Splošna tema za hitre nasvete

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 21. Nov. 2014 16:26

stvar, ki gre vsem v nos je, da ma zaradi službe nek fejk profil, ker si ne more privoščiti normalnega profila, da se ne bi slučajno našle kake slike gor itd. posledično ima tudi samo par prijateljev na fb... služba je pa zelo dobro plačana...


Ne razumem, zakaj bi bilo karkoli od tega relevantno..

Naj on pride k tebi za kak vikend, ce ze..:?
Ne vem, sama ne bi nikoli sla v tujino zaradi nekega 2-night standa.. Bo ze prisel kak drugi mimo, nic bat.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 21. Nov. 2014 17:27

jah očitno je relevantno, če mi to mečejo pod nos... :D

ja sam sma se pa mela zelo lepo, tak da ni "krneki". tko d ja. pa tut... ena stvar je tu fina za izpostavit - dejansko bi šla v tujino... kar bi blo super..

led.. zakaj ji ne bi dovolil?
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 21. Nov. 2014 17:42

Lej takole bom rekel Exit, odrasla punca si...veš kaj delaš, in če si želiš ti nobena tvoja kolegica ali kdorkoli na temu foruma tega ne more preprečiti.

Se pa postavi v objektiven položaj, pač ok..spala si s tipom 2x in se potem nekajkrat pogovarjala preko FB, in sedaj hoče da letiš k njemu.

Čeprav sem romantičen človek, in verjemi...če bi se zatreskal v neko dekle, bi se usedel jutri na letalo in šel k njej, ampak ker je v meni ostalo celo nekaj razuma, bi se bal da bi jo prestrašil...ker se stvari dogajajo zelo hitro.

In zdi se mi, da glede na to da si povedala kolegicam, in da si vprašala tukaj...da tudi ti malo oklevaš, ker ja...te stvari se ne dogajajo vsak dan.

Ampak, ker si ženska imaš možnosti izbire....lepo mirno lahko rečeš, lej kul si in vse, pogovarjajva se in če me res želiš videti pridi v Slovenijo in ti jo bom še pokazala.

Sploh pa ne vem, ker nisi nič napisala, ali je to samo fizično, ali hočeš da je kaj čustveno...

Kot pa sem rekel, tvoje odločitve.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 21. Nov. 2014 17:46

je bila kolegica enkrat v podobnem položaju pa sem bila totalno navdušena nad idejo, da gre. tak "holivudsko" se mi je zdelo...
drgač pa nič kej čustvenega, zgolj kot dogodivščina. tak ko si reku - ne zgodi se to vsak dan.
oklevam pa definitivno, ker nisn niti pomislila prej na negativno plat tega, in posl oklevam.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 21. Nov. 2014 17:57

Bi te pa opozoril na eno stvar.

Potovanje je neverjetno močna droga, ko potuješ se vsaj jaz počutim neverjetno, vse je in the moment, srečuješ same podobne ljudi, vse je neverjetno...in ko prideš domov se takoj želiš vrniti tja.

In dejstvo je, da če tudi boš šel tja, boš čez čas isti...ker bo tisti efekt novosti splahnel, in ugotovil boš da si isti, in da so problemi ostali.

In isto je s simpatijami na potovanjih, sam sem letos preživel dva fantastična dneva z eno francozinjo, dečva je bila neverjetna, Pariz in vse :D.
Ampak, itak veš da če bi hipotetično prišla skupaj, da ko tisti efekt potovanja popustil, da je čisto vsak krvav pod kožo, in da ne bo več tako idealno.
Na koncu boš imel z vsako žensko iste probleme.

Tako da, daj si čas...kam se mudi?

Jaz pravim, če je moški res zainteresiran...bo naredil vse da bo z žensko.

Če pa želiš v tujino, greš pa lahko sama...ne rabiš tujca da ti plačuje letalske karte, in če želiš iti potovati in živeti v tujino, kdo ti brani?

Če pa si res to srčno želiš, če misliš da bo lahko nekaj...potem pojdi.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 21. Nov. 2014 18:15

lol vem. sem trenutno na izmenjavi in dosti potujemo, pa tut prej sn potovala. in sem vidla tudi, da je ena zanimiva stvar potovanj ta, da izkoristiš priložnosti, ko se ti ponudijo..
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 21. Nov. 2014 18:29

Se strinjam z LZ.
Celotna situacija me rahlo spominja na sceno iz friendov:

ROSS: I could ask Emily to live with me!

CHANDLER: Are you serious?

ROSS: I mean, why not! I mean, I mean why not?!

CHANDLER: Because you've only known her for six weeks! Okay, I've got a carton of milk in my fridge I've had a longer relationship with!


Objektivno gledano: S tipom si spala 2x, poznaš ga verjetno vse skupaj 2 tedna. O njem ne veš nič, izhajata različnih kultur (verjetno). Na vrat na nos letet nekam, zato ker te je nekdo nekam povabu se mi zdi rahlo pretirana reakcija. Je pa res da so (ste) eni ljudje bolj "seize the day" tip človeka (ki jih jaz že apriori ne razumem), in ne daste ravno dosti na varnost in stabilnost v življenju - tako da mogoče rabiš koga bolj open-minded za nasvet.
Nvm, to kar ti meni opisuješ je čisto ena navadna zaljubljenost, ko se ti zdi da moraš čez vse prepreke za vsako silo nekoga/nekaj imet. Rahlo otročje in nepremišljeno če mene vprašaš, ampak vsakemu svoje.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 21. Nov. 2014 18:33

tako. vsakmu svoje. ni otročje, ni niti prb zaljubljenost, ampak vznermirljivost, ki jo čutim ob tem.

+ da sem def. tak tip človeka (seize the day), ker je moj največji strah obžalovanje. in me dejansko v mnogih situacijah rešuje...
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 21. Nov. 2014 18:35

No torej, kaj zdej? :)
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 21. Nov. 2014 18:36

Potem ne vem kaj tu sprašuješ če itak vse veš :).
Spakiraj in pojdi.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 21. Nov. 2014 18:36

bom javila kako je bilo :)
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 21. Nov. 2014 22:59

Pazi nase, in vso srečo a ne ;)
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
sun
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 7. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sun » 25. Nov. 2014 1:37

Žiu :wink: .. . tut js mam neko smešno situacijo. No čist po butastem sem se začela menit s kolegom od bivšega, ni BF ampak ''sam'' fuzbal kolega (nikol ga nisem srečala v živo al pa karkoli), vse te povezave sma ugotovila skozi pogovor, k me je klikov vsake tolko časa. No zdej se kr dost pogosto menma, je zabavn pa vse in k sma prišla na idejo da bi mogoče lahko se vidla na kavi al neki in je fantu preklikalo kaj če naju kdo vidi od poznanih oz. se on še najbolj obremenjuje s tem če naju vidi kdo od ostalih fuzbal kolegov. Sej je res da mi ne piše na čelu čigava bivša sem in vse to. Ampak me pa še vseeno zanima kaj se res tolko sikirajo/sikirate od koga je bla punca.? :lol:
nevem, sam zanima me pač razmišljanje nasprotnega spola/ podobne izkušnje.
sem oseba ki ma načelo go to the flow, tako da si vse te douge chate ne jemljem k srcu :) :)
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 25. Nov. 2014 9:12

Led Zeppelin napisal/-a:In isto je s simpatijami na potovanjih, sam sem letos preživel dva fantastična dneva z eno francozinjo, dečva je bila neverjetna, Pariz in vse :D.
Ampak, itak veš da če bi hipotetično prišla skupaj, da ko tisti efekt potovanja popustil, da je čisto vsak krvav pod kožo, in da ne bo več tako idealno.
Na koncu boš imel z vsako žensko iste probleme.


No, jaz sem tudi imela tako izkušnjo. In čez nekaj mesecev sva se dobila. Ni bilo fajn. Vse te kulturne razlike, način življenja, miselnost so bile nenadoma nepremostljive. In če zdaj gledam nazaj, sva bila na izmenjavi res v nekem mehurčku, ki je počil v trenutku, ko sva prišla domov.

Exit, če si na izmenjavi; izkoristi kot le še eno priložnost za izlet/potovanje ipd. Jaz bi izkoristila na tvojem mestu. Vendar brez pričakovanj o romantičnih zvezah in filmskih koncih zgodbe. Sploh po tistem, ko boš prišla z izmenjave domov. Srečno in pazi nase!


Sun:
Ampak me pa še vseeno zanima kaj se res tolko sikirajo/sikirate od koga je bla punca.?


Noben ti/vama nima kaj govorit. Si bivša. Slovenija je premajhna za to, da bi se sekirali glede teh povezav, ker vsak pozna nekoga, ki pozna nekoga ...
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 25. Nov. 2014 12:02

Ni toliko hudo, če je fuzbal kolega ni neka tragedija, ne za enega ali drugega.

Nisi od nobenega lastnina, in greš lahko na pijačo z vsakim ki si želiš :P .

Tvoj bivši bo razpizden, ampak samo kak dan...pač ego, tudi jaz bi popizdil.

Moje osebno mnenje:

Nikoli nisem in nikoli ne bom hodil z dekletom iz svoje bližnje okolice, v radiju 20km je zame mrtva cona, do Dola in Trbovelj jaz nimam kaj :) .

Zakaj? Kot prvo, rad imam nek prostor da se umaknem, in moj kraj je fajn zato, ne bi rad vsak dan srečeval njene žlahte, prijateljev.
Druga zadeva pa je, da se ne maram ukvarjati s preteklostjo, in če živim obkrožen z bivšimi, to pomeni ukvarjanje s preteklostjo.

In če se hipotetično razidem, to pomeni da jo moram spet gledat vse svoje življenje, in njeno žlahto, in njene kolege.

Zelo nepraktično.

Kar se pa tiče, NO GO imaš nad vsemi bivšimi od bližnjih prijateljev, in frendov, NO GO imaš tudi nad vsemi sestrami, sestričnami.
Razen če je bivša že nekaj bivših nazaj, ne vem če sta hodila pri 14ih, je vse ok.
Samo ne mu jo potem voziti pred nos, ko ima on novo :P .

Tako da, ti se ne sekiraj...če si bila bivša od nekoga, boš pa zdaj nova od nekoga, ljudje pač to sprejmejo in je to to.

Razen pragmatiki kot sem jaz. :)
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]