Kam bi šle na poročno potovanje in za koliko časa ?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Angel in devil shoes
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 187
Na forumu od: 30. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel in devil shoes » 03. Jun. 2011 20:33

Vem, da si večina punc želi romantične, adrenalinske, zabavne... Medene tedne - poročno potovanje ... Torej kam bi šle, za koliko časa ? ... Kako si vse skupaj predstavljate ?

Jaz imam v mislih tri opcije, želje :) ... Road trip po evropi ( Milano,Švica,Francija(normandija),Amsterdam,Berlin,Praga), ZDA ( kombinacija road trip+veliko mesto) in Kanada ( oz. kakšno križarjenje z ogromno ladijo npr. po Karibih ( mohito :P vsak dan :P)ali pa od Vancuvra do Alaske :P :P :P Da vidm orke in ostale kite, medvede, tjulne, orla .... http://www.cruisealaska.com/ ) ... Če pa nau denarja ... Bo pa tud en tedn v kakih hudih toplicah zakon :), pa mal kolesarjenja med vinogradi :) ... Bi mela pa poročno potovanje dolgo od 5 dni do max 2 tedna (finance, verjetno ne bodo dopuščale več) ...
Zadnjič spremenil Angel in devil shoes, dne 03. Jun. 2011 20:46, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
Dadyka15
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 503
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dadyka15 » 03. Jun. 2011 20:36

jaz bi si želela preživet medene tedne nekje ob morju, na pešleni ali prodnati plaži s toplim sončkom, ki bi grel moje premražene kosti in s cocktailom v roki pod palmo :D
lahko je to tudi na Hrvaškem, ni važno, le da je lepo in sem daleč od ljudi, le midva in uživancija...
šla bi pa za najmanj 14 dni :D
Imej se lepo in uživaj življenje do konca.. Le enkrat živiš!!
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 03. Jun. 2011 21:04

Moja želja je Kuba, 3 tedne (bi bla pa tud kaka druga lokacija kul, ampak čim dlje in najraje 3 tedne; nisem pa ravno nora na morje). Na kaj manj tud ne pristanem :P
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
symbo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 4. 9. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a symbo » 03. Jun. 2011 21:24

hm, kolikor je meni poznano nobena noče slišat za poroko tako, da potovanja odpadejo.
Bomo vsaj enkrat mal paršparal...
Uporabniški avatar
Angel in devil shoes
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 187
Na forumu od: 30. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel in devil shoes » 03. Jun. 2011 21:44

symbo napisal/-a:hm, kolikor je meni poznano nobena noče slišat za poroko tako, da potovanja odpadejo.
Bomo vsaj enkrat mal paršparal...


No to pa ni čisto res :cool:
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 04. Jun. 2011 9:00

jaz pa priznam, da nimam pojma. o čem takem pa res še nisem razmišljala in tudi če se zdajle trudim, mi nič posebnega ne pade na pamet. verjetno kako sonce in morje (klasika).
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 04. Jun. 2011 9:22

Francoska Polinezija, Cookovi, Tonga 1 mesec potovanje po otokih, čepa nama finančno ne bi zneslo pa Maldivi za 2 tedna pa mogoč še kak teden kje postanek
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 04. Jun. 2011 9:35

od *male* kuba se sliši čist hudo :D druga opcija je avstralija.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 04. Jun. 2011 9:55

men je pa Kuba precenjena. Ok Santiago de Cuba oz zgornji del je res lep, medtem ko Havana in Varadero nista ravno special.

Imam pa podvprašanje - a dejansko želite potovati ali je za vas poročno potovanje poležavanje in uživanje. Ker zame je tadrugo, potovala bova pač vedno, medtem ko poročno potovanje pa je zame seks, poležavanje na plaži in uživanje v dvoje - za ostale ljudi ni prostora, zato tudi izbiram odročne destinacije, kjer nimaš kaj za počet razen uživat.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Jun. 2011 9:58

Kombinacija obojega. Meni se zmeša 3 tedne poležavat na plaži. Umrem od dolgčasa. Nič ne vidiš, razen tistih par plaž. Noup, ni zame.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 04. Jun. 2011 10:06

meni tudi kombinacija obojega vendar bi prevladovalo več potovanja in raziskovanja, ker nisem tip človeka ki bi poležaval na plaži.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 04. Jun. 2011 11:26

Jaz bom šla pa na medene tedne lepo s kovčkom, v katerem bo polno seksi oblekc in štiklov. Čez dan bova seksala in se kopala in vsak večer bova šla na fensi večerjo ob buteljki vina. Destinacija še ni točno določena, ampak če bi bilo to jutri, bi šla najbrž v Egipt.
To bo nadvse dobrodošla sprememba po vseh backpacking potovanjih, na katerih sem cele dneve v supergah, od kozmetike imam pa s seboj samo zobno ščetko in britvico.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 04. Jun. 2011 15:52

jullia_ napisal/-a:Jaz bom šla pa na medene tedne lepo s kovčkom, v katerem bo polno seksi oblekc in štiklov. Čez dan bova seksala in se kopala in vsak večer bova šla na fensi večerjo ob buteljki vina. Destinacija še ni točno določena, ampak če bi bilo to jutri, bi šla najbrž v Egipt.
To bo nadvse dobrodošla sprememba po vseh backpacking potovanjih, na katerih sem cele dneve v supergah, od kozmetike imam pa s seboj samo zobno ščetko in britvico.


Podpis. Zelo lepo povedano. Strinjam se z vsem razen z Egiptom.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 04. Jun. 2011 16:47

Z zdejšnjim tipom sva oba strastna backpackerja, tak da bi bilo 100% v tem stilu (in ne, nimam nikol dosti enainistih superg in osnovne kozmetike :) ). Kam? Ne vem, do takrat, ko se bom jaz poročila, bom itak še ogromno prepotovala, tak da pač nekam, kamor do takrat še ne bom šla. Če bi bilo to v kratkem, kaka Indija al pa mogoče Malezija, ki bi jo kombinirala še z enim meni ljubim delčkom Indonezije. Za koliko časa? Uf, kolikor bi finance in čas dopuščal, karkoli od 3 tednov do 3 let :D
Uporabniški avatar
tigra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 29. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a tigra » 04. Jun. 2011 21:53

malo fantaziranja... definitivno, ce bi bilo samo po moje - bi sla na krizarjenje za tri tedne, vseeno kam.
living a life routinely can kill you at a very young age, a little bohemianism is good.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov