Klepetalnica

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 01. Jul. 2016 14:51

katy. napisal/-a:
saarijarvi napisal/-a:^ Svoj mesecni 'edgy' komentar o tem, kaj si mislis ali ne mislis o dolocenih uporabnikih, lahko prispevas v klepetalnico. :) Verjamem, da smo ze vsi nestrpni.


Človek bi še kaj napisal na forumu, če bi bila kaka pametna tema.
Včasih je fajn ljudi ne ujčkat, ampak jim povedat, da so malo mimo. :) To sem si vzela za poslanstvo.

Upam, da komentar ni preveč 'edgy' za tvojo nežno dušo. Ti se mi zdiš še kar simpatična :)

LZ pa naj neha pisat, kot, da je Bog in vsi ostali na tem svetu so pod njim. Boli njega za vse, kao. Mam osebne travme s takimi ljudmi in si ne morem pomagat, kr avtomatsko reagiram :mrgreen: Se bom potrudla bit prijazna...



Jaz povem svoje mnenje, če se nekdo ne strinja z njim, naj pove, argumentira. Če pa se avtorica teme ne strinja, se ji ni treba posluževati grdega jezika, isto CDB, kakršnokoli mnenje ima o meni ga lahko argumentira manj sarkastično in manj podcenjevalno.

In potem vsi v jok in stok, ko ne prenašam napisanega sranja. Zakaj bi ga?
Če ne pokažeš osnovnega jezika argumentiranja, ga jaz ne bom. Jaz nikoli nisem nobenega napadel brez razloga, ampak vsak ki nekaj zine, se potem jokca čez saarijarvi, neke privilegije in drug k..

To je tako kdo da nekdo vstopi v mojo hišo, je gost, lahko pove karkoli želi, ima pravico da si ustvarja svoj pogled na svet, in mene. Ampak če se userje na tla, potem ga vržem ven.

Glede tebe pa tako, ne moreš se vključiti v nek konflikt, ne sodelovati v njemu, in biti potem užaljen na koncu.
Lahko je biti boljši, če nimaš mnenja o ničemer. Vsi imamo travme, in smo alergični na kakšno obnašanje, ampak to še ne pomeni da moramo reagirati na vse in da je cel svet in folk proti nam.


Jaz bom vedno povedal svoje, če kdo to sprejema ali ne, je njegova stvar in lahko to pove. Če pa bo nekdo sral po meni,in se obnašal do mojega nivoja nezadostno, hej, potem bom pa udaril nazaj nivoju primerno.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 01. Jul. 2016 15:35

Če pa bo nekdo sral po meni,in se obnašal do mojega nivoja nezadostno, hej, potem bom pa udaril nazaj nivoju primerno.

Sej vem, da to ni bistvo posta, ampak zakaj bi se spuščal na njegov nivo? Bodi boljši ;)
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 01. Jul. 2016 15:59

Bili so časi ko sem bil toleranten, in sem ljudem pustil da so šli preko meje, nisem bil kaj posebej prizadet, ali imam kakšne travme, ampak enostavno nimam več tolerance do dreka.

Bolj kot sem star, več kot dam skozi, manj imam potrpljenja do ljudi ki ne razumejo osnovne komunikacije, so agresivni, žaljivi in nimajo osnovnega spoštovanja.

V svojih očeh ne izgubim nobene vrednosti, spim kot dojenček, moj ego je mehek kot blazina iz perja, ne prinese mi nobene nagrade, in to delam ker lahko. Vseeno mi je kaj si ljudje mislijo o meni, važno je da sem dober do ljudi ki so dobri do mene.

Svet je prepoln ljudi, katerim je življenjski cilj da nekomu pokvarijo dan, ali da se poserjejo na nekoga. In dokler bom živ, ne bom dopustil da nekdo serje po meni, ali nekomu ki ga imam jaz rad. Sem že naredil napako, in je ne bom pa nikoli več.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 01. Jul. 2016 16:08

Govoris kot, da imas 70 let in si pozrl vso modrost sveta. Umiri se malo no....
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 01. Jul. 2016 16:25

Če se požvižgaš na to, kar ti grdega pišejo ... a ni vseeno lepše, če jih ignoriraš ali si pač prijazen. Misliš si itak lahko svoje, prizadene te ne ... je pa lepše za ostale bralce :) (hm, zdaj razmišljam, da je mogoče vseeno manj zanimivo za brat...)

Kakorkoli že, saj ni važno, samo ko sem brala tvoj post, mi je tole padlo na misel, pa sem se oglasila.
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 01. Jul. 2016 16:31

Hej, kul, tvoje mnenje je dobrodošlo.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 01. Jul. 2016 17:22

Eh, js pa po svoje štekam lz-ja (čeprav sva totalno različna človeka)in sicer glede tega, da imaš nizko toleranco ... ker glede tega sem dokj podobna...dala velik shita že v lajfu čez (ne rabiš bit 70 za to star) in sem ugotovila isto, da imam znižano toleranco do folka in ne mislim z nasmehov več požirat vsega (pač govorim na splošno, vsakdanji realni lajf). V veliko primerov tak folk po novem odrežem, v veliko primerih pa povem kaj si mislim brez nekih olepšav.
Ne zaradi ega ampak, ker se mi enostavno ne ljubi več ukvarjat (in bit prijazna) s kreteni.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 01. Jul. 2016 20:17

saarijarvi napisal/-a: Bi pa na tem mestu subtilno omenila, da sta na forumu uradno se dva druga moderatorja. Samo v vednost.


Mene itak noben na tem svetu resno ne jemlje ko opozorim naj se debata ustavi/prestavi. Očitno si bolj zastrašujoča :D.

Dio je pa itak z nami bolj v duhu kot dejansko ;)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 01. Jul. 2016 20:34

Lol. Ce je pa kdo kdaj znal udarit po mizi.. ;)
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 19. Jul. 2016 14:42

Ananhas napisal/-a:Če smo čisto realni, penis iz estetskega vidika pač ni najbolj lepa/privlačna stvar...


zanimivo, men pa je sam penis dejansko všeč in če bi že dobila kako sliko, bi bila bolj vesela, da je gor samo ta del in ne ostala postava, kaj šele obraz :roll:
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 06. Okt. 2016 18:03

to je isto redko kot punce za trojčka, zato se imenujete unicorni :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 26. Nov. 2016 16:46

saarijarvi napisal/-a: ''Po*ukal te bom v tvojo malo, socno p***o'' ... Emmm.. :D no dej, da te vidimo. Lol.



Jao :lach: , ja to bi res bolj spadalo v kategorijo how not to dirty talk. Drgač js z dirty talk ne mislim tolk dobesedno, more prit spontano,lahko čisto nekaj preprostega,pa ni nujno d se tako direktno navezuje na sex..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 26. Nov. 2016 17:26

Hahah no sej to.. eni pac znajo, drugim pa nekaj taksnega predstavlja dirty talk.. :D mislim ok, najbrz so tudi punce, ki jim tocno taksne besede sedejo, meni so samo smesne. Ampak hvala bogu do zdaj nisem imela veliko junakov, ki so poskusali kaj v tej smeri.. So vedno bolj palili pogledi, dotiki, kot besede :flamingdev:
pofukljivcek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 18. 1. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a pofukljivcek » 18. Jan. 2017 15:12

(izrbrisan spam)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Feb. 2017 17:53

Sarissima napisal/-a:Sploh nisem vedela da to obstaja. Niti si ne predstavljam kako naj bi to zgledalo. A kot običen monopoli, samo da namesto pojdi v zapor maš seksaj z vsemi soigralci :D? Šalim se, ampak me res zanima.





Haha, ja ni to lih za kako domsko žurko ne.. Baje da kot pri običajnem monopoliju gradiš hiše in če prideš na tuje polje, več kot ima ta hiš, večja je 'kazen'. Naj bi bilo nekje od poljubljanja pa do sexa z več osebami istočasno (ne vem za ziher kako se konča kr moji viri podatkov niso igrali do konca).. So pa ljudje na alkoholu in še čemu, ko se to gre..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]