Nujno potrebujem - zdravstveni nasveti

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 30. Avg. 2014 14:57

A je v Lj kaka psihološka študentska svetovalnica oz kaka druga strokovna pomoč za študente UL?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
strawberry.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a strawberry. » 01. Sep. 2014 15:02

ja mislim da je ena študentska svetovalnicana Kersnikovi ulici 4..:) upam d ti kej pomaga ;)
yoursoulismine
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 14. 8. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a yoursoulismine » 09. Okt. 2014 9:05

@ _patchouli_ mene so vedno oči pekle, ko sem delala dalj kot eno uro z računalnikom. Če gledaš v nekaj zelenega pomaga vendar samo za kratek čas. Zdaj imam pri računalniku vedno čisto navadne kapljice za oči https://www.e-apoteka.si/pripomocki-in-zascita/oci-lece-in-ocala/genteal-vlazilne-kapljice-za-oci in je problem rešen. Tele so fajn ker so ugodne, pa tudi porabiti jih ni nujno v treh tednih kot visine kapljice.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 12. Okt. 2014 8:08

Uporablja katera kako kul aplikacijo za menstrualni koledar? Ful je različne ponudbe pa ne vem za kaj se odločit...
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 12. Okt. 2014 19:55

Jaz imam period tracker. Mi je kar simpatična reč, pa nima kakih nadležnih reklam.
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 13. Okt. 2014 13:18

https://play.google.com/store/apps/deta ... ndar&hl=en

enostavna uporaba, ogromno simptomov na voljo, spremljanje temperature, teže, itd., izračun preteklih ovulacij, menstruacij, povprečja, napovedi..
lenna2
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 13. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a lenna2 » 28. Okt. 2014 0:50

Zdravo!
Prejšni teden sem imela 2dneva rdeč madež na spodnjicah večji ,včeraj tudi in danes.Menstruacijo moram dobiti čez en teden. Noseča nisem,spolnih odnosov nisem imela že nekaj časa,spodi je vse v redu razen tega,kontracepcijske tabletke ne jemljem.Hvala
Uporabniški avatar
strawberry.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a strawberry. » 28. Okt. 2014 16:45

Punce, sumim da imam glivično vnetje nožnice..spolni odnos boleč, bolečina je pekoča..izcedka ni..me pa spolovilo malce srbi..kaj najbolj pomaga pri tem nadležnem vnetju? poleg canestena in vaginalet?
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 28. Okt. 2014 19:53

tampon, namočen v probiotični jogurt. Če je srbečica tudi na zunanjem spolovilu, še tam namažeš z jogurtom in malo ga daš na dnevni vložek. Pusti čez noč.
Če imaš olje čajevca, tudi zelo pomaga. Seveda ga uporabljaj razredčenega!
Lahko si tudi kupi multi gyn - v lekarni brez recepta.
Uporabniški avatar
strawberry.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a strawberry. » 30. Okt. 2014 15:25

Hvala Green Cookie ;)
Uporabniški avatar
marjetica85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 6. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a marjetica85 » 06. Nov. 2014 10:13

strawberry. napisal/-a:Punce, sumim da imam glivično vnetje nožnice..spolni odnos boleč, bolečina je pekoča..izcedka ni..me pa spolovilo malce srbi..kaj najbolj pomaga pri tem nadležnem vnetju? poleg canestena in vaginalet?


Lahko je tudi nekaj drugega, na tvojem mestu bi vseeno šla k zdravniku. Moja prijateljica se je tudi sama zdravila pa rezultat je bil... grozljiv. :/
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 06. Nov. 2014 19:53

^^ kaj pa je bilo prijateljici?
Prvo probaš sam, za vsago figo res ni letet k ginekologu, sploh ko se naročaš in poveš, kaj ti je, te itak pošlje v lekarno po Canesten...če pa samozdravljenje ne pomaga, prideš na pregled. Saj vidiš, če se po dveh dne ne izboljšuje, verjetno ne vztrajaš še kar cel mesec naprej. Par dni pa ni glih neka doba za hude bolezni tam dol.
Multi gyn je dobra stvar za več stvari, ne samo za eno.
Uporabniški avatar
strawberry.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a strawberry. » 07. Nov. 2014 16:49

ja Multy gyn je ful pomagal, ker je bla stvar precej blaga..če bi blo kej bolj resnega oz. se nebi rešila vnetja bi pa valda šla k ginekologinji..je pa res ja, kar je napisala Green Cookie..najrajš te napotijo v lekarno in čao.
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 11. Nov. 2014 17:08

Sarissima napisal/-a:Uporablja katera kako kul aplikacijo za menstrualni koledar?


Jaz je ne uporabljam, če bi jo, bi pa verjetno uporabljala MCalc, ker mi je všeč, da se osredotoča na prilagodljivost različnim ljudem in njihovim različnim potrebam. :ja:
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 11. Dec. 2014 20:37

punce,
imam eno neprijetno tezavo.
kar naenkrat so se mi naredili veliki izpuscaji po telesu, ki zelo srbijo. Sprva se je zacelo po nogah in sem mislila, da je od britja, zato sem se 2 dni nazaj nehala briti. Od takrat pa se je le se razsirilo.
zgleda pa takole:
Slika
Slika

mogoce katera ve kaj bi to lahko bilo in kako se resim tega?
Don't worry, be happy!!

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron