kdo/kaj vam gre na živce #3

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 10. Nov. 2014 12:38

^čisto kul da si odpisala, razumem tvoje mnenje.

Najprej, nobenemu nisem rekel da je neumen, ali da je šibek, če na njega vplivajo zunanji dejavniki, ali okolica v kateri je/ali živi.
Enostavno povedano, pač na neki točki življenja se je treba ločiti od vzorcev ki so nam jih podali drugi.

Je pa res, da mogoče izpadem hladnokrven ko rečem takšne stvari, sploh ker sem jaz že spremenil neke vzorce, in vem koliko dela se vloži v to.

Zdaj glede tistega videa, moj rant se je bolj navezoval na odvračanje pozornosti. Ampak, ja, razumem...če se odzovete to deluje kot povabilo.

Me pa nekaj bega, so torej vsi random komplimenti prepovedani?
Recimo zadnjič stojim na semaforju, in se zraven mene postavi punca, ki je imela neke super kul allstarke z nekim costum vzorcem, in sem ji rekel.

"hej, kul čevlji!" , zasmejala, rekla hvala in sva se ločila za vekomaj, brez sexa.

Isto kot če jaz priletim v Istanbul, in mi ženska ko mi pogleda pasuš reče da imam lepe oči. She wants to fuck me! :P

To sprašujem, ker včasih vidim kakšno žensko ki me kar pritegne, nočem pa izpasti sluzast če pridem do nje in ji navržem kompliment, ali pa se samo predstavim.

---------------------

Kar se pa tiče tistega o tistih moških društvih, me pa sili na bruhanju...letos na tripu sem se kak teden družil s feministko ki mi je pač predstavila neke probleme ki jih jaz niti nisem opazil.

Potem pa sem srečal še enega izmed tistih pacientov ki jih ti opisuješ...vse ženske krive, moški je superioren, moški izgubljamo moč...potem pa mi je poskušal prodajati, da je v prostovoljnem celibatu. Yeah right :) .

In mi je dalo misliti, dejansko imamo tudi moški probleme v svojemu gibanju, dejansko vse kar počnemo gre preko zdravih mej.

Da objasnim, v južni Ameriki da mulo roko v mravljišče in je moški, v Afriki mulota obrežejo in je moški. Naši fotri so šli v vojsko, dobil šiht in je bi bilo to to.
Ni nobene iniciacije moškega, nič ti ne reče aha, od tega trenutka nisi več fant. In to vem, ker sem iskal to neko vesoljno potrditev, šel sem v vojsko, prehodil sem pot, resnično sem ljubil, dobil sem šiht, preselil se bom na svoje...pa se ne počutim nič drugače.

In ugotovil sem, vsi te moški klubi (šport, vojska..), bazirajo na egu in to ni dobro za človeka. Skrijejo tvoje slabosti v tekmovalnost in dominacijo, in to ni dobro. In delujejo na principu izključevanja feminizma in vključevanju mačizma, vse kar je ženskega je slabo, mi nismo pedri.

In to ni dobro, ker imamo vsi moški v sebi neke ženske strukture, in ženske moške...in če ji poskušamo zatirati in jih jemati kot nekaj slabega, dobimo udarec nazaj.

In potem vidiš moške ki, namesto da bi si rekli imam problem, pijejo in delajo samouničevalne poteze.

In ta ločitev od mame, lastna neodvisnost je super koncept, ampak kolikokrat sem že videl da je nekdo neodvisen, ne zna pa razmišljati po svoji vesti, in posluša druge.

In kaj ti koristi ljubezen, če ni razumevanja in sprejemanja,

In kaj ti koristi uspeh in denar, če nisi sposoben nekaj dati nazaj, in če je vse kar si ustvarimo dejansko nepomembnega in ne bomo nič vzeli nič s sabo.

Problem pri moških je ta, da ni nobenega sodelovanja in pogovora med generacijami, in v generaciji.
Primer, moj kolega je bil dolgo po razhodu izredno samomorilen, in ko je bil na tisti točki ko je potreboval pomoč, je bila večina odgovorov.."pojdi ven, pofukaj kako", "pozabi jo, prasica je".
Medtem ko je rabil le družbo, pogovor...da reče nekomu "ne P***a, jaz nisem dobro".
Glede medgeneracijskega sodelovanja, pa sem mislil v smeri da ti noben nič ne pove, vse kar jaz vem o ženskah, življenju..sem se sam naučil. Noben k. mi pri 13ih ni posedel in rekel, lej takole gre. Bi bilo kar fajn. :)

In tukaj so še mediji, po eni strani je kul če skačeš okoli v flanelastih srajcah in imaš brado, po drugi strani moraš biti obrit in v srajcah. Enim ženskam je kul, če ti dominiraš in si the provider, enim ni všeč to.. ene hočejo zaščito, ene je nočejo, eni so gentlemani ogabni....

In potem prideš do tega,boli me k***c.

Jaz bom, kar bom jaz hotel, in le upam da me bodo ljudje sprejemali, če ne...pač jebiga. Isto z ženskami, in isto z vesoljnim svetom.

Potrditev je pa narobe iskati, ker je celo življenje potovanje k temu, da si boljši, in da predvsem nekaj daš nazaj.

-----------

Tako da ja, te razumem...gibanje žensk in gibanje moških sta zelo povezana.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 10. Nov. 2014 13:11

Led Zeppelin napisal/-a:"hej, kul čevlji!" , zasmejala, rekla hvala in sva se ločila za vekomaj, brez sexa.

No zdaj si pa predstavljaj isti scenarij in sebe v isti vlogi, samo da rečeš:
"Punči, dej se mal nasmej."
ali
Se nagneš nazaj, pogledaš njeno rit in rečeš:
"Jauuuuuuu kera rita mmm"

Je razlika med tvojim komplentom in tem, a ni? Česa misliš, da je več? In ti si pohvalil čevlje, ne nje. Tudi če bi bila ena najlepših žensk na svetu, bi ti verjetno skulirano šel k njej, se obnašal kot človek in rekel "oprosti, ampak res moram rečt, da si ena najlepših žensk, kar sem jih kdaj videl". Ne bi s pločnika zjal nanjo kok je huda pa kako bi jo ti drajsal. :) Res se na žalost ne zavedate kok več je tega slednjega kot pa normalnega folka, ki hvalijo čevlje ipd. :P Pa še to je drugače: če ti stojiš z eno osebo in ti je omogočen "eye contact" že imata neko vrste komunikacije, tako da če reče ona teb "imaš lepe oči" ne izpade kot nek creep, pač videla jih je, ker si blizu. Če pa bi ona s treh metrov, ko stoji tam ob trgovini, ti pa hodiš mimo, se drla za tabo "ej lepe oči maaš", bi pa verjetno mislil kaj tej babi ni jasno. Al pa tud ne. Ker tebe ne bi bilo strah, da ti bo ta baba kaj naredila, ker si moški. Ker si drugače vzgojen in naučen. (to pa nikakor ne pomeni, da trdim, da nasilja nad moškimi ni!!!)
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 10. Nov. 2014 17:39

*da dobiš en izdelek namesto 4 in potem ti pošiljatelj ne odpiše, ko ga vprašaš kaj je z ostalimi tremi oziroma dobiš ''the goods sent together. why recieve only one?'' ja ne vem jaz?!?!?! halo?!
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 11. Nov. 2014 10:29

Ko nekdo NE naredi za kar se zmeniš že pred enim mesecem. In potem ti izpadeš kot debil.
Fakju.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Black Orchid
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 22. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Orchid » 11. Nov. 2014 10:43

ljudje, ki jim ni jasno, da je treba iz vodnega sesalca po uporabi izliti vodo. In potem prideš po enem tednu in odpreš sesalnik ... in te kmalu kap
“If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.”

― Martin Luther King Jr
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 11. Nov. 2014 18:59

Sarissima napisal/-a:Ko nekdo NE naredi za kar se zmeniš že pred enim mesecem. In potem ti izpadeš kot debil.
Fakju.


jup + ljudje, ki so f***** leni in se izmikajo vsemu delu in potem ti naj****.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 14. Nov. 2014 10:29

-* kako je lahko cena Digital download igre, enaka ceni Hard copy igre.

Ni logike, stroški izdelave, distribucije, logistike.

Bullshit.

-* kako je lahko laptop ki sem ga naročil iz Nemčije 300 evrov dražji v Slovenij, in zakaj je vsak laptop 20% dražji in s starejšim modelom procesorja.

Bullshit.

-* prijateljica, torej sexaš s tipom, neprestano hodita na pijače, imata movie nighte, in po 3 mesecih sta oba taka jebena pussya, da ne more en vprašati kaj se dogaja.

In potem se čaka na žurke, da bo spet alkohol. Bravo, bravo, bravo.

-* world class mode na Fifi, tolčeš po nasprotniku, dominiraš, imaš več tacklov, imaš več strelov, imaš več posesti.

Računalnik, 1 šansa, 1 gol.

Prisežem, enkrat bom razbil mizico z kontrolerjem.

-* ljudje ki igrajo igrice s slušalkami, jah hvala...res se mi da poslušati enega italijana in njegovo punco...in potem ti da gol, se smeji, gleda vse replaye....

In potem ga premagaš, in nimaš slušalk da bi mu j****l mater in rekel tisti ženski naj zapre svoj kljun.

Ali pa igraš streljačino, in se oglašajo neki 12 letniki in je vsaka 2 beseda, faggot, pussy, motherf.

Nekoč bom kupil slušalke, in celo igro recitiral Krst pri savici, samo zato da bi bil kulturno annoying.

-* starejše generacije, in njihovo debilno razmišljanje o službah.

Vsi se nekaj čudijo, oh Katja ima diplomo, že 2 leti išče službo...zagotovo se ne trudi, ko sem bil jaz mlad sem šel v tovarno in rekel za službo in jo dobil....vsi sedaj živijo pri starših, ko sem bil jaz 25 sem že imel svojo službo.

Resno!?

Naša generacija ima dejansko eno najslabših obdobij ekonomije, vi ste živeli v času komunizma ko so se službe umetno ustvarjale, hiše ste zgradili s krediti ki ste jih v času inflacije odplačali z enim obrokom.

Čisto vsak ki ga poznam bi rad dobro službo, in vsak bi rad živel na svojemu.

Douchebagi. Enkrat bom enemu porinil perutničko do goltanca ko mi to pribije na nedeljskemu kosilu.

-* slovenska logika, ok narava...razumem, poplave se zgodijo.

Samo če folk spreminja kmetijska zemljišča v gradbena, in če občine čisto vse spremenijo v gradbena zemljišča, samo zato da poberejo denar od priklopov in komunalne prispevke, brez da bi pomislili, hm...tukaj je reka, ali nek vodostaj, ali to mogoče pomeni da bo vse to poplavljeno.

Ne vem, mogoče je tudi malo krivda ljudi, da rinemo v naravo in se potem čudimo ko nas po**ka nazaj.

-* ljudje ki gredo z celim vozičkom na hitre blagajne, in so potem tako nesposobni, da ali jim blagajna zablokira, ali pa pozabijo stehtati kako stvar, in morajo nazaj...

-* ljudje ki kupujejo stvari v Hofru, mišljeno kak tekaški pulover, kako orodje...ker takoj ko pride nov prospekt, že vidim tisti trumo upokojencev ki čakajo pred vrati, in kar stečejo notri, in potem kupijo 3 plastifikatorje, 4 pare gojzarjev.

Čakam dan ko bo Hofer najel skupino pastirjev ki bodo imel border collieje ki jih bodo usmerjali po trgovini, ali pa vsaj kakšnega mesarja iz klavnice ki bo stresel kakšnega MF z tisto električno palico.

"ajde Ivan, nazaj v vrsto!"

-* ljudje ki stojijo med vrati, niti nimam kletvice ki bi jo uporabil za te ljudi.

-* ženske ki mi pribijejo, uuuu sem si kupila Uggice, sem jih ful poceni dobila...res? kok? 200 evrov.

Resno, moj kolega je ravno kupil ponija za 200 evrov, to je poceni, in poni je kul...nič ne dela, ampak je kul.

Uggice so grde in dala si 200 evrov za to da boš izgledala kot škotsko govedo.

-* moj prijatelj, 5 let nazaj ni mogel biti srečen ker ni živel na svojem, je naredil hišo, potem je bil v hiši in ni bil zadovoljen ker ni imel takšne dnevne kot si jo želi, je dobil dnevno ki si jo je želel, sedaj ima vse kar želi, in ne more biti srečen ker nima nadstreška da bo lahko zunaj sedel in kadil.

Resno!?

A ne moraš biti srečen za 10 minut, in enostavno uživati s svojim dekletom, ona mi pa javka ker nikamor ne gresta. Ja, ker si pogojujeta srečo s tem da morata nujno imeti vse, vse mora biti popolno...in to nikoli ni, enostavno moraš kupit marelo za 20 evrov in kaditi zunaj, pa boš potem postavil nadstrešek ko boš imel malo denarja, vmes greš pa lahko na morje ali kak trip in uživaš.

Naslednja zadeva je že avto, že vidim. Spet 4 leta trpljenja :mad: .


Samo nekaj stvari ki mi gredo na ku*ac.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Tulip
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 160
Na forumu od: 10. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Tulip » 14. Nov. 2014 15:20

Led Zeppelin napisal/-a:, ali pa vsaj kakšnega mesarja iz klavnice ki bo stresel kakšnega MF z tisto električno palico.

"ajde Ivan, nazaj v vrsto!"




Hahaha :mrgreen:
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 15. Nov. 2014 20:16

Kolegice, ki mi veselo razglabljajo, kako v neplodnem obdobju veselo skačejo brez kondoma. Pa ajde, ena ima tipa že od pamtiveka, jo razumem. Ampak če maš tipa z "zgodovino" ali pa da sta skupaj šele par mesecev ali pa zato ker ON zahteva brez kondoma - HALO?? A se čisto nič ne spoštujete? Nosečnost, bolezni? Res, thumbs up.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 18. Nov. 2014 21:34

- Video Chandelier, zakaj tisti punčki, ki obvlada niso mogli dati črnih pajkic...bljah.

- da imam po enemu letu urejanja brade, še vedno neke dele ko mi brada raste neenakomerno.

Bullshit.

- ljudje ki se vrivajo pri zdravniku, mrš....moj k***c greš sam po izvide, moj k***c da si bila že 3 ure nazaj tukaj, boli me k***c če si stara (od vsakega čas je enako vreden), in zakaj mora vsaka stara gospa trkati po vratih, čeprav piše da ne smeš trkati.

Stare mame so najslabše.

- Gemma iz SOA, fuckin bitch.

- nemška davčna, j**emti, kok dela samo da kupiš en laptop na firmo.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 19. Nov. 2014 2:45

Led Zeppelin napisal/-a:zakaj mora vsaka stara gospa trkati po vratih, čeprav piše da ne smeš trkati.

I second that.

+ Živce mi požre neuvideven folk, ki se prav potrudi, da se zrine na avtobus pred vsemi ostalimi, potem pa stoji sredi prehoda in pet minut kliče z mobitelom, ker nima urbane (in naredi tako gnečo, da ostali še na bus ne morejo, dokler ne pokliče do konca) :mad:
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 20. Nov. 2014 10:43

Ful enih stvari vam gre na živce.... :D
Gre pa tud men Gemma na živce, god dammit! :lach:
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 24. Nov. 2014 12:50

- Ljudje ki pišejo iii.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 24. Nov. 2014 23:12

- Da se mi ob najbolj neprimernih trenutkih začne pet Show me your genitals, al pa Reka prasic, al pa Prasica za pofukat al pa What what in tha butt
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 13. Dec. 2014 15:09

- folk ki ne ve koliko dela je z urejanjem brade, a msliš da si samo pustiš rasti ali kaj!?

- Kolosej, že eno leto imajo Old Grandpa v kinu. WTF. Nimajo Hobita, nimajo Interstellar.
Fantje, čas da prodate drugim lastnikom.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov