Tako ga pogrešam, kako ga preboleti? 2.del

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Feb. 2014 23:00

Zame povprečje ni visoka številka, def. manjša od prstov obeh rok (če štejem sebe in punce okrog sebe). Na splošno pa mi te številke ne povedo kaj veliko, za sebe lahko rečem da raje eno št. več kot pa seks z bivšim.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 26. Feb. 2014 23:01

TLDR napisal/-a:^
kaj pa una fora, ko si samska, pa se ti zalušta en dober f.uk in hkrati nočeš povišat števca za ena?Pokličeš kakega bivšega?


Hm. Zanimivo vprašanje. V taki situaciji še nisem bila. Ko sem se dobivala z ff, sem se z njim dobivala redno. Bivših fantov pa za to ne bi nikoli klicala. Zdej nimam nobenega, tako da tudi ne bi iz nule nobenega klicala. Da bi bila zunaj in bi iskala enega, da ga bom domov odpeljala, se tudi ni še nikoli zgodilo. Dokler ne bom srečala nekoga, ki mi bo zanimiv, bom pač abstinirala. Ni problema :)
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 26. Feb. 2014 23:13

^ena od vaju je v zadnjih 2 postih omenjala f.k frende (ja, bilo je vmnožini), potem je tekst "čudežno" izginil. Tolk o tem, koliko te zadeve niso pomembne in ne povedo kaj veliko. Ne bi rekel, ane? ;).

drugače pa naj bi bilo povprečje 5/25, kar pomeni da ženska v povprečju poriva s 5imi do njenih 25. Men osebno je to smešna cifra, ker to so v bistvu odgovori na vprašanje, koliko fantov je punca imela, ne pa s kolikimi se je dol dala. To je zmerej deljeno 2, al pa še več. Potem pa pride še (hinavsko) subjektivno tolmačenje sexa, aka bila sem pijana pa ne važi, imel je debel kondom pa ga v bistvu nisem čutila in razne podobne fore... pa to so ženske dejansko izustile

Sem bral eno raziskavo, kjer so ženske spraševali po tem, s koliki se je dala dol. Spraševali so jih v treh scenarijih, enkrat je bil to anonimen vprašalnik, drugič aninimen vprašalnik s prisotnostjo neke osebe v bližini in nazadnje vprašalnik s poligrafom. Ko so punce reševale vprašalnik s poligrafom, so v povprečju navedle cirka 2x več spolnih partnerjev. To pove vse.
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 26. Feb. 2014 23:19

To je povprečje ;) Ene jih imajo več, ene manj. Ene nobenega. Isto kot pri moških.

Mi je pa relativno vseeno, koliko jih je imel moj dragi pred mano, dokler nima nobene poleg mene. Ok če je zdej to neka pretirana cifra, ali če ima tip ful slab sloves, bi me motilo. Valda nočem, da se mi bo cela ljubljana smejala :lach:

Jaz sem omenila ff v zgornjem postu, pa nisem nič zbrisala????
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 26. Feb. 2014 23:25

Offtopic ste.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 26. Feb. 2014 23:29

Zvoncica napisal/-a:To je povprečje ;) Ene jih imajo več, ene manj. Ene nobenega. Isto kot pri moških.

Ne ni isto, ker muska čist drugače špila. Večina moških (80%) drka k.rac in ima toliko partneric za seboj, kolikor resnih zvez je imel. Na splošno 2,3 tam nekje, povprečje potem dvigne tist 20% tipov (alfic), ki imajo po 20+ trofej in nonstop f.kajo.

Mi je pa relativno vseeno, koliko jih je imel moj dragi pred mano, dokler nima nobene poleg mene. Ok če je zdej to neka pretirana cifra, ali če ima tip ful slab sloves, bi me motilo. Valda nočem, da se mi bo cela ljubljana smejala :lach:

Tebi je vseeno za tipa, (povprečnemu) tipu ni vseeno za tebe. Pa še navedla si, da bi tebe motilo to, kaj bi si drugi mislili. Tipa v štartu bolj moti to, da je skozi njeno nožnico zaplavala zbirka tičov, kot pa to, kaj si bodo drugi mislili. Vidiš, čisto druga štorija...Podobno kot tisto, ko prevara dec pa žensko najbolj skrbi to, da je več ne ljubi, sex pa ni neki big deal, med tem ko v isti situaciji moškega najbolj moti to, da je z drugim seksala.

Jaz sem omenila ff v zgornjem postu, pa nisem nič zbrisala????

Očitno rabim očala.
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 26. Feb. 2014 23:47

Dovol je! Ne uničit še te teme s temi alfa beta štorijami!
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 18. Mar. 2014 18:02

Zvoncica napisal/-a:Meni je pri prebolevanju najbolj pomagalo, da sem si napisala spisek, kaj vse me je motilo. In da sem se vsakič spomnila na to, ko sem človeka pogrešala. Pa čas RES celi vse rane :)


this!
al pa vse razloge, ki so privedli do konca zveze.
najbolj problematično je pač preživet tistih prvih par dni prebolevanja
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 31. Mar. 2014 21:25

TLDR napisal/-a:

Ne ni isto, ker muska čist drugače špila. Večina moških (80%) drka k.rac in ima toliko partneric za seboj, kolikor resnih zvez je imel. Na splošno 2,3 tam nekje, povprečje potem dvigne tist 20% tipov (alfic), ki imajo po 20+ trofej in nonstop f.kajo.


Tebi je vseeno za tipa, (povprečnemu) tipu ni vseeno za tebe. Pa še navedla si, da bi tebe motilo to, kaj bi si drugi mislili. Tipa v štartu bolj moti to, da je skozi njeno nožnico zaplavala zbirka tičov, kot pa to, kaj si bodo drugi mislili. Vidiš, čisto druga štorija...Podobno kot tisto, ko prevara dec pa žensko najbolj skrbi to, da je več ne ljubi, sex pa ni neki big deal, med tem ko v isti situaciji moškega najbolj moti to, da je z drugim seksala.

Jaz sem omenila ff v zgornjem postu, pa nisem nič zbrisala????

Očitno rabim očala.[/quote]

ja kako sem pa tole spregledala :lach:

jaz bogih teh 80%. očitno jaz poznam same alfe. lol res. tako frende kot bivše. ker niti en ni imel "toliko partneric, kot resnih zvez".

lucky me :lach:

jah sej na koncu vsak najde nekaj. če išče tip devico, naj si išče mlajšo. če ne išče device, ima takoj več možnosti na voljo. ko voli, nek izvoli :)
panči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 14. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a panči » 17. Apr. 2014 21:47

Pogrešam te na fb-ju, stari prdec :cry:
Uporabniški avatar
PlayLejdi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 21. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a PlayLejdi » 08. Maj. 2014 11:34

Pa imam še jaz eno vprašanje. Nekaj časa se dobivam s fantom, s katerim nisva v zvezi. Enkrat na dva tedna se dobiva, vedno je prisoten sex. Medtem ko se slišiva vsak dan. Vedno ga zelo pogrešam in si ga želim. Tudi on mi vedno pove isto, da me pogreša in hoče. Drugače se ne vidim z njim v zvezi, ker vem, da nebi funkcioniralo zaradi različnih pogledov. Vendar ne morem vstran od njega. Nenormalno ga pogrešam in si ga želim, tudi rada ga imam na nek način. Ali je to posledica tega, da si želim imeti zvezo, čutiti neko pripadnost oziroma biti ljubljena? Enkrat sem že naredila konec in se po nekaj časa spet vrnila. Pogosto razmišljam, da bi spet naredila konec, ampak nikoli nimam moči. Namreč grem proti 30, prej sem imela kratke zveze, vse neuspešne oziroma, vsakič sem se zaljubila v napačnega. Od nekdaj že imam veliko željo imeti partnerja, družino...z leti čedalje bolj, še posebej ko so vse kolegice zasedene ali imajo že družino.
Ampak me iz dneva v dan že ubija to čustvo, da ga skoz pogrešam.
Aja problem je tudi to, da enkrat tedensko pride v mojo službo - zaradi službenih zadev. Ko sem že enkrat naredla konec, me je ravno to zmedlo pa potegnilo nazaj, da sem ga skoz videvala. Drugje se ne srečujeva, razen v službi pa privat.
Ferbc002
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 3. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ferbc002 » 09. Maj. 2014 12:53

Če si želiš resno zvezo, potem išči material za resno zvezo. Če omenjeni tip ni material za resno zvezo potem zopet zapravljaš čas in zavedno nadaljuješ svojo samsko življenje pa čeprau se bližaž 30im.
Ni logično?
terezijO
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 10. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a terezijO » 16. Maj. 2014 16:43

joj, samo tega ne delat. Poznam kar nekaj žensk, ki so nekaj podobnega delale in so same oz. s podobnim tipom že kar nekaj let. Zaključi z njim že enkrat, če pa se dobita, pojdi na kavo in domov (sama), ampak ne več kot enkrat na 14 dni. Dejansko se tolažiš, da nekoga imaš in morda nekdo, ki bi bil s tabo, ne bo, ker misli, da imaš partnerja. Iščeš oporo in tisti košček v življenju, da boš lahko srečna. Definitivno pogrešaš in rabiš partnerja
jelenna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 3. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a jelenna » 03. Jul. 2014 10:18

Jaz imam pa težave, da sem postala k kamen. Mela sem slabe izkušnje, in sem zato zdaj zelo previdna, zmeraj z eno nogo na tleh.

Problem je v tem, da posledično premal ljubezni pokažem...
Ela123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 5. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ela123 » 05. Jul. 2014 14:34

Hej,
Pred sedmimi meseci sem se razšla z fantom po treh mesecih zveze.
In še zdej nemorm in nemorm nehat z tem,res je da to kar sem čutila do njega nisem še nikoli in pomenil mi je res use,samo že sama sebi se zdim nora,ker sam še o tem razmišljam in mislna sm,da bo kmal minil sam je že sedem meseceu in nemorem več tko naprej,ker teh sedem meseceu je blo peklenskih sam o njem razmišlam pa skos mislm na to kako je blo,in prjatli me majo že dost k skos o njemu govorim rada bi nasvet kaj naj nardim,da končam to in grem naprej. To kar se je zgodil mi je samozavest spravl res čist na dno,sam rada bi se pobrala in šla naprej pa mi nikakor ne gre nevem kaj naj nardim in če bo šlo tko naprej nbo dobr :cry: ... Hvala za nasvete in pomoč:)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]