Klepetalnica #115

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 27. Apr. 2016 22:53

Led Zeppelin napisal/-a:Pomoje bom nehal gledati Fear, edini zanimiv lik mi je tisti narkoman...všeč mi je setting serije, ampak to je pa tudi bolj to...


ma ja, jaz itak gledam samo zato, ker je tematika apokaliptična in to mi je bilo vedno zanimivo gledat. Pa tudi zato, ker bodo seriji mogoče kdaj križali, pa bi rada vedela, kdo je kdo, če se to zgodi.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 27. Apr. 2016 23:13

Če imaš rada apokaliptični svet in dobre like, počekiraj Jericho.

Serije bodo 100% nekoč križali, ampak bo moral biti dolg časovni preskok, ker je TWD že nekaj let v prednosti.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 28. Apr. 2016 11:49

Hvala za priporočilo, bom definitivno preverila :)
Če maš na zalogi tudi kak film s podobno tematiko, se priporočam.
Sem pa že gledala Equilibrium in The Road. Oba fajn.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 28. Apr. 2016 17:29

Komedije:

This is the end
At the worlds end
Zombieland
Seeking a friend for the end of the world
Warm bodies
Delicatessen

Akcije/Drame

28 days later/28 weeks later
12 Monkeys
Dawn od the dead (1978)
Rise of the planet of the apes
Dawn of the planet of the apes
Terminator 1/2
Mad max (79, 15)
Akira
Contagion
Snowpiercer
A.I.
I am legend
Resident evil
Invasion of the body snatchers
Dr. Strangelove
Gimme shelter
Planet of the apes (1968)
Melancholia
Escape from New York

Mojstrovine:

Children of men
Stalker (1979)


Mojih pet naljubših:

1. Children of men
2. Mad Max 2015
3. Akira
4. 28 days later
5. At the worlds end

A bo dovolj?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 28. Apr. 2016 20:56

ne, ne snowpiercer, ker je totalen trash. :tot:
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 28. Apr. 2016 22:24

Zakon, hvala LZ, zaenkrat bo dovolj :zustimm:
Sem jih ene par z liste že videla (več al manj tiste, ki vključujejo zombije), večino pa še ne, tako da super.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 29. Apr. 2016 15:53

V spletni trgovini myspirit (parfumi) imam kupon za 5€ popusta pri nakupu nad 30€. Velja do 30.4.

Ker ga ne bom izkoristila, ga lahko katera od vas, če bo kaj kupila.
Zadnjič spremenil Ananhas, dne 11. Nov. 2019 2:11, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Apr. 2016 16:36

slovenc79 napisal/-a:vse kokoshianke so mi ogabne.

haley, mogoče se tudi njim upira misel, da z instant spoznavanjem dobijo tipe za instant zveze. težko je zaupat, če ti ni edini smisel življenja "fajn se met pa bluzit kakor ti paše". neki žuri, tečaji plesa whatever niso za to. to je dobro, če se hočeš na hitro neki pozabavat. resna zveza pa ni zabava, zato se tudi reče resna zveza :P
spoznavanje prek neta je fajn za take ljudi, kjer videz nima velik veze in vso nastopaštvo nič ne šteje. maš osebnost dobesedno črno na belem (če jo znaš videt in nisi naiven, seveda), človek si vzame čas, da se spozna, tudi po tem ko se začne dobivat v živo.
problem je, da ima preveč ljudi ogromne predsodke kar se tiče spoznavanja prek neta, da je to za ta grde ljudi, da so gor sami pedofili itd..


Prej bi rekla, da imas ti predsodke do spoznavanja v zivo.. 'Instant' sponavanje za instant zveze? Plesni tecaji so za se 'pozabavat'? Clovek, to so normalne vsakdanje stvari, kjer se normalni vsakdanji ljudje druzijo. Temu se rece socializacija. Haley je omenila, da kolegice vabi na razlicne dogodke (in zurke), kjer bi jim predstavila druge kolege - ne vem od kje tebi misel, da to takoj pomeni osnova za 'nekaj instant' ali ons. Jezus kristus. Kako je mozno, da se 95% resnih parov, ki jih poznam, spozna nekje v zivo? Na eventih, preko kolegov, zlahte, na tecajih, v avtobusu, na koncertu, ja - tudi na zuru, itd.. Again, isci po netu, ce imas cas - a ta post je bil totalen strel mimo, slovenc.

spoznavanje prek neta je fajn za take ljudi, kjer videz nima velik veze in vso nastopaštvo nič ne šteje.


Dej no.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 29. Apr. 2016 16:55

^^Podpis. :wink:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Apr. 2016 17:04

Ravnokar sem prišel iz teka, in sedaj jem sendvič z francosko solato in puranom (vem ni zdravo, je pa dobro), in zraven gledam novi film bratov Coen- Hail Ceasar.

Priporočam da naredite enako, je bolj zabavno kot prepričevanje drugačno mislečega človeka. :D
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 29. Apr. 2016 17:26

Meni se zdi, da je oboje lahko fajn, tako spoznavanje v živo, kot spoznavanje preko spleta.
Imam kar nekaj prijateljev, ki sem jih spoznala preko spleta in so se izkazali za super ljudi, ne gojim proti temu nobenih predsodkov.
Ampak prav tako je pa zakon spoznavat ljudi v živo in it nekam v družbo, pa imeti tisti fajn občutek -"kaj pa, če koga res zanimivega danes spoznam?".
Tudi jaz ne štekam, kako naj bi bil plesni tečaj samo "neki za na hitr"? Pa sj tja pridejo čisto normalni ljudje, ki se želijo naučit swinga/salse/karkoli in se malo podružit, poklepetat. Skratka, ni nekih razvratov, tako da ni razloga, da ne bi mogel spoznati tam tudi koga za resno zvezo.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 29. Apr. 2016 17:55

saarijarvi, haley je govorila o tem, da se prijateljice pritožujejo, ker ne spoznajo nobenega resnega fanta za resno zvezo. jaz samo povem, kako razmišljajo :P
hej, jaz grem tudi ven, tudi se družim z ljudmi, imam tudi hobije, kjer so drugi ljudje. ampak, to ni to.. ljudje smo si različni, in načini spoznavanja so različni. jaz ne poznam veliko parov, ki bi se na neki žurki spoznal in postali par, pa še to je tist, kvazi-resno. večina, ki jih poznam, so bili sošolci, sodelavci ali kej podobnega. da niso šli ven z namenom kot "evo, zdaj moram ven in nekoga spoznat" ampak so jih spoznal v vsakdanji rutini.
je pa čisto drugo, če greš na plesni tečaj ker te dejansko zanima ples, kot pa če greš tja, da bi spoznal nekoga za zvezo ;) jaz sem imel v mislih slednje (in mislim da kar precej prometa na plesnih tečajih izhaja iz tega, sploh če se marsikdo plesat uči, zato, da bi boljši vtis naredil ob osvajanju)
hej norci :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Apr. 2016 17:57

Ej.. bom kr LZ-jev nasvet upostevala v tem primeru :wink:
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 29. Apr. 2016 18:08

slovenc79 napisal/-a: da niso šli ven z namenom kot "evo, zdaj moram ven in nekoga spoznat" ampak so jih spoznal v vsakdanji rutini.
je pa čisto drugo, če greš na plesni tečaj ker te dejansko zanima ples, kot pa če greš tja, da bi spoznal nekoga za zvezo ;) jaz sem imel v mislih slednje (in mislim da kar precej prometa na plesnih tečajih izhaja iz tega, sploh če se marsikdo plesat uči, zato, da bi boljši vtis naredil ob osvajanju)


okej, razumem, o čem govoriš, ampak ne dojemam pa, zakaj naj ljudje, ki grejo na primer na plesene tečaje izključno za to, da bi koga spoznali, ne bi iskali resne zveze? Tudi če se je nekdo priključil skupini z namenom, da koga spozna, še ne pomeni, da samo išče nekoga za quickija. Saj ne rečem, seveda nekateri hodijo ven na družabne dogodke, ker bi radi koga samo "za zabavo", ampak niso pa kar vsi taki. Ljudje se pač nekje morajo spoznati in če nimaš te sreče, da imaš potencialne resne partnerske kandidate med sodelavci/sošolci, si pa želiš partnerja, moraš poskusiti spoznati ljudi tudi kje drugje.
Ne vem no, vsaj meni se to zdi smislno :)
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 29. Apr. 2016 18:08

slovenc79 napisal/-a:da niso šli ven z namenom kot "evo, zdaj moram ven in nekoga spoznat" ampak so jih spoznal v vsakdanji rutini.


Sej to ne hodi noben, al pa manjšina.... Pa se folk vseeno kar nekako skonekta..... Glej ga zlomka kajne?

Je pa ples fina zadeva......vertikalni prikaz horizontalne želje.... :D
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov