Splošna tema za hitre nasvete

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 10. Jan. 2015 17:49

Poljubljanje na lica ob srečanju, kar je Tulip omenila, gre pa meni grozno na jetra. Sicer tega ne štejem med crkljanje, mi tudi ni preveč intimno, ampak, ne vem zakaj, mi gre grozno na jetra in se nikoli ne maram lupčkat s prijatelji ali prijateljicami.
Tulip
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 160
Na forumu od: 10. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Tulip » 10. Jan. 2015 19:55

Edino Sarissima nas lahko razsvetli kako to poteka :D (če bo hotela napisat)

Najbrž je odvisno od posameznika...nekateri ljudje so bolj "fizični" (se izražajo bolj fizično) kot drugi.

Mislim da da pomen nekemu dotiku predvsem to, kdo se nas dotika (in obratno) in kaj na splošno čutimo do te osebe. (če odvzamem nekaj bolj očitnega - s tem mislim, na kakšen način se nas dotika)
kozoroginjaeva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 2. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a kozoroginjaeva » 21. Feb. 2015 20:31

Zivjo vsem :)
Imam en problem. S fantom sva skupaj 1 mesec in semi včasih zdi kot da me ne sprejema v celoti. Povedala sem mu da sm spoznala eno dobro prjatlco prek neta pa se mu je zdel cudn medtem ko je pa on jih tudi ze nekaj spoznal prek neta.. Pa ko sem mu povedala da sem bila na zacetku solanja mal zmedena pa ne se dobra pr praksi sm mela tud filing kot da ga to ful mot. Ne zdi se mi da me ma brezpogojno rad. No po enmu mescu me se ne more imet ali pac?
Ne vem mogoce samo panicarim :(
Ampak me je strah da bo vedno tako. Sj drgac je pa ful dobr fant in se razumeva. Imam ga rada. Upam da mi bo kdo znal svetovati :) lp
katarincaaa7
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 24. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a katarincaaa7 » 24. Mar. 2015 14:11

Pozdravljeni. Z enim fantom bluziva že od poletja vsaka toliko časa. On ima tudi punco, in vsakič ko se spet zapleteva on reče da zdaj je pa res konec. Tudi jaz sem si to že 100x rekla da je konec saj vedno na koncu ostanem jaz prizateda. A ne morem ker tako proti svojim čustvem, čeprav vem da ne delam prav. Vprašala sem ga tudi če čuti kaj do mene in je rekel da ja, ker drugače se nebi toliko krat zapletla. Ta vikend sva se spet videla, saj je prišel s prijatelji k meni na pijačo. Še vedno se se čutila kemija med nama in tudi ostali so to videli. In spet se je zgodila ista zgodba. Po treh mesecih, ko sva rekla da nebo med nama nič več , sva zopet zabluzila in tudi se spustila v nezaščiteni spolni odnos. To so videli/zvedeli tudi njegovi prijatelji kateri so bili z njim in tudi vejo da ima punco. Kaj zdaj? Spet me je odjebal je rekel da je zdaj pa res konec in da si ne predstavlja življenja brez svoje punce in da kako jo ima samo rad. In se boji da bi ona to zvedela in me prosi naj ji ne povem. KAJ naj naredim? Najrajši bi ga zajebala, da si bo zapomnil za vedno, a nevem kako...?
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 26. Mar. 2015 14:12

daj še na kakšen forum te tvoje zgodbe, no :roll:
Zan91
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 24. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Zan91 » 26. Mar. 2015 22:43

spet ta kurbica (katarincaaa7).
Zadnjič spremenil Zan91, dne 26. Mar. 2015 22:48, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 26. Mar. 2015 22:46

Daj spizdi psihopat tecni.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Mar. 2015 11:46

Ima kdo kakšne predloge filmov za gledat v dvoje? :)
Hvala
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
ancika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 29. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a ancika » 29. Mar. 2015 12:02

NOVO
zivjo js bi vs rada uprasala mal za nasvete... pa prosim ne govorit da mam zato internet. Pac zanimajo me bl odgovori iz 1.roke. no pac stara sm 15let in mam zelo resnega fanta. In pac ze dostikrat sva se pogovarjala o seksu in to. In pac oba bi rada in sva tut psihicno pripravlena. Sam mene je edin strah da bi kondom pocu al pa karkol in me je zlo strah zanositve. In bi se rada dobr zascitla da bi bla brez skrbi... sej bi ful sla na tabletke sam se mi zdi da sm mal premlada za to pa mami sm ze prasala pa je rekla da nj cimdel pocakam s tabletkami. In kdaj ste ve zacele jemt tabletke? Pac pri keri starosti? In kaksna je najbolsa zascita poleg tabletk?
vem da sm se mal razpisala in prosim pomagite :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Mar. 2015 12:48

Po mojem je samo kondom vredu in ne rabiš nč skrbet, če ga pravilno uporabljaš. imaš pa še jutranjo tabletko za kakšne skrajne primere. Sama nism nikol jemala kontracepcijskih..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 29. Mar. 2015 12:59

Menim, da bo kondom čisto ok, ne rabiš druge zaščite.
Se mi pa zdi pohvalno, da imaš z mamo tak odnes, da se lahko pogovarjata tudi o zaščiti. :gut:
ancika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 29. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a ancika » 29. Mar. 2015 13:43

haley napisal/-a:Menim, da bo kondom čisto ok, ne rabiš druge zaščite.
Se mi pa zdi pohvalno, da imaš z mamo tak odnes, da se lahko pogovarjata tudi o zaščiti. :gut:

Hvala ti :lach:
Zan91
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 24. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Zan91 » 29. Mar. 2015 21:25

sex pri 15ih?Ma morm priznat, da si dosti čakala. Po drugi strani pa fajn, da to počneš z legit fantom (ČE to počneš z LEGIT fantom), ker večina tvojih sovrstnic izgubi jumfr na zabavi ali pa na pralnem stroju z good looking looserjem oz. nekim random idiotom. Dosti jih še kondoma gor ne natakne, pač zaupajo jebaču in njegovi pull-out metodi, ki pa včasih zataji (tako je soseda zanosila pri 16ih od lokalnega bad boy jebača). Kakorkoli, imam občutek, da si samo še ena stranka lokalnega devirginatorja v njegovi ordinaciji za razdevičevanje (WC, avto, za vogalom)
Slika
ancika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 29. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a ancika » 29. Mar. 2015 21:29

No ja ucasih se splaca cakat;) ja sej zato ker nemislim bit mamica se tok hitr bi se rada cimbols zascitla:))
ancika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 29. 3. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a ancika » 29. Mar. 2015 21:30

Akhm nism nobena "stranka" ker je tut on se junf hahahah

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]