Klepetalnica

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 15. Jun. 2016 21:47

Ok.

Bom zapustil tole vojno vihro za danes.... :D Je ze ksno... :D
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 15. Jun. 2016 21:54

Hm.. nisem zaznala nobene vihre, ampak ok :) Bi bila kr na slabem, ce bi me taksne stvari vrgle s tira, McLarnovc. Noc.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 16. Jun. 2016 13:29

A nista Ash pa Nelle ista oseba? pa Cryselle je tud sumljiva :D
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Jun. 2016 14:10

^
A to se na kašno temo posebi navezuje?
Meni se ne zdijo iste osebo,boo.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 16. Jun. 2016 14:17

Ma ne vem, saj meni je vseeno, ampak mal zanimivo, da se dve osebe ki nista veliko aktivni na forumu, vedno pojavita na isti dan in ob istih urah.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Jun. 2016 14:23

Aja nisem niti toliko pozorna..meni se nista zdeli neki podobni,da bi ble iste.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 16. Jun. 2016 14:24

Hmmm.... Dejansko obstajajo zenske, ki se jim da ukvarjat z ae-ji? :eek:

Clovek se res vsak dan kaj novega nauci... :lol:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 16. Jun. 2016 14:30

In kaj je ae? Če slučajno name leti...
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 16. Jun. 2016 14:32

Ne, ne leti nate. Pac pa na tisto, ki naj bi imela vec nickov.

AE=alter ego.
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 16. Jun. 2016 14:36

Jah lej, folk ima različne hobije :D

Sicer pa nočem nobenega nič obtoževat (za te zadeve poštimat so moderatorji) in je po eni strani patetično, da sem to opazila ( :D ) ampak, če pač več al manj redno bereš forum in spremljaš debate (in ne prideš samo o sebi pisat), pač nehote opaziš nek vzorec...
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 16. Jun. 2016 15:55

Haha :) Ip-ji niso isti... ;)
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 16. Jun. 2016 16:10

No ja....saj ce se hoce nekdo pogovarjat sam s sabo je lahko z enim nickom prijavljen na telefonu z drugim pa na racunalniku... :lach:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 30. Jun. 2016 23:46

capo di banda napisal/-a:To je tudi meni čudno Katy, samo še čakam ponovno opozorilo pred izklučitvijo :D. Midva sva bila čisto calma in humorno pisanje. Med tem ko od LZ izbruhi so bili žaljivi z vsemi tistimi "boli me k. za tebe, boli me k. za tvojega, boli me k. kje ti živiš..." k.. whatever res. A vi ste že vsi med sabo bili fuck frendi ali v kaki navezi ste da ščitite en drugega kot država kočevske medvede? Ne vem no s tem ščitenjem en drugega in z ne upozorili tistim ki resnično žalijo... Vam pa očitno še kar ni ratalo med vrsticami razbrati da ženska enostavno trolla, nam trem z Emanuelo, mislim da je že po parih postih... Tako, da škoda držiš resnost teme katera je narejena iz trolanja, potem če si že moderatorica pač pobriši to temo in basta. :roll:


Ja, vsako drugo soboto v mesecu se dobimo na fetis partiju. Vajino 'calma in humorno' pisanje ni melo niti 1% veze s temo, ce gre za trolla ali ne - bi se dalo debatirati, a smo imeli ze toliko kekcev tu gor, da je vse mozno.. :) In tudi na 'kekec' vprasanja se da normalno odgovoriti.
Lz in drugi so bili ze opozorjeni zaradi kletvic, ki iskreno motijo tudi mene. A mislim, da govorim v imenu vecine, ce recem, da so 100x bolj annoying muhice, ki na forum pridejo enkrat na tri kvarte dobedno samo gnjavit, kot pa tisti, ki redno pisejo in nekaj tudi prispevajo, cetudi imajo kak douchebagy izpad vmes. Na katerega se jih tudi opozori. Naj me kdo popravi, ce se motim. ;) Kar se tice funkcije moderatorja - ce kdo meni, da ima nov in boljsi nacin vzdrzevanja flore in faune na roza forumu, se z najvecjim veseljem organizira novo glasovanje.. :) demokracija pa mora biti. :wink:
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 01. Jul. 2016 9:25

saarijarvi napisal/-a:^ Svoj mesecni 'edgy' komentar o tem, kaj si mislis ali ne mislis o dolocenih uporabnikih, lahko prispevas v klepetalnico. :) Verjamem, da smo ze vsi nestrpni.


Človek bi še kaj napisal na forumu, če bi bila kaka pametna tema.
Včasih je fajn ljudi ne ujčkat, ampak jim povedat, da so malo mimo. :) To sem si vzela za poslanstvo.

Upam, da komentar ni preveč 'edgy' za tvojo nežno dušo. Ti se mi zdiš še kar simpatična :)

LZ pa naj neha pisat, kot, da je Bog in vsi ostali na tem svetu so pod njim. Boli njega za vse, kao. Mam osebne travme s takimi ljudmi in si ne morem pomagat, kr avtomatsko reagiram :mrgreen: Se bom potrudla bit prijazna...
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 01. Jul. 2016 14:32

Hvala in hvala :) Kar se pametnih tem tice pa - ce imas kak predlog, si vedno dobrodosla, da jo odpres. Nekaj ze mora biti, da tudi starejsi uporabniki se pridete pofirbcati gor. :wink: Al kaj?

MrBoombastic napisal/-a:Podpis. Popolnoma pristransko moderiranje. Predlagam razrešitev


MrBoombastic: sicer te tu gor se nikoli nisem videla (?), a vseeno hvala za mnenje. Kot ze receno, demokracija mora biti ;D Jaz imam svoj pogled na stvari, ti imas svojega. Ti pa dam primer: Uporabnik a: ze leta skoraj dnevno na forumu, veliko postov, velika odzivnost, vecinoma dobro argumentirani prispevki, ki imajo veze z dejansko temo, itd. Obcasen debilni izpad, na katerega je opozorjen. Uporabnik b: na forum pride ravno dovolj pogosto, da se ga kdo se spomni, od tega je cca 80% postov namenjeno zgolj in izkljucno provociranju ter zaljenju uporabnic in uporabnikov, sikanju cez delo moderatorjev ali oftopiku. Kateri od dveh uporabnikov vec doprinese k forumu? A smo koga od slednjih kdaj izkljucili? Preredko. Kot vem, sem sama do zdaj v banovce poslala samo tldr-ja in nekaj ponavljajocih se oglasevalcev, z vsemi ostalimi sem (in bom) stvari vedno probala resit na skuliran nacin.

Bo slo? ;) Capo? Al bom spet 'ljubica' in poslusala o Presernu? Verjemi, da se marsikdo temu ne bi znal nasmejati. Imas sreco. ;D

Skratka, ni vse crno belo. Ce bi pa kdo drug rad opravljal delo moderatorja ali predlagal nekoga tretjega, se lahko kadarkoli javi. Za to imamo podforum in administratorko, ki se jo prosi za ponovno glasovanje. Bomo kot Avstrijci :wink: Bi pa na tem mestu subtilno omenila, da sta na forumu uradno se dva druga moderatorja. Samo v vednost.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]