Klepetalnica #115

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 29. Apr. 2016 18:32

slovenc79 napisal/-a:saarijarvi, haley je govorila o tem, da se prijateljice pritožujejo, ker ne spoznajo nobenega resnega fanta za resno zvezo. jaz samo povem, kako razmišljajo :P)


Ja ker ti zagotovo bolje od mene veš kako moje prijateljice razmišljajo o zvezah, kakšne zveze so do sedaj imele in kako/kje so svoje bivše fante spoznale.

Jaz sem pisala predvsem o tem kako nekatere rajši preživljajo dneve doma, namesto da bi šle ven v družbo. In pomoje bi na tak način veliko lažje spoznale kakšnega fanta kot ga bodo spoznale doma na kavču (kjer pomoje ni možnosti, da ga spoznaš :wink: ).

Konkretno pa sem prej pisala o temu zato, ker me je ena kolegica razjezila, ker sva se dogovarjali za kosilo jutri in je takoj našla neke izgovore za kaj ne (ker ima predaleč za trolo itd). V glavnem razjezila sem se, ker je več ali manj skoz doma, nima nobenega družabnega življenja in povrh vsega še jamra kako ne spozna nobenega fanta. In ja šlo se je samo za kosilo - nobenega bluzenja, instant zvez, razvratov... :D :)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 29. Apr. 2016 19:03

očitno ja, glede da ti ne razumeš točno kaj se jim po glavi plete, da so take, jaz pa :D sploh nima veze tukaj kdo je s kom prijatelj. ti bi tudi verjetno bolj razumela kakšnega od mojih prijateljev, ki razmišlja bolj tebi kot meni podobno.
pa ne mislit zdaj, da govorim bi jaz bil zdaj boljši prijatelj tvojih prijateljicam kot ti. v prijateljstvu se gre za spoštovanje, komunikacijo, kot podobnost :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 29. Apr. 2016 19:16

^^Super, da te imam, da mi razjasniš vse skrite misli in želje mojih kolegic. :D :wink: :)
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 29. Apr. 2016 20:01

McLarnovc napisal/-a:Sej to ne hodi noben, al pa manjšina.... Pa se folk vseeno kar nekako skonekta..... Glej ga zlomka kajne?

To pa mene zanima. Nekje 3/4 vrstnikov in vrstnic, ki jih videvam nekje, jih je poparčkanih in to z nekom iz istega kraja ali bližnje okolice. Kje se sploh spoznajo in kako pristanejo skupaj?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 29. Apr. 2016 21:39

haley, ena od teh prijateljic ima ima moj fetiš, tko da prosim, če mi jo predstaviš :) rjave lase in oči ima, in materino znamenje med palcem in kazalcem na levi nogi.
hej norci :)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 29. Apr. 2016 22:30

^^Bom vsem, ki ustrezajo tvojemu opisu po laseh in očeh naslednjič rekla, da naj si sezujejo nogavice, da nekaj preverim. :D :)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 29. Apr. 2016 22:49

al pa če za fetiš vprašaš :freude:
hej norci :)
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 30. Apr. 2016 15:28

Mataio_1 napisal/-a:
McLarnovc napisal/-a:Sej to ne hodi noben, al pa manjšina.... Pa se folk vseeno kar nekako skonekta..... Glej ga zlomka kajne?

To pa mene zanima. Nekje 3/4 vrstnikov in vrstnic, ki jih videvam nekje, jih je poparčkanih in to z nekom iz istega kraja ali bližnje okolice. Kje se sploh spoznajo in kako pristanejo skupaj?

McLarnovc?
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 30. Apr. 2016 18:10

Kaj?

Pač greš ven, med folk. Zvečer v "kafano", danes recimo na kres s prijatelji, se družiš z njihovimi prijatelji.... Sprostiš se, si to kar si in potem kar gre nekako samo od sebe...

Imo. :D
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 09. Maj. 2016 23:30

A ima kdo, ki malo bolj pozna hribe v okolici Ljubljane (tako, da je vznožje še dosegljivo s trolo ali kolesom), kakšen predlog za lepo lokacijo, če si človek zaželi nekaj vzpona in narave, a ne preveč ljudi (me ne motijo toliko ljudje, samo ni mi pa všeč, da jih na vsaki drugi meter srečam).
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 09. Maj. 2016 23:37

Krim (malo dlje)/Iški vintgar
Rašica
Janče (še malo dlje)
Sveta Ana

20 min stran

Grmada
sveti Miklavž
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 10. Maj. 2016 8:58

Hvala :)
Uporabniški avatar
Ljubljancek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 6. 1. 2016
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ljubljancek » 10. Maj. 2016 9:13

Firestorm napisal/-a:A ima kdo, ki malo bolj pozna hribe v okolici Ljubljane (tako, da je vznožje še dosegljivo s trolo ali kolesom), kakšen predlog za lepo lokacijo, če si človek zaželi nekaj vzpona in narave, a ne preveč ljudi (me ne motijo toliko ljudje, samo ni mi pa všeč, da jih na vsaki drugi meter srečam).

Šmarna gora, Rožnik :)
Get your hair back or your money back! http://www.hairback.eu
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 10. Maj. 2016 12:51

Ker je od vseh žensk na forumu odgovoril moški (grr :D ), bom semle prestavila...

Ananhas napisal/-a:Najljubši parfum(i) za poletje?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 10. Maj. 2016 12:52

WD-40 :P
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov