Štipendija

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 13. Dec. 2010 20:04

Nesi potrdilo o izpisu. Potem je pa vprašanje- a nameravaš še kaj študirati, ali ne? Ker ni panike če se prepišeš glede štipendije. Probaj na CSD razložiti, da bi pavzirala, če se nameravaš vpisati, da se ti odloži vračilo štipendije (in če bi bila naslednje leto vpisana in opravila letnik, ti mislim da nebi blo treba vračati- vsaj včasih je bilo tako.) Pa seveda se lahko to razporedi na 12 mesecev. 1000€ ni ravno veliko v 1 letu za vrniti.

Mogoče bi bilo bolje, da svetovalnici vprašaš, kjer se res spoznajo na te stvari.
Zadnjič spremenil *mala*, dne 13. Dec. 2010 20:05, skupaj popravljeno 1 krat.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Shimmie_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 664
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shimmie_ » 13. Dec. 2010 20:05

Mogoče lahko prosiš center za socialno delo, da ti omogočijo obročno odplačevanje. Pomoje je pametno, da obiščeš
tole stran in ti bodo tu bolj natančno znali odgovorit.
Uporabniški avatar
Legally_blond
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 242
Na forumu od: 28. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Legally_blond » 13. Dec. 2010 20:08

*mala* napisal/-a:Nesi potrdilo o izpisu. Potem je pa vprašanje- a nameravaš še kaj študirati, ali ne? Ker ni panike če se prepišeš glede štipendije. Probaj na CSD razložiti, da bi pavzirala, če se nameravaš vpisati, da se ti odloži vračilo štipendije (in če bi bila naslednje leto vpisana in opravila letnik, ti mislim da nebi blo treba vračati- vsaj včasih je bilo tako.) Pa seveda se lahko to razporedi na 12 mesecev. 1000€ ni ravno veliko v 1 letu za vrniti.

Mogoče bi bilo bolje, da svetovalnici vprašaš, kjer se res spoznajo na te stvari.

Itak da mislim, drugo leto februarja se že mislim vpisat, se pravi bom 2011 že vpisana v 1. letnik. To sem ji tudi rekla po telefonu, ji bom še enkrat tam, ker grem jutri že tja. Upam, da mi je ne bo treba vračat..
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 13. Dec. 2010 22:35

Debata se prestavlja v temo Štipendija #2, da bo bolj pregledno.
The world is as you are.

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov