Splošna tema za hitre nasvete

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Zan91
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 24. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Zan91 » 29. Mar. 2015 21:49

ancika napisal/-a:Akhm nism nobena "stranka" ker je tut on se junf hahahah


lepa kombinacija.
Slika
ancika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 29. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a ancika » 29. Mar. 2015 22:00

Ajetko :D
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 12. Apr. 2015 23:18

Kaj je crkljanje za vas? zame vse brez sexa oz. predigra.
Ja, zase je crkljanje intimno, ne bi se mogla crkljat s kr enim oz. s prijateljem, crkljam se s partnerjem, samo to poimenujem cartanje :)
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 29. Apr. 2015 21:33

ne vem, če je prava tema ali bi to bolj spadalo v zdravje..
kakorkoli, je katera probavala kakšne kapsule za zviševanje libida?

drugače nisem pristaš tablet oz. dodatkov (razen vitamini, omega), ker jim ne zaupam preveč, ampak tole me res zanima, ker sem jih zadnjič videla v športni trgovini, vendar pa če bi jih kupila, bi se raje usmerila v kakšno lekarno.

ali pa vaše mnenje, kapsule, ja/ne?
ali se da že s prehrano ''rešit' zadevo?
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 02. Maj. 2015 9:09

Jah, školjke naj bi bli afrodizijaki - poskusi :)

Jz tablet ne bi jemala, sem nasplošno proti tej kemiji.
A si morda na KT? One znajo ubit libido, tudi meni so ga.

Če te zdej to ful moti in če ti skor nikol ni do sexa, potem probaj, kaj jz vem. Mislim da se je boljše pogovorit sama s sabo in si odgovorit na vprašanja:
* ali me tip privlači?
* kakšen je moj odnos do spolnosti?
* kako so mi spolnost predstavili doma, v šoli...
* ali je spolnost nekaj umazanega zame, v smislu da se to naj ne bi počelo
* morda poiskat kakšno strokovno pomoč ali nekoga, ki dela na sebi in ti lahko pomaga (če si iz MB, ti lahko dam kontakt enega tipa, ki je meni ful pomagal pri različnih zadeva - je pa maser drugače).
BlackLotus
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 12. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackLotus » 02. Maj. 2015 12:12

Spet love problems… Lani septembra sem se razšla s fantom, ki je zelo grdo ravnal z mano (tudi 2x me je prevaral). Pri prebolevanju so mi pomagali prijatelji, še posebej pa en X, ki sem mu bla že od samega začetka poznanstva všeč. Po tem, ko sem se s fantom razšla je bilo tako, da sem ga ravno mal pozabila in je šlo na bolje, on me je pa potem klical in hodil celo k men domov itd itd. skratka, ni mi dal miru in me čustveno izsiljeval, jaz sem bla pa odločena, da ne grem več k njemu nazaj. Ob vsem tem s**nju mi je X vedno najbolj stal ob strani, za kar sem mu neznansko hvaležna! Konec decembra se je pri men vse umirilo.

Za NL sem bila s svojo družbo, v kateri je bil tudi X in sva zabluzila. Po tem sva se še naprej družila in ful pogovarjala o naju in o vsem (skratka, temu tipu lahko povem vse in on meni, zaupam mu in on meni). Konec januarja sva nekak bila skupaj, kot fant in punca, in sem bila prepričana, da je to to. Da bo z njim v zvezi super, ampak z njegove strani sem dobila občutek, kot da preveč pričakuje od mene. Da mu kar na enkrat dam vso ljubezen, ki jo imam, da čimhiteje spoznam njegovo družino, da čimhitreje prideva na najvišji level zveze, da bom pri svojih 23letih njegova žena, mu prala, kuhala….
Njegovo družino sem spoznala in tudi on moje, vendar se je meni vse zdelo prehitro. Doma nisem dobila podpore. Vse je šlo s svetlobno hitrostjo naprej. Vedno je govoril »potem ko bom imel punco, bom pa nekaj naredil iz sebe«. In vse kar je naredil, se mi zdi, da ni naredil zase, temveč zame (čeprav pravi, da to dela za naju). Na nek način mi laska, ampak sem mnenja, da moraš pa določene reči v življenju naredit zase in ne za nekoga drugega. Vesela sem, da sem mu pomagala, da se je naprej premaknil iz ene točke, in hvaležna sem mu, da je tudi on meni pomagal pri vsem.

Še vedno se druživa in pogovarjava o vsem in dejansko navzven izgleda, kot da sva fant in punca (slišiva se vsak dan, poveva si vse, vedno ko se mi kaj zgodi, moram najprej povedat njemu…) vendar me ob vsem tem moti, ker mi non stop postavlja ultimate, ali bova skupaj ali bova pa tujca in non stop pritiska name. To me res prizadene. Rada ga imam, ampak imam vedno občutek, kot da od mene pričakuje nekaj več. Še več.
Od tistega trenutka, ko sem na hitro in na silo spoznala njegove, se je pri meni kar vse ustavilo. Pred tem je bilo vse super. Poleg vsega imam pa še obupne zdravstvene probleme, za katere ve in mi stoji ob strani in zaradi njih sem čist brez-čustvena. X pravi, da razume, da želi, da se mi vse uredi, da mi bo pomagal skozi vse. Kar se tiče mene – zanj bi storila enako. Ker je oseba, s katero sem ti najbližje in ji najbolj zaupam, ampak tega, kar on pričakuje od mene, mu ne morem dat, ker ne vem kako.
Mogoče je krivo moje ne-zdravje in stres, da sem totalen kamen in mogoče je krivo tudi čustveno izsiljevanje mojega bivšega in se nisem mogla popolnoma odpočit od tega.

Kaj naj v vsej tej zmedi naredim z X? Naj bova tujca ali naj delam na sebi, da ne bom več kot kamen?

Ne vem, kaj naj.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 02. Maj. 2015 12:20

Naj pogugla Coach Corey Wayne pa se nauci nekaj od tega tipa, ker dela popolnoma vse kar ne bi smel delat pri zenski. Ce ga imas rada mu pomagaj in, ce mu je kaj do tebe, si bo pustil pomagat.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
BlackLotus
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 12. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackLotus » 02. Maj. 2015 12:47

Ta tip je awesome. Thanks za predlog!
Maybe it will help.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 02. Maj. 2015 13:18

Daj no, tip ima resne probleme..to ne rešiš z enimi parimi YT videi, to je metanje peska v oči.

To ima globoko zakoreninjeno v sebi, in preden to reši, bo minilo ogromno časa.

Meni se zdi, da se ti družiš z njemu da nisi osamljena...nič pa mu nočeš dati, ker veš da ni pravi zate.

Jaz verjamem da če bi bil on pravi zate, da ne bi bila ledena kraljica.

Od obeh se distanciraj, vsaj to je moje mnenje. Z bivšim je konec, s tem pa pač nočeš biti.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 02. Maj. 2015 15:21

Distanca od obeh, nauči se biti sama s sabo :)
Očitno je zate tale novi prehiter. Veš, redkokdaj je dobro skočit iz ene zveze v drugo.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 03. Maj. 2015 17:16

čuftika napisal/-a:A si morda na KT? One znajo ubit libido, tudi meni so ga.


nisem na tabletkah ne.. sej prej je bilo vse vredu, to se zdaj približno zadnja dva meseca dogaja, odkar so se začeli sončni dnevi, ker konstantno razmišljam o športu, faksu, ostalih obveznosti (delo v hiši in okrog), in se sploh ne morem fokusirat na kaj drugega, spijem premalo vode, jem skorajda nič, nobene želje po zabavi ali seksu, niti z drugimi tipi, niti ko sem sama. občutek mam kot da sem nek robot,pa še skoz sem neka žalostna :nein:
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 03. Maj. 2015 17:24

Hmm, ne vem kaj naj ti rečem, kot neka začetna otožnost oz. depresija?
Počni to kar te veseli, posveti se sebi, ne študirat na to da ti je libido na nuli... Sproščaj se, dihaj, začni hodit na jogo, začni meditirat, več športaj, se ne obremenjavat s skrbmi.
BlackLotus
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 12. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackLotus » 05. Maj. 2015 9:49

@Michela: Vem, kako se počutiš. Tudi jaz sem v enakem obdobju in se počutim enako, kot robot brez čustev. Meni recimo res zelo pomaga, da sem čisto sama (sem bila zdajle nekaj časa) in se počasi tajam. Samo počni te reči, ki te veselijo, da se zamotiš.
Minilo bo samo od sebe, kar na enkrat boš bolje. I promise :)
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 05. Maj. 2015 10:47

BlackLotus, daj se ti malo distanciraj od fantov, ker ne veš kaj bi rada. Bivši je verjetno bivši z razlogom, pusti ga tam, kjer naj bi ostal - v preteklosti. Tega "Mr. X-a" pa že pusti na miru, a mu najprej jasno povej da si zmedena kot aprilsko vreme in najprej moraš zaživeti svoje življenje, da boš v miru ugotovila kdaj boš pripravljena na novo zvezo in predvsem s kom.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 06. Maj. 2015 18:06

Drgač pa ne verjamem v ledene kraljice - tut sama sm bla ledena kraljična, ampak sm se hitro odtalila ko je prišel mimo eden izmed partnerjev iz moje preteklosti.
Z libidom nikol nism mela problemov, ko mi je nekdo bil všeč, edino so mi KT smrt za moj libido, zato jih pa ne jemljem.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov