Klepetalnica #115

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 24. Mar. 2014 19:49

men je bolš na predavanju, branje zapiskov, literature je pa bolj za osveževanje.

Rosadiamante, načeloma ne rabiš it skoz predavanja sploh, sam ti bojo pa koristila. razen če maš res kej nujnega, pač takrat predavanje izpustiš, če je pa tisto "eh jaz ne bom hodila, se ne splača za to trudit, to bom bolj z levo roko", pa ne bo kul.
prvič, težje narediš CPP, drugič, težje si dejansko zapomniš pravila (tvoj inštruktor ne bo glih vesel da si se pravila sam za nek cpp napiflala).
hej norci :)
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 25. Mar. 2014 12:35

kolikor se spomnim, so men rekli da so obvezna (itak so samo 3x), če enkrat manjkaš, bi naj šel k drugi skupini oziroma prišel po naloge, več kot enkrat pa naj ne bi manjkal, če hočeš da ti jih priznajo, ali?
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 25. Mar. 2014 12:47

Jaz sem pa 3x šla na predavanja po 3 ure, pa smo šli vse skozi, za pole se pa sploh nisem več nič učila. ker je itak vse logično če vsaj enkrat slišiš
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 25. Mar. 2014 16:45

slovenc79 napisal/-a:men je bolš na predavanju, branje zapiskov, literature je pa bolj za osveževanje.

Rosadiamante, načeloma ne rabiš it skoz predavanja sploh, sam ti bojo pa koristila. razen če maš res kej nujnega, pač takrat predavanje izpustiš, če je pa tisto "eh jaz ne bom hodila, se ne splača za to trudit, to bom bolj z levo roko", pa ne bo kul.
prvič, težje narediš CPP, drugič, težje si dejansko zapomniš pravila (tvoj inštruktor ne bo glih vesel da si se pravila sam za nek cpp napiflala).


Pole so v današnjih časih itak vse na internetu, tako da ne potrebuješ predavanj sploh :D Počakajmo na elektronske teste, tam se bo videlo kdo je iz pravega testa
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 25. Mar. 2014 17:02

dobr, pred 5 leti ko sem jaz delal je bilo zgleda bolj varovano in se "tekočih" pol ni dal dobit, razen če si imel kkšne zveze..
ampak fora je itak da razumeš stvar. pa se ti ni treba pol na pamet učit. mogoče sam kakšne zajebane primere ko je kup enih kekcev na križišču.

pa vseen, ko se z inštruktorjem voziš okol, ti napiflani primeri ne pomagajo nič, treba je pravila vedet.

to je zelo škoda da folk dela izpit na tak način, potem pa razmišlja zakaj ga je policaj ustavil, al pa zakaj je tok prometnih nesreč. še en razlog zakaj bi moral polnoletnost prestavit višje. večini 18 letnikom očitno dol visi za odgovornost, sam da dobijo papirje se jim gre.
hej norci :)
Uporabniški avatar
Captain
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 30. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Captain » 25. Mar. 2014 18:24

Če gledam tko generalno od predavanj, torej ne le CPP, pač katerokoli predavanje, govorni nastop, bilokaj ... zame mora bit res pošten zanimiva oseba, mora izžarevat neki posebnga, ko nastopa; tema mora bit tudi zanimiva, ampak niti ni toliko pomembna kot sama predstavitev. Do sedaj se ne spomnim, da bi v živo poslušal koga, ki bi me 100% pritegnil. To je uspelo kakim parim predavateljem iz Ameriki, katere si želim videti še čimvečkrat ...

Tko, da .. v teh vsakdanjih primerih, varjanta predavanja na faksu - to je tak dolgčas, da jih dosti raje preskočim in berem literaturo ... se mi zdi, da mi da dosti več zadovoljstva in globine. Kaj pa vem ..

Kako se vm zdi neko povprečno predavanje v primerjavi s čitanjem literature na isto temo?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 25. Mar. 2014 19:37

večinoma mam raj predavanja. predavatelj pač po svojih besedah razloži, nakaže s kakšnimi primeri, poudari kaj je pomembno, pokaže sliko, film, vprašat se ga da če kej ni jasno.. ob branju hitro zgubim koncentracijo. najraje naredim zapiske na predavanju in se pol iz njih učim, miselne vzorce ipd
če je pa predavanje slabo, da predavatelj neki tretjega blebeta, se ponavlja itd, mi je pa literatura seveda bolš.
hej norci :)
barb8
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 23. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a barb8 » 23. Jul. 2014 23:53

nova na forumu, stara tema pa vseeno moram komentirat! ;)

slovenc79
preprosto sem presenečena in navdušena nad tem da ti predavanja niso odveč! res. vsa čast! :razz:
sama namreč zaspim pri tem... sploh tale cpp predavanja, js sm mislna da bom umrla... sej tema zanimiva, ampak predavatelj... :rolleyes:
tko da res vsa čast! te kr spoštujem čeprau te ne poznam haha
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 24. Jul. 2014 5:57

Modelcka ni vec na forumu ze par mesecev.
barb8
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 23. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a barb8 » 24. Jul. 2014 12:42

ni važn. s to izjavo mi je še vedno car haha ;)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 05. Avg. 2014 21:09

elektrobum, ti moraš bit na neki koki s pretečenim rokom :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
elektrobum
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 15. 7. 2012
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a elektrobum » 05. Avg. 2014 21:12

... ;D
Zadnjič spremenil elektrobum, dne 04. Jan. 2015 13:56, skupaj popravljeno 1 krat.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo
elektrobum
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 15. 7. 2012
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a elektrobum » 05. Avg. 2014 21:30

... :)
Zadnjič spremenil elektrobum, dne 02. Nov. 2014 15:13, skupaj popravljeno 1 krat.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo
elektrobum
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 15. 7. 2012
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a elektrobum » 05. Avg. 2014 21:30

... ;D
Zadnjič spremenil elektrobum, dne 04. Jan. 2015 13:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo
elektrobum
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 15. 7. 2012
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a elektrobum » 05. Avg. 2014 21:32

... ;D
Zadnjič spremenil elektrobum, dne 04. Jan. 2015 13:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov