.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 03. Jul. 2016 10:39

Huh. Cca 400e potem... kak je življenje drago jao jao :D
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 03. Jul. 2016 12:39

po moje da je samo basic 400 EUR, brez nepotrebnih dodatkov. Razen če boš samo doma in nič ne boš počela, potem je tudi 250-300 dovolj.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 03. Jul. 2016 16:28

Z malo denarja se da marsikaj počet. V končni fazi obstaja 1001 zastojnska aktivnost, kulturni dogodek, etc.

Samo znajt se je treba.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 03. Jul. 2016 16:45

floribunda napisal/-a:jest moraš doma, pa pivičke v kafičih zamenjaš s pivičkami ob ljubljanici ali pri komu doma. kofetkaš pač ne (itak je kava v kafičih zanič), pa nimaš nepotrebnih izletov v šoping. drugače se pa z 10€/dan da kar preživet. preverjeno.


Ma ja da se prezivet, sam je bolj kislo grozdje.
Pa tud ne mors bit nonstop "zajedalec" pa se stulit k nekomu drugemu.
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 03. Jul. 2016 17:47

Raje malo stisneš, kar se tega tiče, kot da živiš doma.
No, vsaj jaz.
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 23. Jul. 2016 19:37

floribunda napisal/-a:drugače se pa z 10€/dan da kar preživet. preverjeno.


In potrjeno.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 26. Jul. 2016 15:15

Led Zeppelin napisal/-a:
Sarissima napisal/-a:- da me je strah ker kolega štopa iz gruzije do slo. zbrcala ga bom če se mu kaj zgodi, sploh ker ima zgodovino brskanja in šunjanja v zadeve, ki se ga ne tičejo in je obseden z enklavami, mejno varnimi območji in tveganjem na splošno. Planira prekrižarit pratično celo Turčijo in res ne vem če se bo uspel izognit problemom.


Njegov selfie game je pa strong.

Bo že, tak folk ga nikoli ne nastrada.


:D Kr ja :D
In ja, js tudi računam na to, če se že uspe izognit vsemu ostalemu, se bo še problemom :).

p.s.: Vidim, da očitno ziferblat poznanstva dobro delajo :D.
Zdej prav razmišljam če sem te enkrat pozimi videla v ziferblatu....
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 26. Jul. 2016 15:21

Mah tam sem z kolegom vodil ene potovalne večere, pa sem rabil enega k štopa, pa sem brskal, pa sem ga našel.

Kul tip, dober storyteller, pa ma srce.

Ti pa sklepam da...preko skavtov :D?

...................

Jaz sem tam nekajkrat na teden, ker sem prijatelj z vsemi rednimi, tako da...mucho possible.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 15. Avg. 2016 16:37

saarijarvi napisal/-a:P.s., kje je slovenc? :D


me ne bo več gor. ne mislim več komunicirat z ljudmi, za katere je edino merilo zrelosti vtikanje v pizdo. ironično je večina kao izkušenih in zrelih osebkov tukaj gor čustvenih razvalin (v fazah, ki sem jih sam prerasel še preden sem prišel na forum), ki jim življenjski cilji dlje od "rad bi bil srečen" ne sežejo, živijo pa v kroničnem strahu da bi nekje nekdo slučajno mislil, da nimajo lajfa (zaradi česar je potrebno konstantno potrjevanje na forumu, da GA imajo).
ko sem si vzel pavzo od foruma sem upal da bo odnos drugačen, ampak ni - še vedno večina ne more prebolet, da je človek lahko srečen, zrel in izpopolnjen tudi brez seksa. najbrž zato, ker je to v nasprotju z (idiotskimi) družbenimi pravili.
s tistimi, ki se razumem na tem forumu, imam stike itak že drugje, tako da ni več razloga da hodim sem gor.

tko da uživajte ob tem retardu z miljon nicki, ki vas osrečuje z občutkom in potrditvijo, da ste od nekoga boljši. boljšega foruma si ne bi mogel izbrat, zato pa tudi ne more nehat gor hodit.

čisto vsem brez izjeme želim, da najdete v življenju konkretne cilje in uživate v sreči, ko jih dosežete. lep pozdrav :)
hej norci :)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 15. Avg. 2016 17:03

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:05, skupaj popravljeno 1 krat.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 15. Avg. 2016 18:14

^ Dokaj prepričana, da gre za katastrofo, dobro poznanega trola, ki je obseden uz napol golimi manekeni in spolnim življenjem študentov in študentk. Je pa tud edini trol, ki ga rada trolam nazaj, kdorkoli kaj resnega skuša vtupit v glavo takemu je poskus v prazno.

Kar se tiče ostalega, vsak človek se bori s sabo, s svojimi težavami/ mišljenjem in forumi, niti življenje samo niso namenjeni tekmovanju kdo je bolj zrel in boljše premagal probleme. Samo moje mnenje.


Slovenc, srečno tudi tebi.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 16. Avg. 2016 11:19

To mi je zanimivo, da lahko nekdo trdi da je izpopolnjen brez seksa ceprav se nikoli ni seksal.
To bolj smrdi po neki tolazbi.... :D
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov