Vaši vtisi o sodelovanju Cosmo maturantk

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
CosmoMatura
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 18. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a CosmoMatura » 04. Apr. 2010 10:46

Danes se zaključi deseti tedenski izziv, v katerem se je vseh 10 cosmo maturantk v tem tednu pridružilo in sodelovalo na forumu, kot je to predlagala Fay v nagardni igri. (In si prislužilalepo nagrado. :))

Nas pa sedaj zanima - saj bomo vaša mnenja upoštevali in zapisali tudi v članku na spletni strani - kako ste nad sodelovanejm cosmo maturantk zadovoljne forumašice (in forumaši, seveda). Lahko odgovoriš na vprašanja, ali pa nam samo podaš svoje mnenje.

    Katero cosmo maturantko se je na forumu najbolj "opazilo"?
    Ali si je katera upala drezniti v bolj vroče teme?
    Ali so prispevale kakršne koli zanimive in uporabne informacije (od receptov, do kje kupiti)?
    Ali tvoja favoritka ostaja ista? katera?
    Mislite, da bo katera še ostala na forumu in če, katera?
    Si zadovoljna, da je Fay predlagala ta izziv ali so ti šle na živce?
    Si že prej poznala akcijo Cosmo matura, ali jo spremljaš šele sedaj, ko si spoznala cosmo maturantke na forumu?


Sodeluješ pa lahko tudi v novi nagradni igri, kjer te sprašujemo, katera je tvoja favoritka.
Zadnjič spremenil CosmoMatura, dne 13. Apr. 2010 12:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 04. Apr. 2010 12:03

Na cosmoforumu sem komuniciral z nekaj maturantkami in vse so bile zelo prijazne, simpatične. Najbolj pa mi je všeč to, da je med njimi čutiti prijateljstvo in ne neke tekmovalnosti...

ker sem ta projekt začel spremljati šele s tem izzivom, nimam favoritke, želim pa vsem dekletom predvsem uspeh na maturi ter vpis na želeno fakulteto... :)

pa še eno grajo vam, organizatorjem: baje je glavna nagrada avto za pol leta... :roll: če bi našli sponzorja za avto za vselej, kar stane kakšnih 10.000 evrov, bi bil tale projekt verjetno bolj zanimiv tako z vidika prijav (prijavilo bi se več maturantk), posledično bi več ljudi spremljalo projekt, s tem bi imeli več referenc za pridobivanje sponzorjev, itd...

morda bi bila pa tudi primernejša glavna nagrada kakšna štipendija...študentje najbolj potrebujejo denar! :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 04. Apr. 2010 16:08

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 22:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Katarina Ribnikar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Goriče

Neprebrana objavaNapisal/-a Katarina Ribnikar » 04. Apr. 2010 18:33

hvala za lepe želje & da ste nas lepo sprejeli :)

iii, štručka, to je pa sploh super slišat. ;D
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 04. Apr. 2010 19:31

Jst bi pohvalila vse, ki imajo več kot točno 100 postov. :D
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 04. Apr. 2010 21:13

Fay je predlagala dober izziv, zdaj nekateri vsaj vemo, da cosmo maturantke obstajajo.
Seveda pa imam nekaj pripomb.
Zmotilo me je, da se je v debate spustilo samo nekaj maturantk, pa še to v slabem smislu, brez konkretnih argumentov,samo stari dobri komentar-moje mnenje pač.
Ostalih pa nekako nisem opazila, verjetno zaradi sodelovanja v t.i. nabijaških temah.Po tem izzivu iskreno rečeno favoritke nimam, ker mi nobena ni pustila vtisa ta je pa taprava za zmagovalko.
Isto mi ni bilo všeč, da so bile s strani maturantk ene izjave (žaljive, neumestne), ki so šle skozi neopažene (ciljam na komentarje na blogu).
Tako da nasplošno cosmo matura mi je super ideja, punce dobivajo cool stvari, nove izkušnje, ampak nekako mi ni ok izbor punc.
Isto glede sodelovanja v temi politika-skoraj vse so glasne kako so sodelovale v tej temi, posebej glede Baracka Obame-ja, on je super, zdravstvena reforma pa to, ja, pa barva kože, on je zakon, uhuu...kje je kak konkreten komentar, v stilu , ki ga lahko pokomentiraš, npr za primer Mahagonij?
Torej, to je to :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 04. Apr. 2010 22:05

Ni mi všeč predlog od fay, ker so mi šle na živce.

( in bila sem precej zmedena od teh imen, priimkov, slik...)
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 04. Apr. 2010 22:19

emanuela napisal/-a:Isto mi ni bilo všeč, da so bile s strani maturantk ene izjave (žaljive, neumestne), ki so šle skozi neopažene (ciljam na komentarje na blogu).


Enako, to mi je blo brezveze, da so se spuščale na nek "oseben" nivo nekatere s tem, da so šinfale uporabnice na blogu. Povej to na forumu, na forumu izpostavi osebo in ji daj možnost odgovora, ne pa tam na blogu, ko ti lahko samo napiše odgovor k blogu pa še to je brezveze, ker je takorekoč neopazen, edino, če bi še ona šla pisat svoj blog, kjer bi šinfala maturantko. :D
Še ena slabost- marsikatera je vzela ta forum..na tak adolescenten način- buhu, kak so nesramni, nesmem svojga mnenja povedat..! Not good. :?

Drugače pa so mi v spominu pozitivno ostale:
Nastja, Tina, Katarina in Manca in Maruša.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 05. Apr. 2010 10:33

Meni je bila všeč tista, ki se je malo bolj razgovorila v podforumu o seksu. Med drugim je napisala, da bi probala s punco. Ne vem, katera je to bila, lahko greste gledat. Tam se mi je zdelo ful neupravičeno, da so jo ene napadle, kako lahko to napiše, če pa ni anonimna. Svaka ji čast.
Mi je šlo pa tudi na živce, kako so (večina) vsako stvar takoj osebno vzele. Forumaši smo na splošno en do drugega precej neprizanesljivi in res ne vem, zakaj bi kdorkoli tu imel protekcijo. Sploh glede na to, da je bila cela poanta izziva (če sem prav dojela) ravno to, da se vključijo v forum tak, kakršen pač je.
Uporabniški avatar
CosmoMatura
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 18. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a CosmoMatura » 05. Apr. 2010 13:27

Hvala za vaše odgovore! Menimo, da je bil ta izziv zelo zanimiv :) Nismo pričakovali, da boste maturantke tako dobro sprejeli - čeprav so bile nekatere mnenja, da jih niste. A tako kot je zapisala uporabnica julija_ smo želeli, da vstopijo na forum, tak kot je (tako smo tudi interpretirali predlog nagrajenke Fay).

Z objavo novice bomo počakali, da se nabere še več vaših odzivov, tukaj pa so odzivi maturantk:

Nastja: http://matura.cosmopolitan.si/izzivi/tedenski/cosmo-stran-zivljenja/
Tina: http://matura.cosmopolitan.si/izzivi/tedenski/prisleki-na-cosmo-forumu/
Maruša: http://matura.cosmopolitan.si/izzivi/tedenski/misija-nemogoce-je-opravljena/
Samantha: http://matura.cosmopolitan.si/izzivi/tedenski/wooohooo/
Lucia: http://matura.cosmopolitan.si/izzivi/tedenski/moje-komentiranje/
Rebeka: http://matura.cosmopolitan.si/izzivi/tedenski/mojih-drugih-petdeset-objav/
Ksenija: http://matura.cosmopolitan.si/izzivi/tedenski/moj-teden-na-cosmo-forumu/
Manca: http://matura.cosmopolitan.si/izzivi/tedenski/imam-jih/
Ajda: http://matura.cosmopolitan.si/izzivi/tedenski/sto/
Katarina: http://matura.cosmopolitan.si/izzivi/tedenski/moja-cosmopolitan-forum-izkusnja/
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 05. Apr. 2010 14:33

Se mi zdi, da nekateri niso ravno prijazno sprejeli punc na forumu. Tudi meni je bilo na začetku čudno zakaj se jih toliko prijavla z imenom in priimkom, potem sem pa šele videla zakaj se gre.
Meni se vse punce zdijo simpatične in pozitivne, med njimi se mi zdi, da vlada predvsem prijateljski duh, ne pa neka tekmovalnost. Jim pa nič ne očitam, kot kdo drug, da so sodelovale predvsem v 'nabijaških' temah, saj res ni prijetno pisat o vseh svojih osebnih in intimnih stvareh, če vsak ve kdo si.

Nobene punce ne moram izpostavit kot svojo favoritko, saj si mi zdi da bi s tem kateri drugi naredila krivico. Tako, da vsem skupaj želim, da od tega izziva odnesejo čim več, da upešno končajo srednjo šolo in da nadaljujejo šolanje na faksu kateri jih zares veseli. In da se katera izmed njih še vrne na forum :wink:
Uporabniški avatar
PlayBoy-GirL
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 158
Na forumu od: 27. 2. 2009
Kraj: In The Middle Of Your Heart

Neprebrana objavaNapisal/-a PlayBoy-GirL » 05. Apr. 2010 17:14

Jaz na začetku,sploh nisem vedela zakaj točno se gre,ko so kar na enkrat one "uskočile" na forum. Tko da sem potem kasneje šele ugotovila, zakaj se sploh gre,sicer bilo je malo čudno,pa hkrati zanimivo.:cool: Nekatere so se izkazale s svojimi komentarji. :wink:

** Drage maturantke,želim vam veliko uspeha pri pisanju mature,naj vam uspe! :)
* LOVE is LOVE. I LOVE my LOVE. My LOVE is you. So I LOVE you. * <33
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 05. Apr. 2010 19:07

No, da še sama pristavim svoj "piskr". :D Ker me tisti čas, ko se je ta izziv začel, ni bilo kaj dosti na forumu oz. zadnjih nekaj mesecev skoraj nič, najprej sploh nisem vedela what the frack je zdaj to, da je na novo prijavljenih kar nekaj punc z imenom, priimkom in celo svojo sliko. :? Se mi je zdelo, da kdo podjebava celoten forum. :D (malo za šalo, malo zares)
Sicer mi v spominu ni ostala nobena punca posebej, ker jih nekako nisem ločila, saj so vse imele podoben način pisanja, sodeč po razmišljanju tudi način dojemanja življenja, poleg tega nisem vedno pogledala katera je na sliki, ko sem prebrala post. So pa bile punce vredu, niso se sicer vklopile v nobeno bolj resno temo, kjer se zdi, kot da se dajemo kdo bo koga, čeprav samo odprto diskutiramo o situacijah, odnosih ipd., in to se mi je zdelo malce bedno, ker se tudi nekateri forumaši že poznamo med sabo, pa še vedno sodelujemo gor in povemo kar si mislimo, brez da bi nas bilo sram ali strah, da pride do krega. :wink: Ajde, ime in slika te res popolnoma razkrijeta, da se človek upravičeno počuti "golega" in ne upa razpravljati o popolnoma vsem, a vseeno bi bilo še bolj zanimivo, če bi se punce vklopile tudi v kakšno debato, kjer bi napisale svoje mnenje brez zadržkov, ne le previdno zavijale besede v celofan ali ponavljale "se strinjam", da se ne bi komu zamerile. :) Pa to ni nujno podforum o seksu.
Saj je vsak bil enkrat nov na forumu, tukaj ne gre za vsiljevanje v pogovor, kot je ena maturantka omenila v blogu (ne vem katera, sem slučajno odprla enega), saj izmenjavanje mnenj poteka več ali manj med ljudmi, ki se ne poznajo.
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 06. Apr. 2010 11:58

kr nekaj so bili njihovi komentarji, ker se je lepo vidlo, da komentirajo na silo in so pisale v teme, ki so že leto ali dve neobiskane samo zato, ker so morale. živa bedarija, da ste jih prisilili, da morajo biti na forumu in pisati.
ONCE YOU GO PINK, YOU NEVER GO BLING...
Uporabniški avatar
CosmoMatura
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 18. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a CosmoMatura » 06. Apr. 2010 13:37

flesherka_: škoda, da nisi sodelovala v nagradni igri: predlagaj izziv. Zagotovo bi imela super boljše ideje. :)

Vaše vtise smo strnili v novici: http://matura.cosmopolitan.si/novice/tehnicne-tezave-na-forumu-ne-cosmo-maturantke/

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov