Klepetalnica

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
donna.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a donna. » 04. Maj. 2016 18:06

Mah ne vem, če je to res razlog, razen če je reees ena plaha miška (kar se je tudi za vprašat, če si dejansko želiš bit s takim tipom), kar vidim bolj verjetno je to, da mu enostavno nisi več tolko všeč oz. si ga odbila z izbruhom in ni več zainteresiran. Čisto možno, da se mu ne da več ukvarjat z ljubosumni izpadi najstnic, tako da raje preskoči.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 04. Maj. 2016 18:40

^^ e, točno tako

On je bil samo, aha...tale je bitchy, avoid this shit.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Nika213
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 4. 5. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Nika213 » 04. Maj. 2016 18:49

Pol ubistvu nimam kej? :nein:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 04. Maj. 2016 18:58

Nope, ker si se opravičila, on je to sprejel, ampak še vedno je dobil realno sliko o tebi...ker to kar si ti naredila, je o tebi povedalo več kot 10 zmenkov...sicer nisi naredila nič slabega, samo da pač on ne sprejema sranja od obnašanja.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Nika213
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 4. 5. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Nika213 » 04. Maj. 2016 19:16

Bedna.. pol se pogovarja z mano iz vljudnosti? :D
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 04. Maj. 2016 19:23

Moški se lahko pogovarjamo z ženskami brez kakršnegakoli vzroka :D.


Pač lej, nisi nič zajebala, ker si pač takšna kot si...in on pač tega noče.

To je tako kot da bi jaz ponorel v avtu, ker bi mi en skočil na cesto, in potem udarjal po volanu in klel. Tebi bi se to zdelo smešno, ena bi mislila da sem očitno norec in jo bom ubil.

Ljudje smo takšni kot smo, in če si ti ljubosumna tečka, si pač taka kot si, če te on ne sprejema, je to njegov problem.
Zadnjič spremenil Led Zeppelin, dne 04. Maj. 2016 19:58, skupaj popravljeno 2 krat.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Nika213
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 4. 5. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Nika213 » 04. Maj. 2016 19:28

Hvala :)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 04. Maj. 2016 21:15

tip te privlači zato ker ti ne kaže naklonjenosti, to je to :P saj zato si ga pa tud "napadla", ker si mu hotla bit izziv, češ "nisem js taka k druge". čenče sprejemaš kot resnico, kar tud ni preveč fajn.. da o izbruhih ne govorim. paše za prvi vtis... nnn :P

pojdi svojo pot, pa nauči se nekaj iz tega :) s svojo glavo razmišljat in se na svoja opažanja zanašat, kar drugi blebetajo jemlješ z rezervo. pa brez tega "kdo bo koga" pri parčkanju.. če hočeš kej resnega seveda in ne samo igric.
hej norci :)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 06. Maj. 2016 22:51

Ash. napisal/-a:da si preprosto egoist in gledaš samo na svoj užitek. Takim ljudjem je vseeno koga imajo pred sabo, ker sex dojemajo samo kot potešitev potrebe in nič drugega ter se ne bodo nikoli potrudili


:ja:
hej norci :)
Uporabniški avatar
Nelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 18. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Nelle » 07. Maj. 2016 17:59

Ja, egoisti so najhujši ... ker se niti ne potrudijo oz. vidijo vse ženske samo kot vrečko za praznjenje, malo boljša rešitev kot masturbiranje.
Moja prijateljica je pred parimi meseci končala z enim takim parletno zvezo ... zadnje leto je bilo celo tako, da ji je še sam rekel, da mu ni treba početi blow joba, ker se njemu pač ni dalo lizati in je rabil samo svojih 15 minut sexa pa je bil dober za nekaj dni. Zakaj bi se mučil z oralnim sexom, če pa se lahko izprazne na hitro. Adijo pamet. :rolleyes:

In potem bi kdo rekel, da je ziher moja prijateljica grda in ga ni dosti privlačila ... pač ne, samo ona je bila tako slepo zaljubljena vanj, da je potešila svoje želje in se sprijaznila s tem, da ima tipa, ki v sexu ne vidi neke povezanosti med partnerjema in ki nima ravno visokega libida, pač samo tisto osnovno, da si sprazni jajca. :rolleyes:

Ampak okej, hvala bogu so takšni moški redki. :)
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 07. Maj. 2016 18:06

Meni je totalno nerazumljivo da je lahko bila zaljubljena vanj.
Uporabniški avatar
Nelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 18. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Nelle » 07. Maj. 2016 18:11

Tudi meni, a tole je bila taka on-off zveza, ki je zadnji dve leti temeljila samo še na navezanosti. Prvi tip, ki se je super razumel z njenimi starši in se ji jokal vsakič, ko ga je želela pustiti, ker kao ne more živeti brez nje. Zlajnane fore.

Je pa vsaj zdaj s tipom, ki jo zadovolji tako, kot si zasluži. :)
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 07. Maj. 2016 18:12

ampak ni logike, če bi jo imel res ful rad bi mu bil njen užitek na prvem mestu. Me pa veseli, da je sedaj našla nekoga, ki joima RES rad.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 08. Maj. 2016 22:51

hayley napisal/-a:-sm malo v dilemi,če so meni tud punce všeč,posebi (naravne)rdečelaske očitno. Sem mutla z eno in mela en instant crush na njo. :/
-se bojim,če bi to praula svojim prjatlcam,da bi mele kašno čudno mnenje o meni,ker so vse čisto samo na fante.


Meni se je enkrat zaupala ena frendica in je rekla, da jo je strah povedati ostalim, ker se boji, da si bodo mislile kaj v smislu "a to mi govoriš zato, ker bi rada imela kaj z mano?"
Sicer ima ona zdaj tipa, a je rekla enkrat, da se bolj vidi v resni zvezi z žensko kot moškim. Pri tebi je verjetno samo kot neko fantaziranje in jaz te štekam ... jaz tega tudi nikoli nisem omenjala prijateljicam, ker so itak vedno vse rekle "da se ženske niti dotaknit ne bi mogle" ... jaz pa sem bila vedno tko: pač zakaj pa ne, če bi bila ženska lepa? Raje z lepo žensko kot pa s tipom, ki mi je neprivlačen, haha (a vem, da razmerja z žensko nikoli ne bi mogla furati, ker sem še vedno 90 % ali več straight :D). Čeprav mi je zanimivo ... gejev poznam kar nekaj, lezbike (ne biseksualke) pa nobene . Ne vem, ali je lezbik res manj ali se preprosto manj "odkrivajo" kot gayi? To me res zanima. :)
Zadnjič spremenil Ash., dne 08. Maj. 2016 23:08, skupaj popravljeno 1 krat.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 08. Maj. 2016 23:02

Po mojih izkusnjah se res manj 'odkrivajo', vsaj kar jih jaz poznam.. Sem sele kasneje izvedela za celo 'mrezo', v kateri je bilo tudi kar nekaj znank :)

Sicer se pa strinjam - zenske smo super in lepe in nezne in mehke, gladko bi se kdaj spustila v kaj, ampak za resno razmerje.. na-a :D so mi se one same priznale, da je nenormalno komplicirano in tezko v vecini primerov.. :lol:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov