Klepetalnica

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 07. Apr. 2015 22:01

Ja, ampak ne moreš imeti vsega.

Odloči se, ali ti je dovolj da hočeš samo to da ga imaš v življenju, ali če ga hočeš kot partnerja.

Pri prvem, si ti tiho in upaš na boljše-

Pri drugem pa probaš in je to to.

Sicer pa poglej, boljše da poveš kot da glumiš da ti je dovolj samo to da ga imaš v lajfu, ker to spet ni zdrav temelj nekega prijateljstva.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 07. Apr. 2015 22:18

če bi šel z drugo žensko bi prav tako izgubila prijatelja. ne vem če se 'prijatelju' s katerim si občasno deliš nežnosti sploh lahko reče samo prijatelj.

če sta res frenda, bo šlo tudi to prej ali slej v pozabo, v kolikor ne gre po planu. tako da brez zadržkov, go for it.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 08. Apr. 2015 11:52

hvala vama... sem si že ppripravla kako bom danes vse skupaj povedala zvečer, ampak me je tako strah, da se mi že meša počasi- sta pa me opogumla, da mu vseeno povem tako, da res hvala.

bom poročala. :)
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 08. Apr. 2015 12:27

the night is dark and full of terrors

:P
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 08. Apr. 2015 14:52

Vse najlepše katy!
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Upgrade_me
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 29. 4. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Upgrade_me » 23. Apr. 2015 8:34

Pozdravljeni.
Prosila bi vas za sodelovanje na spletni anketi.
Hvala. grin emoticon
http://goo.gl/forms/JldjzOSwdS
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 23. Apr. 2015 14:14

Torej, ponuja se mi priloznost za en projekt na drugem koncu sveta, bolj konkretno Bliznji Vzhod. Priloznost je res lepa zaradi cele vrste razlogov.
Ampak ce me izberejo, bom zacela ze takoj z zacetkom junija, kar pomeni, da bom v manj kot mesecu dni morala spakirati in pustiti za sabo drzavo, mesto in zivljenje, ki je bil moj svet zadnje 2 leti in pol. Zaradi vecnih komplikacij z vizami (in financami) ne vem, ce se bom po izteku tega novega projekta lahko vrnila v Banglades.
Vem, da se nihce ne more odlociti namesto mene, ampak kako se vi spopadate s pomembnimi odlocitvami? Sama se pac odlocitev izogibam in kar se zgodi, se zgodi. Tokrat bom morala izbrati kako bolj konstruktivno strategijo. Anyone?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 23. Apr. 2015 17:27

Plusi pa minusi.

Mogoče je to znak za nove izzive, sploh če je finančno boljša ponudba nimaš kaj razmišljati.

Najbrž ne bo v telenovelah igrala, se boš pa česa novega lotila.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 26. Apr. 2015 5:12

Meh, plusi in minusi nic ne pomagajo.

Ce bi lahko vzela pol leta premora in vedela, da se lahko vrnem v Dhako, bi ne razmisljala toliko. Zaradi birokracije je drugace, ce zapustis neko tretjo drzavo, kot pa ce zapustis dom. Za vrnitev v Slovenijo se ne bi pol toliko sekirala, ker vem, da lahko vedno spakiram in grem z danes na jutri in bo vse vredu. Ko zapustim Banglades, ga zapustim morda za vedno (ajd, pustimo obiske).
Kar se pa financ tice, v Jordaniji bi imela krite le stroske. Eh ne vem, bomo danes zvecer videli, kaj recejo :|
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 20. Jun. 2015 18:09

men nekaj ni jasno...
okej, poznam situacijo, da nekatere punce padajo na dobre avte oz. da se lepijo nate, če voziš dober avto.. ampak sem mislila, da je to neka stara finta, da to ni več popularno?
pol pa se menim z enim pa mi reče, kak lahko je dobit punco s tem avtom, ko ga ima (nek novejši bmw, ne vem točno kateri) pa da dost krat ne ve ali ga imajo rade zarad avta ali zaradi njega samega.
torej to se še vedno dogaja al kak?
ker ne razumem, meni je kvečemu to, da ima dober avto, minus, ker ne bi prenesla, da ima nek naključni tip boljši avto od mene, še najmanj pa bi se temu tipu podredila tak, da bi mu ustregla in šla z njim domov.
okej, druga zgodba bi bila, če bi sama imela dober avto, potem bi gledala na osebnost tipa, ali si je avto kupil, ker mu je všeč ali za to, da pobira ženske in izpade kul pred ostalimi. v primeru pa, da imam slabši avto pa že iz principa ne bi imela takega tipa :S
tak da mi ne gre v glavo zakaj ene tak padajo na to? če pa itak je avto njegov, če greš ti z njim, ne bo nič bolj tvoj, poleg tega se ''ponudiš'' tistemu, ki ga vozi, ne dejanskemu avtu, zato mi je ta logika čist zgrešena.
pa nisem ena izmed tisith, ki jim avto nič ne pomeni, nasprotno, sanjarim da bi mela kakega aventadorja ali pa se samo peljala z njim, ampak more bit MOJ in ne njegov, morem ga SAMA vozit, ne on.
torej, če je kje kakšna, ki pada na tipe z dobrimi avti, mi lahko pove, o čem se tukaj gre :D no, ali pa če bilo kdo kaj ve :)
Uporabniški avatar
slast
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 20. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a slast » 20. Jun. 2015 18:26

dober in drag avto je simbol materialnega in družbenega statusa, kar pa ženske po definiciji rajca. ravno zadnjič sem zapel neko špelo v diskaču in ko sem ji začel razlagat kakšne avte vozim (predvsem to, da so športni) jo je začela češpla tolk srbet, da je izgledalo tako, kot da se bo fscala. kako se je potem naprej odvil večer, ni potrebno posebaj poudarjati.
Slika
Slika
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 20. Jun. 2015 18:29

in vprašanje ostaja isto..
kaj potem, če je simbol materialnega in družbenega statusa?
sej je NJEGOV in ne TVOJ ;D kar nas spet pripelje na začetek, kaj je tak dobrega v tem, da ima tip kao višji status od tebe (mišljeno kot punce, ne direkt tebe^^)?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 20. Jun. 2015 18:49

Gre se bolj zato, dober avto, pomeni več denarja, več denarja pomeni uspešnost.

Vsaj to je logika nekaterih žensk v Sloveniji in po svetu.

Samo meni je to smešno, zabavni so mi ti tipični Slovenski arhetipi.

Včasih rad berem komentarje na FB, recimo komentarji na slike od Tanje Žagar, ali kakšne tekmovalke iz resničnostnih šovov, za crknit smešno.

Zame osebno, nikoli ni bil problem, ker nikoli nisem privlačil materialist, ker me osebno boli k***c zato. Sem pa ugotovil da večina žensk s katerimi sem bil v zadnjih časih, so imele bolj vzorec: Ne zanima me kaj imaš zdajle, zanima me kaj boš imel čez 10 let.

Nekako menim, da je neki zdravi in čustveno razviti ženski, bolj pomembna ambicioznost in dolgoročni cilji, kot hitro dosegljivi materialni dosežki.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slast
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 20. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a slast » 20. Jun. 2015 18:58

Mishela napisal/-a:in vprašanje ostaja isto..
kaj potem, če je simbol materialnega in družbenega statusa?
sej je NJEGOV in ne TVOJ ;D kar nas spet pripelje na začetek, kaj je tak dobrega v tem, da ima tip kao višji status od tebe (mišljeno kot punce, ne direkt tebe^^)?


hehe. avto je res njegov, ampak to nakazuje indikatorje uspešnega, premožnega in človeka s potencialno veliko močjo v družbi. to so osnovne lastnosti na katere ženske podzavestno padajo že od pamtiveka.
Slika
Slika
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 20. Jun. 2015 19:48

Ampak kaj, če je ta super avto kupil njegov fotr (ali mama)? Meni se to ne zdi tako nemogoče.
Npr. spoznaš fanta (moškega), ki ima super novega BMW-ja in ugotoviš, da še vedno živi v svoji otroški sobici pri starših, je brez šihta in pri 25. še vedno dela 1. letnik faksa... Res zelo uspešen moški ja. :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot], Google [Bot]

cron