kdo/kaj vam gre na živce #3

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
schjora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 17. 11. 2012
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a schjora » 07. Jan. 2015 17:52

Naš preljubi faks, ker se ne znajo zmenit, kakšen je vrstni red urejanja enih papirjev, kaj mora bit podpisano in kaj ne, da se ne držijo rokov in stvari, ki so jih sami zapisali v pravilnike...

Ker mam res čas skakat po Lj in zbirat podpise, pa razlagat, zakaj sem že tretjič prišla po en podpis, pa zakaj vsak teden nekaj novega privlečem za podpisat. Mislim, izpadem kokr budala, ki ne ve, katere papirje mora zrihtat in si ne zna prebrat pravilnika in se pozanimat o zadevi. Ampak tud če se pozanimaš in si prebereš, itak ne drži. :morons:
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 07. Jan. 2015 18:56

Samske ženske, ki mislijo, da so samske zato, ker so tako dobre, da njihovega nivoja ne more doseči noben in so samski samo še kreteni. Zanimivo, a one so pa po ne vem kateri logiki superiorne, ker so samske?
In kot da smo pa vse ženske v zvezah neizbirčne in smo pač enega količkaj primernega pobrale zato, da ne rabimo biti samske. :D :yernuts:

Ne bi škodilo, če bi se morda nekoliko zazrle vase, ker morda ni problem v vseh samskih moških tega sveta, pač pa čisto mogoče (tudi) v njih samih. A te gospodične so mnenja, da ne rabijo reality check-a, pač pa še dalje živijo v nekem vzporednem svetu ala romantičnem filmu za najstnice (in to v letih okoli 30.), v katerem one ne delajo nič narobe.
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 07. Jan. 2015 22:05

Danes Slovenske železnice!

Grem prej iz faksa, da ujamem en vlak prej kot po navadi, da bom prej doma in lahko grem na otvoritev... In glej ga zlomka, v zadnji minuti pritečem na peron in izvem, da vozi nadomestni avtobus. Šibam do ploščadi, ujamem bus, ki je bil nabito poln, tako da celo pot do doma stojim. Seveda se ustavimo na vseh vmesnih postjah, zato pot, ki jo redni avtobus opravi v 50 minutah, traja 1h 25 min. Na železniški postaji doma zamudim trolo, zato moram na naslednjo čakati pol ure... Skratka, doma sem po dobrih 2 urah transporta...

Otvoritev sem seveda zamudila, za tolažbo sem pa na srečo dobila nekaj piškotov :D
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 09. Jan. 2015 11:03

_* ljudje ki niso sposobni malo planiranja in vstati zjutraj da uresničijo dnevne želje. Večina CS ki jih gostim, rečejo da hočejo na Bled, napišem vse ure vlakov, busov itd....in potem zjutraj gledaš ko rabijo 1 uro da se oblečejo, moraš jim povedati imajo samo še 5 minut da ujamejo, in potem hočejo še nekaj pojesti...in potem zamudijo.

Ne razumem, pismo nisem mamica da moram govorit kdaj morajo v šolo :D .
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 21. Jan. 2015 10:40

Spravil sem se beliti, imel sem majhen lonček da bom pobarval robove s čopičem.
Lonček sem odložil na polico in šel pripravljati sobo za beljenje, mačka je prevrnila lonček in polila vso barvo po tleh, pes je slišal hrup in pritekel v garažo....mačka se je ustrašila in skočila v barvo, tekla z barvo po vseh policah, pes pa zanjo, seveda je tekel čez barvo....

Porabil sem že 3 ure da sem očistil garažo, pol ure da sem očistil mačko, in zdaj moram očistiti še psa.

Fuck my life.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 21. Jan. 2015 11:19

O FAK! :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
schjora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 17. 11. 2012
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a schjora » 21. Jan. 2015 20:25

LZ, o tvojem življenju bo mogli posnet film :mrgreen:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 21. Jan. 2015 20:50

veri fani :D

Najbolj smešno je bilo ker si je pes gledal tace in me gledal s pogledom ki je pravil: Why TF so moje noge bele? :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 21. Jan. 2015 20:51

- Da zbolim pred izpiti :(
- Da kolegica ne da že enkrat uspavat svoje psice - ubožica je že res stara, zadnje leto ji stalno praznijo pljuča, švoh srce ma, zaradi diuretikov lula vsepovsod, in ponoči joka od bolečin. Kako nimaš srca dat uspavat take živali??
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 21. Jan. 2015 21:19

^^^tole me spomni še na eno zadevo.

Zakaj k. smatramo da je humano da uspavamo žival ko je na smrt bolna in ji omogočimo lepo in manj bolečo smrt, medtem ko pa se gre za človeka pa norimo, ker je to nehumano.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Jan. 2015 11:57

- šel sem v trgovino, šel na oddelek barv, izbral vijolično barvo, v vijolični embalaži...pridem domov.

BELA.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 22. Jan. 2015 16:50

barve si daš ZMERAJ ZMERAJ namešat. nikoli ne kupuj že namešanih 'trendi' barv.

tako se tudi izogneš nesporazumom :) in nikoli ne kupuj arktično bele, ker je škifo.
schleife*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 29. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a schleife* » 22. Jan. 2015 19:46

-da zaradi rane in šivov po odstranitvi znamenj. ne morem spat v moji najljubši pozi,
-da si zdravniki sploh več ne vzamejo časa, ampak samo pišejo recepte, da se te čimprej rešijo,
-da se je po 5 letih zveze odločil,da mu je vse/vsi ostalo/i bolj pomembno kot jaz oziroma najina zveza,
-on,ker se ne trudi več,
-jaz,ker dovolim drugim, da imajo takšen vpliv name,
-moja alergija,
-moji lasje,ker postanejo mastni čez noč,
-jaz,ker sem izgubila voljo do vsega.... :?
Žena koja je izmislila izreku: " Svi muškarci su isti " je bila Kineskinja koja je muža izgubila u gužvi. :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 25. Jan. 2015 23:07

Johnny Depp

Začel je snemati k***c filme. Vedno igra ekcentrika, oz. samo drugačno verzijo Jacka Sparrowa.

Johnny pejt na dopust!
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 26. Jan. 2015 17:54

Folk, ki vidi samo Deppovo vlogo Jacka Sparrowa ...

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov