kdo/kaj vam gre na živce #3

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 13. Maj. 2016 20:16

Folk na Instagramu, ki objavlja fotke tako, da se ja vidi neka firma...slika mačka in tam lepo naštimana dizajnerska torbica kao po naključju v kadru, pa sončne špegle... hrano ima danes itak vsak kot iz najbolj fensi restavracije naštimano...in potem mal preletiš in se lahko samo smeješ kam je zabredel svet...firme, hrana, fitnes. pol se pa že počas konča...


Slika
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 13. Maj. 2016 20:32

^ LOL :D najbolj smešno je, ko folk skuša s tem prikazat češ kako poln lajf ima in nekako tekmujejo med sabo na tak način. mislim, da so taki v bistvu najbolj nesrečni s svojim lajfom, da morajo okoli kazat, kaj vse doživljajo. srečen človek, ki zares uživa v življenju, nima časa za to.
hej norci :)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 13. Maj. 2016 21:15

Goals :D

:tot:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 13. Maj. 2016 22:12

#authenticlife

Wtf.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 14. Maj. 2016 19:42

Ko smo ze pr instagramu..

Slika

take slike :D lajk.. folk si gre stimat odrgriznjene krafne in random vrtnice zraven kozarca mleka.. #chillingathome.. A je vreeedno porabit 45min za tako fotko? Mislim ok, vsakmu svoje. :lol: (Vir: Tjasa in her own world, FB. Cisto kjut stran drugace, ni hejtanja.)

Zadnjic sem ponesreci follow-ala eno bejbo, ki je mela na profilu dobesedno vec sto slik skodelic kave. Samo to. Obcasno je dodala se kaksno knjigo ali pa skledo s storzi. :D followerjev pa 500k :D Upam, da folk vsaj sluzi s tem..
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 14. Maj. 2016 20:53

skodelica kave je pa ja izjemen slovenski simbol :) jaz jih tud slikam :mrgreen:
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 14. Maj. 2016 21:30

Meni je ravno to smešno, da folk verjetno res kar nekaj časa porabi, da pripravi vse za tako fotografijo. Verjetno je šla posebej s tem namenom v trgovino pa ta luknjast krof, samo zato, ker se "kul fotografira".
Pa na koncu mi slika niti ne izpade dobro, preveč stvari je gor, sploh ne veš, kam bi pogledal, na kaj naj bi se fokusiral... Vse postavitev predmetov je tako... ne vem... awkward.

Drugače grem pa danes na živce sama sebi. Če nič ne naredim cel dan, ni čudno, da se ne počutim dobro.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 14. Maj. 2016 21:59

saarijarvi napisal/-a: followerjev pa 500k :D Upam, da folk vsaj sluzi s tem..


Število followerjev ni korelativno z denarjem ki ga služiš s tem.

Seveda če imaš 3m followerjev, je drugače kot če 3k, ampak gre se zato koliko si marketable, in je včasih neka nišna dejavnost bolj zanimiva kot če si "basic white beekeeper".

To mi je lepo obrazložila ena blogerka :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 25. Maj. 2016 2:08

na živce mi gre poudarjanje mame kot bolj pomembenga starša in je fotr samo nek kekec ki je pač oplodil žensko, hkrati pa poudarjanje, kako spol in biološka povezanost nista pomembna, le ljubezen, ko pride do istopolnih povojitev.

in na živce mi gre, ko se ob random trenutku spomnim česa smešnega in mi gre na smeh, in če je to v javnosti, moram preprečit, da bi kdo mislil da se mu posmehujem.
hej norci :)
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 30. Maj. 2016 7:40

slovenc79 napisal/-a:na živce mi gre poudarjanje mame kot bolj pomembenga starša in je fotr samo nek kekec ki je pač oplodil žensko, hkrati pa poudarjanje, kako spol in biološka povezanost nista pomembna, le ljubezen, ko pride do istopolnih povojitev.


Ampak najbrz to dvoje naceloma ne pride iz ust7izpod tipkovnice istih oseb?

Da sem bolna, ko sem na bolniski. Tolk prostega casa, pa nic energije za naredit :cry:
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 31. Maj. 2016 22:15

Hjo jaz sem bila nekaj časa obsedena s tem, da tut lepe slikce slikam za instagram, pa mi je vse dol padl, ko sem pomislala, za kaj dejansko vlagam nek trud. za par lajkov? mal sem se zgrozila in nehala.
mi je pa drgač kul take slikce gledat hihi :D pač lepo zgleda.

na živce mi grejo vsi kolegi, ki so bili pa š kako glasni za koncert, in tako dolgo čakali, da je razprodan, in bom morala spet sama it. že tretji zapored. neresnost na višku, in pol so oni kao fani. mhm.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 01. Jun. 2016 0:44

Paralysis by analysis.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 02. Jun. 2016 14:11

Ta je*eni računalnik v službi!! Mater mu je*em, končno se prebijem čez klobaso za temo 'nekaj vprašanj za vas' in vaaalda, glih ko hočem poslat ima spet nek fleš in izgubi povezavo. :machkaputt:
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 03. Jun. 2016 12:26

Nekulturni ljudje, ki totalno zgubijo živce in se začnejo dret na zaposlene v trgovinah/restavracijah itd, ker morajo MALO počakati. ja pa halo..
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 07. Jun. 2016 12:56

- to, da po napadu na človeka, morskega psa lovijo in ubijejo, kje je smisel... :tot:
- črviv lešnik v čokoladi z lešniki

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov