Klepetalnica

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 28. Nov. 2015 12:46

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:10, skupaj popravljeno 2 krat.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 28. Nov. 2015 13:01

Different strokes for different folks
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 28. Nov. 2015 13:47

Kako si ti ozkogledna ženska sirova. Če ma ženska rada da se jo mlati ko jo žgeš ne vem zaka se to tep ne zdi nekaj normalenga... No vem ubistvu. Ti misliš da je seks vedno samo nekaj intimnega bla bla bla, enim se gre pa za čisto živalsko sproščanje in potešitev potreb. Do zdej je bil grob seks še vedno najbolši.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 28. Nov. 2015 13:59

Saj je večina ljudi sprevrženih vsaj v enem vidiku, samo eni si to upajo izrazit/izživet, eni pa ne. Pri spolnosti pa sploh dokaj do izraza to pride.

Se pa strinjam, da imajo taki ljudje v veliki večini temno preteklost in skušajo popravit določeno frustracijo s tem, da jo ponavljajo. Saj zato pa so taki skupaj, ker se privlačita. Takih oseb ne bodo privlačili kao zdravi odnosi. Ker ne znajo sprejet take ljubezni.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 28. Nov. 2015 14:35

Grob seks je vredu in vse, ampak mislim, da samo do takrat, ko imaš priliko seksat z osebo v katero si res iskreno zajubljen in seveda obratno :) potem dobi vse čisto drugačne dimenzije :)

Seveda se da uživat v seksu, ki zgolj zadovolji telesne potrebe, ki jih pač j*biga vsi imamo, ampak je lahko tudi veliko več... treba pa je to najt in met pri sebi in s partnerjem razčiščeno. To pa zna trajat oziroma ni tako pogosto, žal...

“We accept the love we think we deserve.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 28. Nov. 2015 14:39

A se lahko otresemo te stigme, da je BDSM in podrejenost izumila shitty knjiga 50 Shades...?

Kar je napisala Nesanica, je meni nekaj popolnoma normalnega, sex je sex...je ljubljenje, in je f**.

Sam sem bil v življenju blagoslovljen, da sem imel same super ženske ko je prišlo do sexa. Vse so bile čustveno zrele ženske, ki sem jih spoštoval...ampak ko je prišlo do sexa, je bilo pa vse off, in se je počelo vse od A do Ž. Ženska mora seveda vse dovoliti, in postavijo se meje, in nikoli mi ni bilo treba siliti ali moledovati, samo vprašati.

Če sem pa čustveno nezrel in ne vem kak zaradi tega, potem naj bo tako. Jaz vem da lahko žensko ljubim in spoštujem, zvečer jo pa pritisnem ob steno in se požgeva kot dva norca.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 28. Nov. 2015 14:47

Prišla bo ženska, ki je ne boš hotel niti med seksom udarit (tudi, če ti bo rekla)... kr te to pač ne bo vzburjalo :wink: No, upam, da boš imel tako srečo v življenju :)

Mislim, da je Sirova govorila predvsem o nasilju (udarci, pluvanje itd.), ne zdaj o tem, da ne kdo nasloni svojo žensko malo bolj grobo na steno ali pa čez mizo :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 28. Nov. 2015 14:58

^^ Ja, ampak ravno to je fora, vse kar je sirova citirala, jaz počnem :D .

Ženske imate res nek fetiš na to davljenje, tudi pljuvanje. Btw, to se ne pritožujem.

In če bi ženska rekla, naj jo udarim po riti ali obrazu, bi ubogal...sem gentleman.
Sicer pa sem že imel blokado v sebi, ko sem spoznal neko punco, ki je bila taka cutie pie, in nisem vedel če jo lahko sploh vprašam če je za kakšne bolj konkretne. Hvala bogu so bili moji strahovi neupravičeni.

Če bom že celo življenje jedel piščanca, naj si ga vsaj začinim kot si ga želim. Včasih sede čisto običajen, včasih pa bolj pekoče začinjen.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 28. Nov. 2015 15:02

Saj ti pravim, ne razumeš :) Mogoče nekoč boš ali pa tudi ne. Vsakemu svoje :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 28. Nov. 2015 15:10

^^ saj vem kaj misliš povedati, misliš da bom pač nekoč našel neko žensko ki jo bom tako spoštoval, in ne jemal kot nek kos mesa, da si ne bom niti predstavljal da bi z njo ravnal grobo. Popolnoma razumem.

In seveda, si ne zanikam da se mi to ne bo zgodilo.

Ampak iskreno, uživam v temu, da mi ženska popolnoma zaupa, in se mi prepusti, in mi zašepeta njene najbolj temne in perverzne stvar, in me moleduje naj ji vse to počnem.
Ker imam tudi jaz svoje stvari, in si tudi jaz želim da me nekdo sprejema čustveno in spolno.

Glede grobega ravnanja, vedno so dogovori, in glede tega sem se veliko naučil, in prebral ogromno literature.

Najbolj groba stvar je bila ko sem bivšo vrgel na posteljo, in je z roko zadela okvir postelje, in potem se je delala da sem ji zlomil roko...kar btw, ni ravno zabavna stvar :lol: .
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 28. Nov. 2015 15:54

Ma ne vem, jaz si to lahko predstavljam samo v nekem bolj površnem odnosu, ki temelji na fizični, živalski privlačnosti. Poleg tega se mi zdi, da tak tip že mora imet nek določen izgled, da to sploh zapali.

Kar se tiče pa prave zveze, kjer je ljubezen, bi se pa pomoje smejat začela, če bi me moj začel davit pa bit pretirano grob, ker ga enostavno ne bi mogla jemat resno :D Če je odnos na nekem drugem nivoju že, se mi zdi, da sploh ni potrebe po takih scenah oz. so prej moteče kot ne. da ne omenjam tega, da bolj čutiš z osebo in te ne vzburja, če ga/jo boli.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 28. Nov. 2015 16:02

Čisto tako me zanima, pač tukaj vidim da ženske pišete prava ljubezen in pravi sex, in pač rečete...ne v neki čustveno poglobljeni zvezi, pač tega ne bi sprejemala.

In me zanima, a to pomeni, da spolne fantazije in res nek divji, grob sex potem izkusite z nekom ki vam je spolno totalno privlačen, ampak do njega ne čutite nič čustveno močnejšega?

Pač, zanima me, ali ve ločujete fantazije na ljubimec/partner?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 28. Nov. 2015 16:07

Pomoje zato, ker si v takem odnosu lahko bolj egoističen, osebo na nek način izrabiš za neko svojo fantazijo, brez, da bi se pretirano z njegovimi čustvi ukvarjal. Ni tiste povezave. Ni tisti realni odnos.
Ampak takrat, ko pa je globji odnos, ko so čustva, takrat zadeve gledaš drugače, pa tudi hrepeniš po drugačnih zadevah. Ampak kakorkoli, smo si različni, moj pogled je pač tak. Za druge pa ne vem.

Sta pa meni grob al pa strasten seks dva različna pojma.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 28. Nov. 2015 19:13

^^js mam pa ravno kontra mnenje. Po moje svoje največje fantazije lahko doživiš ravno z osebo(partnerjem) s katero se zelo dobro poznaš,ji popolnoma zaupaš,si stoprocentno sproščen in je zaupanje fantazij še ena višja stopnja odnosa,predanosti ter mogoče v nekaterih primerih s tem odkriješ en bolj skriti del sebe. Seveda je potem ugodno,da se dobita skupaj dve osebi, ki so jima všeč enake stvari.. Bi rekla,da doživljanje fantazij z nekom, ki te samo fizično privlači je kot nekakšna senca proti fizični privlačnosti prepleteni s poglobljenim odnosom in povezanosti na več ravneh.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 28. Nov. 2015 19:25

^^ si popolnoma delim tvoje mnenje. :hail:
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov