Splošna tema za hitre nasvete

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Lolita85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 4. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Lolita85 » 04. Okt. 2015 20:43

Imam partnerja, s katerim se imava res lepo. Videvava se okrog 3 mesece, večkrat tedensko. V tem času sva se že en drugega predstavila družini, šla na morje, na izlete, večerje,v kino in na pijačo, tudi v seksu nimava težav. Problem je edino, da ne želi spati skupaj, ampak se razen izjemoma vedno odpraviti domov, čeprav sva stara res dovolj (30, 34) in ne živiva s starši. Saj vem, da je veza še sveža, a sama si vedno bolj želim sleep over, morda bolj med vikendom za začetek.

Bi mu rada to povedala, a da ne bi potem izpadlo, kot da silim vanj, pa da se ne bi prestrašil ali pa bi mu postala preveč dostopna in bi se potem do mene začel obnašati grdo ...

Čeprav res poudarja, naj mu povem svoje želje in karkoli me moti. Tudi pustim mu dihati (in on meni).

Mi je pa hudo, ker vem, da vsaka moja prijateljica, ki ima tipa, spi z njim (tudi, če je tip drugače idiot), pa ker vem, koliko jih je želelo spati z menoj kar takoj, pa so tudi bili kreteni, s katerimi sem vedela vnaprej, da ne bo nič resnega ... :cry:
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 04. Okt. 2015 21:37

Si ga vprašala, zakaj ne želi prespat? (Bere se, kot da ga nisi.) Če si stara 30 ali 34 let, potem menda ja lahko vprašaš, kaj mu to, da pri nekom prespi pomeni. Kaj pa obratno? Bere se kot da se dobivata samo pri tebi ... a sta enakovredno ''tu'' in ''tam''?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 04. Okt. 2015 21:47

Lolita85 napisal/-a:I Problem je edino, da ne želi spati skupaj, ampak se razen izjemoma vedno odpraviti domov, čeprav sva stara res dovolj (30, 34) in ne živiva s starši. Saj vem, da je veza še sveža, a sama si vedno bolj želim sleep over, morda bolj med vikendom za začetek.


Torej, če prav razumem sta kdaj že tudi prespala skupaj?
A si ga ti prosila, da ostane? A je to bilo pri njemu, ali pri tebi?
Lolita85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 4. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Lolita85 » 04. Okt. 2015 21:52

Sva "tu in tam", morda za odtenek več pri meni (ker nimam avta, bus imam pa trikrat na dan). Sem mu pa že za pri meni rekla, da lahko brez težav prespi, pa je rekel, da gre. Nisem ga prosila, ker sem se bala, da bi izpadlo klečeplazenje, sem pa predlagala.

Res, da ima pozno zvečer/ponoči rad mir, a mi ne bi bil problem, če v poznih večernih urah ne "delava" nič, pa potem spet, ko se zbudiva. Sva že poskusila na dopustu in se je lepo obneslo, a želim ponoviti to doma čim prej ...

Bi ga rada vprašala, zakaj noče, oz. mu predlagala sleep over, povedala, da si želim. A kot pravim, da ne bi potem izpadla prelahko dosegljiva ali vsiljiva. :?

Mi je pa grozno, ko me prijateljice sprašujejo, če prespi pri meni ... :roll:
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 04. Okt. 2015 22:49

Mamina kolegica ima partnerja, s kerim sta ze 10 let skupaj pa se nista prespala drug pri drugem, pa gre on magari ob 3h ponoci domov :)
Ni nujno, da vsem ustreza spat nekje drugje ali z nekom :)
Lolita85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 4. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Lolita85 » 05. Okt. 2015 11:44

Če obema tako paše in pri tem ostane, super.

Tudi sama se med tednom, ko imam službo, najraje zbudim v svoji postelji (in tudi njega razumem, da isto).

Bi pa želela kdaj med vikendom, ampak se mi zdi bolj običajno, če takšen predlog pride s strani moškega ...

In zamalo se mi zdi, ker je v posteljo lažje dobiti vsakega debila kot pa krasnega fanta ... :(
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 05. Okt. 2015 12:31

Pri tvojih letih pa je res malo čudno, da svojega partnerja ne upaš vprašati niti tega. V vezi navsezadnje pride na vrsto veliko stvari, o katerih se moraš pogovoriti in če se ne upaš niti o tem, potem boš namesto enakovredne veze imela vezo, kjer si ti v podrejenem položaju.
The world is as you are.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 05. Okt. 2015 12:55

Meni tole niti ne zveni kot ''zveza'', ampak kot FWB ... vsekakor se mi ne zdi, da bi ta moški bil ali zaljubljen ali imel celo resne namene ... pač, neko dol-dajanje, ne kaj drugega.
Lolita85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 4. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Lolita85 » 05. Okt. 2015 13:30

Ne vem, če je ravno FWB, ker počneva še veliko stvari skupaj in vse, kar se spomniva, izpade na koncu ok, pa družinama sva že predstavljena (noben FWB ni naredil tega, pa sem jih mela kar nekaj). Kdaj se tudi dobiva in niti ne seksava.


Vem pa, da po 3 mesecih resna zveza še niti ne more biti, ampak je v vsakem primeru bolj datanje in prav je tako, ker vsaj pol leta do leto rabiš, da človeka sploh spoznaš ....

Moti me pa ravno to, da za nobenega FWB ni problem prespati, za takšnega, ki je (že zdaj) malo več, pa je ...

Problem je, da ga TOČNO tega ne upam vprašati/predlagati, ne NITI tega ...
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 05. Okt. 2015 13:53

ja nič ko se opogumit pa vprašat.

ljudje majo vse sort spalnih navad in ene izmed njih so res čudne. mogoče spi z medvedkom iz otroštva in ga je sram priznat, mogoče ful smrčiš in brcaš,....
če bosta nadaljevala zvezo boš morla itak še kej bolj nerodnega vprašat in nima smisla odlašat.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 05. Okt. 2015 14:13

Glej, ženska ... če moškega ne (z)moreš vprašat nekaj tako preprostega kot ''Zakaj pa ne prespiš pri meni?'', potem res težko verjamem, da veš, da njemu to ni le FWB. (+ zdi se mi, da ti nisi čisto zrela za en odnos med dvema odraslima osebama.) Mogoče pa on pač predstavi svoje FWB svojim staršem ... meni to ni nek velik korak - to predstavljanje staršem ... mislim, da uradne predstavitve sploh ni bilo, moji so mojega pač nekje srečali, pa so se spoznali in je bilo to to ... Če je delal pa cel hud ritual glede tega, če ti je izpovedal ljubezen, če ti je povedal, da si s teboj želi ustvarit nekaj resnega ... potem pa mogoče pač ... ne vem, res spi z medvedkom.

Ampak meni se samo zdi, da pač ne misli (tako) resno ...
Lolita85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 4. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Lolita85 » 05. Okt. 2015 14:33

Ampak meni se samo zdi, da pač ne misli (tako) resno ...


Po čem pa to sklepaš? Da ni predlagal sleep overja?! Da ne visiva skupaj 365/24? Kaj, razen tega, da ga ne upam vprašati, zakaj ne spati oz. to predlagati, se ti zdi tu še nezrelo?

Se pogovarjava tudi o prihodnosti ceprav se zavedava da se po tako kratkem casu se ne moreva kar porociti kar se mi zdi prej ZELO ZRELO kot nezrelo. Predstavitev je bila "uradna" ce steje kot uradno dogovorjena vecerja s starsi in bratom. Da ne bo pomote -meni tudi spanje ni velik indikator resne zveze oz. se manj resen kot predstavitev, ker kot pravim prespati (z)more vsak navaden fwb ... Je pa prijeten ce ne najboljsi del vsakega resnega ali fwb razmerja. Zato si ga zelim. Se pa res rada sama malo pustim skakati za mano, kolikor se da ... Čeprav dam pobudo tudi sama za marsikaj. :ja: A tu bom res vprasala, saj nimam kaj ... :razz:
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 28. Okt. 2015 18:21

kako pa izgleda ko si ti pri njemu? a kar greš ob dveh zjutraj na bus ali kako? Vprašam, ker meni niti pri ff ne bi prišlo na kraj pameti ,da bi se ob dveh spravila domov, pri fantu pa še manj.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 28. Okt. 2015 21:59

^^Koliko busov pa pri nas vozi ob dveh ponoči? :D
(v Lj gre kakšna trola)
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 01. Nov. 2015 18:15

dobr no, pa trola, taxi, BicikeLJ... saj ni važno.. :) Poudarek je na tem, da se mi ne bi dalo vstati... :D

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]