kdo/kaj vam gre na živce #3

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
littlebird_18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 219
Na forumu od: 7. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a littlebird_18 » 13. Dec. 2014 15:39

- to da se iz meni neznanega razloga radiator ne odziva in je trenutno res mrzlo v sobi (nisem pozabla placat poloznce)
- res bi si mogla it kej zajest iskat ampak sem tok lena, da se mi niti ustat neda
And in the end we're all just humans drunk on the idea that love only love could heal our brokenness
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 13. Dec. 2014 15:53

Led Zeppelin napisal/-a:- folk ki ne ve koliko dela je z urejanjem brade, a msliš da si samo pustiš rasti ali kaj!?

- Kolosej, že eno leto imajo Old Grandpa v kinu. WTF. Nimajo Hobita, nimajo Interstellar.
Fantje, čas da prodate drugim lastnikom.



Sej to se ze dolgo govori :)

Hobita in interstellar mas pa v cankarjevem, je pa res, da nimam pojma, kaksna je kino dvorana v cankarju. Bom pocekirala ta teden (((( Cant waaait in ofak, js bom tako hlipala, ko bo zadji del milo :D :( ))))

Na K mi grejo eni narocniki oz 'team' s katerim trenutno poskusamo speljat en projekt.. Glede na vse titule in izkusnje, ki jih imajo, sem jih imela za prave profesionalce, pa se z njimi ne da NIC zmeniti, tako kot treba. Jah kul, si bom vsaj ure nabila, ce se bom ze toliko casa jajcala s tem :wink:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 13. Dec. 2014 16:20

Hvala, nisem vedel tega...sem mislil iti v Celje :)
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 17. Dec. 2014 18:24

- Ljudje, ki so najprej uber navdušeni, pol pa ti na polni črti zatajijo. Cimra se je cela nahajpana javila za precej dobro plačano, nič kaj težko delo za eno noč, js že javim da je vse zmenjeno, in mi danes reče - joj veš da ne bom mogla, trilili tralala, je prišlo nekaj vmes blablabla. Jebemumast, pa kaj je s temi ljudmi, a noben več ne misli tega kar reče??!!??!??

- Polne trole in folk ki sedi na robu stola, tako da je sedež pri oknu fraj, hkrati pa zavzeto buli skozi okno, z globinskimi slušalkami zatlačenimi v uho do možganov, tako da ja ne moreš nikakor dobit njihove pozornosti. Po možnosti gre za male napihnjene čapce.

- Gužva vsepovsod, rabiš prižgano motorko in smrdljivega brezdomca da lahko prideš čez prešerca brez da se 10 ljudi rukne vate.

- Opis tega foruma (postavi miško na napis forum in počakaj kako sekundo). Edini ki pišejo gor so major troli, wasd, ki mora popametovat da so troli, zdaj smo dobili hvalabogu 10 novih članov v dveh dneh, tako da se v newsfeedu pojavijo vsaj reklame. In potem cosmopolitan izjavi da gre za "enega najbolj popularnih slovenskih forumov". Komu lažemo...

- To da moram jutri na kolokvij, cela zbita in popeštana. Jebise.

- To da za bf še VEDNO nimam darila, s tem da mamo jutri uradno izmenjavo. Enostavno faking nimam volje niti do trgovine po stvari (mam že celo listo kaj bom nabavla/naredila pa se mi ne da).
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 19. Dec. 2014 11:26

Sarissima, delim tvoje mnenje glede kozmo foruma. Včasih je bilo prav fino debatirat, no, se tudi malo skregat na nivoju :D , ker so bili bolj zanimivi in predvsem pristni člani. To, kar je pa zadnjih nekaj mesecev ali zadnje leto, dve, je pa bolj kot ne ena velika žalost. Fejk profili, ki pridejo sem podj*bavat ali pa ljudje brez lastnega življenja, ki pišejo izmišljene zgodbice, trollanje skratka. :flop:
Zato pridem sem pokukat samo še 1x na nekaj mesecev, pa vidim, da se krog ljudi sicer spreminja, a samo iz slabega na še slabše.

Aja, drugače pa mi gre na živce kolegica, ki sem ji nazadnje plačala rundo, ker ni vedela, da tam, kjer sva se dobili na pijači, ni bankomata, potem pa me drugič povabi sama in da samo 1eur zraven. Pa ni bilo prvič. Pa kaj sem ti jaz, socialna podpora? In potem jamra čez cel svet in kako ne more tipa najt, yada yada yada. Ja kako te bo pa kdo sploh dvakrat pogledal, če po 5 letih še vedno ne moreš preboleti bivšega in si poosebljen negativizem?! Malo se nasmej, probleme mamo vsi, da pa z njimi bombardiraš vse ljudi okoli sebe in te sliši še par miz zraven, pa res ne moreš pričakovati, da bo kdo sploh pristopil do tebe. Aja, in ta nekdo mora biti seznam tvojih kriterijev na dveh nogah (sorry, kot da si pa ti Martha Stewart oblečena v VS angelčka).
In potem sem jaz najslabša ko sem ji kdaj povedala da me to moti (in njena škrt plat, vabi pa skos ona). Tokrat pa ne bom in naj v miru in samoti razmisli, zakaj se mi več ne da družiti z njo. :wink:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 19. Dec. 2014 12:18

-* meni pa ne gre na živce, pač tako je zdaj na internetu...družabna omrežja so bolj kot ne ubila forume...imam pa raje, da nas je bolj malo in da je vsaj pristno, da ni kak forum kjer moraš biti ves popeglan in prijazen.

-* na živce mi gre, ker sploh ne dvomim da bere forum kup starih uporabnikov, pa noben ne piše. A ste predobri za nas? :D

-* Pošta Slovenije, izgubijo moj paket, ga ne najdejo, moram iti v Ljubljano da kupim tisto stvar in mi prinesejo danes paket. Po 15 DNEH.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 19. Dec. 2014 14:39

- da morem čas, za it na en fakin biljard s tipom, planirat teden in pol vnaprej, ker si gospod ob vseh svojih službah ne more in sploh več ne zna vzet enega dneva fraj. niti zase, kamoli zame. krasni novi svet, res.
Uporabniški avatar
littlebird_18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 219
Na forumu od: 7. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a littlebird_18 » 19. Dec. 2014 17:46

- te smotane reklame na trolah, ko hoces pogledat kok je ura na hiter pa se prikaze tista smotana reklama za nou nacin poslovanja pri NLB :<
And in the end we're all just humans drunk on the idea that love only love could heal our brokenness
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 24. Dec. 2014 23:18

Pari ki so skupaj že extremno dolgo časa, ko že vidiš da sta skupaj že toliko časa da si gresta že popolnoma na živce. Da jih moti že popolnoma vse, kako kdo diha, kako kdo sedi...kako en sreba juho.

Imam en nov rek:

You either die alone, or you live long enough to see yourself become a miserable cunt.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 26. Dec. 2014 21:12

Led Zeppelin napisal/-a:- Kolosej, že eno leto imajo Old Grandpa v kinu. WTF. Nimajo Hobita, nimajo Interstellar.
Fantje, čas da prodate drugim lastnikom.


Huduj se na hrvaški Blitz!
All is vanity, nothing is fair.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 26. Dec. 2014 22:56

-* zakaj je postalo sprejemljivo da se rojstni dnevi začnejo ob polnoči.

V čem je point?

Pismo, zakaj ne ob ene 10ih.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 27. Dec. 2014 11:20

Point je v temu, da se uradno povsod po svetu začne dan z 00.00..? :D In če rečemo "rojstni DAN", ga začnemo pač praznovati, ko se ta dan začne. :D ampak jaz se vedno spomnim še ure, kdaj sem bila rojena :D

no pa še "živci":
-na živce mi gre, da me neznan folk dodaja na fb in potem NIČ ne napiše, ne pozdravi, nada. Men se zdi to čist common courtesy, da rečeš "živjo, dodal/a sem te, ker se mi zdiš zanimiv/a", mogoče lahko kdaj kakšno rečeva!".
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 27. Dec. 2014 12:23

Mislim da gre tu bolj za to kdaj je po bontonu sprejemljivo uletet nekomu domov samo zato, ker ima rojstni dan. No, za svojo cimro sem letos 2x odklepala vhodna vrata (ker so ji pač želeli voščit 2 min čez polnoč in ob pol 7 zjutraj? - čeprav je ona spala ker je mela šiht naslednji dan). Ni bila nobena od nas preveč zadovoljna :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 27. Dec. 2014 14:32

Severna Koreja.

Ker so vdrli v Sony network, že 3 dni ne morem igrati online ker delajo novo zaščito.

jeb** Kim Jong Un.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 27. Dec. 2014 17:32

^^ A bi samo meni res polepsalo vecer, ce bi se nekdo spomnil in mi prisel ze ob 00:00 voscit za rojstni dan.. in to na dom? Tudi ce bi imela siht zjutri, si pac en dan v letu ob uro spanca, big deal. :) Ljudje se potrudijo, ti hocejo naredit veselje.. Pa zdej ne vem, ce sem to samo jaz, al enmu folku res ni nic vec prav.


- Sneg
- Ljudje, ki na malo daljsi poti (2-3 ure) ali pa npr. med shoppingom MORAJO iti nekaj jest, ceprav so jedli pred potjo/bodo zdaj zdaj doma. Kot da je nekje zapisano, da se moras prav obvezno ustaviti v tistem meku, ki ti je na poti :rolleyes: Sej ne, da mi gre neki grozno na zivce, samo precej preseratorsko se mi zdi. Aja, pa cakat ga/jo je treba, to itak.
- Bakica, ki celi familiji pije zivce. Sej jo mam rada, ampak nedajboze, da se kdo vzame po njej.
- Folk, ki ti gleda pod prste, ko mu ti nekaj delas za uslugo. Eni res nimajo osnovnih manir :? Jezus, drugic naredi sama, ali pa nekomu placaj za storitev... Nope, v 2015 za nikogar vec ne delam zastojn. Evo novoletne zaobljube.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]

cron