Klepetalnica

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 12. Apr. 2015 20:19

fantje in punce...če imaš one night stand, poskrbiš da ženski prej pride al ti je vseeno zanjo?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 12. Apr. 2015 21:16

Itak da se probaš čim boljše izkazati, te še kdaj pokliče ;)

Sploh pa, vsaj meni je pri sexu najbolj pomembno da vem da sem se izkazal.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 13. Apr. 2015 21:19

kolk pa vplivajo:
alkohol? npr. če vam je bolj vseeno za njo, kadar ste pod vplivom alkohola?

popularnost pri ženskah in/ali velikost penisa?

dejstvo, da če vas ženska to vpraša, da samo tak rečete, da naredite dober vtis, v realnosti pa je pol druga zgodba? :D
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 13. Apr. 2015 21:48

Sicer nisem pravi da govorim o alkoholu, ker ga ne pijem...bom pa povedal kar se pogovarjam s svojimi kolegi.

Itak če si pijan, ti je pol manj jasno in te boli k., performans je v kurcu.

Baje, nisem še sexal s svojim kolegom. :D

Če me ženska vpraša kako velik je moj Janez, se malo hecam...samo lohka povem, ker all is fine down there...Imel sem sodelavca ki je bil znan po svojemu pitonu, in je pač povedal da ga imajo rade same k....ce, in da mu že preseda da ženske padajo na njega zaradi tega, in da težko dobi resno punco. Ker je bil fajn fant, tako da...baje je fajn ko si mlad, pol ti gre na k***c...dobesedno.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 05. Avg. 2015 22:42

S pijanim tipom nisem sexala, samo naj bi blo v tem primeru vse bolj tak-tak...
Velikost penisa in popularnost?
Ne dam dosti na cm oz. mi ni pomembno da je nadpovprečen, naj bo raje povprečen. Je pa recimo to tipom ful pomembno, prejšnji mi je celo istrelil koliko ima cm brez da bi ga kaj vprašala... Žal mi je pa da nisem svojega prvega dala na meter, ker je bil obdarjen še pa še.
Povprečje je okoli 16 cm, če se ne motim. Mi je bolj važna tehnika in celoten performance, kot pa ti neki cm.

Cm in obseg je morda bolj pomemben za ženske, ki so že rodile - ugibam.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 06. Avg. 2015 5:41

v nekaterih državah mogoče res, samo v Sloveniji je uradno 14,01 cm :)
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Avg. 2015 8:32

Lol js nisem še nobnga merila niti nimam točno občutka na oko koliko cm je. Ne, ma itak da je fajn več cm,sploh v obsegu, zdej spet ne nekih extremov.. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 06. Avg. 2015 10:30

Eh, veliki in široki kurci so pomoje res bolj za hvaljenje, sex z njimi pa je že druga zgodba. :lol:
Meni je ideal 17-18 cm in normalno širok. :D

Moja sestra je imela tipa z dolgim in zelooo širokim (XXL kondom je komaj nataknil gor, potem veste kam merim) pa mi je rekla, da je šele potem videla, kaj je to fajn sex, ko je dobila v roke bolj majhnega in jo lula več ni bolela. :D
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
TinaIvanovic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 7. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a TinaIvanovic » 07. Avg. 2015 19:04

če ma ženska čis razjahano lukno ji enostavno ni dost vsak ku** :)
sploh pa ..to je ogaabno da ne govorimo oteh razjahanih anusih ,res fuj :lach: Drgač pa men osebno je debelina na 1mestu pa kemija itak more bit,drgač me pa velki odbijajo pa ful so mi nagravžni ,isto taki suhi dolgi . :nein:
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 20. Avg. 2015 13:25

https://www.youtube.com/watch?v=YzCFhxrFA5Q
večina jih izbere 15-16 cm :D
so pa vmes tud cvetke, ki bi imele 30. :lach:

pa kolk vem, se nič ne razlahlja al kakorkoli xD vsaj ne do točke, kjer se stanje ne da popravit. če že, pride do tega med porodom, ko gre preko raztezne sile mišice in se nemalokdaj tudi strga. vedno pa obstajajo Keglove vaje, nadležna stvar, ampak učinkovita.
_________

no, prišla sem da vprašam, kako se uredite za prvi zmenek? :D
oblačila, takšna kot ponavadi, lepa, čist preprosta, odvisno od zmenka, zapeljiva?
pa ali se pobrijete, tik pred zdajci, da bo ja čim bolj gladka koža?:D ali vam je to vseeno oziroma ne pričakujete, da bi prišel v stik z vašo kožo ?
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 20. Avg. 2015 14:06

Ja kje bi pa ti zacahnila na metru ? :wink:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 20. Avg. 2015 14:29

Oblačila odvisno od tega kam se gre, ampak običajno za pijačo nekaj bolj casual,se niti ne bi počutila udobno preveč zapeljivo oblečena. Če že, pokompliciram malo bolj -napram ponavadi, z makeupom(to ne pomeni,da ga je preveč..) in lasmi.
Ne, ne pričakujem nobenga takega stika s kožo na prvem zmenku.. Ampak itak to se urediš že tako zase,za boljši filing. Ni nujno prav 'tik pred zdajci',toliko da je ok..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Veerle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 718
Na forumu od: 24. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Veerle » 20. Avg. 2015 18:27

Mishela napisal/-a:kako se uredite za prvi zmenek? :D


Vedno v šali prej vprašam, kakšen je dress code. :D In redko mi je kdo rekel, da karkoli drugega kot casual. Nič kaj ekstra se ne rihtam, ker hočem, da me takoj vidi takšno, kakršna sem - ličim se izjemno redko. Ne kompliciram, sem šla zaradi naglice tudi že z nesveže umitimi lasmi, recimo, pa ni bilo panike.
As your lover describes you, so you are.
vžigalica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 10. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a vžigalica » 01. Sep. 2015 11:54

Eno vprašanje imam pa se mi ni zdelo smiselno odpirat nove teme.
Včeraj sva s partnerjem prišla iz 4 dnevnega taborjenja Tam seveda ni bilo veliko možnosti za umivat in tako sva včeraj prišla domov smrdljiva kot še nikoli :D Bila sva tako zbita od pohodov in od vsega skupaj d asva se doma zvalila v posteljo brez da bi se stuširala. Seveda sva se začela muckat in logično je prišlo do sexa. Ampak ta sex ni bil tak kot ponavadi bilo je prav živalsko polno strasti trganja obleke ...tak sex uglavnem da se ti zmeša. Še danes sem vsa pohotna ko samo pomislim kako si me je vzel.
Vem da so naši telesni vonji naravni feromoni ki povečajo pohoto in vse to
ampak mene zanima če se je tudi vam že kdaj kej takega zgodilo da ste same seb smrdele partnerju se je pa od vaših vonjav mešalo?
Kaj mogoče lahko naredim da ne bom vsem očitno smrdela in da bom vseeno dišala po mojih lastnih feromonih? :D Čudno vprašanje vem ampak me zanima da ni bilo to ravno naključje in da moj vonj ubistvu ni imel nič s tem strastnim sexsom.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 01. Sep. 2015 12:01

Ne verjamem, da je bil ravno vonj, ker po opisu sodeč je šlo bolj za star švic, namnožene bakterije na koži etc., ne za feromone. Edino, če sicer res ogromno parfumov uporabljaš? Če res veliko, potem najbrž svoj vonj res prekriješ ... ne verjamem pa, skratka, da je bil seks tak zaradi tega, ker si bila mrtvo prešvicana. :mrgreen:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov