kdo/kaj vam gre na živce #3

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 20. Okt. 2014 18:36

Ker listje naredi, da se avto ne ustavi, in potem ubiješ skupino otrok ki gre ravno takrat čez cesto.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
littlebird_18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 219
Na forumu od: 7. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a littlebird_18 » 20. Okt. 2014 20:41

- Ko mi v lokalu nekdo pripopa cigumi direkt na zlicko/pepelnik/kroznik, nima veze model nekdo bo mogu to za tabo spravljat dol!! :mad: (ce se kadarkoli usedete v lokal cigumi prosim zavijte v kak papircek)
And in the end we're all just humans drunk on the idea that love only love could heal our brokenness
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 25. Okt. 2014 8:52

Prekleti ku*ci z velikimi džipi in xenonskimi lučmi.

Nabijejo se ti ob 4ih zjutraj 1 meter za tvojo rit, in naredijo j?eben dan v tvojemu avtomobilu.

Začnejo žmigati z lučmi in ti nakazujejo da se jim umakni , vse bolj kot ne spominja na sceno iz kakšnega srednjeveškega filma, ko plemič pride s konjem in izdavi: "Move peasants"

Drkači.

----------------------------

Ljudje ki preveč pakirajo za potovanje. Moralo bi mi biti vseeno, saj oni vlečejo vse sabo.

Samo zakaj?: Moraš imeti s sabo 500 vatiranih paljčk? (boš šel prostovoljno čistiti ušesa tetraplegikom, ne)

Zakaj rabiš laptop? imaš smartphone

Zakaj moraš vzeti 6 brisač in 7 kompletov oblačil za 7 dni!

Kdo s sabo vzame 1 kg Nutelle, saj je Nutella svetovna...ampak jo lahko kupiš za vsakim vogalom.

Bom kar nehal, ker začnem postajati jezen že ko pišem,
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Babs.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 146
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Babs. » 25. Okt. 2014 11:39

reklame na youtubu! čedalje več je tega tudi pri nas ...
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 25. Okt. 2014 13:27

Led Zeppelin napisal/-a:
Kdo s sabo vzame 1 kg Nutelle, saj je Nutella svetovna...ampak jo lahko kupiš za vsakim vogalom.


Boy, you are wrong! :D
Ceprav, ce be mores teh par dni/tednov brez Nutelle zdrzat, res boljs da doma ostanes.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 27. Okt. 2014 18:58

Kokosi, ful nimam potrpljenja z hihitajocimi se, glasnimi afnami. Jesus, would you just shut up? :tot:

Ljubljanski javni prevoz... ne morem verjet, da v tako majhnem mestu kljub vsem bicikljom, lppji in kambusi (za kar ne placujemo ravno malo) od tocke A do tocke B rabimo tako presneto dolgo.. Da o vedno prenatrpanih, zastarelih in glasnih trolah ne govorim
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 27. Okt. 2014 19:31

Meni se pa ne zdijo nič zastareli avtobusi, prav kul so povečini, na kakšnega starega že zelo dolgo nisem naletela :)

- prestavljanje ure in zgodnja tema :/
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 27. Okt. 2014 22:43

Slika

BBBBBRRRRRMMMM...Vsaka druga 14ka :D
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 27. Okt. 2014 22:50

a so to une z lesenimi stoli?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 27. Okt. 2014 23:27

:o A res al kaj... ja, ravno te sem imela v mislih, ko sem rekla, da jih skoraj ne vidim več :D Z lesenimi stoli so bili tile, ja... pa po stopnicah plezat noter al kako že. Očitno se s tapravimi ciframi vozim, da ne naletim na to, ali je pa samo sreča :D
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 28. Okt. 2014 9:09

Moj novi pametni telefon, ki ves cas nekaj piska in vibrira in omogoca ljudem, da vedno pridejo v stik z mano tako Ali drugace. Brrrr... In hkrati mi gre na zivce, kako hitro se navadis udobja, ki ti ga ta mala napravica nudi.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 29. Okt. 2014 17:20

drkač.

Slika
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 07. Nov. 2014 22:02

- Ljudje ki so zdravi in se gladko parkirajo čez 2 placa za invalide na popolnoma praznem parkirišču. Mislim, saj vem da je zelo majhna verjetnost da bo ravno v petek popoldne uletel konvoj invalidov, ampak vseeno, gre se za princip.
- Da mi uspe res perfektna manikura in se mi odlušči iz mojih totalno nekvalitetnih nohtov preden jo uspem poslikat (beri: čez noč).
P.S.: Če se bo še katera matrala z gradientno manikuro - js z unimi kozmetičnimi gobicami nikakor nisem uspela lepo nanest, ampak une za pomivanje posode pa naredijo res lepo :hearts:
- Veterinarka, ker ko ji poveš da je mačka zunanja jo tretira ko vrečo gnoja, in ti jo še celo zakomirano po anesteziji zabaše v naročje in te lagano obvesti da se bo zbudila čez cca 10 min, in da bodi previden ker bo verjetno bruhala ker jo je malo "bolj na hitro" zbudila. Sej, koga briga če mi bruha v avtu :evil:
- Poveličevalne slike titovega groba na mojem newsfeedu. Edina stvar, ki je bolj annoying od "če ne prepošlješ 20 prijateljem bo tvoja mama..." in "bucimuci piki mwamwamwaaaa****** rada najboŁŁŁ"
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 09. Nov. 2014 17:01

_* vse te debate o feminizmu, a je Anaconda, ali je All about that bass pesem ki končno daje ženskam ki imajo malo "več" samozavest .

Its a load of bullshit, ok...Anaconda je grozna pesem, ampak All about that bass pa me prav razjezi.

Go ahead and tell them skinny bitches that.

WTF, pesem ki govori o sprejemanju lastnega telesa, takoj napade drugačno podobo telesa. In še huje, govori o tem kako so bolj polna dekleta bolj privlačna moškim. Ne vem od kdaj smo mi postali sodniki, kaj je privlačno in kaj ne.

Vse lepo in prav, ampak a ni sprejemanje to, da se sprejmeš in ti je vseeno kaj mislijo drugi, in ne potrebuješ njihove potrditve?

Sploh ne vem, zakaj bi bilo kateri ženski mar, kaj si mislijo moški o njej...seveda so neke zdrave meje, da ne bo napačno razumljeno :wink: .

In kaj je rdeča nit vseh teh zadev, namesto da bi se oči obračale na zadeve kot so, nižje plače žensk, težja zaposljivost žensk, manipuliranje oglaševalskih agencij z žensko podobo...so debate, a je ta pesem feministična, in kakšni prasci so moški ker se neka lepa ženska sprehodi po mestu in dobiva komentarje.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 10. Nov. 2014 10:35

Jooooj. Do neke mere se strinjam s tvojim "rantanjem"; posebno z zadnjim opozorilom, češ da se namenja preveč pozornosti "mikro" problemom, medtem ko se makro globalnega sistemskega seksizma ne dotikamo (sploh pa identitetna politika in kulturni boji pridejo prav prevladujoči sistemski ideologiji neoliberalizma, ko se ljudi z vsem odvrača od jedra problematike), AMPAK..
1.) Takšni mikro problemi so problemi vsakdanjega človeka, ki so, za razliko od globalnih, lažje rešljivi. Veliko lažje se je spopasti npr. s problemom vizualne podobe ženske v medijih, kjer je vse oprijemljivo, kot pa s problemom nadvlade moških na višjih položajih v korporacijah kljub nižji izobrazbi od ženske.
2.) Jaz ob takih mikro problemih rada pomislim: nekaterim je to makro problem..nekateri to občutijo veliko bolj kot jaz in jim je ob tem hudo, tudi če meni ni..In ta pop feminizem zdaj prinaša nekaterim precej pozitivne posledice. Brez skrbi, nobena "skinny bitch" ne bo zaradi tega bolj zavračana, ker je dejstvo, da je propagande proti celulitastim ritam, stegnom, telesom neprimerno več kakor proti suhim ženskam (že cela modna industrija, ki je VELIKA, je proti prvim jasno in glasno, vsakodnevno v medijih). Jaz veliko večji problem vidim tu, da ti pop rit komadi, ubistvu ne prinašajo samozavesti "večjim" ženskam, ampak ustvarjajo nov, še težje dosegljiv ideal; ozek pas(res ozek pas, ki bi sicer sorazmerno deloval na zelo suhi ženski) , ogromna rit, veliki joški, lep obraz. To je veliko težji ideal od suhe manekenske postave, ker "naravno" ni prisoten med ženskami, maščoba se večini ljudem dokaj enakomerno porazporeja po telesu, to da imaš veliko rit, široke boke in ozek pas je samo en manjšinski tip postave k kateremu ponavadi ne spadajo veliki joški. Skratka je res izumetničen ideal. Skratka, zopet se pljuva in se bo pljuvalo po telesih, ki ne spadajo v eno ozko kategorijo.
3.)
Sploh ne vem, zakaj bi bilo kateri ženski mar, kaj si mislijo moški o njej...seveda so neke zdrave meje, da ne bo napačno razumljeno
Veš, samo si prepričan, da lahko ljudje tako kot ti dojamejo t.i. "resnico" in se ne menijo za vsiljene lepotne deale ipd. Veš zakaj je ženskam mar, veš kaj je v ozadju (vzgoja, izobraževanje, mediji, kultura..), ampak ti razmišljaš drugače in misliš, da je vsak tega premika sposoben. Pa to ni res. Raje kot da razmišljaš tako, da je oseba, ki je odvisna od tuje potrditve, "neumna" ali karkoli že, poskušaj razumeti zakaj ljudje tako razmišljajo in zakaj se jim je težko izviti iz tega.
4.)
....kakšni prasci so moški ker se neka lepa ženska sprehodi po mestu in dobiva komentarje
tu se pa moram ustavit in te "podučit", da tega prosim ne jemlji zlahka. To, da se v večini velikih urbanih mest ženska ne upa hoditi svobodno kakorkoli si želi biti oblečena po ulici, je problem. To niso samo "komentarji" in "komplimenti", to so napadalna vabila. Praktično vsaka ženska (vključno z mano) VE, kaj se zgodi, če se na preprost "živjo" na cesti napačno odzoveš. In ta napačno je lahko preprost "živjo" nazaj ali pa "odjebi". Ni važno. Ko te ljudje komentirajo ali hvalijo na cesti tega ne počno zato, da bi se ti dobro počutil, ampak ker nekaj želijo od tebe. V najslabših primerih je to "nekaj" veliko več kot samo pogovor ali kontaktna številka. Če rečeš "živjo" ali "hvala" nazaj, lahko avtomatično tej osebi daš potrditev, da je ok in da si dostopen. Pa čeprav to nočeš bit, ker na cesti ne hodiš zato, da dobiš fuck buddya, ampak ker nekam pač greš. Kruto ampak res preprosto resnično, "normalni" ljudje ne bodo za tabo vpili, kazali obscene geste, niti hvalili te ne bodo na random, ko hodiš. In ženske je tega strah. In dokler bo ženske tega strah je to problem. Verjami, res ne bi hotel vsak dan brat o moških, ki jih posiljujejo in ubijajo, potem hodil podnevi al zvečer po cesti in prejemal "komplimente" vseh polizancev tega sveta, kaj šele, da bi ti sledili. Pa tudi če je po mnenju nekaterih ta strah pred posilstvom in nasiljem iracionalen (ker pač v življenju niso prijeli knjige v roke, da bi prebrali statistiko), je strah prisoten. In največji absurd je, da se potem zdaj ženskam govori, da naj te komplimente in tečnarjenje preprosto prijazno in z nasmehom sprejmejo, NAMESTO, da bi se reklo moškim "nehajte, a vam ni jasno po vsej tej medijski debati da je ženskam ob tem neprijetno". Zopet se od ženske zahteva, da naj se pač sprijazni ali pa se oblači v krompirjeve vreče, namesto, da bi se spravili k izvoru - ljudem, ki mimoidočim težijo. Vglavnem, moj point je samo, da se te teme "catcallanja" ne sme jemat tko zlahka.

Pardon za OT, pač tak "na živce mi gre" kliče po odgovoru.

Gre pa tud meni resno na živce ta internetna polemika "feminizem ja/ne". Najbolj pa mi gredo na živce razna t.i. "gibanja za pravice moških", ki so ubistvu samo butthurt odzivi na pop feminizem glupih ljudi, ki ne dojamejo da resnično gibanje za pravice moških izhaja ravno iz feminizma.
It was forever..but it didnt last long..

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov