Klepetalnica

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 17. Jan. 2016 12:46

Led Zeppelin napisal/-a:Pa se ti še nekaj časa vidiš v Bangladešu?

Ima Bangladeš še vedno probleme z kakšnim terorizmom?

Kako se Bangladeš pripravlja na dvigovanje gladine, glede na to da 70% populacije živi nekaj metrov na vodo?


Velik vprasanj :D
1. Ja, verjetno bom celo zivljenje nekako povezana z Bangladesom. Glede na trenutne nacrte bova s fantom sicer bazirana v Evropi. Kdaj pa bo to, bomo pa videli.
2. Ja, kot pac cel svet :D
3. 70% povrsja je manj kot meter nad morem, kar ne pomeni nujno 70% prebivalcev :wink: Sicer pa ne vem, plavat se ucijo? Bom vprasala kolega, ki dela na nekem projektu v zvezi s tem...
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 21. Jan. 2016 19:07

Led Zeppelin napisal/-a:-* grem potem na vlak, in stopim v kupe, in vprašam neko žensko srednjih let če je prosto, in ona me pogleda z najbolj BITCH face ever, res tisto...bruh. Premeri me od glave do pet, od pet do glave, in me zre v oči...in reče: "ja, če se boš znal obnašati".

Če si boš obril tisti hipsterski puh, ki ga imaš, se ti to ne bo več zgodilo, garantiram ti. Grooming, stari moj, grooming. It's how you present yourself.

Led Zeppelin napisal/-a:-* sem v pivnici gledal en zmenek, opazoval sem govorico telesa. In ona je počivala na svojih dlaneh in ga zrla v oči, vsakih 5 sekund je božala svoje lase, smejala se je vsaki besedi. On je pa sedel s telesom stran od nje, in imel roke med nogami, kot da se hoče odriniti stran od stola. Punca bo žalostna.

Vidiš, kako je to. Nekateri imajo polno rit vsega in zavračajo še tiste, ki se trudijo za njih, nekateri pa bi želeli ravno takšnih scenarijev, kot je zgoraj opisan vendar jih ni. Čist narobe svet. Če bi se meni zgodilo kaj takšnega, bi bil najsrečnejši človek na svetu. In ja, seveda se mi to ne bo zgodilo - it's not meant to be. It never was. Medtem, ko se takšnim, ki pa ne vedo, kaj želijo, ne vedo kaj bi radi, dogaja redno. Pa to je neverjetno.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 21. Jan. 2016 19:26

Aja a če se ti nekdo ne dopade, si pa že kar slab človek, s polno ritjo vsega?

Ti bi se silil z žensko četud ti ne bi bila všeč? Ali bi iz obupanosti pograbil prvo, ki bi pokazala simpatijo?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 21. Jan. 2016 20:29

mislim da se gre bolj zato, da mnogo ljudi privlačijo ljudje, ki se do njih vedejo vzvišeno, kot da so več vredni ali pa da ne pokažejo nič interesa. pri takih ljudje podzavestno očitno dojemajo, da so nekako več vredni in se bolj splača trudit za njihovo naklonjenost.
če bo pa neko rekel da je zelo srečen da te ima in ima ful interesa zate, pa ima folk občutek kot nek prodajalec, ki je svojo kvalitetno robo prodal za prenizko ceno. (vedno veš, da če je prodajalec srečen, te je nategnil, če je pa stranka srečna, je pa stranka prodajalca nategnila) zato se tud pri prodajanju folk dela hladnega in nezainteresiranega.

pogoj, da je cilj za nezrelega človeka privlačen, je nedosegljivost oz. komajda dosegljivost. in več možnosti ko je in več ko imamo, večja je ta razvajenost in nesreča. neka neprivlačna ženska brez samozavesti ma nižje standarde in bo srečna če bo sploh koga imela, neka samozavestna fatalka pa se bo še brad pitta kmal naveličala in hotela nekaj boljšega.
colj zrelih ljudi je pa tisti, ki si ga želijo ne glede na dostopnost in to, kako ga drugi ljudje vrednotijo. zato bo zrela ženska sama določala vrednost vsemu, ker gleda na to kaj ta stvar/človek njej in samo NJEJ pomeni. pa lahko odj*be vse lepotce zaradi nekega povprečneža, ker pač ne gleda samo na zunanjost niti to, kakšno "vrednost" ima po družbenih standardih, ampak na to, kaj ona sama vidi v tem moškem, kaj ji lahko nudi in kaj ona njemu in ker ji od vseh najbolj ustreza, bo do njega čutila nekaj več.
enako velja za moške, enako velja za vse stvari. pravijo, "one man's trash is another man's treasure". jaz ta moment uporabljam miško, ki sem jo našel na smetnjaku. sem jo vzel, sprobal, obdržal. nekomu je bila sam še smet, meni pa je uporabna stvar ki deluje kot mora. če ne bi delovala bi bila pa tudi zame smet. vzel bi jo pa kdo, ki bi jo popravil. če ne bi mogel in bi bila unemu smet, bi jo dal komu za rezervne dele. če bi bila še temu smet, bi jo dal komu ki reciklira materiale. so ljudje zbirajo stare elektronske naprave in pridobivajo iz njih drage kovine, mnogi so že ogromno zaslužili s tem.

tko, da Bunk, vsak vsakemu po svoje vrednost določa. če si sam sebi neprivlačen, ne pomeni da si vsem. najdi v sebi vrednote in jih poudari, pokaži. tako bo tista, ki išče te vrednote in spoštuje, tudi tebe opazila.
hej norci :)
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 01. Feb. 2016 20:30

cauliflower napisal/-a:- sem nazaj v tekaški formi. Letos prvič, da že januarja lahko tečem dolge proge s takim tempom, kot ga imam po navadi maja :D Je pa res, da je letošnja smučarska sezona bolj švoh in so idealne razmere za tek.


Koliko pretečeš in s takšnim tempom?
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 01. Feb. 2016 22:42

Zdaj sem na 5:15 (povprečna) in na 10 - 15 km. Za januar zame odlično! :D
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 06. Feb. 2016 12:30

Je kdo seznanjen z EFT metodo sproščanja, in jo morda tudi sam izvaja?
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 11. Feb. 2016 22:00

Kako se odzivate na to, če vas kdo na cedilu pusti?
npr. ko se zanašaš na nekoga, ta pa tega ne izpolni ali gladko ignorira. (pri meni gre za službeno zadevo)
V glavnem zelo me jezi, samo vseeno nisem tolk konfliktna, da bi se skregala, ignorirat nazaj se mi zdi pa otročje...
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 11. Feb. 2016 22:07

Ko si jezen na nekoga, si jezen zaradi tega ker on ni naredil nečesa kot bi to ti.

Pač folk je sebičen, butast in drugačen od tebe, manj kot se sekiraš, boljše se imaš, važno je da ne izdajaš svojih načel, če te pa nekdo zajebe, potem ga pač zbrišeš iz življenja, ali ga pa zjebeš nazaj.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 11. Feb. 2016 22:22

zapomnim si in ne računam več na takega. je pač dokazal da ni zanesljiv. in če sem naslednjič "prisiljen" sodelovat s takim, ne pričakujem da bo naredil, kar bi moral, in se pripravim na to. in tudi na to, da bom pokazal da sem iz svoje strani pač naredil vse, ko pride do štale in šef začne nadirat.
hej norci :)
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 11. Feb. 2016 22:26

Ananhas napisal/-a:Kako se odzivate na to, če vas kdo na cedilu pusti?
npr. ko se zanašaš na nekoga, ta pa tega ne izpolni ali gladko ignorira. (pri meni gre za službeno zadevo)
V glavnem zelo me jezi, samo vseeno nisem tolk konfliktna, da bi se skregala, ignorirat nazaj se mi zdi pa otročje...



Rečem si, da huje ne more biti kot se je zgodilo Hektorju, ki bi mu med dvobojem z Ahilom brat Defojbos moral podati rezervno kopje, pa je zmene ucvrlo (v resnici je bila v njega marskirana bitch Atena)...ko si to sceno predstavljam, niti nisem jezen na nekoga, ki 'zajeba' v službi, je pa res, da si take zadeve zapomnim in pač ne računam več nanj, niti se zanj ne potreduim večod tega trenutka dalje, kot sem dolžan...je pa res da smo v službi zaenkrat kar fajn ekipa razen mogoče enega primerka
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 11. Feb. 2016 22:47

Ananhas napisal/-a:Kako se odzivate na to, če vas kdo na cedilu pusti?
npr. ko se zanašaš na nekoga, ta pa tega ne izpolni ali gladko ignorira. (pri meni gre za službeno zadevo)
V glavnem zelo me jezi, samo vseeno nisem tolk konfliktna, da bi se skregala, ignorirat nazaj se mi zdi pa otročje...


No dej povej princeska kaj je bilo? Ti sodelavka v Milerju ni hotela rezervirati zadnjih testnih parfumov ali kaj je bilo... No glede na to da si princeska uporabi svoj šarm :cool:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 11. Feb. 2016 22:56

Pa daj P***a, nauči se obnašati...

Če imaš probleme z ljudmi, to lahko komuniciraš na drugačen način, to da se nekomu posmehuješ na nivoju 10 letnega froca na košarkarskemu igrišču, in mu ne daš dvoma da ima lahko tudi on probleme ali vprašanja, kaže samo da nimaš razvitih nekih osnovnih komunikacijskih sposobnosti.
Očitno se tega ljudje naučijo samo na faksu.

Nisem nek fan Ananhas, samo tole je pod nivojem.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 11. Feb. 2016 23:04

LZ mogoče bo pa danes kaj, vsaj danes ne bo potrebno žepnega biljarda igrati. Drugače pa chill my man, že vsi cel dan trolajo pa klepetalnicah, ko pa še jaz pristavim svoj pisker je pa kurnik. Move on, pa malo manj gledanje akcijskih filmov tam so šerifi/jebači.
Drugače pa ja če se nekdo okrona za lepotico, naj vsaj malo uporabi svoje čare.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 11. Feb. 2016 23:12

Rekla je da imajo drugi mnenje o njej da je lepotica, ampak da sama mislil da ni takšna.

Obenem je namenoma izpostavila to kot objektiven pogled, torej...?

In spet, če je neka ženska lepotica, in pač ve da to je, in lahko mirno pove da misli da je lepa...a je to res takšen problem?

Bodimo realni, če tipi rečemo da smo pametni, uspešni in zabavni, moramo drugim polagati račune zaradi tega,in sprejeti mnenje da smo naduti in ne vem kaki? Ne.

Pač, iskreno, če je Anahas lepa ali ne, je vseeno, zaradi tega ji ni treba imeti nobenih privilegijev, ali biti prikrajšana za kaj.

Sicer pa, ne skrbi za moje spolno življenje, in ne skrbi za moje vloge v življenju, all is good my man, thanks for caring.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]